To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas skončil vítězstvím domácího týmu, když všechny góly padly až ve druhém poločase. Nejprve se do vedení dostali domácí zásluhou gólu Adama, který do druhého poločasu nahradil Arnautoviće. Hosté pak vyrovnali zásluhou gólu Kozáka, ovšem na trefu českého reprezentanta odpověděli domácí o necelé čtyři minuty poté, kdy vedoucí a rohodující gól vstřelil Crouch.
Zákroky brankáře Begoviće – 3.
Zákroky brankáře Guzana – 0.
90+3
Dlouhý nákop hostů míří pouze do ofsajdu, dobře posouzená situace.
90+2
Před nabíhajícím Crouchem naopak musí zasahovat Guzan.
90+2
Bacuna fauluje ve středu hřiště a tím připravuje své mužstvo o možnost zaútočit.
90+1
Ještě čtyři minuty mohou hosté živit svou naději alespoň na vyrovnání.
90
Obrana Stoke odvrací do bezpečí.
90
Bacuna spěchá za míčem aby mohl rozehrát rohový kop z levé strany.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí zatím v pohodě brání své těsné vedení.
87
Hosté vhazují z levé strany, ale míč získávají domácí, který posílají nepřesný nákop na Adama.
85
Westwood fauluje na vlastní polovině a dostává po právu žlutou kartu.
84
Ofsajd pískán domácím a v něm Pennant.
83
Nakonec rozhodčí přerušují hru a nařizují odkop od branky Aston Villy.
83
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
81
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Leandro Bacuna.
80
Posledních deset minut, hosté prohrávají o jeden gól, podaří se jim ještě vyrovnat?
77
Hosté rozehráli z pravé strany, ale obrana Stoke vše zvládla.
76
Míč vytěsnil gólman Begović, to je rohový kop pro Aston Villu.
75
Libor Kozák v gólové šanci, špičkou kopačky, zády k brance, si zpracoval míč ve vápně, pohotově se otočil a udělal krok směrem k bráně Stoke, vypálil, míč však prolétl těsně nad branku!
74
Další gólová šance! Sledujeme skvělý zápas!
73
Whelan se "opřel" do míče na hranici pokutového území a trefil tyč!
73
Další útok Stoke po pravém křídle a je z toho rohový kop.
72
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Oussama Assaidi, přichází Jermaine Pennant.
70
Stoke City právě vstřelilo branku!
Odpověď Stoke na sebe nenechala dlouho čekat a miláček domácího publika, PETER CROUCH, si naběhl na centr Camerona z pravé strany a když se k němu odrazil míč po pádu obránce Aston Villy, dokopl míč do prázdné branky a domácí opět vedou.
70
Je před námi posledních dvacet minut a na ukazateli skóre svítí nerozhodný výsledek 1:1.
69
Hosté budou vhazovat z pravé strany, na polovině Stoke.
67
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Aleksandar Tonev, přichází Jordan Bowery.
66
Aston Villa právě vstřelila branku!
Jak umí být fotbal jednoduchý! Guzan vykopl až na polovinu soupeře, tam obránce Stoke zazmatkoval a hlavičkoval "malou domů", jenže si nevšiml zcela osamoceného LIBORA KOZÁKA, který dostal míč přímo na nohu a z bezprostřední blízkosti překonává Begoviće.
66
Jenže míč končí u Guzana, který vykopává.
66
Stoke útočí po pravé straně, skvělou práci odvádí vysoký Peter Crouch.
64
Volný kop hostů na polovině Stoke, pokus Weimanna končí pouze vedle branky.
63
Nakonec končí míč u Guzana, který bleskově rozehrává.
63
Domácí se prosadit nedokázali, přesto zůstávají u míče před pokutovým územím soupeře.
62
Faulující Delph zůstal bez potrestání, což si jistě oddechl, neboť jednu žlutou již má!
61
A je to další karetní trest, tentokrát je potrestán hostující Herd za zbytečné řeči po odpískání jasného faulu Delpha na hranici pokutového území.
61
Assaidi centruje z pravé strany, ale hosté faulují.
60
Ano, zasloužená karta pro hostujícího Delpha, který vše zapříčinil ostrým faulem na pronikajícího Crouche.
59
Hráči obou týmů se nyní málem poprali u postranní čáry na polovině Aston Villy.
58
Ale v posledních minutách se na polovinu Stoke valí jeden útok Aston Villy za druhým.
57
Útočný faul Clarka, tím veškerá snaha hostů končí.
56
Delph faulován Crouchem v hlavičkovém souboji.
55
Hosté zahrozili z levé strany ale Tonev netrefil odkrytou branku a posílá míč pouze vedle!
54
Míč však získávají domácí, jejichž útočnou snahu přerušil odpískaný ofsajd.
53
Po faulu na polovině Stoke rozehrají hosté volný kop.
51
Důrazem ve vápně se dostává do zakončení CHARLIE ADAM, který je na hřišti teprve pár minut a hned dává, po sklepnutí balonu vysokým Crouchem, první gól utkání přesnou střelou k tyči.
50
Žlutá karta pro Clarka (ASV) za faul na Walterse.
48
Kozak kulhá, nějaký problém s pravou nohou, snad chodidlem.
48
Odkop od branky Aston Villy, míč letí na polovinu Stoke, kde končí v autu.
47
Vypadá to, že hosté pokračují ve druhém poločase ve stejném složení, v jakém do utkání vstoupili.
46
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Charlie Adam.
46
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně v 17:02 hodin.
V prvním poločase branka nepadla, ale přítomní diváci se rozhodně nenudili. Obě mužstva předvádí skvělý fotbal, kterému nechybí nasazení a bojovnost. Hodně vidět je na hrotu útoku Aston Villy i český útočník Libor Kozák! Dočkáme se branky alespoň v poločase druhém?
45+1
Jednu minutu nastaví sudí Pawson nad rámec pětačtyřiceti minut, míč má ve své moci Begović, který nespěchá s rozehrávkou.
45
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu.
43
Hosté se v pohodě ubránili, Guzan bude vykopávat.
43
Domácí vybojovali alespoň rohový kop.
42
Zablokovaná střela Arnautoviće v pokutovém území, skvěl obranný zákrok Bakera!
42
V posledních minutách domácí vyrovnali hru, o míč se nyní bojuje hlavně ve středu hřiště.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, na první gól stále čekáme.
39
Cameron vybojoval autové vhazování na pravé straně, domácí budou vhazovat.
38
Z následného rohového kopu se domácí neprosadili, odkop od branky Aston Villy.
37
A tam musí zasahovat Guzan proti střele Camerona z pravé strany, kdy míč nebezpečně padal do branky!
37
Odkop od branky Stoke, míč letí až na polovinu Aston Villy.
35
Hlavní sudí Pawson má plné ruce práce s rozvášněnými hráči.
33
Tak nikoliv, nakonec to byl jen odkop od branky, ač se zdálo, že se míč odrazil od bránícího Whelana.
32
Tonev vybojoval rohový kop pro Aston Villu.
32
Branku Stoke však neohrozili a Begović tak bude moci v klidu rozehrát.
31
Delph vybojoval faul na polovině Stoke, hosté získávají míč.
30
Je za námi první půl hodina hry, zatím je stav stále nerozhodný a bezbrankový, věřme, že to nebude platit dlouho.
29
Situace na hřišti je čím dál více nervóznější, nyní vrazil za postranní čárou domácí Pieters do Albrightona a vášně planou.
28
Ani z následného rohového kopu se hosté neprosazují.
27
Mezitím Westwood rozehrává volný kop z hranice šestnáctky, míč byl ale tečován na roh.
26
Nakonec je to žlutá karta pro Wilsona, který šel proti noze Weimanna opravdu velmi ostře.
26
Faul v těsné blízkosti pokutového území Stoke, sudí Pawson píská a vrhl se na něho "hrozen" hráčů v červenobílém.
25
Albrighton si staví míč, nakonec rozehrává "na krátko", ale nic z toho není, Tonev na levé straně nepřešel přes bránící přesilu.
24
Po hlavičce bránícího Pieterse budou hosté zahrávat rohový kop z pravé strany.
24
Arnautović se nyní zle ohlédl za českým útočníkem v dresu Aston Villy, Liborem Kozákem, který se neohroženě vydal pro míč, směřující za postranní čáru.
23
Kozák centruje z pravé strany, ale nepřesně, míč nakonec končí v autu.
21
Vypadá to, že Albrighton oplácí, ostrým "šlapákem" šel do souboje, jen díky pohotové reakci protihráče nedošlo k vážnému zranění, zasloužená žlutá karta.
20
Na pravé straně je ostře atakován Albrighton, který se těžce zvedá z trávníku.
20
Arnautović se nedostal ke střele, hrají hosté.
19
Hosté rozehráli z pravé strany, míč se však bleskově posouvá na polovinu Aston Villy.
19
Wilson vrací téměř z půlící čáry "malou domů" (!!), nepřesně, míč končí mimo, rohový kop pro Aston Villu.
18
Bleskový protiútok Stoke, Lowton však nepustil spěchajícího Assaidiho do vápna.
18
Míč sice mířil na vysokého Crouche, ale chtělo to lepší zpracování, hosté mohou zaútočit.
17
Begović má míč a bude vykopávat.
17
Ne, Stoke dnes bojuje s přesností, dát více, než dvě přesné přihrávky, to je zatím nad síly domácích fotbalistů.
16
Po faulu na Crouche se to může změnit a domácí mohou proniknout před pokutové území soupeře.
16
Po delší době se domácí dostávají na polovinu Aston Villy, ovšem jen na okamžik.
14
Střela Toneva uvnitř pokutového území, míč před Begovićem ještě nepříjemně skočil, ale gólman Stoke chytá.
13
Albrighton fauluje na polovině soupeře v souboji o míč.
12
Aston Villa získává mírnou převahu, dočkáme se brzy nějaké branky?
11
Centr Toneva z pravé strany za obranu Stoke míří do ofsajdu, asistentka na pomezí správně odmávala.
10
A nakonec dobrá hlavička jednoho z hráčů hostí, míč však míří přímo do míst, kde je připraven Begović.
10
Rohový kop Aston Villy, hosté rozehrají z levé strany.
9
Navíc faulují v blízkosti půlící čáry, hrát mohou hosté.
9
Míč opět u Begoviće, domácí mají nyní velké starosti s rozehrávkou.
8
Nepřesný pas Delpha na Toneva, Begović bude vykopávat od branky Stoke.
7
Assaidi postupuje po levé straně, míč však končí v autu a navíc vhazují hosté.
7
Nepřesný nákop domácí obrany, ale míč se vrací zpět na polovinu Stoke, nakonec vykopává Begović.
6
Centr z pravé strany míří do pokutového území Stoke, ale Begović si pro míč "došel".
5
Arnautović hlavičkuje ve vápně, ale míč letí pouze vedle branky Aston Villy.
5
Hned od úvodních minut sledujeme výborný fotbal, domácí budou vhazovat na polovině soupeře, z pravé strany.
4
Míč končí u Guzana, který chytá před Arnautovićem.
3
Míč letí do vápna, ale tam obrana odkopává do bezpečí.
3
Také Stoke bude mít výhodu rohového kopu, domácí rozehrají z pravé strany.
2
Z pravé strany rozehrál Albrighton, ale hosté neohrozili branku soupeře.
1
Aston Villa má k dispozici rohový kop.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše.

Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross, Wilson, Pieters – Walters, Whelan, Arnautović, Nzonzi, Assaidi – Crouch.
Náhradníci: Sørensen – Muniesa, Wilkinson, Pennant, Palacios, Adam, Jones.

Aston Villa FC: Guzan – Lowton, Clark, Baker, Herd – Delph, A. Westwood, Tonev – Albrighton, Kozák, Weimann.
Náhradníci: Steer – Luna, Bacuna, El Ahmadi, Sylla, Helenius, Bowery.

Rozhodčí: Pawson – Mullarkey, Massey.
Vítejte u on-line přenosu utkání desátého kola portugalské Primeira Ligy, v němž domácí Stoke City přivítá Aston Villu. Utkání se odehraje na The Britannia Stadium ve Stoke on Trent a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Craig Pawson a na pomezí Mullarkey a Massey. Čtvrtým rozhodčím je delegován Dean.
STOKE CITY
Stoke City je v aktuálním pořadí anglické ligy na třináctém místě, když v šestnácti zápasech nasbíral osmnáct bodů za čtyři výhry a šest remíz. Náskok před první sestupovou příčkou na níž je na osmnáctém místě Crystal Palce, je poměrně dostatečný – pět bodů. Stoke by se tak mělo upínat spíše k bojů ve vyrovnaném středu tabulky o co nejlepší pozici. Odstup na devátý Southampton je sice již šestibodový, ale na desáté Swansea City ztrácí pouze body dva.
ASTON VILLA
Aston Villa je na tom v pořadí Premier League o něco lépe, když mají po šestnácti kolech devatenáct bodů za pět výher a čtyři remízy, což stačí na jedenáctou příčku. V utkání na hřišti Stoke City bude chtít Aston Villa ukončit nepříjemnou sérii porážek, kdy nejprve prohrála ve Fulhamu 0:2 a následně doma i s Manchesterem United, kterému podlehla jasně 0:3.
02.11.2013 / 10. kolo / West Ham – Aston Villa 0:0
09.11.2013 / 11. kolo / Aston Villa – Cardiff 2:0
25.11.2013 / 12. kolo / W. B. A. – Aston Villa 2:2
30.11.2013 / 13. kolo / Aston Villa – Sunderland 0:0
04.12.2013 / 14. kolo / Southamp. – Aston Villa 2:3
08.12.2013 / 15. kolo / Fulham FC – Aston Villa 2:0
15.12.2013 / 16. kolo / Aston Villa – Man. Utd 0:3
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.