Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní zápas je u konce! Po první půli vypadalo, že Ďáblové budou mít velký odvést si body ze Sunderlandu, když domácí vedli 1:0 po brance Gardnera, ale do druhé půlky přišel úplně jiný tým. Vyrovnání přišlo z nohy Januzaje v 55. minutě. Dokonalý zápas pro tohoto osmnáctiletého belgického super talenta nastal v době, kdy otočil vývoj utkání famózní trefou na 1:2! Další branka již nepadla, Ďáblové si tedy odváží plný počet bodů na Old Trafford. To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou.
Konec zápasu.
90+5
Ani tentokrát se to domácím nepodařilo! Do úniku se dostal Cleverley, brankář Westwood byl na polovině United. Avšak záložník Manchesteru byl značně unavený, nebyl tedy příliš rychlý a o míč přišel.
90+4
Z prvního rohu domácí neudeřili, když střelu zblokoval Wayne Rooney. Následuje další!
90+4
Šance pro Sunderland! Do vápna si nabíhá také brankář Westwood, domácí totiž budou zahrávat rohový kop!
90+3
Z půlky hřiště přiletěl míč do vápna Manchesteru, Valencia jej však odkopl až na půli hřiště. Domácím zbývá pouhých 140 vteřin.
90+2
Hráči Manchesteru skvěle taktizují, když drží míč pouze u rohového praporku a nikam nespěchají.
90
Nastavovat se bude 5 minut nad rámec základní hrací doby!
90
Zdálo se, že Wayne Rooney ztratí míč, tak si pomohl tak, že po střetu s protihráčem upadl. Rozhodčí hru přerušil pro faul. Anglický útočník pád maličko přihrál.
89
Mohlo být rozhodnuto, ale Robin van Persie nemá svůj den. Valencia ho vysunul přesným pasem za obranu, nizozemský střelec běžel nikým nehlídaný na Westwooda, ale tváří v tvář brankáři neuspěl, když netrefil branku!
88
Welbeck nyní zahrál velmi chytře, když nezazmatkoval mezi dvěma hráči a udržel kulatý nesmysl na svých kopačkách. Cenné vteřinky ubíhají...
86
Giaccherini se pokusil ve vápně najít spoluhráče, ale bez úspěchu. Neujal se ani následný centr Čelůstky. Míč tak získali hosté, přesněji Valencia.
85
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Rafael, přichází Chris Smalling.
84
Šance pro Sunderland! Larsson se z velkého úhlu pokusil nacentrovat mezi velkou hromadu spoluhráčů, ale jeho pokus odklidil do velké vzdálenosti od svatyně hostujícího brankáře Vidić.
82
Rafael si popotáhl míč z křídla na střed a vyzkoušel pozornost brankáře. Westwood se ale zaskočit nenechal.
80
Welbeck nyní předvedl, jak moc rychlé nohy má. Když si obhodil posledního hráče Sunderlandu, musela přijít zákonitě ruční brzda. John O'Shea ho tvrdě sestřelil a může být rád, že viděl pouze žlutou kartu.
78
Rafael nyní předvedl velmi zbytečný zákrok, když na půli hřiště tvrdě sestřelil soupeře. Žlutá karta je jednoznačně na místě.
77
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Luis Nani, přichází Danny Welbeck.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Antonio Valencia.
77
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Luis Nani, přichází Danny Welbeck.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Antonio Valencia.
76
Hráči Sunderlandu nyní kombinují pouze kolem středového kruhu a nevědí, jak se dostat hlouběji do obrany Manchesteru. Vše skončilo tak, že Čelůstka poslal nepřesný centr. Následuje střídání Manchesteru...
73
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Sung-Jueng Ki, přichází Connor Wickham.
72
David de Gea opět ukázal své šikovné nohy, když našel milimetrově přesným přízemním pasem za půlkou hřiště Carricka. Následně se do šance dostal Rooney, vypálil, ale branku přestřelil.
70
Vidić se prezentoval nedovoleným zákrokem, za který viděl žlutou kartu.
68
Giaccherini se dostal téměř do vápna, avšak byl odzbrojen Jonesem. Hráči Manchesteru, přesněji Rooney, však hned o míč přišli.
65
Hráčům Manchesteru přinesla první branka značnou jistotu na kopačky. Januzaj se snažil prodrat přes obranu Sunderlandu do úniku, ale byl nedovoleně zastaven.
64
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adam Johnson, přichází Dong-Won Ji.
61
Manchester United právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! Nani vyslal před branku centr, který O'Shea odhlavičkoval pouze na hranici velkého vápna, kde byl osamocený ADNAN JANUZAJ a střelou z první se trefil nejlépe, jak to jen šlo. Tento mladičký super talent otáčí zápas v prospěch Ďáblů.
58
Opět Januzaj založil útočnou akci Manchesteru, míč přiťukl Evrovi, který vyslal před branku přízemní centr. Na ten si naběhl van Persie, vypálil z první, ale Westwood jej fantasticky vykryl!
56
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Craig Gardner, přichází Sebastian Larsson.
55
Manchester United právě vstřelil branku!
Manchester United vyrovnává! ADNAN JANUZAJ, zatím nejaktivnější hráč Manchesteru, se fantasticky uvolnil ve vápně a přesně trefenou střelou z bodu pro pokutový kop nedal Westwoodovu ani nejmenší šanci.
53
Gardner nyní dostal žlutou kartu za hru rukou, ale také za příliš mnoho řečí, které si neodpustil na vrub sudího.
52
Robin van Persie si nyní nabíhal ve vápně a požadoval centr od Cleverleyho. Míč ze vzduchu však sebral Westwood.
50
Rooney si nyní nepřišel na křídle na Cattermola, který ho zkušeně obral o míč. Hráči Manchesteru se zdají značně frustrovaní.
48
Januzaj pronikl do vápna, kde po kontaktu s jedním z obránců upadl. Nutno dodat, že pád značně přihrál. Rozhodčí ho za tento pokus o penaltu ohodnotil žlutým trestem.
47
Rychle unikajícího Ki zastavil Cleverley skvělým skluzem. Do rychlého protiútoku se dostal Rooney, míč přihrál Nanimu... Ten vyslal provizorní střelu, kterou nemohl Westwooda zaskočit.
46
Začal druhý poločas.
První půle je u konce, aktivnějším týmem jsou značně hosté, kteří se však prezentují tak, jakoby branku dát nechtěli. Zahazování skvělých střeleckých pozic je důvodem, proč stále nedali gól. Stav po prvním poločase je tedy 1:0, když skóre otevřel v 5. minutě Gardner. Druhá půle začne přibližně v 19:33, zůstaňte s námi.
První poločas skončil.
45+2
Hráči Manchesteru si přihrávali pouze kolem vápna, z čehož nevzniklo vůbec nic. V první půli se zřejmě už nic nestane.
45
Nastavovat se budou 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
45
Rooneyho centr letěl přesně do míst, kde stál Westwood. Domácí se opět ubránili.
45
Manchester United má možná jednu z posledních šancí na vyrovnání v tomto poločase. Nabízí se jim čtvrtý rohový kop v tomto utkání.
44
Sunderland mohl jít do vedení 2:0. Johnson proběhl přes dva hráče až do vápna, přihrál volnému Giaccehrinimu, který z malého vápna trestuhodně přestřelil branku!
42
Rooney přišel na středu o míč, čímž nabídl Sunderlandu možnost na rychlý protiútok. Zatáhl však za ochranou brzdu a za cenu žluté karty akci zastavil.
41
Rafael obdržel ve vápně centr od Evry, sklepl ho na Naniho, který tvrdě vypálil. Westwood však míč vyrazil na rohový kop. Ten hosté nedokázali zužitkovat.
39
Další přihrávky kolem vápna Sunderlandu a vše opět bez střelby. Z úhlu se snažil akci zachránit střelou Januzaj, ale trefil pouze dobře postaveného obránce.
37
Další nesmysl z hlavy Robina van Persieho. Kapitán holandské reprezentace se ocitl před Westwoodem, ale chtěl ještě přihrát Rooneymu, což se mu díky pozorné obraně nepodařilo. Hráčům Manchesteru chybí střelba, vše se snaží dotáhnout do prázdné branky.
36
Manchester United zahrával standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů, ale centr Rooneyho nenašel adresáta.
34
Domácí fanoušci už zvedali ruce, ale David de Gea se prezentoval neuvěřitelnou robinzonádou na hlavičku Giaccheriniho. Následoval rohový kop, který však Ďáblové ubránili.
32
Evra se pokusil ve vápně najít jednoho ze svých spoluhráčů, ale bez úspěchu. Westwood vyskočil nejvýše a míč chytil.
31
Januzaj se skvěle zbavil obránce Čelůstky, poté vyslal technickou ránu, která však mířila vedle branky.
31
Hráči United se zdají, jakoby gól dát nechtěli. Rooney měl míč ve fantastické pozici, ale pokusil se o nesmyslnou kličku a balón ztratil.
30
Z něj se však nepodařilo Ďáblům vytěžit vůbec nic. Hosté však zůstali u míče...
29
Robin van Persie se málem opět zamotal do obrovského množství kliček, ale měl štěstí, že míč po lehké teči putoval do zámezí na rohový kop.
28
Hosté kombinují dobrých dvacet metrů od vápna United a stále nemohou přijít na to, jak se do vápna dostat.
25
Robin van Persie se nyní v rohu ukličkoval sám a o míč zbytečně přišel. Domácí se rychle hnali před branku španělského brankáře, ale Jones míč odkopl na autové vhazování.
23
Januzaj dostal míč na půli hřiště, udělal pár rychlých kroků mezi obranné řady Sunderlandu a vypálil. Jeho přízemní pokus skončil v náruči Westwooda.
21
Rychlá akce Manchesteru United... Januzaj vyslal van Persieho, který se řítil na tři obránce. Z této akce nevzešlo vůbec nic holandský forvard míč vrátil zpět a akci zastavil. Hlavní šanci nejen jednadvacáté minuty, ale také celého zápasu zahodil Nani, který dostal míč na malé vápno, odkud netrefil branku!
20
Exekutorem byl Giaccherini, ale šanci trestuhodně zahodil, když napálil pouze dobře postavenou zeď.
19
Vidić zbytečně fauloval Altidora na hranici velkého vápna, Sunderland bude zahrávat velmi zajímavou standardní situaci.
18
Hráči Manchesteru nyní kombinovali kolem vápna svého soupeře, vše skončilo střelou mladičkého Januzaje, který branku těsně minul.
16
Hráči Sunderlandu se dostali až k vápnu Ďáblů, ale Giaccherini míč vrátil přihrávkou zpět do obranných řad, kde chyboval Čelůstka. Míč na kopačkách hostů...
13
Čelůstka si krásně narazil s Giaccherinim, který se pokusil nacentrovat. To se mu však nepovedlo dle jeho představ, míč skončil pouze v zámezí. Do následného rychlého protiútoku se dostal Robin van Persie, ale jeho klička se mu nepovedla. Bývalý obránce Manchesteru O'Shea míč odkopl na autové vhazování.
12
Manchester United vybojoval rohový kop. Exekutorem byl Robin van Persie. Hosté z něj však nedokázali nic vytěžit. Střela Januzaje skončila na chráničích Rooneyho.
11
Nani se dostal na křídle k míči, pokusil se nacentrovat do vápna na volného Rooneyho, ale anglický reprezentant se přes dva obránce k zakončení nedostal.
9
Sunderland se ocitl v další obrovské šanci, když se Jones jako poslední hráč nechal o míč obrat Giaccherinim. Ten se postupně dostal až do vápna hostů, zde byl odzbrojen právě chybujícím Jonesem.
7
Nani dostal míč na středu hřiště, udělal pár rychlých kroků kolem Cattermola a pokusil se zakončit, jeho střela se však mezi tři tyče nevešla.
5
Sunderland právě vstřelil branku!
Sunderland se dostává do vedení! Giaccherini se prodral mezi dvěma obránci až do vápna Manchesteru, odkud se pokusil nacentrovat. Nemanja Vidić předvedl obrovský zkrat, když centr sklepl přesně na nohu CRAIGA GARDNERA, který míč zametl do sítě.
3
Altidore unikal po křídle, ale na zkušeného Vidiće si nepřišel. Kapitán Manchesteru míč odkopl na autové vhazování.
2
Cleverley se pokusil najít dlouhým centrem Rooneyho, ale přehnal to s razancí. Rooney neměl šanci míč doběhnout. Hosté se však ihned dostali k míči zpět.
1
Míč do hry uvedli domácí, kteří dnes nastoupili v tradičních bílo-červených dresech.
1
Utkání právě začalo.
Dobré večer, vítám Vás u onlajn přenosu z nejlepší fotbalové ligy světa – Premier League. Na programu je sedmé kolo a to nám nabízí duel mezi Sunderlandem a Manchesterem United. Utkáním, které začíná v 18:30 Vás bude provázet Radim Sochor.

Utkání povede padesátiletý sudí Chris Foy, na čarách mu budou asistovat Andy Garratt a Stuart Burt. Jako čtvrtý rozhodčí byl na dnešní duel povolán Philip Dowd.

Manchester United zažívá jedny z nejtěžších okamžiků za posledních několik let. Fanoušci hledají všechny chyby v novém manažerovi, Davidu Moyesovi, ale špatná je také situace v týmu. Manchester United získal z 6 zápasů pouhých 7 bodů, ke kterým patří skóre 8:8. Manchester United má nejlepší střelce hned dva, po třech brankách se prosadili Robin van Persie a Wayne Rooney. Nyní však bude čelit Sunderlandu, který se v tabulce nachází na poslední příčce, s čímž přichází povinnost plného zisku bodů. Domácí zatím nedokázali ani jednou zvítězit, pouze jednou remizovali a pětkrát si připsali porážku. Nejlepším střelcem týmu je italský záložník Emanuele Giaccherini se dvěma brankami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud