Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Dnešní utkání končí remízovým výsledkem 1:1. Chelsea se dokázala dostat v prvním poločase do vedení po brance Ivanoviće, ale domácí se nevzdali a v 87. minutě dokázali vyrovnat, když se hlavou prosadil Anichebe. Chelsea tak získává pouze bod a zítra může přijít o první příčku v tabulce.
90+7
K centru Williana se dostal ve vápně Foster. Utkání je u konce.
90+6
Střela Williana zpoza velkého vápna byla sražena na rohový kop.
90+5
Domácí se po rohovém kopu do zakončení nedostali, ale drží se s míčem na útočné polovině.
90+5
Z protiútoku ale hodně pozlobil obranu Chelsea Anichebe, který se dokázal dostat ke střele, která byla sražena na rohový kop.
90+4
Chelsea se pokouší o vstřelení branky a kombinuje na útočné polovině.
90+3
Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel Ivanović, ale jeho střela branku těsně minula.
90+1
Nad rámec dnešního utkání bude nastaveno 6 minut.
90
Zpoza velkého vápna zkusil technicky vystřelit Brunt, který nakonec poslal míč těsně nad břevno.
89
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ramires, přichází Mohamed Salah.
89
Žlutou kartu za faul na středu hřiště obdržel Matić.
88
Žlutou kartu dostává Victor Anichebe (West Bromwich Albion).
87
West Brom právě vstřelil branku!
West Brom srovnává na 1:1. Berahino našel z levé strany ve vápně hlavu VICTORA ANICHEBEHO, který poslal míč do pravé tyče, od které se odrazil do branky.
86
West Brom pokračuje v kombinaci na útočné polovině.
85
Až nyní odchází za postranní lajnu.
85
Cahill je na hrací ploše stále ošetřován.
84
Na trávníku zůstal ležet Cahill. Hra je přerušena.
83
K exekuci volného kopu se postavil Brunt, který poslal do vápna Chelsea dobrý centr, ale k tomu se dostal jako první Čech, jenž uklidnil hru.
82
Obrana Chelsea volný kop odvrátila, ale následně se faulu na Vydru dopustil Matić a celá situace se bude opakovat.
81
Luiz se dopustil taktického faulu a obdržel žlutou kartu. Domácí budou zahrávat volný kop.
81
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Dawson, který poslal míč těsně nad břevno. To byla velmi dobrá šance na srovnání.
80
West Brom se drží na útočné polovině, Morrison vybojoval rohový kop.
79
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Oscar, přichází John Obi Mikel.
78
Z opravdu velké vzdálenosti se do míče opřel Luiz a poslal ho vysoko nad branku.
78
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Matěj Vydra.
76
Ivanović se dostal do slovní výměny s pomezním rozhodčím a nakonec dostává žlutou kartu.
76
Z levé strany to zkusil střelou po zemi Brunt, ale branku trefit nedokázal.
75
Hosté se po rohovém kopu prosadit nedokázali, ale nyní mají velký tlak. Obrana Chelsea má chvílemi co dělat.
74
West Brom bude zahrávat rohový kop.
73
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, přichází Victor Anichebe.
72
Na druhé straně se dostal ke střele Morrison, který z velmi dobré pozice poslal míč vysoko nad branku.
71
Chelsea podnikla rychlý protiútok, který brankou nekončí. Hazard zabrzdil na levé straně hru a míč se postupně dostal až na kopačky Williana, který z hranice velkého vápna vystřelil. Foster však dokázal zasáhnout.
69
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Samuel Eto´o, přichází Fernando Torres.
68
Tak to byla zajímavá akce hostí. Hazard uvolnil ve vápně Eto'a, který z velkého úhlu poslal míč vysoko nad branku.
67
Willian se dopustil útočného faulu. Za ten dostává žlutou kartu.
65
Z rohového kopu domácí nic nevytvořili. K míči se dostávají fotbalisté Chelsea.
64
K centru z levé strany se dostal Brunt, ale jeho pokus dokázal na rohový kop odvrátit Ivanović.
63
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Claudio Yacob, přichází Youssuf Mulumbu.
61
Dvojice Eto'o – Ramires se pokusila dostat přes hostující obranu, ale po nepřesné přihrávce kamerunského útočníka se k míči dostal bránicí hráč.
59
Chelsea rozehrála rohový kop nakrátko a drží se v kombinaci na útočné polovině.
58
Velmi krásná střela Williana. Brazilský záložník získal míč na útočné polovině, udělal pár rychlých kroků k velkému vápnu, odkud poté střílel k pravé tyči, kde míč dokázal Foster rukou vyrazit na rohový kop.
57
Hazard vyslal do zakončení Oscara, který branku z velkého úhlu přestřelil.
56
Chelsea v poklidu kombinuje na útočné polovině, kde kontroluje hru.
54
Z větší vzdálenosti se do míče opřel Willian, ale jeho pokus dokázal jeden z bránicích hráčů zastavit.
53
Obrana Chelsea dnes funguje velmi dobře, když se k míči dokázal dostat Luiz.
52
Fotbalisté West Bromu se dokázali dostat k míči a kombinují na středu hřiště.
50
Žlutou kartu dostává Claudio Yacob (West Bromwich Albion).
50
Willian vyslal do šance Eto'a, který z hranice velkého vápna tvrdě vystřelil. Foster dobrým zákrokem míč vyrazil.
48
Chelsea vstoupila do druhého poločasu aktivně a pokračuje v tlaku ze závěru prvního poločasu.
47
Po chybě domácí obrany se dostal ke střele zpoza velkého vápna Oscar, jenž poslal míč těsně nad břevno.
46
West Brom rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
Po prvním poločase prohrává West Brom s Chelsea 0:1. Jediná branka prvního poločasu padla v jeho závěru, kdy se po rohovém kopu prosadil Ivanović. Chelsea byla ovšem aktivnějším týmem a její vedení je zasloužené. Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
45+3
45+3
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea se dostává v samém závěru prvního poločasu do vedení. Centr Williana prodloužil Luiz na kopačku BRANISLAVA IVANOVIĆE, který nekompromisní ránou z malého vápna poslal míč do branky.
45+2
Tak Chelsea bude zahrávat ještě jeden rohový kop. Zřejmě poslední šance v tomto poločase.
45+1
Cahill ve vápně upadl, ale pokutový kop se nepíská.
45+1
Nastaveny budou 2 minuty.
45
Centr Azpilicuety byl sražen na rohový kop.
44
Z pravé strany poslal do vápna West Bromu dobrý centr Ramires, který dokázal najít Eto'a, jenž nakonec vystřelit nedokázal, když míč špatně zpracoval.
42
Po volném kopu se dostal ke střele z dvaceti metrů Willian, který poslal míč vysoko nad branku.
41
Amalfitano si pomohl v souboji s Hazardem faulem a dostává žlutou kartu.
41
K centru Williana se dokázal dostat Cahill, ale zakončení se mu nepovedl a Foster s přehledem míč ukryl do svých rukavic.
40
Hazardova střela zpoza velkého vápna byla sražena na rohový kop.
38
Chelsea se ihned natlačila na útočnou polovinu, kde se snaží prolomit obranu domácích.
37
Ramires odkulhává za postranní lajnu, zřejmě však bude v utkání pokračovat.
36
Ramires zůstává stále na trávníku a je ošetřován.
35
Bifouma si na útočné polovině pomohl proti Ramiresovi faulem, který zůstává ležet na trávníku.
34
Nikdo z hostujících hráčů se po rohovém kopu do zakončení nedostal.
33
Ivanović se dostal do vápna, kde se mu podařilo vybojovat rohový kop.
32
Ramires poslal z levé strany do vápna domácích velmi dobrý centr, který vyboxoval do bezpečí Foster.
30
V tuto chvíli už zase na útočné polovině kombinuje Chelsea.
28
Domácí podnikli rychlý protiútok a byla z toho velmi dobrá střela Brunta, který z hranice velkého vápna poslal míč vedle pravé tyče.
27
Tak to byla zajímavá akce Chelsea. Pomalou kombinaci okolo velkého vápna se rozhodl zakončit tvrdou střelou Willian, který poslal míč těsně nad břevno.
26
Hazard se dostal z pravé strany k velkému vápnu a pokoušel se najít na malém vápně Eto'a, který se však k míči probojovat nedokázal.
25
West Brom chvíli kombinoval na útočné polovině, ale po nepřesné přihrávce Brunta se k míči dostal Cahill a hosté mohou jít do útoku.
23
Po rohovém kopu fotbalisté Chelsea branku Fostera neohrozili.
22
První vážnější situace v brankovišti West Bromu. Velmi dobrou práci odvedl Eto'o, který se ve vápně uvolnil a dostal se ke střele z velkého úhlu, která byla sražena na rohový kop.
20
West Brom hraje na své polovině hodně zodpovědně a hosté se nemohou dostat do zakončení. Foster dnes zatím nemusel zasahovat.
18
Eto'o sklepl na velkém vápně míč Hazardovi, který se však ke střele nedostal.
17
Hosté se drží kombinační hrou na útočné polovině a připravují si útok.
15
Z levé strany se dostal do vápna Chelsea Bifouma, který se pokusil najít ještě lépe postaveného Berahina. K přihrávce se však dostal jako první Cahill.
14
Luiz se pokusil dlouhým pasem dopředu uvolnit Eto'a, ale pas obránce hostí byl příliš dlouhý a skončil v zámezí.
13
Chelsea má v dnešním utkání optickou převahu, ale West Brom svého soupeře ještě k ohrožení branky nepustil.
11
Obrana West Bromu si při bránění rohového kopu vedla na výbornou a míč dostala daleko od branky Fostera.
10
Hazard ukázal opět svojí genialitu a z úplně ztracené situace vybojoval rohový kop.
8
Hazard se z levé strany dostal před vápno, odkud poslal do vápna míč na Eto'a, který ho ale nedokázal zpracovat.
7
U míče se více drží hosté, kteří se snaží postupným útokem dostat k ohrožení branky Fostera.
6
Ramires se dostal před velkým vápnem k odraženému míči, který chtěl ihned poslat na levou stranu Willianovi, jenž ale tuto přihrávku nečekal a k míči se nedostal.
5
Ivanović se pokusil najít z pravé strany ve vápně někoho ze svých spoluhráčů, ale k míči se dostal pouze bránicí McAuley, jenž míč odvrátil.
4
Chelsea kombinuje s míčem na vlastní polovině a připravuje se k útoku.
3
Pomalý postup vpřed nevyšel ani fotbalistům West Bromu, kteří nedokázali ohrozit branku Čecha.
2
Hosté se nedostali postupným útokem na útočnou polovinu, když na středu hřiště získal míč Morrison.
1
Chelsea se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní utkání.
1

West Bromwich Albion: Foster – Reid, Dawson, McAuley, Ridgewell – Morrison, Yacob, Brunt (C) – Amalfitano, Bifouma, Berahino.
Náhradníci: Myhill – Lugano, Dorrans, Mulumbu, Gera, Vydra, Anichebe.

Chelsea FC: Čech (C) – Ivanović, Cahill, Luiz, Azpilicueta – Willian, Ramires, Oscar, Matić, Hazard – Eto´o.
Náhradníci: Schwarzer – Cole, Lampard, Mikel, Schürrle, Salah, Torres.

Rozhodčí: Taylor – Flynn, Ledger.

Dnešní utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Anthony Taylor. Na lajnách mu budou pomáhat pánové John Flynn a Scott Ledger. Čtvrtým rozhodčím dnes bude David Coote.
Chelsea FC

Chelsea se po posledním kole nachází na samém čele tabulky, když má na svém kontě šestapadesát bodů. Před druhým Arsenal má náskok jednoho bodu a Manchester City ztrácí na první příčku body dva. Londýnský celek má v posledních utkáních velmi dobrou formu, kterou si určitě bude chtít přenést do dnešního utkání. Podaří se Chelsea vyhrát a udržet si první místo?
West Bromwich Albion

West Brom se momentálně nachází na sestupovém osmnáctém místě, když na svém kontě má třiadvacet bodů. West Brom vyhrál ze všech týmů nejméně utkání (4), ale na druhou stranu je remízovým králem (11). Uvidíme, jak dnes zvládnou fotbalisté West Bromu utkání s Chelsea, protože první vzájemný zápas skončil na Stamford Bridge remízou.
Přeji krásný úterní večer a vítám Vás u sledování textového přenosu z Premier League, která má dnes na programu zápasy 26. kola. Náš zrak se bude ubírat k utkání West Bromwich Albion – Chelsea FC, které bude určitě velmi zajímavé.

Začátek utkání je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.