SESTŘIH Premier League: Newcastle - Burnley 3:3

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Skončilo dnešní utkání, které muselo diváky bavit. Padlo šest gólů a hlavně, hrál se skvělý fotbal! Nováček z Burnley se dnes prezentoval velmi sympatickým výkonem a není divu, že si připsal další bod z venkovního hřiště, stejně jako v minulém kole proti Manchesteru City! Newcastle dnes nemůže litovat ztracených bodů, naopak, po velmi nevýrazné druhé půli mohou být domácí rádi alespoň ta bod!
90+6
Zákroky brankáře Burnely Heatona – 1.
Zákroky brankáře Newcastlu Alnwicka – 2.
90+5
Poslední vteřiny zápasu, po faulu Janmaata ještě volný kop Burnley, ale ve velké vzdálenosti od branky Newcastlu.
90+4
Nepřesný výkop Heatona, míč končí v autu.
90+2
Žlutou kartu dostává George Boyd (Burnley FC).
90+1
Sudí Dean nastaví ještě pět minut.
90
Ještě rohový kop pro Burnley, hosté rozehrají z levé strany, Trippier si staví míč.
89
Žlutou kartu dostává Mike Williamson (Newcastle United) za faul na Barnese, který se před něho snažil natlačit.
88
Tak to je vskutku úžasný zápas, který mohou diváci na St. James' Parku sledovat, ligový nováček z Burnley se prezentuje parádním výkonem a potvrzuje formu z posledních zápasů!
86
Burnley právě vstřelilo branku!
GEORGE BOYD se blýskl parádní individuální akcí, kdy převzal míč před vápnem Newcastlu, popoběhl více do levé strany a křížnou střelou překonává gólmana Alnwicka!
85
Gólman Alnwick bude rozehrávat od své branky, nikam nespěchá.
84
Žlutou kartu dostává Kieran Trippier (Burnley FC).
84
Žlutou kartu dostává Ben Mee (Burnley FC) za faul na Sissoka, který se snažil dostat do vápna Burnley.
83
Nepřesným pasem končí akce Burnley, Arfield se v podstatě "ukopl".
82
Sissoko ztrácí míč ve středu hřiště, ale hosté tuto chybu nedokázali potrestat.
80
Posledních deset minut před námi, Newcastle již opět vede, byť rozhodně není lepší v posledních minutách, spíše naopak!
78
Newcastle právě vstřelil branku!
Velmi dobrý pas Armstronga, z levé strany, na hranici malého vápna, kde si na pravé straně nabíhá MOUSSA SISSOKO, který usměrnil míč přímo do branky, čemuž nezabránil ani zákrok gólmana Heatona.
78
Tradiční obrázek hry Burnely, míč směřuje do obrany, kde ho obránce nakopává kamsi dopředu. Ač se zdálo, že s touto taktikou nemají hosté šanci, hrají téměř po osmdesáti minutách nerozhodně 2:2!
77
Trippier vhazuje z levé strany, ve středu hřiště.
75
Míč směřuje před branku Newcastlu, ale tam ho "sbírá" Alnwick.
74
Čtvrtý rohový kop Burnley v zápase, hosté rozehrají z pravé strany.
73
Hosté jsou aktivnější, dočkáme se pátého gólu v tomto zápase?
72
Útočný faul domácích, míč pro Burnley, rozehraje gólman Heaton, několik metrů před vlastní šestnáctkou.
70
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Jack Colback, přichází Massadio Haidara.
69
Alnwick se ponořil do vzduchu, hosté to zkusili přímo z volného kopu, míč míří do autu.
68
Žlutou kartu dostává Daryl Janmaat (Newcastle United) za faul na Kightlyho, u pokutového území Newcastlu.
66
Kightly nacentroval z levé strany a ve vápně dokázal hlavou lehce míč tečovat DANNY INGS, změnou směru zaskočil gólmana Newcastlu, který se pak již marně natahuje po míči, směřujícím ke vzdálenější tyči.
66
Burnley zůstává po rohovém kopu před pokutovým územím Newcastlu.
65
George Boyd nyní protáhl svou střelou z nějakých sedmadvaceti metrů gólmana Alnwicka, který vytěsnil míč nad branku.
64
Žlutou kartu dostává Danny Ings (Burnley FC) za nafilmovaný pád.
64
Danny Ings si nyní až příliš viditelně šel pro faul, v souboji s bránícího Cheickem Tiotém padá, ale není to faul.
63
Další břevno! Po hlavičce Meea končí míč znovu na břevnu branky Newcastlu! To je neuvěřitelná smůla pro Burnley!
61
Paul Dummett odehrál raději na roh, hosté rozehrají z pravé strany, konkrétně Jones.
60
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází , přichází Mike Williamson.
60
Na řadu přijde střídání, druhá změna v sestavě Newcastlu.
58
Útočným faulem končí snaha Burnley o zteč branky United, na hřišti ošetřován Steven Taylor.
57
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Adam Armstrong.
56
Jack Alnwick si došel pro míč po nákopu soupeře a rozehrává.
55
Ale míč končí v autu, na opačné straně, domácí vhazují.
54
Rohový kop pro Burnley, hosté rozehrají z pravé strany.
52
Dobrý pas Janmaata, který odvrací obránce Mee do autu.
51
Domácí vhazují z pravé strany, ve středu hřiště.
50
Odkop od branky Burnley, míč na polovině Newcastlu získávají hosté.
48
Další šance hostů, tentokrát tam Barnes orazítkoval střelou zpoza vápna břevno!
47
Velmi aktivně začaly oba týmy druhou půli, registrujeme dvě střely, po jedné na každé straně.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Po prvním poločase vedou zatím domácí 2:1. Zajímavostí prvního poločase je, že si domácí vstřelili vlastní gól a hosté již vyčerpali všechny možnosti střídání! Z pohledu Burnley tak nebude druhý poločas vůbec snadný, chtějí-li dnes hosté na hřišti Newcastlu bodovat.
45+4
45+4
Probíhá poslední minuta nastaveného času, domácí ještě vhazují z levé strany, na polovině Burnley.
45+3
Hosté to zkouší nákopy dopředu, ale obránci Newcastlu míče zatím spolehlivě odvrací.
45+1
Přímá střela na branku Burnley, ale dalekonosný pokus nenadělal Heatonovi problémy.
45+1
V prvním poločase se nastaví ještě čtyři minuty.
45
Poslední minuta první půle, resp. normální hrací doby, volný kop Newcastlu na polovině Burnley.
43
Celá akce Burnley končí ale nepřesným pasem na Reida. Stejně si ale vzápětí počínají domácí, míč tak mají ve svém držení znovu hosté.
42
Dummett vhazuje z levé strany, na polovině hostů. Ale míč získávají právě hosté, po levé straně zkouší postupovat Trippier.
41
Odkop od branky Newcastlu, míč směřuje k pokutovému území Burnley, hosté vrací míč zpět na polovinu domácích.
39
Rivièremu nyní scházel zhruba krok k míči ve vápně Burnley, velké štěstí pro hosty!
38
Tak zbytek zápasu nebude pro Burnley vůbec jednoduchý, hosté již nemohou střídat!
37
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Kevin Long, přichází Steven Reid.
36
Za potlesku tribun je Long odnášen na nosítkách a dnešní zápas pro něho skončil.
35
S Longem to nevypadá zvlášť dobře, na hřišti jsou nosítka, že by Burnley vyčerpalo všechna střídání již v prvním poločase?
34
Rivière však v souboji o míč ve vápně Burnley fauluje Longa a je tu další nepříjemnost pro hosty!
33
Alnwick musí bleskově odehrát od své branky, povedlo se, Rivière spěchá za míčem.
32
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Dean Marney, přichází Michael Kightly.
31
Marney nebude moci pokračovat v zápase, do hry se chystá Kightly.
30
Sudí Dean zasáhl, Marney se vrací do hry, ale drží se za záda. Hosté ale již jednou vystřídali v první půli.
29
Marney má nějaké zdravotní problémy a nyní se nechal, i přes vědomí sudího, krátce ošetřovat u střídačky Burnley.
28
Burnley s míčem na vlastní polovině, domácí vysouvají své napadání.
26
Domácí jdou znovu do vedení, postaral se o to parádní střelou zpoza vápna JACK COLBACK, gólman Heaton na míč, mířící k tyči, nedosáhl.
24
Alnwick vykopával od své branky, ale míč končí v autu, hosté budou vhazovat z pravé strany.
23
Riviére se jen těsně nedostal na hranici malého vápna Burnley k míči, to mohla být gólová šance!
22
Nepřesný pas na pravé křídlo, hosté ztrácejí míč, domácí rozehrávají.
20
Zajímavá dvacetiminutovka, Janmaat centruje z pravé strany do vápna Burnley, pro míč si ale došel Heaton.
19
No vida a nákop dopředu se náramně ujal! Míč si totiž naprosto ukázkově do vlastní branky odhlavičkoval obránce PAUL DUMMETT, k údivu všech!
18
Hosté drží míč na své polovině, snaží se rozehrát, zkouší to nákopem dopředu.
17
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jason Shackell, přichází Kevin Long.
15
Domácí se prosazují po rohovém kopu z pravé strany, na centr si na hranici malého vápna naskočil STEVEN TAYLOR, který poslal míč přesně k tyči a Newcastle jde do vedení!
15
A je tu rohový kop Newcastlu, domácí rozehrají znovu z pravé strany.
14
Míč u Alnwicka, který vykopává daleko na polovinu Burnley.
12
Sissoko nepropasíroval míč z levé strany přes bránícího Meea.
11
Statistika držení míče: 78% : 22%.
10
Rohové kopy se zatím domácím vůbec nevedou, v podstatě ani neohrozí branku Burnley.
9
Znovu se domácí zkouší prosadit střelou a znovu top byl Pérez, je z toho ale "pouze" rohový kop.
8
Janmaat se dostává k hlavičce před Heatonem, ale posílá míč pouze nad branku.
7
Centr do vápna Burnley, hosté znovu bezpečně odehráli míč.
6
Druhý rohový kop pro Newcastle, domácí rozehrají z levé strany.
4
Velmi dobrá střele Péreze, z nějakých pětadvaceti metrů, kterou Heaton dokázal výtečně vyrazit mimo.
3
Coloccini zkouší hlavičkovat, ale hostům se podařilo míč odehrát z vlastní šestnáctky.
2
Rohový kop pro Newcasle, z pravé strany rozehrává Colback.
1
A hned v první minutě gólová šance hostů, kteří trefují tyč domácí branky, konkrétně útočník Barnes, z levé strany!
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Newcastle United: Alnwick – Janmaat, Taylor, Coloccini, P. Dummett – Sissoko, Colback, Tioté, Gouffran – Rivière, Pérez.
Náhradníci: Woodman – Williamson, Haidara, Anita, Santon, Armstrong, Cabella.

Burnley FC: Heaton – Trippier, Keane, Shackell, Mee – Boyd, Jones, Marney, Arfield – Ings, Barnes.
Náhradníci: Gilks – Wallace, Kightly, Sordell, Reid, Jutkiewicz, Long.

Rozhodčí: Dean – West, Garratt.
BURNLEY FC
Ligový nováček se pomalu "rozjíždí" a po nepovedeném startu sezóny se v posledních zápasech vzepjal k velmi dobrým výkonům! Z posledních devíti zápasů jen tři prohrál a navíc může být povzbuzen skvělým výsledkem z posledního kola, kdy dokázal uhrát remízu 2:2 na hřišti Manchtesteru City! Díky těmto výsledkům se tak Burnley pomalu dostává ze dna ligové tabulky, byť je aktuálně předposlední, ovšem se stejným počtem bodů, jako má např. patnáctý Hull.
NEWCASTLE UNITED
United si zatím nevedou v anglické Premier League vůbec špatně, když aktuálně drží desáté místo a jsou tak přesně v polovině ligové tabulky. Na svém kontě mají šestadvacet bodů za sedm výher a pět remíz a "v zádech" vítězství 3:2 v posledním ligovém utkání s Evertonem, s nímž to byla těžká bitva o "šest" bodů! Právě tímto vítězstvím navíc Newcastle přerušil nelichotivou sérii čtyř proher v řadě, tří ligových a jedné pohárové.
Vítejte u on-line přenosu utkání dvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí NEWCASTLE UNITED přivítá BURNLEY FC. Utkání se odehraje na St. James Parku v Newcastlu a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Michael Dean a na pomezí West s Garrattem. Čtvrtým rozhodčím je delegován Swarbrick.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.