SESTŘIH Premier League: Burnley - West Bromwich 2:2

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou 2:2, když v úvodu šli sice domácí do vedení, ale hostům se podařilo zápas otočit ve svůj prospěch a nedlouho před koncem základní hrací doby vedli 2:1. Domácí spasil svým druhým gólem v zápase Vokes, který se prosadil po volném kopu v 86. minutě, kdy vyrovnal na konečných 2:2.
90+4
Zákroky brankáře WBA Fostera – 2.
Zákroky brankáře Burnley Heatona – 1.
90+3
Útočným faulem končí akce domácích, Andre Gray se nyní drží za hlavu, ale nic na tom nezmění.
90+1
Žlutou kartu dostává Allan Nyom (West Bromwich Albion).
90
Poslední minuta řádné doby, sudí se rozhodl nastavit ještě tři minuty.
89
Ben Foster má míč ve svých rukavicích a bude moci rozehrát od své branky.
88
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Marc Wilson, přichází Claudio Yacob.
86
Burnley právě vstřelilo branku!
Domácí přece jenom vyrovnávají! Robbie Brady rozehrál volný kop, ve vápně hlavičkuje SAM VOKES, gólman Ben Foster propadl v souboji a domácí útočník mu posílá hlavou míč do sítě.
85
Žlutou kartu dostává Gareth McAuley (West Bromwich Albion).
84
Zblokovaná střela Johanna Gudmundssona, Ben Foster musel zasahovat, skóre se ale nemění.
83
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Scott Arfield, přichází Johann Gudmundsson.
83
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází George Boyd, přichází Robbie Brady.
81
Scott Arfield rozehrál, do zakončení se dostal Kevin Long, který ale branku netrefuje.
80
No vida, posledních deset minut a byť domácí vedli, hostům se podařilo otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Domácí nyní mohou korigovat skóre z rohového kopu.
79
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Andre Gray.
78
West Brom právě vstřelil branku!
A je to gól! Chris Brunt rozehrál z pravé strany, CRAIG DAWSON skvěle načasoval náběh do malého vápna, byl krok před obráncem a hlavou usměrnil míč k tyči.
77
Hosté se nyní snaží o něco aktivnější hru, jsou častěji na útočné polovině a dokonce vybojovávají roh.
76
Žlutou kartu dostává Marc Wilson (West Bromwich Albion).
74
Dlouhý nákop hostů, James Tarkowski (Burnley) odehrál míč do autu.
72
Z volného kopu se domácí nedokázali prosadit, míč mají hosté.
70
Defenziva West Bromwiche dokázal ubránit roh soupeře, ale domácí dokázali zahrozit a i nyní jsou s míčem na útočné polovině.
69
Domácí mají roh z pravé strany, rozehrávat bude Scott Arfield.
68
Ben Foster (West Brom) vykopává od své branky, míč ale letí do autu, takže domácí budou moci vhazovat.
67
Dobrou práci odvedl při gólové situaci James McClean, který zatáhl míč po levém křídle, každopádně máme opět vyrovnáno!
66
Již při druhém rohu měli domácí trochu štěstí, kdy se míč podařilo zastavit na brankové čáře, nicméně hosté šli znovu do útoku, z levé strany zamířil míč do vápna, kde ho získal JOSÉ SALOMÓN RONDÓN, který se bleskově srovnal ke střele a z malého vápna nedal Heatonovi šanci.
65
Chris Brunt (West Brom) rozehrává z pravé strany a vzápětí si roh zopakuje, George Boyd odvrací míč.
64
James Morrison (West Brom) s míčem na levém křídle, následuje centr na Nyoma, před nímž odvrací na roh bránící Ward.
63
Hosté na útočné polovině, domácí se ale pozorně brání.
61
Ben Foster měl opět práci, Sam Vokes si nabíhal do vápna WBA na centr z levé strany, ale obránce dobře zapracoval a gólman si poté sebral míč.
60
Je za námi hodina hry, domácí vyjádřili svou mírnou územní převahu prvním gólem a i nyní mají více ze hry.
58
Žlutou kartu dostává Ashley Barnes (Burnley FC).
56
Ashley Barnes pronikl z pravé strany do vápna WBA, tam byl atakován obráncem, upadl, ale vzápětí se zvedl a ještě přihrál na střed, odkud prostřelil Bena Fostera SAM VOKES.
54
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Sam Field, přichází James Morrison.
54
Brunt poslal z levé strany míč před branku, kde hlavičkuje nepřesně Wilson.
53
A hosté mají další roh, rozehrávat budou z levé strany.
52
Centr z pravé strany do vápna WBA, Ben Foster si míč stahuje ze vzduchu.
51
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jonny Evans, přichází Allan Nyom.
50
Chris Brunt rozehrál, ale hosté nepřekonali zformovanou defenzivu soupeře.
49
Další roh ve druhém poločase, tentokrát budou zahrávat hosté.
48
Scott Arfield odcentroval před branku, kde hlavičkuje James Tarkowski, míč však letí zhruba půl druhého metru nad branku WBA.
47
Hned v úvodu druhé půle je tu rohový kop pro Burnley.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První poločas končí bezbrankovou remízou, která odpovídá průběhu utkání. Domácí jsou o něco aktivnější, připsali si alespoň jednu střelu na branku, hosté ani jednu, přesto jsme sledovali spíše urputnou bitvu, než pohledný fotbal.
45+1
45
Odkop od branky WBA, to vše v poslední minutě řádné hrací doby prvního poločasu.
44
Míč letí na polovinu soupeře, kde hráči svádí řadu hlavičkových soubojů.
43
Ben Foster (West Brom) si jde pro míč na hranici vlastního vápna a znovu nespěchá.
42
Scott Arfield (Burnley) rozehrál, ve vápně se dostal k hlavičce jeho spoluhráč, ale od bránícího hráče se míč odráží do autu.
41
Jake Livermore (West Brom) na své polovině, domácím se tak nabízí zajímavá standardka, tentokrát již v blízkosti šestnáctky WBA.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, Ben Foster nespěchá s rozehrávkou, diváci opět pískají.
39
George Boyd (Burnley) posílá kolmici za obranu WBA, kam si naběhl Sam Vokes, ale je pískán ofsajd.
38
Diváci pískají, domácí se nedostali ani do blízkosti šestnáctky WBA, které nyní získává míč.
37
Volný kop domácích, znovu na útočné polovině, ale v blízkosti půlící čáry, tedy daleko od branky soupeře.
36
Hosté se nyní spoléhají na nákopy na Rondóna, který vyhrává hlavičkové souboje, nyní ale vystavil McCleana do ofsajdu.
35
Odpískaným ofsajdem končí akce domácích.
34
Razantním odkopem od vlastního vápna řeší nyní Marc Wilson nepřehlednou situaci.
33
Již se hraje, domácí se dostali do zajímavého brejku, ale dobře zapracoval ve vlastním vápně Gareth McAuley.
32
Nyní se nehraje, jeden z hráčů WBA musí být ošetřován, vypadá to na problém s levým chodidlem.
31
Scott Arfield (Burnley) rozehrál z pravé strany, ale akce je přerušena po útočném faulu.
30
Rohový kop pro Burnley, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
29
Burnley se posouvá více na polovinu soupeře, domácí rozehrávají volný kop ze středového kruhu.
28
Marc Wilson (West Brom) se provinil útočným faulem, míč pro Burnley.
27
Jake Livermore (West Brom) poslal nepřesnou přihrávku do vápna, obránce Burnley odkopává.
26
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.
24
Scott Arfield (Burnley) odcentroval z pravé strany, ve vápně se dostal ke střele z voleje George Boyd, kterému ale střele tak úplně nesedla, míč letí vedle branky WBA.
23
Chris Brunt rozehrál z pravé strany, ale jako v předchozích případech, i tentokrát zůstal Tom Heaton bez práce.
22
Centr z pravé strany do vápna Burnley, kde se dostal k hlavičce José Salomón Rondón, ale ten nedokázal míč přesně umístit, ale vybojoval alespoň roh.
20
Je za námi první dvacetiminutovka, která toho moc nenabídla, oba týmy bojují hlavně ve středu hřiště.
18
K Benu Fosterovi směřuje nepřesný pas soupeře, gólman WBA hledá výkopem Rondóna, ten zpracovává míč.
16
Ashley Westwood (Burnley) se na útočné polovině provinil faulem, míč mají hosté.
14
Chris Brunt rozehrál z pravé strany a ani tentokrát hosté branku soupeře neohrozili.
13
Kevin Long (Burnley) odvrací centr soupeře na roh, hosté budou znovu rozehrávat z pravé strany.
13
Chris Brunt rozehrál z pravé strany, ale hosté branku Toma Heatona neohrozili.
12
Hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
11
James McClean (West Brom) postupuje s míčem po levém křídle, přenechává Wilsonovi, který ale o míč přišel.
10
Úsměvný okamžik, míč totiž skončil na střeše jedné z tribun, po níž se skutálel zpět na trávník.
9
Další autové vhazování hostů, znovu z pravé strany, tentokrát ale již na útočné polovině.
7
Craig Dawson (West Brom) má míč a bude moci vhazovat z pravé strany, na své polovině.
6
Od Toma Heatona začíná další kombinace domácích.
4
Ashley Barnes (Burnley) s míčem na pravé straně, ve vápně soupeře, ale na branku WBA vyslal velmi slabou střelu, s níž neměl Ben Foster žádné starosti.