Premier League - ONLINE PŘENOS - Arsenal : Southampton

Arsenal

Southampton
3:2
- 29'Aubameyang
- 38'Welbeck
- 81'Welbeck
- 17'S. Long
- 74'Ch. Austin
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Arsenal
- 29'Aubameyang
- 38'Welbeck
- 50'Bellerín(žlutá karta)
- 81'Welbeck
- 90+4'Elneny(červená karta)
- 90+2'Wilshere(žlutá karta)
Southampton
- 17'S. Long
- 74'Ch. Austin
- 90+7'Hoedt(žlutá karta)
- 90+2'Stephens(červená karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Marriner – Ledger, Long
- Stadion
- Emirates Stadium, London
- Návštěvnost
- 59 374 diváků
P. Aubameyang
A. Iwobi
R. Nelson
D. Welbeck
M. Elneny
G. Xhaka
H. Bellerín
C. Chambers
S. Mustafi
S. Kolašinac
P. Čech
S. Long
D. Tadić
O. Romeu
P. Höjbjerg
J. Ward-Prowse
R. Bertrand
M. Jošida
W. Hoedt
J. Stephens
C. Soares
A. McCarthy
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 38 | 106:27 | 100 |
2 | ![]() | 38 | 68:28 | 81 |
3 | ![]() | 38 | 74:36 | 77 |
4 | ![]() | 38 | 84:38 | 75 |
5 | ![]() | 38 | 62:38 | 70 |
6 | ![]() | 38 | 74:51 | 63 |
7 | ![]() | 38 | 36:39 | 54 |
8 | ![]() | 38 | 44:58 | 49 |
9 | ![]() | 38 | 56:60 | 47 |
10 | ![]() | 38 | 39:47 | 44 |
11 | ![]() | 38 | 45:55 | 44 |
12 | ![]() | 38 | 45:61 | 44 |
13 | ![]() | 38 | 48:68 | 42 |
14 | ![]() | 38 | 44:64 | 41 |
15 | ![]() | 38 | 34:54 | 40 |
16 | ![]() | 38 | 28:58 | 37 |
17 | ![]() | 38 | 37:56 | 36 |
18 | ![]() | 38 | 28:56 | 33 |
19 | ![]() | 38 | 35:68 | 33 |
20 | ![]() | 38 | 31:56 | 31 |
- Liga mistrů
- Evropská liga
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Držení míče: 65 % : 35 %
Střely na branku: 7:8
Střely mimo: 4:4
Rohy: 8:6
Ofsajdy: 1:2
Fauly: 11:7
Tentokrát už to Wellbeckovi vyšlo, znovu dostává Arsenal do vedení! Na zadní tyči si ho nedokázali pohlídat obránci Southamptonu a tento útočník z blízky hlavičkou o zem dokázal překonat McCarthyho.
Je vyrovnáno, hosté jsou blízko velmi cennému bodu. Už druhou gólovou přihrávku v utkání si připisuje Soares, který našel před brankou CHARLIEAHO AUSTINA. Ten už měl před sebou prázdnou branku a nemohl se mýlit. Asistence: Cédric Soares.
Domácí otáčejí vývoj zápasu a už vedou 2:1! Z asistenta se stal střelec. DANNY WELBECK si převzal míč po kolmici Iwobiho, navedl si ho na střed a pak z hranice šestnáctky vypálil. Jeho střelu přizvedl pro McCarthyho nechytatelně jeho spoluhráč Maja Jošida. Asistence: Alex Iwobi.
Po krásné akci Arsenalu je srovnáno! Domácí zaútočili neohroženě středem hřiště a vyplatilo se jim to. PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG uplatnil svou rychlost a nahrál Welbeckovi. Ten mu nádherně patou míč vrátil a Gaboňan pak špičkou kopačky dokázal míč dostat do branky. Asistence: Danny Welbeck.
Southmpton jde překvapivě do vedení! Skórovat se mu povedlo po celkem nenápadné akci. Z pravé strany míč nacentroval před branku Soares a pak si nerozměli Mustafi a Čech. Brankář Arsenalu zůstal stát na čáře a stoper se nechal předskočit SHANEM LONGEM, který dostal prvním dotykem míč do branky. Asistence: Cédric Soares.
Arsenal FC: Čech (C) – Bellerín, Chambers, Mustafi, Kolašinac – Elneny, Xhaka – Iwobi, Nelson, Welbeck – Aubameyang.
Náhradníci: Macey – Holding, Monreal, Wilshere, Özil, A. Lacazette, Nketiah.
Southampton FC: A. McCarthy – Bertrand (C), Jošida, Hoedt, Stephens, Soares – Tadić, Romeu, P.-E. Höjbjerg, Ward-Prowse – S. Long.
Náhradníci: Forster – Pied, Redmond, Sims, Boufal, Ch. Austin, Gabbiadini.
Rozhodčí: Marriner – Ledger, Long.
První vzájemné utkání těchto dvou týmů v probíhající sezóně skončilo remízou 1:1 na hřišti Southamptonu. Skóre v 16. kole otevřel už ve třetí minutě Charlie Austin a v 88. minutě srovnal Olivier Giroud. Z posledních šesti utkání vyhrál Southampton jediné, Arsenal zvítězil třikrát. Poslední utkání na Emirates ale skončilo výhrou Saints 2:0, bylo to v rámci Carabao Cupu.
Southampton už se zabydlel mezi anglickou smetánkou a jeho ambice byly v některých sezónách dokonce pohárové. Letošní ročník je ale pro tento jihoanglický celek úplně o něčem jiném. Jediným cílem je záchrana v Premier League. A nebude to nic jednoduchého. Saints jsou v tabulce až na osmnáctém, a tedy sestupovém místě. Na záchranu aktuálně ztrácí tři body, ale mají výhodu, že oproti Crystal Palce mají odehrány o dvě utkání méně. V poslední době se Southamptonu nedaří vyhrávat, na vítězství čeká už pět kol. Od vítězství nad West Bromem třikrát prohrál a dvakrát remizoval. Daří se mu však v FA Cupu, tam už je po vyřazení Wiganu v semifinále a utká se s Chelsea. Poslední soutěžní utkání ale Southamptonu hrubě nevyšlo, v rámci Premier League prohrál na hřišti West Hamu jasně 0:3. Na stadionech soupeřů Southampton v lize čtyřikrát po sobě nevyhráli a poslední dva duely prohráli.
Arsenal neprožívá povedený ročník a takřka jistě si už nedokáže vybojovat příčky, které by mu pro příští sezónu zaručily Ligu mistrů. Jediná šance je pro Gunners vyhrát Evropskou ligu, ve které jsou už jednou nohou v semifinále. V lize je ale Arsenal až na šestém místě. Na pátou Chelsea ztrácí čtyři body a na čtvrtý Tottenham dokonce už šestnáct. Ze sedmého místa pak na Severolondýňany dotírá překvapení sezóny Burnley, které má o dva body méně a jeden odehraný zápas navíc. Arsenal může těšit, že v poslední době našel dobrou pohodu a daří se mu vítězit. Aktuálně vyhrál už pětkrát po sobě a z toho čtyřikrát vstřelil minimálně čtyři branky. Naposledy si Arsenal poradil ve čtvrtfinále Evropské ligy 4:1 s CSKA Moskva a v domácí lize bylo jeho poslední obětí Stoke City (0:3). Na domácím hřišti vyhráli Gunners čtyři poslední utkání a v této sezoně doma prohráli jen s oběma Manchestery a švédským Östersundsem.