Premier League - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huddersfield Town : Tottenham - 30. září 2017   13:30

0:4
(0:3)
Tottenham
10' Kane  (Trippier) • 17' Davies   • 24' Kane  (Trippier) • 90+1' Moussa Sissoko  (Davies)
Huddersfield Town
Lössl – Smith (C), Jørgensen, Schindler, Löwe (60. Malone) – Mooy (61. Biling), Hogg (82. Whitehead) – Kachunga, van La Parra, Ince – Depoitre.
Green – Malone, Whitehead, Biling, Sabiri, Cranie, Hadergjonaj.
Tottenham
Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen – Trippier (82. Walker-Peters), Winks, Dier, Davies – Eriksen (75. Moussa Sissoko), Alli – Kane (87. Heung-min).
Vorm – Foyth, Moussa Sissoko, Walker-Peters, F. Llorente, Heung-min, N'Koudou.

SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Tottenham 0:4. Kane opět pálil

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 7:4.
Je konec! Tottenham nakonec dokázal ustrážit tříbrankové vedení z prvního poločasu, navíc ve druhém dějství zaznamenal ještě jednu trefu a z dnešního utkání tak bere všechny tři body. Domácí byli aktivní zejména v prvním poločase, v tom druhém jejich aktivita hodně upadla, což logicky nemohlo přinést kýžený úspěch.
90+3'
90+2'
Utkání se spíše už jen dohrává. Huddersfield vyjde z tohoto utkání zřejmě bez střeleckého úspěchu...
90+1'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom ještě jedna branka! Davies nalezl napříč pokutovým územím MOUSSU SISSOKA, který si zpracoval balón a posléze kostrbatou střelou překonal Lössla počtvrté.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Spurs podnikli rychlý protiútok, který táhl Ali. Hostující křidelník předložil balón střídajícímu Sisokovi, jenž zasekl a posléze vypálil po zemi pouze do Lössla.
88'
Úplně špatně. Přenesení hry na Maloneho bylo náramně přesné, následný centr z kopačky anglického zadáka skončil až za brankou.
87'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Son Heung-min.
86'
V Huddersfieldu ale panuje báječná atmosféra. Ačkoliv je už o vítězi utkání jasno, i přesto jsou domácí fandové hodně hluční.
85'
Hodně nevýrazný je v posledních desítkách minut Harry Kane. Dnes již dvougólový útočník je ve druhém poločasu hodně neviditelný.
84'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Huddersfield stále směrem dopředu tápe, hosté dnes disponují s velmi dobrou obranou.
82'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jonathan Hogg, přichází Dean Whitehead.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Kieran Trippier, přichází Kyle Walker-Peters.
79'
O územní převaze Tottenhamu vypovídá také statistické vyjádření držení míče. To říká, že hosté mají míč na kopačkách dvaašedesát procent času.
78'
V dalším ofsajdu se pro změnu zjevil Hogg, který si nepohlídal náběh za soupeřovu obranu. Už čtvrtý ofsajd domácího celku.
77'
Logicky se tak konal další roh. Dánský záložník tentokráte centroval na bližší tyč, kde byl nejvýše ve vzduchu jeden z domácích.
76'
Eriksen se chopil rozehrávku rohového kopu, který nasměroval na Diera. Ten se sice k hlavičce nedostal, nicméně posléze střílel placírkou pouze do zad protihráče.
75'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Moussa Sissoko.
74'
Vycházkové tempo pokračuje. Domácí zřejmě pochopili, že s ambicemi na jakýkoliv bodový zisk to nevypadá zrovna růžově.
73'
Další nejistý zákrok v podání Lössla. Domácímu brankáři vypadl balón z ruky, na hranici faulu si počínal Eriksen, který následně nedokázal odcentrovat před odkrytou branku.
72'
Další útočná snaha Huddersfieldu je minulostí. Pomezní rozhodčí si všiml ofsajdového postavení, ve kterém se nacházel Kachunga.
71'
Rychlá akce domácích vyústila v další centr. Nebezpečný polovysoký balón odhlavičkoval ven ze šestnáctky Alderweireld.
70'
O nezáživnosti druhého poločasu vypovídá pohled do statistik. Ve druhém dějství jsme viděly dvě střely, o obě se postarali hosté z Londýna.
69'
Eriksen se prosmýkl kolem dvojice protihráčů a technickou ránou zpoza šestnáctky zamířil pouze doprostřed branky.
68'
Jedna z mála akcí z domácí strany. Van la Parra obdržel míč k lajně, odkud posílal slaboučký centr pouze do rukou Llorise.
67'
Navíc stále ve druhém dějství čekáma na nějakou vážnější příležitost. Zatím jsme byli svědky pouhých náznaků.
66'
Na hřišti se neděje nic nového, stále sledujeme dominantí hru Tottenhamu. Domácí jsou ve druhém poločasu hodně pasivní.
65'
Žlutou kartu dostává Elias Kachunga (Huddersfield Town).
61'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Aaron Mooy, přichází Philip Biling.
60'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Chris Löwe, přichází Scott Malone.
60'
Huddersfield trochu zklidnil hru kombinací u své šestnáctky. S míčem se pomazlil také Lössl, jenž následně roztáhl hru doleva.
59'
Po více než minutovém ošetření se hraje dále. Trippier se nezdá být příliš v pořádku, uvidíme tedy, jestli dnešní utkání dohraje.
58'
Žlutou kartu dostává Dele Alli (Tottenham Hotspur).
57'
Nějaké zdravotní problémy má hostující Trippier. Na hrací ploše je přítomný také lékařský personál Tottenhamu.
56'
Ali byl dle mého názoru nedovoleně poslán k zemi, hlavní sudí byl ale jiného názoru. Hra tak pokračuje, míč je až u Llorise.
55'
Úvod druhého dějství jednoznačně patří hostům. Huddersfield se vůbec nemůže dostat k míči, nyní musel ošemetnou situací řešit Zanka.
54'
Spurs se hnali do slibné protiakce, kterou doslova zazdil Kane. Kanonýr ve službách Tottenhamu totiž centroval pod sebe, kde se ale nepohyboval žádný z hráčů ve tmavých dresech.
53'
Aktivní Kane ještě zastihl balón na hrací ploše a následně přihrál Trippierovi. Centr z kopačky hostujícího obránce nebyl zrovna přesný.
52'
Následoval rohový kop, který byl opět hodně nebezpečný. Diear prodlužoval míč k zadní tyči, kde Kane nedokázal zpracovat padající bochánek.
51'
Rušno bylo na opačné straně. Davies skvěle nalezl Eriksena, jenž nahrával pod sebe na Kanea. Ten střílel ve skluzu pouze slabě.
50'
Výkopu od své svatyně se ujal Lössl, který poslal balón přesně na Depoitreho. Ten sice vyhrál hlavičkový souboj, za ním se ale nepohyboval žádný z kolegů.
49'
Dalekonosný nákop směřoval na domácího útočníka Depoitreho, který měl k míči přeci jenom daleko. Lloris pohodlně sevřel balón ve své náruči.
48'
Hned v úvodu to domácí zkusili po pravé straně, dvojice Ince – Mooy se ale nedokázala prodrat přes obranný val soupeře.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, rozehrávku si vzali na starost tentokráte domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
46'
První poločas je za námi. Spokojenější odcházejí do kabin hráči Tottenhamu, kteří po prvním dějství vedou přesvědčivě 3:0. Sledujeme ale vcelku vyrovnané utkání, avšak domácí nedokázali pohlídat rychlé kontry soupeře.
45+1'
45'
Depoitre se jako tank prodral až poblíž šestnáctce, odkud parádní střelou orazíktoval břevno. Lloris se natahoval, co to šlo!
44'
Spurs stále mají balón na svých kopačkách, před malým momentem vybojoval Davies další roh, neboť jeho pokus o centr byl sražen.
43'
Po přechodu přes půlící čáru se Deli dostal tváří na zelený pažit. Bylo to zapříčeněné Smithovým nedovoleným zákrokem.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
39'
Kane sice zkompletoval hattrick, v době přihrávky se dle pomezního nacházel v ofsajdovém postavení.
38'
K rozehrávce se opět postavil Mooy, který to zamýšlel stříleným centrem. Tento záměr nevyšel, neboť míč orazítkoval pouze hlavu protihráče.
37'
Dosti zbytečný zákrok předvedl Alderweireld, který na hranici pokutového území poslal k zemi Kachungu. Přímý kop pro Huddersfield.
36'
Sympatická akce domácích! Smith pustil balón na Kachungu, který ale v době centru neměl v šestncátce žadného kolegu.
35'
Alderweireld to zkoušel kolmicí za obranu na Kanea, před ním včas zasáhl jeden z domácích obránců, který tak zažehnal nebezpečí.
32'
A s Huddersfieldem to mohlo být ještě horší! Trippier si všiml osamoceného Alliho, který se zasekávačkou zbavil Zanky a následně zamířil pouze do tyče.
31'
Máme za sebou čtvrtinu uktání, doposud jsme viděly tři branky a to pouze na jediné straně. Spurs totiž dokázali využít všechny své šance.
30'
Domácí zvyšují stupeň aktivity, Mooy totiž rozehrával další rohový kop. Míč tentokráte dosedl přímo do rukavic pozorného Llorise.
29'
Rozháraný úsek hry ve středu hřiště nakonec skončil dalším centrem. Z levého křídla to zkoušel Kachunga, který našel pouze hlavu Sáncheze.
28'
Velmi dobře zafungoval Davies, který při pokusu o odkopnutí míče ještě otřel balón o protihráče. Jeho tábor tak bude vhazovat.
27'
Huddersfield si vybojoval rohový kop, který zahrával Mooy. Nadýchaný centr se ale snesl pouze na hlavu Kanea, jenž míč odvrátil.
26'
Spurs navíc nepolevují, aktivní Trippier si to chtěl namířit kolem pravé postranní čáry, tam mu cestu ale skvěle zakřižoval van La Parra.
25'
Tak takový vstup do zápasu čekal opravdu málokdo. Hosté dokázali využít snad všechny své šance a soupeř to bude mít nyní hodně těžké.
24'
Tak to je fotbalová poprava! HARRY KANE se vymanil ze sevření několika protihráčů, navedl si balón na levou nohu a náramnou placírkou prostřelil Lössla potřetí.
24'
Těžiště hry je momentálně poblíž rohového praporku Tottenhamu, kde se Trippier chystá k provedení autového vhazování.
23'
Mooy chtěl přenést hru na levou stranu na Loweho, přihrávka byla ale příliš nízká a zastavila se pouze o hlavu protihráče.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, Spurs přebrali iniciativu utkání a nyní je to právě hostující celek, kdo diktuje tempo zápasu.
21'
Hodně sobecky si nyní počínal Harry Kane! Ten využil Lösslova nezdaru při pokusu o vykopnutí míče, jenomže místo přihrávky zkoušel sám obejít brankáře, což se mu nepodařilo.
20'
Domácí se zlobí, hlavní sudí vyhodnotil Kachungovo počínání jako nedovoelné. Velmi dobře zahrál Sánchez, který uplatnil svojí robustní postavu.
19'
Opět se nám připomněl Kane, který si hrudí připravil balón ke střele a následně zamířil pohotově pouze na horní síť.
18'
Sledujeme fotbalovou krutost. Huddersfield je v úvodu výrazně aktivnějším celkem, hosté ale dokázali zužitkovat dva své rychlé protiútoky.
17'
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Náramná akce na jeden dotek směřovala k Eriksonovi. Tomu míč ukopl jeden z domácích přímo k BENU DAVIESOVI, který se proti brankář už nemýlil.
16'
Do pokutového území Spurs směřoval nebezpečný centr, situaci nakonec řešil Lloris vyboxováním míče ven ze šestnáctky.
15'
K rozehrávce se postavil Davies, který nalezl pouze hlavu Schindlera. Následně se jesden z hostů dopustil nedovoleného zákroku.
14'
K zelenému pažitu ulehl Eriksen a bylo to s faulem. Tottenhamu se tak naskýtá standardní situace poblíž autové čáry.
11'
Spurs tak využili hned svojí první vyloženou šanci a opět to byl kanonýr letošní sezóny Harry Kane. Na řadě jsou nyní domácí, kteří jsou v úvodu hodně aktivní.
10'
Jenomže jsou to hosté, kdo se dostává do vedení! HARRY KANE obdržel ideální přihrávkou za obranu, po které se řítil sám na brankáře. Prudká střela k bližší tyči byla tím správným řešením!
10'
Huddersfield opět zatlačil svého soupeře. Rychlý protiútok nejprve hasil Sánchez, posléze se ke střele tlačil Lowe, nicméně jeho projektil byl sražen.
9'
Domácí se vracejí zpět s nepořízenou, avšak velice sympatická pasáž nováčka soutěže. Lloris bude vykopávat od své svatyně.
8'
Poprvé na zem musel také Lloris, který reflexivně vyrazil střelu z hranice šestnáctky. Huddersfield se usídlil na útočné polovině.
7'
Depoitre sice vyhrál hlavičkový souboj proti Sánchezovi, míč však odhlavičkoval pouze na kopačku protihráče.
6'
Hodně ostře dostal naloženo Kane, který byl ještě před dotykem s míčem poslán k zemi. V roli faulujícího se objevil zadák Zanka.
5'
Tottenham zahrával dva rohové kopy v krátkém časovém sledu. Ani jeden nebyl pro Lösslovu branku nebezepčný a Huddersfield se tak ubránil.
4'
První střelecký pokus vyprodukoval Kane, který si v šestnáctce dělal prostor. Hostující kanonýr nakonec vypálil pouze do nohy protihráče.
3'
S míčem se poprvé seznámil také domácí celek, jenomže na krátký časový úsek. Spurs budou vhazovat u středového kruhu.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Huddersfield Town: Lössl – Smith (C), Jørgensen, Schindler, Löwe – Mooy, Hogg – Kachunga, van La Parra, Ince – Depoitre.
Náhradníci: Green – Malone, Whitehead, Biling, Sabiri, Cranie, Hadergjonaj.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen – Trippier, Winks, Dier, Davies – Eriksen, Alli – Kane.
Náhradníci: Vorm – Foyth, Moussa Sissoko, Walker-Peters, F. Llorente, Heung-min, N'Koudou..
Tottenham Hotspur

Na druhé straně stojí velezkušený Tottenham, který se každým rokem přibližuje zisku mistrovského titulu. Dva roky zpátky třetí příčka, minulá sezóna zaznamenala druhou pozici, že by letos čekala na "kohouty" dlouho kýžená první příčka? Nášlapnuto k tomu sice nemají zrovna zle, ztráty proti Chelsea, Burnley a Swansea měly za výsledkem čtvrté umístění, s pětibodovou ztrátou na první Citizens. Tottenham se v letošní sezóně opírá o střelecké schopnosti Harryho Kanea, který letos napříč všemi soutěžemi vsítil už devět branek.

Nováček soutěže Huddersfield Town je pochopitelně nabuzen postupem do anglické nejvyšší soutěže a pro letošní sezónu si nastavil skromný cíl – záchranu. To se svěřencům Davida Wengera zatím daří na výbornou. Huddersfield je doposud jedním z největších překvapení doposavadní fáze Premier League, výsledkem je osmá pozice se ziskem devíti bodů. Co zaujme, tak to je pohled na skóre. Nováček ligy se může pyšnit třetí nejlepší defenzívou, avšak optimální to není v útočné fázy (5 branek).
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Premier League pokračuje dalšími zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Huddersfield Town a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.