Premier League - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liverpool : West Brom - 13. prosince 2017   21:00

0:0
(0:0)
Liverpool
Karius – Alexander-Arnold (80. Joe. Gomez), Lovren, Klavan, Robertson – Wijnaldum (76. Oxlade-Chamberlain), Can, Coutinho – M. Salah, Firmino, Mané (76. Solanke).
Mignolet – Solanke, Milner, Joe. Gomez, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Ings.
Tierney – Hatzidakis, McDonough
Anfield Road, Liverpool
West Brom
Foster – Nyom, Hegazy, J. Evans, Gibbs – Livermore, Yacob, Krychowiak (79. Brunt) – Robson-Kanu (71. Jay Rodriguez), Rondón, McClean.
Myhill – Field, Burke, Ferguson, Brunt, McAuley, Jay Rodriguez.

SESTŘIH Premier League: Liverpool - West Bromwich 0:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Liverpool opět doma ztrácí body, když po remíze s Evertonem dnes nedokázal porazit West Bromwich. V utkání s Evertonem domácí alespoň vstřelili gól, dnes se jim to nepovedlo. Zápas nenabídl kdovíjak pohledný fotbal, bylo to víceméně bezzubé dobývání branky WBA, které se ale výtečně bránilo a po zásluze si z Anfield Road odváží cenný bod.
90+3'
90+2'
Zákroky brankáře WBA Fostera – 3.
90+2'
Zákroky brankáře Liverpoolu Kariuse – 1.
90+2'
Žlutou kartu dostává Sam Field (West Bromwich Albion).
90+1'
Slabá střela Coutinha, z pravé strany, nemohla nadělat Fosterovi potíže.
90'
Je tu poslední minuta řádné hrací doby a už to vypadá na další domácí remízu pro Liverpool.
88'
Mohamed Salah (Liverpool) s míčem na pravém křídle, v souboji s bránícím Evansem o míč ale přišel.
86'
Ben Foster (West Brom) chytá střelu Oxlade-Chamberlaina a bude moci rozehrát od své branky.
85'
Akce hostů končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitl Jay Rodriguez.
84'
Další šance domácích, ale Alex Oxlade-Chamberlain nedokázal překonat nejprve gólmana Fostera a poté prostřelit obránce WBA.
82'
Pozor, Dominic Solanke (Liverpool) dokázal dostat míč do branky WBA, ale gól neplatí, protože domácí útočník zahrál rukou!
81'
Roh pro Liverpool, ale zle zahraný, míč dokázal bránící Jay Rodriguez odehrát až na polovinu soupeře.
80'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Trent Alexander-Arnold, přichází Joe Gomez.
79'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Grzegorz Krychowiak, přichází Chris Brunt.
77'
Loris Karius (Liverpool) rychle rozehrává na levou stranu, kudy se domácí dostávají na polovinu soupeře.
76'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Georginio Wijnaldum, přichází Alex Oxlade-Chamberlain.
76'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Dominic Solanke.
76'
Andrew Robertson si chtěl narazit se Salahem, který ho ale nevyslyšel a celou akci zabrzdil.
75'
Míč letí do autu, míč tak na své polovině získávají domácí, kteří připravují hned dvojí střídání, do hry by měli jít Alex Oxlade-Chamberlain a Dominic Solanke.
72'
Liverpool celkem v klidu ubránil roh WBA a domácí se okamžitě přesouvají na polovinu soupeře.
71'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Hal Robson-Kanu, přichází Jay Rodriguez.
71'
Mezitím vidíme u postranní čáry, že první střídání připravují hosté, kteří navíc, po zákroku Klavana, vybojovali roh.
70'
Ben Foster (West Brom) má míč ve své moci a diváci již nervózně pískají.
68'
Žlutou kartu dostává Emre Can (Liverpool FC).
67'
Ahmed Hegazy (West Brom) dnes odvádí v obraně skvělou práci, společně s Nyonem jsou dva nejlepší obránci WBA.
66'
Roberto Firmino (Liverpool) bojoval jako lev na pravé straně, ale nakonec souboj s bránícím Nyonem prohrál.
65'
Po střele Maného získávají domácí rohový kop, který rozehrají z levé strany.
64'
Philippe Coutinho (Liverpool) to zkusil přímo na branku, ale Ben Foster v pohodě chytá.
63'
Po nedovoleném zákroku Hegazyho mají domácí výhodu volného kopu z nějakých pětatřiceti metrů od branky WBA.
61'
Je za námi hodina hry, po zákroku bránícího Klavana míří míč do autu, hosté budou moci vhazovat z pravé strany.
60'
Andrew Robertson (Liverpool) poslal další parádní pas do vápna WBA, tam si míč stahuje k noze efektně Firmino, ale poté mu ho odebírá bránící Ahmed Hegazy a míč následně končí u Fostera.
59'
Hraje se ve středu hřiště, hosté ztrácí míč a dopředu jde Liverpool.
58'
Mohamed Salah (Liverpool) dnes v roli spalovače šancí, nyní mu poslal přesný pas Robertson, ale Salah svou hlavičku špatně na časoval a nakonec branku netrefil.
57'
Nyní jsou to již opět domácí, kdo drží míč, pas Lovrena na Salaha nepřesný, bránící Ahmed Hegazy zachytil míč.
56'
Všechno ale mohlo být jinak, kdyby Sadio Mané, po přihrávce Firmina z pravé strany, trefil branku WBA.
55'
Diváci pískají, úvodní desetiminutovka druhého poločasu totiž jasně vyzněla ve prospěch WBA.
54'
Hal Robson-Kanu (West Brom) fauluje Emre Cana, míč pro Liverpool.
53'
Mohamed Salah (Liverpool) nedokázal míč lépe zasáhnout, ve vápně WBA, před vyběhnuvším Benem Fosterem, ten tak v pohodě chytá.
52'
A další šance hostů, znovu po rohovém kopu, Ahmed Hegazy ale hlavičkuje tentokrát nad branku Kariuse.
51'
A po rohovém kopu hostů, z pravé strany, je tu další skvělý zákrok Kariuse, ten tentokrát vyráží hlavičku Claudia Yacoba, na bližší tyči!
50'
Grzegorz Krychowiak (West Brom) dlouho vyčkával, pak to ale z levé strany zkusil přímo na branku a vyplatilo se, Loris Karius musel padající míč vyrážet nad branku!
49'
Hosté jsou zpět na polovině Liverpoolu a tentokrát musí domácí faulovat, je z toho volný kop pro WBA.
48'
Nakonec hosté rozehrávali dva rohové kopy, pokaždé Grzegorz Krychowiak a pokaždé se domácí dokázali ubránit.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu je tu rohový kop pro WBA, diváci pískají.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas končí bezbrankovou remízou, což je, z pohledu domácích fans, zklamáním. Liverpool si zatím ale vůbec neví rady s dobře bránícím soupeřem, který se v podstatě celou dobu pouze brání. Domácí jsou jasně aktivnější, v podstatě nepůjčují soupeři míč, ale byť si vypracovali i nějakou gólovou šanci, na gól to zatím nestačilo.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jedna minuta, Liverpool stále dotírá na branku soupeře.
44'
Philippe Coutinho (Liverpool) rozehrál druhý roh svého týmu v zápase z levé strany, míč nakonec končí u gólmana Bena Fostera.
44'
Byl to centr na nabíhajícího Lovrena, před nímž ale míč odehrál na roh Allan Nyom.
43'
Volný kop pro Liverpool, z nějakých pětatřiceti metrů od branky Fostera, rozehrávat bude Philippe Coutinho.
43'
Jonny Evans (West Brom) nyní zablokoval střelu Mohameda Salaha, velmi dobrý obranný zákrok!
42'
Liverpool opět s míčem na polovině WBA, které by chtělo tento stav udržet minimálně do poločasové přestávky.
41'
Ten nakonec rozehrál Grzegorz Krychowiak (West Brom), který poslal míč na bližší tyč, tam ale odhlavičkovává bránící Georginio Wijnaldum.
40'
Jake Livermore (West Brom) nakonec vybojoval roh z pravé strany pro svůj tým.
39'
WBA získává autové vhazování z pravé strany, na polovině soupeře, Allan Nyom vhodí míč do hry.
38'
Trent Alexander-Arnold (Liverpool) poslal pas do vápna, za vracejícím se Hegazym si naběhl Mohamed Salah, kterému ale k míči scházel zhruba krok, aby ho mohl poslat do branky.
37'
Postupně se ale hostům podařilo vytlačit soupeře za půlící čáru a domácí to znovu zkouší.
36'
Emre Can (Liverpool) nachází Salaha, ten ale nemá dostatek prostoru před vápnem a vrací míč zpět Coutinhovi, akce Liverpoolu pokračuje.
35'
Allan Nyom (West Brom) celkem lehce přišel o míč na polovině Liverpoolu a domácí jdou hned dopředu.
34'
Nakonec končí útočná snaha WBA odpískaným ofsajdem, míč získávají domácí.
33'
WBA získává volný kop na útočné polovině, je to ale v blízkosti půlící čáry, tedy daleko od branky Kariuse.
32'
Na druhé straně končí střela Philippe Coutinha v náruči Bena Fostera a byla to zatím první střela v zápase mezi tři tyče!
31'
Hal Robson-Kanu (West Brom) nyní svou střelou z nějakých třiceti metrů vystrašil příznivce Liverpoolu, míč totiž končí na břevně domácí branky.
30'
Je za námi první půl hodina hry a zatím, bohužel, na pořádný fotbal čekáme... Liverpool je aktivnější v držení míče, domácí měli již i první gólovou šanci, ale jinak je to spíše o hře ve středu hřiště.
29'
Mohamed Salah si nabíhá do vápna WBA na dlouhý pas, který ale není přesný a jako první je u míče gólman Foster.
28'
Postupná kombinace Liverpoolu, domácí se dostali do vápna, ale před Firminem stihl míč odehrát Ahmed Hegazy.
27'
Domácí s míčem ve středu hřiště, hra postrádá trochu tempo.
26'
Hosté rozehráli z levé strany, ale branku Lorise Kariuse neohrozili.
25'
A svůj první rohový kop nyní budou moci rozehrát hosté, z levé strany.
24'
Liverpool s míčem na útočné polovině, Philippe Coutinho posílá pas do vápna WBA, kde však zakročil Ben Foster.
23'
Po centru z pravé strany hlavičkuje Claudio Yacob (West Brom) nad branku Liverpoolu, Loris Karisu rozehrává od své branky.
22'
Georginio Wijnaldum (Liverpool) fauluje v souboji na své polovině, správné rozhodnutí sudího, které ale rozlítilo kouče Kloppa.
21'
Liverpool rychle rozehrál volný kop na útočné polovině, ale hosté se ubránili.
20'
Philippe Coutinho rozehrál z levé strany, ale bránící Ahmed Hegazy dokázal míč odhlavičkovat ven z vápna.
19'
Po ztečované střele Robertsona mají domácí výhodu rohového kopu z levé strany.
18'
Hal Robson-Kanu (West Brom) zkusil vybojovat rohový kop pro svůj tým, ale není úspěšný a Andrew Robertson může vhazovat z levé strany.
17'
První velká šance utkání! Mohamed Salah poslal fantastický pas z pravé strany ke vzdálenější tyči, kam si seběhl Roberto Firmino, jež ale těsně minul branku!
16'
Trent Alexander-Arnold (Liverpool) posílá pas do vápna WBA, hosté se ale ubránili a míč se dostává zpět na polovinu domácího týmu.
15'
Statistika držení míče – 70% : 30%.
14'
Hosté se ale i nadále drží na útočné polovině, až do té chvíle, než nepřesně odcentroval z pravé strany Allan Nyom.
13'
James McClean (West Brom) neuspěl na levém křídle, dobrou práci odvedl bránící Dejan Lovren.
12'
Zatím se domácím nedaří vytvořit nějaký tlak, kdy by výrazně zaměstnali gólmana Fostera.
11'
Na druhé straně chytá odražený míč Lori Karius, útočící José Salomón Rondón odhadl situaci a nešel do souboje.
10'
Mohamed Salah (Liverpool) si nyní v souboji s Livermorem pomohl rukama a sudí odpískal útočný faul.
8'
Andrew Robertson (Liverpool) odcentroval z levé strany, ale předtím fauloval, je pískán útočný faul.
7'
Liverpool s míčem u půlící čáry, domácí zatím soupeři nepůjčují příliš míč.
5'
Ofsajdem nyní končí akce domácích, Ben Foster vykopává od branky WBA.
3'
Do útoku se nyní ženou domácí, Mohamed Salah poslal míč z levé strany do vápna WBA, kde si nabíhal Firmino, k němuž ale míč nedoputoval.
2'
První útočnou akci mají na svědomí hosté, ale defenziva Liverpoolu vše zvládla včas vyřešit.
1'
Utkání za malý okamžik začne.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Liverpool FC: Karius – Alexander-Arnold, Lovren, Klavan, Robertson – Wijnaldum, Can, Coutinho – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Mignolet – Solanke, Milner, Joe. Gomez, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Ings.

West Bromwich Albion: Foster – Nyom, Hegazy, J. Evans, Gibbs – Livermore, Yacob, Krychowiak – Robson-Kanu, Rondón, McClean.
Náhradníci: Myhill – Field, Burke, Ferguson, Brunt, McAuley, Jay Rodriguez.

Rozhodčí: Tierney – Hatzidakis, McDonough.
WEST BROMWICH ALBION
Domácí čekají již déle, než dva měsíce, na výhru v soutěžním zápase. Naposledy WBA uspělo ve 2. kole League Cupu na hřišti Accringtonu (3:1). Poslední ligová výhra se datuje k období, kdy vrcholilo léto a letní prázdniny – 19. srpna, v rámci 2. ligového kola, uspělo WBA v Burnley, kde vyhrálo 1:0. Od té doby získalo WBA již pouze sedm bodů za sedm remíz a v lize se stalo remízovým králem.
LIVERPOOL FC
Liverpool se rozloučil s podzimní pohárovou Evropou famózním střeleckým koncertem, kdy v posledním kole základní skupiny E Ligy mistrů smetl moskevský Spartak 7:0! Nicméně Liverpool jako by si v tomto utkání vystřílel střelecký prach, za čtyři dny totiž, v rámci utkání 16. kola Premier League, nedokázal porazit Everton. Remízu 1:1 zajistil hostům v 77. minutě z penalty Wayne Rooney, za Liverpool skóroval v první půli Mohamed Salah.
Vítejte u on-line přenosu utkání sedmnáctého kola anglické Premier League, v němž domácí LIVERPOOL FC přivítá WEST BROMWICH ALBION. Utkání se odehraje na liverpoolském Anfield Road a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Paul Tierney a na pomezí Constantine Hatzidakis s Mickem McDonoughem. Čtvrtým rozhodčím je delegován Neil Swarbrick.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.