Premier League - 11.kolo -  ONLINE PŘENOS -  Newcastle : Bournemouth - 4. listopadu 2017   16:00

Ukončeno
Newcastle
Newcastle
0:1
(0:0)
Bournemouth
Bournemouth
90+2' S. Cook  (Surman)

Sestava Newcastle
Elliot – Yedlin, Lascelles (C) (56. Clark), Lejeune, Manquillo – Ritchie, Hayden, Shelvey, Atsu (82. Jacob Murphy) – Gayle, Joselu (68. Ayoze Pérez).
Sestava Bournemouth
Begović – Aké, Francis (C), S. Cook, Daniels – Ibe (76. Defoe), Surman, Arter, Pugh – C. Wilson (76. A. Smith), J. King.

720p 360p

SESTŘIH Premier League: Newcastle - Bournemouth 0:1

Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:6. Rohy: 11:9. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:12.
Bournemouth nakonec dokázal toho utkání doválčit do vítězného konce a připisuje si tak velmi překvapivé tři body. Tyto body jsou hodně důležité, neboť se hosté trochu přiblíží nesestupovým pozicím. Naoapak Newcastle musí smutnit, dnešní utkání určitě nebylo to pravé ořechové.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Bournemouth právě vstřelil branku!
Hosté to přeci jenom dokázali! Už v nastaveném čase si na rohový kop naskočil STEVE COOK, který hlavičkou do proti pohybu nedal brankáři žádnou šanci.
90+2'
Newcastle zahrával standardku zhruba ze třiceti metrů. Ta byla rozehrána zřejmě cvičeným signálem, která vypadal tak trochu komicky.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
To je něco! Hostující Pugh se zjevil sám před brankářem, jenomže střela se odrazila od tyče a následně zpět do hry. Hosté se mohli těsně před nastaveným časem dostat do vedení.
89'
Pugh se protáhl kolem Ritchieho a poté přihrál Surmanovi. Ten pro změnu oslovil Smitha, který byl ale čistým způsobem obrán o míč.
85'
Mimo jiné, španělský kormidelník Rafael Benítez už sáhl ke všem třem změnám. Naopak hostující trenér může ještě jednou vystřídat.
84'
Žlutou kartu dostává Jonjo Shelvey (Newcastle United).
83'
King dribloval s míčem až k hranici šestnáctky a následným centrem hledal na zadní tyči Pugha. Ten ale jeho záměr vůbec nepochopil.
82'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Christian Atsu, přichází Jacob Murphy.
81'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Diváci stále marně čekají na jakoukoliv branku, nicméně stále zbývá ještě dostatek času.
80'
Oba celky se stále střídají v držení míče, nicméně hraje se uprostřed hrací plochy. Fotbalisté Bournemouthu mají přeci jenom optickou převahu.
79'
Balón si postavil Arter, který svým centrem hledal Cooka. Ten byl ale ustrážen a žádné zakončení se tak nekonalo.
78'
Aké se vydal na útočný výlet, který nakonec skončil až těsně před šestnáctkou. Nicméně bylo to s faulem a pro hosty se naskýtá zajímavý přímý kop.
77'
Žlutou kartu dostává Simon Francis (AFC Bournemouth).
76'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jordon Ibe, přichází Jermain Defoe.
76'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Callum Wilson, přichází Adam Smith.
75'
Wilson měl zničehonic spoustu času na střelu, kterou opřel pouze o Manquilla. Španělský obránce schytal ránu do břicha, což určitě není nic příjemného.
74'
Wilson jen bezmocně máchl rukama, neboť čekal na podporu svých spoluhráčů. Výsledkem je pouze odkop od domácí svatyně.
73'
Ta putovala na nohu Pugha, který si navedl míč na pravou nohu a následně vystřelil na Elliota. Střela ale měla opačnou rotaci a stočila se daleko od branky.
72'
Atsu polovysokým centrem hledal naběhnuvšího Haydena, před kterým velmi dobře zasáhl Francie. Bournemouth rozjíždí rychlou protiakci.
71'
Elliot nasměroval svůj odkop na hlavu Haydena, kterého ale dokázal přehlavičkovat Aké. Na druhé straně si situaci nekomplikoval Clark, jenž raději poslal balón do zámezí.
70'
Už poměrně delší časový úsek čekáme na něco nebezpečné. Poslední velkou šanci registrujeme z kopačky Wilsona.
69'
Surman předvedl odkopnutí míče s trochou štěstí, následně přihrával Shelvey Ayozemu do ofsajdu.Ten potvrdil i následný opakovaný záběr.
68'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Joselu, přichází Ayoze Pérez.
67'
Centrovaný balón tentokráte doletěl na hlavu Pugha, ktreý ho odvrátil ze šestnáctky. Newcastle ale bude rozehrávat ještě jeden roh.
66'
Aktivní Atsu rozkmital své rychlé nohy a chtěl se protáhnout kolem Francise. Ten ale zapracoval ukázkově a alespoň odvrátil míč na roh.
65'
Atsu roztáhl hru na Manquilla, kterému se přízemní centr příliš nepovedl. Joselu tak neměl nárok na zachycení hracího předmětu.
64'
Bournemouth se dostal k dalšímu rohu, na který si naskakoval Aké. Míč sice letěl na hostujícího zadáka, ten se přesto prosadit nedokázal.
63'
Žlutou kartu dostává Florian Lejeune (Newcastle United).
61'
Ten si na značku postavil Shelvey, jehož skákavý centr mířil k přední tyči. Tam sice došlo k teči, nicméně balón byl posléze odpraven ze šestnáctky.
60'
Na druhé straně vysunul Atsu Shelveyho, jehož následný centr skončil pouze na vracejícím se Ibem. Další rohový kop pro Newcastle United.
59'
Po Manquillově tahání za dres zahrával soupeř standardku zhruba z pětatřiceti metrů. Centrovaný balón ale stačil odhlavičkovat jeden z domácích.
58'
Ritchie ještě stačil patičkou zachránit kulatý nesmysl na hrací ploše, načež hostující Pugh se nedokázal prodat do pokutového území.
57'
Domácí lodivod musel sáhnout k první změně své sestavy. Uvidíme, jak bude mít změna v obraně vliv na nadcházející minuty.
56'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Jamaal Lascelles, přichází Ciaran Clark.
55'
Tohle byla jednoznačně největší příležitost Bournemouthu v tomto utkání. Naopak jsme si mohli všimnout nedůslednosti domácí obranné řady.
54'
To jsou věci! Zničehonic pádil sám na branku Wilson, který měl spoustu času na zakončení. I přesto ale vypálil pouze do boční sítě.
53'
První zákrok ve druhém poločase má za sebou také Elliot, který musel krotit Pughovu slabou hlavičku. Následovat bude výkop od branky.
52'
A ten nebyl vůbec špatný. Nadýchaný centr směřoval na zadní tyč na Joselua, jehož hlavičku o zem musel Begovič vyrazit nad branku.
51'
Newcastle to v dnešním utkání hodně často zkoušeí centrama. Po jednom z nich přizvedl balón Cook a domácí se tak dostanou k šestému rohu.
50'
Surman uspěl ve vzdušném souboji, poté ale Arter neprošel kolem vracející ho se Shelveyho. Míč má v tuto chvíli na kopačkách Lejeune.
49'
Dnes celkem neviditelný Gayle narazil na pravé straně do Danielse, nicméně i tak budou domácí alespoň vhazovat na útočné polovině.
48'
Hned v úvodu utkání se k zakončení dostal holohlavý záložník Shelvey. Jeho pohotová rána skončila přeci jenom daleko od branky.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si vzali na starost tentokráte domácí. Ti budou hrát pro změnu zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou úvodní dějství, které nenabídlo žádnou branku. Sledovali jsme poměrně vyrovnaný poločas, ve které se oba celky střídaly v držení míče. Největší šanci měl přeci jenom na svědomí Newcastle, který nastřelil tyč. Následná dorážka nemohla být uznána kvůli ofsajdu.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, jestli se bude i něco nastavovat.
40'
King obdržel kolmici na hranici ofsajdu, následně si odstavil Lejeuneho a vypálil tvrdě pouze do brankáře. Ten s trochou štěstí vyrazil prudkou ránu.
39'
Kapitán Newcastlu nakonec odkulhal za postranní čáru. Následující minuty ukážou, jestli bude moci pokračovat ve hře.
38'
Domácí obránce Lascelles si při předchozím souboji způsobil nějakou menší bolístku, díky které musí být v péči lékařského personálu.
37'
Francis se vrhl po míči skluzem, který nakonec doputoval na hlavu Wilsona. Následnou hlavičku ale stačil vyrazit nad břevno pozorný Elliot.
36'
Wilson si nevěřil na souboj jeden na jednoho a raději přihrál naběhnuvšímu Ibemu. Ten se rozhodl pro přízemní centr, který skončil pouze u Elliota.
35'
Lejeune dokázal přehlavičkovat Wilsona, jenomže následně už nezachytil balón na hrací ploše. Hosté se tak dostanou k autovému vhazování.
34'
Hostující útočná dvojice King – Wilson se hnala do protiútoku, který nakonec vzal na sebe první jmenovaný. Norský útočník ale pálil hodně vedle branky.
33'
Aké trochu zahnal Cooka, který ale nakonec ve spolupráci s Francisem dokázal vyvézt hrací předmět. Na levé straně ale neuspěl se svým průnikem Pugh.
32'
Ani roh v podání Bournemouthu nepřinesl nic slibného. Francis se totiž odhodlal po kombinaci k centru, který ale poslal až za branku.
31'
Wilson si vyměnil balónem se svým útočným kolegou Kingem, kterému stačil odkopnout míč do zámezí vracející se Lejeune.
30'
Tentokráte to zkoušel španělský forvard Joselu, který pálil z velmi dobré pozice. Střela mu ale vůbec nesedla a Begovič tak nemusel vůbec zasahovat.
29'
Domácí zahráli rohový kop nakrátko, což nebylo zrovna dobrým řešením. Výsledkem je centr hned na prvního hráče na hranici šestnáctky.
28'
Další velmi pohledná akce. Atsu dokázal zalepit těžkou přihrávku a poté byl jeho obstřel na zadní tyč sražen za brankovou čáru.
27'
Ibe chvíli motal protihráče a poté přihrál na pravou stranu na Francise. Ten svůj centr přetáhl a následně se dostal brankář Elliot k míči.
26'
Shelvey operoval ve středu hřiště, nicméně narážečka od Ritchieho vedla "do špeku". Hosté nepochodili s následnou snahou o rychlý kontr.
25'
Drobným faulem si vypomohl Manquillo, který zaškobrtl o nohu Ibeho. Hosté okamžitě rozehráli nabízenou standardní situaci.
24'
Momentálně sledujeme hluchou pasáž utkání, která nenabízí nic zajímavého. Oba celky se nemohou prokousat hustinou těl.
21'
Žlutou kartu dostává Andrew Surman (AFC Bournemouth).
19'
Z opakovaného záběru jsme si mohli všimnout, že následná dorážka byla v rámci pravidel. Newcastle tak byl obrán o regulérní branku.
18'
Už, už to vypadalo, že se domácím podařilo vstřelit branku, avšak oslavy zabrzdil až praporek pomezního. Jednalo se totiž o ofsajd.
17'
Domácí začíná bušit do svého soupeře. Tentokráte se k pohotově ráně dostal Atsu, jenž pořádně protáhl zkušeného Begoviče.
16'
Newcastle se dostal ještě k rohovému kopu, který nepřinesl nic nebezpečného. Stav tak zůstává i nadále nezměněný.
15'
To nebylo vůbec špatné. Joselu poslal centr napříč šestnáctkou až na Gaylea, který bohužel pro svůj celek trefil pouze Cooka.
14'
Po odraženém balónu se do míče opřel hostující Daniels, který pouze trefil před sebou stojícího protihráče. Hosté se tak dostanou k autu.
13'
Opět aktivní Wilson operoval na pravé straně, kde nasadil jesličky Manquillovi. Následně se ale Ibe nepouštěl do ničeho vážnějšího.
12'
Cook poslal prudkou přihrávku na Surmana, který pouze posunul na Wilsona. Ten si v souboji jeden na jednoho neporadil s Manquillem.
11'
Francis byl zahnán až k autu, odkud se pokoušel vysunout Wilsona. Hostující forvard se ale v době přihrávky pohyboval v ofsajdovém postavení.
10'
Oba celky se střídají v držení míče, nyní to zkouší pro změnu hosté. Hrací předmět je momentálně v moci Akého, který roztáhl hru na pravou stranu.
9'
Atsu si to namířil po levém křídle a poté vyprodukoval centr na malé vápno. Tam byl ale včas pozorný bosenský brankář Begovič.
8'
Následoval tak rohový kop pro Newcastlu, ke kterému se postavil Shelvey. Tomu se rozehrávka vůbec nepovedla a míč doputoval zpět za brankovou čáru.
7'
K prvnímu vážnějšímu ohrožení branky se dostal domácí Ritchie. Ten střílel křižně ke vzdálenější tyči, střela ale jen těsně minula tyč.
6'
Bournemouth si připravil první rohový kop utkání, který byl rozehrán nakrátko. Následně se Ibemu ale nepovedlo odcentrovat.
5'
Yedlin přihrál Shelveymu do hodně složitého prostoru, což logicky vedlo ke ztrátě míče. Hostující Ibe se následně dostal ke střele z úhlu, nicméně rozvlnil pouze boční síť.
4'
Také Newcastle se dostal na delší časový úsek k míči, z pravé strany to centrem zkoušel Shelvey, hlavička Joselua skončila v rukavici Begoviče.
3'
Poprvé se s míčem seznámil také hostující brankář Begovič, který vykopával od své svatyně. Ve středu hrací plochy byl následně faulován Joselu.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Newcastle United: Elliot – Yedlin, Lascelles (C), Lejeune, Manquillo – Shelvey, Gayle – Ritchie, Hayden, Atsu – Joselu.
Náhradníci: Darlow – Clark, Gámez, Diamé, A. Mitrović, Jacob Murphy, Ayoze Pérez.

AFC Bournemouth: Begović – Aké, Francis (C), S. Cook, Daniels – Ibe, Surman, Arter, Pugh – C. Wilson, J. King.
Náhradníci: Boruc – Defoe, L. Cook, Fraser, Gosling, A. Smith, Mousset..
AFC Bournemouth

Fotbalisté Bournemouthu se v loňské sezóně zařadili k týmům, které předváděly velmi slušené výkony. Ty je nakonec vynesly až na devátou pozici, což ale rozhodně neplatí o letošním ročníku. Hostující tým dnešního utkání se nachází až na předposlední příčce, avšak na mimo sestupující pozice mu schází pouhý bod. Svěřenci Eddieho Howea jsou velmi tragičtí, co se týče ofenzívy. Není se čemu divit, Bournemouth zatím nastřílel pouze šest branek a je tak druhým nejhůře střílejícím celkem Premier League.
Newcastle United

Tradiční účastník anglické nejvyšší soutěže Newcastle United se po jednoleté odmlce podíval zpět do Premier League. Start do letošního ročníku není vůbec špatný, přičemž Newcastle zatím okupuje sympatickou devátou pozici. Domácí celek dnešního klání se může pyšnit velmi dobrou defenzívou, která zatím inkasovala pouze devětkrát. Nicméně o nic lépe na tom není útočná vazba, která si drží průměr jednoho gólu na zápas. Newcastle bude zároveň chtít odčinit prohru z minulého zápasu, kdy nestačil těsně na Burnley poměrem 1:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Newcastle United a AFC Bournemouth.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.Klasická verze
Mobilní verze