Premier League - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Southampton : Huddersfield Town - 23. prosince 2017   16:00

Southampton
24' Ch. Austin (Hoedt)
1:1
(1:0)
Huddersfield Town
64' Depoitre  (Smith)
Southampton
Forster – Stephens, Jošida, Hoedt, Targett – S. Davis (72. P.-E. Höjbjerg), Lemina – Ward-Prowse, Tadić (72. Boufal), Redmond – Ch. Austin (79. Gabbiadini).
A. McCarthy – S. Long, Romeu, Boufal, Gabbiadini, P.-E. Höjbjerg, McQueen.
Probert – Beck, Garratt
St. Mary's Stadium, Southampton
Lössl – Hadergjonaj (61. Smith), Zanka, Schindler, Malone – Mooy, Williams – Quaner, Ince, van La Parra (61. Lolley) – Depoitre (82. Mounié).
Coleman – Smith, Whitehead, Cranie, Löwe, Lolley, Mounié.

SESTŘIH Premier League: Southampton - Huddersfield 1:1

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, dnes vítěze nepoznáme, oba týmy se o body musí podělit. Konečný výsledek 1:1 je spravedlivý, hosté nehráli vůbec špatně a vyrovnání si rozhodně zasloužili. Byť Southampton byl třem bodům rozhodně blíže, když své další šance nevyužil, musí se dnes spokojit s bodem.
90+7'
90+7'
Zákroky brankáře Huddersfieldu Lössla – 5.
90+7'
Zákroky brankáře Southamptonu Fostera – 2.
90+7'
Oba borci posléze dostávají žluté karty.
90+7'
Emoce by se v sedmé nastavené minutě doslova daly krájet... hlavní rozhodčí se nyní mohl upískat, aby zklidnil dvojici Nathan Redmond (Southampton) a Collin Quaner (Huddersfield Town).
90+5'
Hraje se již pátá nastavená minuta, Steve Mounié (Huddersfield Town) se zkouší dostat k míči na polovině soupeře, ale dříve bude hrát obránce Southamptonu.
90+4'
Domácí nabízené standardní situace nedokázali využít, míč ale vzápětí znovu vybojovali zpět.
90+3'
Jošida nyní vybojoval faul, v souboji s bránícím Steve Mouniém, James Ward-Prowse bude rozehrávat z pravé strany.
90+2'
Diváci sice pískají, ale v podání gólmana Huddersfieldu to rozhodně není simulování, již vzhledem ke zranění, s nímž hraje od té doby, co ho nakopl do obličeje Charlie Austin.
90+1'
Hned poté se rozčarovaný Jošida vydal k Lösslovi, jež je otřesen poté, co se míč od tyče odrazil do jeho hlavy a teprve poté mimo branku.
90+1'
Maja Jošida (Southampton) se drží za hlavu, nyní totiž hlavičkuje pouze do tyče!
90'
Autové vhazování domácích, na své polovině, z pravé strany, postupně se domácí dostávají dopředu.
89'
Podle očekávání poslal Aaron Moy do vápna Southamptonu centr, který ale odvrátil bránící hráč domácích.
88'
Sofiane Boufal (Southampton) fauluje na své polovině, volný kop Huddersfieldu, je to ze střední vzdálenosti.
87'
Malá domů v podání domácích, diváci pískají, ale v tuto chvíli to bylo to nejrozumnější.
86'
Jack Stephens (Southampton) nyní „zazdil“ dobře rozehranou akci domácích, nepochopitelnou přihrávkou na nikoho, uvnitř vápna soupeře.
85'
Poslední pětiminutovka dnešního utkání, nyní se hraje opravdu ve strhujícím tempu.
84'
James Ward-Prowse (Southampton) nyní také prověřil kvality Jonase Lössla.
83'
Hlavičkovaná ve středu hřiště, míč získávají hosté.
82'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Steve Mounié.
80'
Rohový kop domácích z levé strany neznamenal nebezpečí pro branku Huddersfieldu.
79'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Charlie Austin, přichází Manolo Gabbiadini.
78'
Austin se ale na trávníku chytá za zadní stehenní sval pravé nohy, zranil se při předchozím střeleckém pokusu.
77'
Střelec prvního gólu zápasu, Charlie Austin (Southampton), nyní neskutečnou dělovkou doslova porazil Jonase Lössla, který mu míč nabídl svým špatným odkopem, při němž podklouzl.
76'
James Ward-Prowse rozehrál z levé strany, ve vápně zakončil Maja Jošida, ale míč netrefil ideálně, ten končí vedle branky.
75'
Southampton bojuje na polovině Huddersfieldu a je z toho další roh, tentokrát z levé strany.
73'
Po dvojím střídání je čas na roh v podání domácích, ti rozehrávají z pravé strany, míč letí před branku Huddersfieldu, kde ale gólman Lössl vyboxovává.
72'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Sofiane Boufal.
72'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Steven Davis, přichází Pierre-Emile Höjbjerg.
72'
Nathan Redmond (Southampton) zkouší centrovat z pravé strany do vápna soupeře, ale je z toho „pouze“ rohový kop.
71'
Nyní se Southampton dostává na polovinu soupeře, dočkáme se druhého gólu v síti Huddersfieldu?
70'
Tom Ince (Huddersfield Town) šel do skluzu ve vápně Southamptonu, ale na míč nedosáhl, ten končí v rukavicích Frasera Forstera.
69'
Hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.
68'
Steven Davis (Southampton) ztrácí míč na polovině Huddersfieldu, hosté mohou zaútočit.
67'
Huddersfield drží míč u půlící čáry a nikam se zatím nežene.
66'
A může být hůř, Huddersfield je opět v útoku... nakonec nepovedený dloubáček končí v náruči Forstera.
65'
Southampton teď musí litovat šance Austina, který ve vyložené pozici netrefil branku...
64'
Huddersfield právě vstřelil branku!
Hosté se přece jenom dočkali vyrovnání! Nový muž na hřišti, Tom Smith, poslal perfektní centr z pravé strany, který dopadl přímok na hlavu LAURENTA DEPOITREHO, jež ho poslal do branky Southamptonu.
63'
Aaron Mooy (Huddersfield Town) si zpracoval ve vápně přihrávku z levé strany, vypálil, ale do střely se obětavě vrhl obránce Southamptonu, který střelu zablokoval.
62'
Jonas Lössl má míč a vykopává od své branky poté, co se obránci Huddersfieldu dostali pod tlak při rozehrávce.
61'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Florent Hadergjonaj, přichází Tom Smith.
61'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Rajiv van La Parra, přichází Joe Lolley.
61'
Jošida svou hlavičkou založil rychlý brejk Southampthonu, který končí střelou Charlie Austina těsně vedle branky Huddersfieldu, vyložená šance domácích!
60'
Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town) odcentroval z pravé strany, ale bránící Jošida se vyšrouboval nejvýše a odhlavičkoval.
58'
Na polovině Southamptonu padá Danny Williams (Huddersfield Town) a Wesley Hoedt, píská se faul Williamsovi.
57'
Huddersfield nyní dotírá na defenzivu soupeře, ta zatím odolává.
55'
Pro Huddersfield poměrně dobrá vzdálenost na přímý kop, k míči se staví Aaron Mooy, který to také zkusil na branku, tu ale o nějaký ten metr přestřelil.
54'
Wesley Hoedt (Southampton) stáhl na své polovině k zemi pronikajícího Inceho a dostal za tento zákrok žlutou kartu.
52'
Tentokrát Dušan Tadić hledá někoho ve vápně Huddersfieldu, ale ani jeho centr, byť z levé stran, nikoho v červenobílém dresu nenašel.
51'
Scott Malone (Huddersfield Town) odehrál míč do autu, soupeř tak bude vhazovat z levé strany.
49'
Steven Davis (Southampton) hledal někoho ve vápně Huddersfieldu, jeho centr z pravé strany ale postrádal přesnost.
48'
Ofsajdem končí útočná akce Huddersfieldu, pro míč si jde Fraser Forster, který vykopává.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
A to bylo také to poslední, co jsme v prvním poločasu viděli, tedy rozehrávku Jonase Lössla od branky Huddersfieldu. Domácí odchází do kabin spokojenější, první poločas totiž vyhráli 1:0. Hrál se pěkný fotbal, kterému nechybělo tempo a nasazení. V úvodu zápasu byli aktivnější hosté, ale domácí postupně hru vyrovnali a když se po rohovém kopu ujali vedení, byli až do konec lepším mužstvem.
45+5'
45+4'
James Ward-Prowse (Southampton) v ofsajdu, nyní bude moci Jonas Lössl v klidu rozehrát od své branky.
45+3'
Je tu ale pokus o rychlý protiútok domácích, pas na levou stranu, kam si nabíhá Dušan Tadić, jenže musel by být přesný, takhle mohou hrát hosté.
45+2'
Huddersfield na útočné polovině, domácí hájí těsné vedení.
45'
Rozhodčí nastaví v prvním poločase ještě čtyři minuty, to kvůli ošetřování zraněného Lössla.
43'
Po delší době zaútočili i hosté, kteří to zkouší po pravé straně, kde byl faulován Collin Quaner bránícím Nathanem Redmondem.
42'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.
41'
Pozor, Jonas Lössl zaváhal, při rozehrávce dlouho vyčkával, až nakonec trefil dotírajícího Tadiće, poté se míč dostal k Austinovi, který to zkusil z dálky, jenže Lössl se stihl vrátit do branky a míč lapil.
40'
Hosté se sice ubránili, ale domácí se snaží znovu zaútočit.
39'
Dušan Tadić vybojoval další roh pro Southampton, hosté se dostali pod velký tlak domácích.
38'
Dušan Tadić, James Ward-Prowse ani Steven Davis se nyní gólově neprosazují, proti prvnímu zakročil skvěle Lössl, další pokusy byly zablokovány.
37'
Fraser Forster (Southampton) vykopává od své branky, ale míč se k němu rychle vrací, od bránícího Jošidy.
36'
Tak nakonec vše dobře dopadlo a Jonas Lössl je již na nohou a bude moci pokračovat v zápase.
35'
Diváci pískají, ale není čemu, gólman Huddersfieldu rozhodně nesimuluje a možná to je zranění na šití.
34'
Jonas Lössl (Huddersfield Town) má krvavé zranění v obličeji, vypadá to na zranění nosu, kde vidíme krev.
32'
A pozor, vypadá to, že Lössl dostal kopačkou do obličeje, to byl nechutný souboj, kdy Austin rozhodně mohl kontrolovat svou pravou nohu, ale skoro to vypadalo na úmysl...
31'
Jonas Lössl (Huddersfield Town) musí ven z branky a jít do souboje se sprintujícím Charlie Austinem, k čemuž také došlo.
29'
Autové vhazování Huddersfieldu, z pravé strany, na útočné polovině.
28'
Christopher Schindler (Huddersfield Town) se nyní dostal k hlavičce, ale branku Southamptonu minul.
27'
A domácí jdou znovu do útoku, zkouší to po pravé straně, hosté zatím odolávají.
26'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na své polovině.
24'
Southampton právě vstřelil branku!
Tentokrát již hosté kapitulují, po rohovém kopu z pravé strany, který rozehrál z pravé strany Laurent Depoitre, hlavičkuje ve vápně Wesley Hoedt, těsně před brankou ještě CHARLIE AUSTIN, který již nasměroval míč do branky.
23'
Dva centry letěly do vápna Huddersfieldu, ten druhý odvrací Jonas Lössl a následuje další roh pro Southampton.
22'
Další roh pro Southampton, byť se mohlo zdát, že to byl útočný faul Jacka Stephensen, ale není tomu tak.
21'
Pas na Nathana Redmonda (Southampton) nepřesný, míč končí u gólmana Jonase Lössla.
20'
Nyní v útoku hosté, kteří vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
19'
Útočný faul odpískán domácím, provinil se James Ward-Prowse.
18'
Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z pravé strany.
17'
Akce Southamptonu na levé straně, na útočné polovině, je z toho autové vhazování.
15'
Patnáct minuta za námi, na první gól stále čekáme.
12'
V souboji dvou třiatřicítek fauloval Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town) u půlící čáry domácího Targetta, jasný faul, klidně i na kartu.
11'
Dušan Tadić (Southampton) se drží za hlavu a diví se tomu, že sudí mu odpískal útočný faul, rozehrává Jonas Lössl.
10'
Je za námi první desetiminutovka, která nenudila, hlavně hosté hrají velmi sympaticky.
9'
Matt Targett (Southampton) rozehrál, byla to nacvičená akce, která ale domácím nevyšla dle představ.
8'
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
7'
Tom Ince (Huddersfield Town) se dostal s míčem na pravém křídle k vápnu, zbavil se obránce, přihrál na střed, kde ale Aaronu Mooyovi trvalo příliš dlouho zpracování míče. Následnou střelu zablokoval obránce Southamptonu.
6'
Dušan Tadić (Southampton) faulován ve středovém kruhu, v souboji o míč, hrají tak domácí.
5'
Fraser Forster (Southampton) se nyní nedohodl tak úplně s bránícím Jošidou, který nejprve vůbec netrefil míč a poté nevěděl, jestli míč nechat nebo odehrát.
3'
Zanka (Huddersfield Town) se pral na pravé straně, ale zbytečně, spoluhráč Tom Ince se vystavil do ofsajdu.
2'
Útočným faulem končí akce domácích, hosté rozehrávají.
1'
Utkání za malý okamžik začne.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Southampton FC: Forster – Stephens, Jošida, Hoedt, Targett – S. Davis, Lemina – Ward-Prowse, Tadić, Redmond – Ch. Austin.
Náhradníci: A. McCarthy – S. Long, Romeu, Boufal, Gabbiadini, P.-E. Höjbjerg, McQueen.

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, Zanka, Schindler, Malone – Mooy, Williams – Quaner, Ince, van La Parra – Depoitre.
Náhradníci: Coleman – Smith, Whitehead, Cranie, Löwe, Lolley, Mounié.

Rozhodčí: Probert – Beck, Garratt.
Huddersfield také v listopadovém ligovém programu bojoval proti nejlepším týmům a také nebyl úspěšný. Po debaklu 0:4 v Bournemouthu přišla domácí těsná prohra 1:2 s ligovým suverénem Manchesterem City, následoval debakl na Arsenalu 0:5 a poté další prohra 0:2 na hřišti Evertonu. Chuť si Huddersfield spravil v 16. kole, doma porazil Brighton 2:0 a byť pak přišla domácí prohra 1:3 s Chelsea, dokázal Huddersfield v posledním kole uspět ve Watfordu, který po výborném výkonu zostudil před jeho fanoušky výsledkem 4:1!
Southampton FC
Southampton nezažívá příjemné období, naopak. Po skvělém výsledku z 13. kola, kdy doma smetl Everton 4:1, přidal v dalších pěti ligových kolech pouhé dva body za dvě remízy, byť cenné – na hřišti Bournemouthu 1:1 a následně doma s Arsenalem také 1:1. Prohry na hřištích superfavoritů Manchesteru City (1:2) a Chelsea (0:1) tolik nemrzí. Domácí porážka 1:4 s Leicesterem, v předposledním ligovém kole, dojem ale kazí.
Vítejte u dnešního online přenosu utkání 19. kola anglické Premier League, v němž SOUTHAMPTON FC přivítá na svém stadionu HUDDERSFIELD TOWN. Utkáním, které se odehraje na St. Mary's Stadium v Southamptonu (Hampshire, provedou angličtí rozhodčí, jako hlavní Lee Probert, na čarách s asistenty Simonem Beckem a Andy Garrattem. Čtvrtým rozhodčím je nominován Keith Stroud.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.