Premier League - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stoke : Newcastle - 1. ledna 2018   16:00

Stoke
Stoke
0:1
(0:0)
Newcastle
73' Ayoze Pérez  (Jacob Murphy)
Stoke
Butland – Edwards, K. Zouma, Wimmer – Cameron, Allen, Adam, Pieters (71. Berahino) – Shaqiri (57. Diouf), Choupo-Moting – Crouch.
Grant – Berahino, Ireland, Diouf, D. Fletcher, Sobhi, Souttar.
Kavanagh – Kirkup, Masseyová
Bet365 Stadium, Stoke on Trent
Newcastle
Darlow – Yedlin, Lascelles, Clark, Manquillo – Shelvey, Diamé – Ritchie, Jacob Murphy (82. P. Dummett), Atsu (64. Gayle) – Ayoze Pérez (90. Hayden).
Woodman – P. Dummett, Gayle, Hayden, Joselu, Merino, Haidara.

SESTŘIH Premier League: Stoke - Newscastle 0:1

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Po více, jak sedmi letech, prohrává Stoke na svém hřišti s Newcastlem. Hosté dnes napravili dojem z předchozího domácího duelu s Brightonem, kdy doma ztratili dva body. Dnešní tři body jsou velkým počinem pro tým, který se snaží dostat ze spodních pater tabulky. Tímto vítězstvím se zároveň Newcastle dostává před Stoke na rozdíl dvou bodů.
90+4'
90+2'
Zákroky brankáře Newcastle Darlowa – 2.
90+2'
Zákroky brankáře Stoke Butlanda – 5.
90+2'
Charlie Adam (Stoke) rozehrál další roh domácích, na bližší tyči hlavičkuje Diouf, ale pouze nad branku Newcastle.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty, domácím tak ještě nějaký ten čas alespoň a vyrovnání zbývá.
90'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ayoze Pérez, přichází Isaac Hayden.
90'
Vyrovnat budou moci domácí třeba nyní, kdy mají k dispozici roh z pravé strany.
89'
A diváci již pouští své místa na stadionu, jako by nevěřili, že by domácí mohli ještě utkání zdramatizovat.
88'
Mame Diouf (Stoke) nyní vypálil zpoza vápna, z otočky, ale branku netrefuje, domácí hráč ještě naznačuje, že by to měl být roh, ale sudí je jiného názoru.
87'
Neskutečné, co dnes všechno pochytal Karl Darlow (Newcastle)! Nyní vyškrábl další tutovku domácích, kdy míč hlavičku Dioufa vyškrábl před brankovou čárou reflexivně pravou rukou na roh.
86'
Domácí opět před pokutovým územím soupeře, tlak Stoke je nyní velký.
85'
Charlie Adam (Stoke) poslal dlouhý pas do vápna, ale defenziva Newcastlu dokázala celou situaci vyřešit.
84'
Stoke nyní bojuje na útočné polovině, kde se domácí udrží i nadále, je totiž pískán faul Lascellese.
82'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Jacob Murphy, přichází Paul Dummett.
81'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, praporek asistentky na pomezí to dává jasně najevo.
79'
Karl Darlow (Newcastle) předvádí další fantastický zákrok, kterým zneškodnil pohotovou střelu Mame Dioufa!
78'
Stoke je v nezáviděníhodné situaci, prohrávat v závěru zápasu s dobře hrajícím soupeřem...
77'
A hosté jsou znovu v útoku, tentokrát se akce z levé strany nepovedla, míč má Jack Butland.
75'
Nyní se hraje za hustého deště, hrací plocha tak bude o něco těžší.
74'
Následně vybojovali domácí volný kop na útočné polovině, je to ale daleko od branky soupeře, pouze na centr do vápna.
73'
Newcastle právě vstřelil branku!
Tak přece jenom gól! Jacob Murphy poslal milimetrově přesný pas z pravé strany do vápna Stoke, kam si naběhl AYOZE PÉREZ, který pak již jen doklepl míč do branky.
71'
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Erik Pieters, přichází Saido Berahino.
70'
Dwight Gayle (Newcastle) padá v pokutovém území Stoke, po souboji s bránícím hráčem, ale není to faul, tím pádem ani penalta.
68'
Jonjo Shelvey (Newcastle) to také zkusil přímo na branku, kterou ale těsně minul.
67'
Volný kop pro hostující tým, je to z velmi dobré vzdálenosti, z níž se dá ohrozit branka.
66'
Žlutou kartu dostává Kevin Wimmer (Stoke City).
66'
Bojuje se převážně ve středu hřiště, sledujeme vyrovnaný fotbal.
64'
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Christian Atsu, přichází Dwight Gayle.
63'
Charlie Adam poslal nepřesný centr z levé strany, hosté odvrací míč až na polovinu soupeře.
62'
Charlie Adam hledá Choupo-Motinga, před nímž míč odehrál na roh obránce Newcastle, roh pro domácí z levé strany.
60'
Žlutou kartu dostává Eric Choupo-Moting (Stoke City).
59'
Stále čekáme na první gól, sledujeme bojovné utkání, které může rozhodnout i jediný gól.
57'
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Xherdan Shaqiri, přichází Mame Diouf.
57'
Centr sice dolétl do vápna, kde si ale znovu odvedl dobrou defenzivní práci Peter Crouch.
56'
Rohový kop pro Newcastle, hosté rozehrají z pravé strany.
55'
Newcatle na útočné polovině, centr z levé strany nepřesný, domácí jsou ale následně při rozehrávce pod tlakem.
54'
Žlutou kartu dostává Joe Allen (Stoke City).
53'
Eric Choupo-Moting (Stoke) vypálil z nějakých pětadvaceti metrů, z levé strany a Karl Darlow se znovu musel vytáhnout!
51'
A znovu je to Adam, kdo z levé strany posílá pas do vápna soupeře, tam se po míči natahuje Peter Crouch, marně.
50'
Charlie Adam (Stoke) centruje z levé strany, Karl Darlow jde po míči, který se mu povedlo vyboxovat, ale domácí zůstanou na polovině soupeře.
48'
Odkop od branky Newcastlu, bránící Geoff Cameron nasměroval míč do autu, hosté vhazují z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
V prvním poločase jsme se gólu nedočkali, blízko k němu měli hosté, ale své šance nevyužili. Z pohledu domácích stojí za zmínku jen volný přímý kop Adama z 27. minuty, jinak nic. Sledujeme bojovné utkání, v němž mají, překvapivě, převahu hosté.
45+2'
45'
Poslední minuta prvního poločasu, Joe Allen se snaží dostat k míči na hranici vápna soupeře, ale dvojice obránců je úspěšnější.
44'
Malá domů v podání domácích, což se tak úplně nelíbí divákům, který pískají.
42'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí s míčem u půlící čáry.
41'
Charlie Adam (Stoke) to zkusil z velké dálky, branku Newcastlu ale přestřeluje, přesto to nebyl zbytečný pokus, Karl Darlow byl venku z branky, vrátit se ale stihl a dráhu letu pohlídal.
40'
Xherdan Shaqiri (Stoke) odcentroval z levé strany, míč se k němu po chvíli opět vrátil, následoval další centr, který zkusil trefit Peter Crouch, jež ale v rozhodující chvíli upadl a míč netrefil.
39'
Eric Choupo-Moting (Stoke) vybojoval pro svůj tým rohový kop, který domácí rozehrají z levé strany.
38'
Po centru z pravé strany hlavičkuje ve vápně Stoke Matt Ritchie (Newcastle), ale pouze do náruče pozorného Jacka Butlanda.
37'
Míč se po rohovém kopu hostů dostal až k půlící čáře, přesto dál hraje Newcastle, který se opět dostává k vápnu Stoke.
36'
Fauloval Eric Choupo-Moting (Stoke), který prostě a jednoduše Yedlinovi nestačil, poté hosté vybojovali roh z pravé strany.
35'
DeAndre Yedlin (Newcastle) opět zrychlil rozehrávku na pravém křídle a vykoledoval si faul.
34'
I při tomto rohovém kopu přesvědčil o svém přehledu gólman Newcastlu, Karl Darlow, který míč v pohodě lapil do svých rukavic.
33'
Kurt Zouma (Stoke) přenáší hru na levou stranu, odkud směřuje míč do vápna Newcastlu, tam se snažil míč zasáhnout Crouch, ale dobře před ním míč odhlavičkoval Ciaran Clark.
32'
Volný kop Newcastle, míč letí do vápna Stoke, kde ale uplatnil své centimetry bránící Peter Crouch.
30'
Ciaran Clark (Newcastle) si seběhl k brance, při rohovém kopu z pravé strany, míč dokázal zasáhnout, ale ze vzdálenosti zhruba metru a půl netrefil branku, kterou přestřelil.
29'
Ayoze Pérez (Newcastle) sprintoval po pravé straně, bránící Joe Allen mu ale míč ukopl, je z toho roh pro hosty.
28'
Thomas Edwards (Stoke) nepřesně centruje, pro míč si došel Karl Darlow, který bude moci rozehrávat od branky Newcastle.
27'
Charlie Adam (Stoke) to kopl krásně, z dálky to zkusil přímo na branku, Karl Darlow předvedl výborný zákrok, kterým vytěsnil míč na roh.
26'
Javier Manquillo (Newcastle) dostal zaslouženě žlutou kartu za ostrý faul na pronikajícího Adama.
25'
Nyní hrají již opět hosté, ale ti se sami připravují o míč nepřesným pasem k vápnu Stoke.
24'
Eric Choupo-Moting (Stoke) centroval z levé strany, ale bránící Javier Manquillo odehrál míč mimo vlastní vápno.
23'
Centr z pravé strany míří před branku, tam si prostor udělal Karl Darlow, který míč chytá.
22'
Stoke vybojovalo rohový kop, který domácí rozehrají z pravé strany.
21'
Míč získávají domácí, autové vhazování z levé strany, domácí zůstanou u míče i nadále.
20'
Nákopem dopředu překonávají hosté střed hřiště, domácí odvrací do autu.
19'
Hosté postupují po levé straně směrem k vápnu Stoke, kde ale defenziva odvedla dobrou práci.
18'
Bránící Thomas Edwards (Stoke) odehrál míč do autu.
16'
Střela Petera Crouche (Stoke) již přišla po odpískání ofsajdu, míč i tak skončil na boční síti.
15'
Po rohovém kopu Newcastle se domácím podařilo dostat míč k půlící čáře.
14'
DeAndre Yedlin (Newcastle) přihrává z pravé strany do vápna Stoke, kde z první vystřelil Christian Atsu, jehož ale fantasticky vychytal Jack Butland, první gólová šance zápasu.
13'
Newcastle nyní převzalo iniciativu a hosté se nyní snaží napadat rozehrávku Stoke.
12'
Eric Choupo-Moting (Stoke) faulován Yedlinem, který si v souboji s ním pomohl rukama.
11'
Charlie Adam (Stoke) nezachytil přihrávku na útočné polovině, míč končí u Darlowa.
10'
Newcastle na útočné polovině, z hranice vápna Stoke netrefil Christian Atsu branku domácího týmu.
9'
Po pravé straně to nyní zkouší hosté, centr Murphyho odvrací obránce Stoke.
7'
Hosté rozehráli z pravé strany, míč ale bleskově získávají domácí, jejichž brejk zastavil bránící hráč Newcastle jen za cenu faulu.
6'
Christian Atsu (Newcastle) se na druhé straně dostal do vápna, jeho střela prošla obránci mezi nohama, ale pak skončila vedle branky, roh pro hosty.
5'
Eric Choupo-Moting (Stoke) se probíjel z levé strany k brance Newcastlu, ale zasáhla defenziva.
4'
Pomalý centr domácích, z levé strany, končí v rukavicích Darlowa, který rozehrává od branky Newcastle.
3'
To potvrzuje Newcastle i nyní, kdy si Javier Manquillo marně nabíhal na pas na levou stranu.
2'
Karl Darlow (Newcastle) má v krátké době po sobě míč ve svých rukavicích, hostům se zatím nedaří rozehrávka.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Stoke City: Butland – Edwards, K. Zouma, Wimmer – Cameron, Allen, Adam, Pieters – Shaqiri, Choupo-Moting – Crouch.
Náhradníci: Grant – Berahino, Ireland, Diouf, D. Fletcher, Sobhi, Souttar.

Newcastle United: Darlow – Yedlin, Lascelles, Clark, Manquillo – Shelvey, Diamé – Ritchie, Jacob Murphy, Atsu – Ayoze Pérez.
Náhradníci: Woodman – P. Dummett, Gayle, Hayden, Joselu, Merino, Haidara.

Rozhodčí: Kavanagh – Kirkup, Masseyová.
NEWCASTLE UNITED
Newcastle je na tom v tabulce podobně, jako Stoke. Aktuálně je o bod horší a v tabulce o příčku níže (19 bodů, 16. místo). Také Newcastle má za sebou náročnou zkoušku s přetěžkým soupeřem, po Štědrém dnu hostilo na svém stadionu suveréna ligy Manchester City. Proti tak silnému soupeři nezbývalo Newcastlu nic jiného, než urputně bránit, přesto prohrálo, byť pouze 0:1. V utkání však měli hosté drtivou převahu a konečné skóre je tak pro Newcastle lichotivé. V utkání 21. kola pak doma uhrálo bezbrankovou remízu s Brightonem, což je zbytečná ztráta dvou bodů.
STOKE CITY
Domácí mají za sebou velmi těžkou zkoušku na londýnském Stamford Bridge proti Chelsea. Ta šla bleskově do vedení a již v 9. minutě vedla 2:0. Do konce první půle přidal třetí gól Chelsea Pedro a když domácí po přestávce přidali další dva góly, zastavilo se skóre na hrozivých 0:5 z pohledu Stoke. Předtím však dokázalo Stoke doma porazit WBA 3:1 a tuto výhru potvrdilo i po Štědrém dnu, kdy uhrálo cennou remízu 1:1 v Huddersfiledu, navíc v zápase, kde bylo aktivnější. Přidá dnes další body?
16.09.2017 • Newcastle – Stoke City 2:1
Vítejte u on-line přenosu utkání dvaadvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí STOKE CITY přivítá NEWCASTLE UNITED. Utkání se odehraje na Bet365 Stadium ve Stoke on Trent (Staffordshire) a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Chris Kavanagh, na pomezí Peter Kirkup se Sian Masseyovou. Čtvrtým rozhodčím je delegován Craig Pawson.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.