Premier League - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Stoke - 27. srpna 2017   14:30

West Brom
61' Jay Rodriguez (Nyom)
1:1
(0:0)
Stoke
Stoke
77' Crouch
West Brom
Foster – Nyom, C. Dawson, Hegazy, Brunt – Barry, Livermore (C) – Phillips (74. McClean), Jay Rodriguez (88. Burke), J. Morrison (70. Yacob) – Rondón.
Myhill – Chadli, McClean, Field, Burke, Yacob, Ka. Wilson.
Anthony Taylor – Gary Beswick, Lee Betts
The Hawthorns, West Bromwich
22 704 diváků
Stoke
Butland – K. Zouma, Shawcross (C), Martins Indi – Cameron (69. Sobhi), Allen, D. Fletcher, Pieters – Shaqiri, Choupo-Moting, Jesé (62. Crouch).
Grant – Johnson, Sobhi, Adam, Berahino, Krkić, Crouch.

SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Stoke 1:1

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:14. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:9.
Utkání sledovalo 22 704 diváků.
Utkání je u konce a došlo na dělbu bodů. Po pauze se hrál docela koukatelný fotbal, oba týmy předváděly aktivní hru a byly i šance a góly. Jako první se v 61. minutě prosadili domácí a po Nyomově centru nekompromisně hlavičkoval Jay Rodriguez. West Bromwich po vstřelené brance pokračovat v nastolené hře a vypadalo to, že by mohl náskok udržet a připsat si třetí výhru. Jenže v 77. minutě se nedomluvili Foster s Hegazim a zcela volný Peter Crouch hlavičkoval do prázdné branky. Tato trefa byla poslední v tomto utkání a týmy se tak rozešly smírně 1:1. West Bromwich je po třech kolech na čtvrtém místě se sedmi body, Stoke patří se čtyřmi body devátá pozice.
90+4'
90+3'
Už se zase hrálo na opačné straně, Rondón byl ale nastálou situací natolik překvapen, že se mu nepovedla pořádná střela. Míč je v autu, vhazuje Stoke.
90+2'
Sobhi předvedl kličkovanou v pokutovém území. Poté i odcentroval, ale tato přihrávka byla sražena mimo vápno. Do míče se pak z asi 22 metrů opřel Fletcher, jenže ani on neměl štěstí. Napálil pouze bránícího hráče.
90+1'
Dawson i v tuto odpolední hodinu přisvítil, následný vzdušný souboj vyhráli domácí hráči.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Autové vhazování pro Stoke, hosté postupují levou stranou hřiště.
88'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Oliver Burke.
88'
Joe Allen u postranní čáry sestřelil Rodrigueze a spatřil za to žlutou kartu.
87'
Ten obrana West Bromwiche ubránila a domácí jdou dopředu.
86'
Centr hostů z pravé strany propadl na zadní tyč, kde si jej Choupo-Moting zpracoval a nebýt pohotového zákroku Nyoma, jeho rána by šla na branku. Takhle je z toho roh.
86'
Na lavičce domácího týmu se chystá poslední střídání, čeká se na vhodnou chvíli.
85'
Z dálky a ze strany to zkusil Zouma, nebojácný křížný pokus prolétl vedle, Foster jej pro jistotu kontroloval svým pohybem.
84'
José Salomon Rondón ve středovém kruhu fauloval Fletchera a za zákrok si prohlédl žlutou kartu.
83'
Rondón opět v hlavičkovém souboji, nyní jeho zakončení prolétlo vedle branky Stoke.
82'
Hra se bleskově přesunula na druhou stranu a Foster musel vyrážet prudkou Allenovu střelu z úhlu.
82'
Rondón si naskočil na vysoký pas a hlavou jen lízl míč, který poté skončil u připraveného Butlanda.
81'
Nyní už zase West Bromwich, popoháněný zaplněnými tribunami.
80'
Stoke se opět hnalo dopředu, aktivní Crouch má opravdu chuť, nyní mu to ovšem nevyšlo.
79'
Ale aspoň tu máme zápletku, vypadá to podle hry, že oba týmy půjdou po výhře.
77'
Stoke City právě vstřelilo branku!
Je srovnáno a tohle je pro domácí hodně smolný gól. Hegazi se totiž nedomluvil se svým gólmanem na odklízení centru, míč tak propadl k zcela volnému PETERU CROUCHOVI a ten jen hlavou sklepl do odkryté branky.
77'
Z tohoto pokusu už nic nebylo, naopak hosté jdou do protiakce.
76'
West Brom si dá repete, McCleanova střela z dálky byla totiž sražena.
75'
Další roh pro domácí, vybojoval jej Rondón.
74'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Matt Phillips, přichází James McClean.
73'
Po rohu zakončoval opět Rodriguez, nyní jeho hlavička skončila nad brankou.
72'
Domácí jsou po vstřelené brance jasně lepší a rádi by přidali ještě jednu trefu. Pojišťovací.
70'
Martins Indi poslal centr z levé strany pouze do rukavic brankáře Fostera, ten s rozehrávkou nikam nepospíchá.
70'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James Morrison, přichází Claudio Yacob.
69'
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Geoff Cameron, přichází Ramadan Sobhi.
68'
Už to vypadalo, že se domácí dostanou do brejku dva na dva, finální přihrávka ale přišla příliš pozdě a Rondón se ocitl v ofsajdu.
67'
Z rohu už pak nic zvláštního nevzniklo, Stoke se osvobodilo.
66'
A taky ano! Na vysokou přihrávku si naskočil Hegazi a byla z toho dobře umístěná hlavička. Butland ji vyškrábl nad břevno.
65'
Je tu přímý kop pro domácí tým. Na přímé ohrožení to moc není, spíše na centr.
64'
Choupo-Moting sice zpracoval dlouhý a prudký pas od Fletchera, dál však svou akci nerozvinul. Domácí jdou dopředu.
62'
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Jesé, přichází Peter Crouch.
61'
West Brom právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! West Bromwich předvedl rychlý přechod do útoku, na centr si naběhl JAY RODRIGUEZ a nekompromisní hlavičkou uklidil míč za Butlanda – 1:0.
59'
Bruntovi odskočil míč od kopačky a zamířil k hostující obraně. Ta jej ihned odkopla.
57'
Barryho centr už byl o něco lepší, Butland musel z branky, jednoruč ale zvládl míč posunout mimo své hájemství.
56'
Stejně jako v prvním poločasu i nyní drtivá většina akcí končí ještě před finální fází, tak jako nyní nepovedený centr Hegaziho.
54'
Cameron prostrčil přihrávku do pokutového území na Choupo-Motinga, ten si ale při zpracovávání sklepl míč na ruku, což sudím neuniklo.
52'
Je tu žlutá karta pro domácího Jaye Rodrigueze, který zezadu fauloval Pieterse.
51'
Celá akce domácích skončila odmávaným a odpískaným ofajdem, ve kterém byl Phillips.
50'
Roh pro West Brom, na Zoumovi jej vybojoval Brunt.
49'
Jenže je potřeba myslet i na obranu. Do trochu rozhozené defenzívy se snažil probít Rodriguez, ztroskotal až na hranici vápna na Fletcherovi.
48'
Stoke je v úvodu druhého poločasu aktivní, nastěhovalo se na polovinu soupeře a snaží se dostat na dostřel.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:31.
Je za námi první poločas, ve které jsme branku neviděli. Prakticky nebylo ani mnoho příležitostí si šanci vypracovat, drtivá většina akcí končila ještě před zakončením, případně u obrany a gólmanů. Nejblíže gólu byl hostující Zouma, jehož tečovaný oblouček musel Foster vyškrábnout nad břevno. Na branky si tak musíme počkat po přestávce.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45'
Úspěchem neskončila ani akce hostujícího Fletchera, jeho centr byl odhlavičkován mimo pokutové území.
43'
Vše bylo zakončeno nepřesnou Jesého střelou, míč se opřel o boční síť.
43'
Phillipsův centr byl odvrácen a dopředu už pospíchá Choupo-Moting.
42'
Akce West Bromwiche skončila prudkou přihrávkou na pokutové území, Shawcross obranným skluzem poslal míč na roh.
41'
Hosté reklamovali Bruntovu ruku v pokutovém území, penalta se ale konat nebude. Domácí už jdou do protiakce.
40'
Teď už to Butlandovi vyšlo na jedničku a Nyomův pas si hravě stáhl do náruče. A pak ihned rozehrál na rozběhnuté spoluhráče.
38'
Další standardní situace pro domácí z pravé strany. Brunt i tentokrát centroval na zadní tyč, kde se do vzduchu vznesl Butland a i když ani tentokrát mu výskok zrovna nevyšel, mohl být v klidu, neboť se na něj pískal faul.
37'
Butland sice na centr nedosáhl podle svých představ, v pokutovém území jej ale zastoupili jeho spoluhráči a dostali míč do bezpečí.
36'
Dawson vybojoval pro domácí rohový kop. Pokračuje tak útok, který započal rozehraným přímým kopem.
34'
Hostující Jesé si zkusil individuální akci po levé straně, ale proti Nyomovi s Morrisonem neuspěl. Míč mu odskočil od nohy a vznikl z toho odkop od Fosterovy branky.
33'
Je tu žlutý trest, za faul zezadu na Nyoma ji dostal hostující Erik Pieters.
32'
Tentokrát vymyslel krátký a nízký pas, který byl odvrácen prvním bránícím hráčem. Tohle se moc nepovedlo.
31'
Shaqiriho centr nenašel ty správné hráče, jenže domácí se daleko nedostali. Rodriguez fauloval a je tu přímý kop. Centrovat bude znovu Shaqiri.
30'
Na centr z levého křídla si naskočil Choupo-Moting, i on ale mířil vedle domácí branky.
29'
Hosté jsou v posledních minutách tím aktivnějším týmem, míč mají častěji na svých kopačkách a snaží se tvořit hru.
28'
Stoke rozehrává z hloubi vlastní půle, míč do hry uvede brankář Butland.
26'
Další akce Stoke skončila na pravém křídle u Camerona. Ten střílel opravdu nepřesně, několik metrů vedle branky.
24'
Foster si teď zajisté oddechl, protože jeho spoluhráči nechali Zoumovi hodně prostoru na postup dopředu a poté i na střelu. Ta byla tečována, změnila se ve vysoký oblouček, padala na branku a gólman ji musel vytlačit nad břevno!
22'
Na druhé straně probíhala kombinace mezi Phillipsem a Morrisonem, skončila neúspěchem na levé hranici pokutového území.
21'
Shaqiriho centr byl spíše střeleckým pokusem, míč však mířil přesně do míst, kde byl připravený Foster.
20'
Hra se posunula na druhou polovinu, zprava se o centr pokusil Phillips, poslal míč ale pouze do boční sítě Butlandovy branky.
18'
Domácí Nyom svedl na hranici pokutového území těsný souboj s Choupo-Motingem, vítězně z toho vyšel obránce West Bromwich Albion.
17'
Trocha uklidnění na hrací ploše, sledujeme teď spíše souboje o míč ve středu, než přehlídku útočných výpadů.
15'
Menší závar kolem pokutového území Stoke. Livermore přiklepl na Nyoma, a ten zkusil centr na malé vápno. Nejrychleji byl u míče brankář Butland a skryl míč v náruči.
14'
Shaqiriho centr od rohového praporku našel nabíhajícího Zoumu, prudká hlavička ale skončila mezi diváky za Fosterovou bránou.
13'
Shaqiri si z pravé strany seběhl trochu na střed, našel si pozici na střelu, tu mu ovšem jeden z bránících hráčů srazil na roh.
11'
Tentokrát to Brunt s razancí přehnal a centr poslal na druhou stranu do zámezí. Okamžitě se svým spoluhráčům za nepovedenou rozehru omluvil.
10'
Roh i pro West Bromwich, vybojoval jej Livermore.
9'
No a byla z toho šance. Nízký centr se ve vápně odrazil k Shawcrossovi a ten přes nohu a trochu naslepo zkusil štěstí. Jeho rána prolétla o kousek vedle Fosterovy branky.
9'
Stoke pokračuje v mírném náporu, nyní i za pomoci rohového kopu.
8'
V pokutovém území upadl hostující Choupo-Moting, rozhodčí ale nechal hru plynout, na celou situaci měl totiž velice dobrý výhled.
7'
A ten si také naskakoval na přihrávku z pravé strany. U vysokého centru byl ale o zlomek vteřiny dříve gólman Foster a vyboxoval míč mimo své vápno.
6'
Nyní už jsou v útoku hosté, akci táhne Shaqiri.
5'
Tentokrát jej rozehrál Brunt, poslal míč až na zadní tyč, kde si naskočil Morrison. Myšlenku měl dobrou, provedení ale bylo horší, hlavičkoval mimo.
5'
Ostrý centr se točil na první tyč, po přizvednutí jej Martins Indy odvrátil na další roh.
4'
Phillips rozehrává první rohový kop utkání.
3'
Dobrý obranný zákrok předvedl hostující Shawcross, West Bromwich se do vápna nedostal ani levou stranou.
2'
Rondón se pokoušel projít po pravé straně, tam ale bylo přehuštěno, hosté jej do útoku nepustili.
1'
O výkop se postarali hráči Stoke.
1'

West Bromwich Albion: Foster – Nyom, C. Dawson, Hegazy, Brunt – Barry, Livermore (C) – Phillips, Jay Rodriguez, J. Morrison – Rondón.
Náhradníci: Myhill – Chadli, McClean, Field, Burke, Yacob, Ka. Wilson.

Stoke City: Butland – K. Zouma, Shawcross (C), Martins Indi – Cameron, Allen, D. Fletcher, Pieters – Shaqiri, Choupo-Moting, Jesé.
Náhradníci: Grant – Johnson, Sobhi, Adam, Berahino, Krkić, Crouch.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Gary Beswick, Lee Betts.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na The Hawthorns začne ve 14:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Anthony Taylor, kterému budou na pomezí asistovat Gary Beswick a Lee Betts.
Stoke City

U hostů je to tabulkově trochu horší, nicméně i zde platí, že do dnešního duelu jdou hráči s vítězstvími v zádech. V prvním kole sice Stoke prohrálo na Evertonu 0:1, ale v tom druhém vyhrálo doma 1:0 nad Arsenalem! O tomto výsledku rozhodl ve 47. minutě Jesé. A stejně jako dnešní soupeř, i Stoke hrálo v týdnu Ligový pohár a postoupilo po jasné výhře 4:0 nad Rochdale.
West Bromwich Albion

Domácím se vstup do nové sezóny opravdu vydařil, po dvou odehraných kolech mají šest bodů a jsou momentálně na čtvrté příčce tabulky. Po výhře 1:0 nad Bournemouthem přišel export bodů z půdy Burnley, kde West Brom vyhrál stejným výsledkem. O jedinou branku se v tomto utkání postaral Robson-Kanu. Pohoda v týmu se pak přesunula i do Ligového poháru, ve kterém přišla výhra 3:1 nad Accringtonem. Jak vidno, forma v mužstvu je a West Bromwich je tak dnes v roli favorita.
Dobré odpoledne u anglické Premier League. Společně se podíváme na utkání třetího kola mezi týmy West Bromwich Albion a Stoke City.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.