Premier League - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Ham : Crystal Palace - 30. ledna 2018   20:45

West Ham
43' Noble
1:1
(1:1)
Crystal Palace
24' Ch. Benteke  (Townsend)
West Ham
Adrián – Zabaleta, Collins, Ogbonna, Cresswell, Rice – Byram, Noble (C), Kouyaté (86. Oxford), Mário – J. Hernández.
Hart – Fonte, Oxford, Hakšabanović, Cullen, Quina, Toni Martínez.
Neil Swarbrick – Adrian Holmes, Marc Perry
Olympijský stadion, Londýn
56 911 diváků
Hennessey – Fosu-Mensah, Kelly, Tomkins, van Aanholt – Zaha, McArthur, Milivojević (C), Townsend – Ch. Benteke, Sako (41. Cabaye).
Speroni – J. Ward, M. Sakho, Souaré, Riedewald, Cabaye, Čung-Jong.

SESTŘIH Premier League: West Ham - Crystal Palace 1:1

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:15.
Utkání je u konce a oba týmy se o body podělily. Druhý poločas už nepřinesl tak akční fotbal, hráči si dávali spíše pozor, aby nespáchali velkou minelu a čas tak postupně plynul ke konci a zápas k remíze. West Ham je po výsledku 1:1 na desátém místě tabulky s 27 body, Crystal Palace je dvanáctý s 26 body.
90+4'
90+4'
Townsend sice kulhá, ale snaží se to rozběhat.
90+3'
Až nyní, jde se k hostujícímu hráči přesvědčit, zda nebude potřeba ošetření.
90+3'
Na trávníku leží hostující Townsend, rozhodčí ale hru nepřerušil.
90+2'
Benteke akci nerozvinul, Townsend nyní operuje s míčem u středového kruhu.
90+1'
Hosté u míče, je to ale stále stejná písnička. Opatrné posouvání míče směrem kupředu.
90'
Rozhodčí přidá tři minuty.
89'
West Ham vhazuje, ale ani teď to neznamená začátek rychlé akce.
88'
Závěr utkání přináší trochu ospalejší fotbal, ani jeden z týmů se nežene do nějakého velkého útočení.
87'
Další akce West Hamu skončila ofsajdem, v nepovoleném postavení se ocitl Cresswell.
86'
Hernández se k dlouhému pasu na pravou stranu nedostal, míč je v zámezí a Hennessey popohání spoluhráče kupředu, aby mohl rozehrát.
86'
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Cheikhou Kouyaté, přichází Reece Oxford.
85'
Okamžitě po rozehrání se pískal útočný faul uvnitř pokutového území. Adrián bude moci v poklidu rozehrát.
84'
Roh bude následovat i na druhé straně, standardní situaci vybojoval Zaha.
83'
Máriův centr nenadělal hostům potíže, po několika soubojích o míč se hra přesunula blíže středu hrací plochy.
82'
Rohový kop pro West Ham.
81'
Kouyaté musel na chvíli k ošetření mimo hrací plochu, za malou chvíli se ale vrátí mezi své spoluhráče.
80'
Vše je ale pro tuto chvíli ukončenou faulem na Kouyatého.
79'
Nevyšel mu ani další pokus, hosté se ale nadechují k náporu u pokutového území soupeře.
78'
Benteke se snažil nacentrovat před Adriána, obrana domácích si s táhlou přihrávkou poradila.
76'
Nobleho pas na Hernándeze byl trochu prudší, mexický útočník měl co dělat, aby jej zpracoval. Zvládl to, tím to ale pro tuto chvíli skončilo...
75'
Nepovedený pas za obranu West Hamu skončil u Adriána, ten se už chystá k rozehrávce.
74'
Zaha byl faulován u pomezní čáry a i když se to domácím nelíbí, přímý kop je skutečností a nic se na tom měnit nebude.
73'
Další přímý kop pro domácí. Mário kroutil míč do šestnáctky, nikdo si na něj ale nezvládl naskočit a Hennessey tak měl při zákroku ulehčenou práci.
72'
Trochu se nám přitvrzuje, přibylo přerušení a zápas nám ztratil na tempu.
71'
Další razantní odvrácení si připsal Kelly, jeho odkop znamená rohový kop pro West Ham.
70'
Stalo se tak, ten ale dokázal Tomkins odvrátit do zámezí.
70'
Domácí mají k dispozici přímý kop, do vápna Crystal Palace přiletí prudký centr.
69'
Žlutí se, za simulaci faulu byl potrestán hostující Andros Townsend.
67'
Cresswellův centr odvrátil Tomkins, hosté se ale daleko nedostali, neboť vzápětí McArthur fauloval Nobleho.
65'
Townsend se snaží o útočné výpady, momentálně mu ale není přáno přesných akcí. Adrián vykopává.
64'
Už se zase hrálo u Hennesseyho, jeho bránu však Rice vysoko přestřelil.
62'
Townsenda pokryl Cresswell a nepovolil mu projít pravou stranou. Domácí vhazují.
61'
Malá domů na Hennesseyho, hosté jdou pozvolna do dalšího útočného výpadu.
59'
Ten ovšem skončil centrem přímo do rukou gólmana Honnesseyho. Hra se tak otáčí opačným směrem.
59'
Townsend si kousek za vápnem nenašel pozici pro střelu, o míč přišel a domácí pospíchají do protiútoku.
57'
Crystal Palace začíná tlačit, v posledních minutách se hraje převážně na polovině domácího týmu.
56'
Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostal domácí Sam Byram.
55'
Na následný centr si naskočil Kelly, nebyl ale přesný. Hlavička skončila poměrně velký kus od Adriánovy branky.
54'
Byram fauloval Zahu, je tu další standardka pro Crystal Palace.
52'
Zápas si drží vysoké tempo, hráči na nic nečekají a tlačí se do útoku.
50'
Zasahovat musel i Hennessey a to proti nepříjemnému hlavičce z vápna. Míč zvládl vyrazit a hosté už míří do protiútoku.
48'
Nebylo to špatně myšleno, oblouček ovšem skončil přesně u Adriána v jeho rukavicích.
47'
Centr na van Aanholta byl domácími odvrácen, ale po chvilce přišel faul na Townsenda a Crystal Palace bude rozehrávat přímý kop kousek za vápnem.
47'
Hosté mají k dispozici rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:53.
Je za námi první poločas, který přinesl opravdu živý fotbal. Londýnské derby zatím nabízí akci, šance a také byly k vidění dvě branky. Do vedení se dostali po rychlém brejku hosté, po Townsendově centru hlavičkoval přesně Christian Benteke. Tento náskok vydržel Crystal Palace až do 43. minuty, v té z penalty za faul na Hernándeze srovnal Mark Noble. Výsledek je tak otevřený a ve druhém poločasu bude rozhodně o co hrát.
45+6'
45+6'
Po krátkém náporu hostů se míč odrazil za hranici šestnáctky, kde se do něj opřel Milivojević a jeho bomba prolétla jen kousek nad břevnem!
45+5'
Hostující James Tomkins fauloval u pomezní čáry a za svůj zákrok si vysloužil žlutou kartu.
45+4'
Zprava vyslal nepříjemnou střelu Townsend, jeho technický pokus Adriána řádně protáhl!
45+3'
Collins se s ničím nepáral a jelikož bylo potřeba obranného zákroku, poslal míč až někde k divákům. Hosté vhazují.
45+1'
Townsendovo posunutí na Zahu skončilo bez pochopení, West Ham už vyráží do protiakce.
45'
Rozhodčí bude nastavovat šest minut.
45'
Hennessey pokryl vysoký oblouček a ihned rozehrál.
45'
Rázem je živo u pokutového území hostů, Hernández se opět pokouší o kličky.
43'
West Ham právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil MARK NOBLE, zachoval chladnou hlavu a poslal míč na opačnou stranu, než skočil gólman Hennessey. Je srovnáno na 1:1.
42'
Penalta pro West Ham. Ve vápně se o kličku pokusil Hernández, Tomkins jej podkopl a rozhodčí neváhal ani vteřinu.
41'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Bakary Sako, přichází Yohan Cabaye.
41'
Sako to chtěl ještě zkusit, ale po několika sekundách je jasné, že to nepůjde.
40'
Na lavičce Crystal Palace je čilý ruch, chystá se rychlé střídání.
38'
No a vypadá to, že Sako nebude moci pokračovat. Silně kulhá a míří za postranní čáru k lavičce.
37'
Zabaleta v tvrdém souboji sestřelil Saka, a momentálně probíhá jeho ošetřování.
35'
Zabaletův dlouhý pas skončil u Kouyatého, ten jej ovšem posunul pouze k hráčům Crystal Palace.
34'
Hraje se teď nahoru dolů, oba gólmani si musí dávat pozor zejména na centrované míče.
33'
Sako si všiml, že Adrián je trochu venku z branky a pokusil se o překvapivé zakončení z levé strany. Gólman West Hamu se ale na poslední chvíli vrátil a zabránil nejhoršímu.
32'
Hra se nám přesunula na druhou stranu, vše tu však skončilo pouze hodně nepřesnou střelou Aarona Cresswella.
31'
Hosté jsou v posledních minutách docela v ráži, obrana West Hamu má co odvracet.
29'
Milivojević předvedl další dobrý centr ze standardní situace, míč nyní propadl na malé vápno, nenašel se však nikdo, kdo by jej umístil na Adriánovu branku.
29'
Samotný přímý kop sice ohrožení nezpůsobil, ale akce pokračovala a o střelu z levé strany se pokusil Townsend. I zde byla k vidění teč a tím pádem bude následovat roh.
28'
Zabaletův faul na McArthura, hosté předvedou další centr do šestnáctky West Hamu.
27'
Na něj si nejvýše naskočil Ogbonna, hlavičkoval však nad Hennesseyho branku.
26'
Zprava centroval Kouyaté, našel na levé straně volného Cresswella, který se položil do tvrdého voleje. Jeho prudkou ránu srazila obrana na roh.
25'
Kouyaté se dopustil tvrdého faulu, hosté budou moci vyrazit do dalšího útoku.
24'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení. Dlouhý Adriánův výkop spoluhráči nezpracovali, Crystal Palace se dostal do rychlého kontru, akci potáhl Townsend, necentroval do vápna na CHRISTIANA BENTEKEHO a ten hlavičkou do gólmanova protipohybu otevřel skóre.
22'
Milivojevićův centr mířil na zadní tyč, Adrián se ale natáhl a rukou vyboxoval mimo hrací plochu.
21'
Nyní byl Zaha faulován u levé hranice vápna Byramem a tohle by mohla být nebezpečná standardní situace.
20'
Zaha neměl kudy projít, zvolil tedy přihrávku dozadu. Hosté pokračují kombinací středem.
18'
Milivojević se omluvil, Kouyaté míří na chvíli za pomezní čáru, ale za chvíli se zase zapojí do hry.
16'
Ošetřování se protahuje, je tam totiž krev a je potřeba obvazu hlavy.
15'
Nehrajeme, neboť ve vzdušném souboji schytal Kouyaté úder od Milivojeviće a je potřeba ošetření. Hostující hráč hodně riskuje, se žlutou kartou by se do podobných ostrých duelů pouštět moc neměl.
14'
Hosté podnikli akci po pravé straně, Fosu-Mensahovi však unikl míč mimo hrací plochu. Od vlastní brány rozehrává gólman Adrián.
11'
No a ten už pro Hennesseyho branku nebezpeční neznamenal.
10'
Teď se to málem povedlo. Po sklepnutí po centru se do střely pokládal Hernández, tomu ale v poslední chvíli ukopl míč Tomkins. Bude z toho pouze rohový kop.
9'
West Ham se drží na útočné polovině a čeká na šanci proniknout do vápna.
8'
Kouyaté nezpracoval přihrávku na pravou stranu, nepřešel přes Tomkinse.
7'
Po trochu akčnějším úvodu přichází klidná pasáž, čekáme na kloudnou střelu.
6'
Tahle akce se moc nepovedla, skončila navíc Kouyatého faulem na Milivojeviće.
5'
Další faul hostů, nyní na už už unikajícího Nobleho. West Ham si dá přímý kop z levé strany.
4'
Během tohoto útoku došlo k faulu hostujícího Luky Milivojeviće a rozhodčí jej ocenil žlutou kartou.
3'
Hezkou akci předvedli domácí fotbalisté. Po centru a hlavičkovém sklepnutí se k voleji dostal Mário, jeho pokus ale skončil mimo Hennesseyho branku.
2'
Zleva to zkusil Zaha, jenže při kličce na pravou stranu přišel o míč.
1'
Townsendův centr z pravé strany byl domácí obranou zblokován, Crystal Palace ale pokračuje v kombinaci.
1'
O výkop se postarali hráči Crystal Palace.
1'

West Ham United: Adrián – Zabaleta, Collins, Ogbonna, Cresswell, Rice – Byram, Noble (C), Kouyaté, Mário – J. Hernández.
Náhradníci: Hart – Fonte, Oxford, Hakšabanović, Cullen, Quina, Toni Martínez.

Crystal Palace FC: Hennessey – Fosu-Mensah, Kelly, Tomkins, van Aanholt – Zaha, McArthur, Milivojević (C), Townsend – Ch. Benteke, Sako.
Náhradníci: Speroni – J. Ward, M. Sakho, Souaré, Riedewald, Cabaye, Čung-Jong.

Rozhodčí: Neil Swarbrick – Adrian Holmes, Marc Perry.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás milerád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se naposledy utkaly v říjnu v loňském roce, kdy se zrodila remíza 2:2. Čeká nás tak dost možná další podobná bitva i dnes. Nenechte si ji ujít.
Crystal Palace FC

Crystal Palace FC je na třináctém místě a na svém kontě má pětadvacet bodů, tedy o jeden bod méně, než jeho dnešní soupeř. Také hráči tohoto celku nemají vyhráno a neradi by se dostali do pásma sestupových vod. Takže dnes to bude rozhodně tuhá bitva o důležité body. Kdo nakonec vzejde jako vítěz, to se dozvíme samozřejmě po závěrečném hvizdu rozhodčího.
West Ham United

Fotbalisté West Hamu United jsou v tabulce na jedenácté pozici. Hrají sice klidný střed tabulky, ale s šestadvaceti body jsou stále ohroženi posledními třemi místy, a sice sestupem. Na tato umístění mají náskok čtyři body, respektive šest. V každém utkání tak musí sbírat body, aby se sestupovým místům vyhnuli. Dnes je čeká nelehký úkol, protože soupeř je na tom prakticky stejně a také by rád získal nějaký bodový zisk.
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu opět anglická Premier League a my prostřednictvím tohoto online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy West Ham United a Crystal Palace FC. Pojďme si oba celky přiblížit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.