Premier League - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cardiff  : Tottenham - 1. ledna 2019   18:30

0:3
(0:3)
Tottenham
3' Kane   • 12' Eriksen  (Son Hung-min) • 26' Son Hung-min  (Kane)
Cardiff
Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, Cunningham – Gunnarsson – Paterson, Camarasa (59. Ralls), Arter, Josh Murphy (46. Hoilett) – Reid (72. Mendez-Laing).
Smithies – Peltier, J. Bennett, Ralls, Hoilett, Mendez-Laing, Madine.
K. Friend – S. Burt, M. Wilkes
Millennium Stadium, Cardiff
32485 diváků
Tottenham
Lloris (C) – Trippier, D. Sánchez, Alderweireld, Rose – Moussa Sissoko, Winks, Eriksen – Alli (86. F. Llorente) – Son Hung-min (76. Skipp), Kane.
Gazzaniga – Walker-Peters, Foyth, Davies, Lucas Moura, Skipp, F. Llorente.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek novoročního večera. Na shledanou.
Druhá půle už gól nepřinesla, třebaže blízko k němu měly oba celky. Možná kdyby se domácím povedlo snížit, bylo by to větší drama, avšak dnes jim nebylo přáno. Etheridge měl více práce, než v prvním poločase, přesto spoustu práce za něj odvedli obránci, jeho protějšek se musel mít na pozoru víc.
90+4'
90+3'
Kohouti už jen čekají na závěrečný hvizd, míč drží na kopačkách a v klidu si přihrávají mezi sebou.
90+2'
O mnoho lepší nebyl ani Kane, který před hranicí pokutového území pálil rovněž jen nad bránu.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
89'
Sissoko mohl pečetit vítězství svého mužstva, hráč Tottenhamu hezkou individuální akcí obešel obránce a dostal se do zakončení na pravé straně, avšak mířil pouze nad břevno.
86'
Rose vystřelil z velké dálky a mířil hodně vysoko nad domácí svatyni.
86'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Fernando Llorente.
85'
Zblokovaná přihrávka přináší hostům rohový kop.
83'
Hlavní sudí teď hostům zřejmě upřel pokutový kop, když Kane zkoušel udělat brankáři kličku, ale ten jej poslal k zemi. Ač Etheridge zasáhl míč jako první, přesto to penalta být asi měla.
82'
Hoilett to zkusil z dálky, avšak balón zatočil pouze nad břevno.
81'
Gunnarsson opět v akci, tentokrát se mu nepovedlo projít přes obranu soupeře, poté se zřejmě oprávněně dožadoval rohového kopu, ale ani v tomto mu není vyhověno.
80'
Gunnarsson se těžce zvedá z trávníku, střídat už ale nemůže. Někteří domácí fans už s předstihem opouští svá místa.
79'
Alli se dostal do velké šance, když vypíchl míč soupeři a vydal se do útoku, tam udělal kličku obránci a poté pálil, avšak pouze do dalšího bránícího hráče, který se stihl vrátit.
76'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min, přichází Oliver Skipp.
75'
Jeden z hráčů Tottenhamu zahrál v útoku rukou, což pozornosti pomezního arbitra neuniklo a ihned vyslal signál svému kolegovi.
72'
Gunnarsson hlavičkoval zády k bráně v bezprostřední blízkosti, avšak míč poslal jen do gólmanovy náruče.
72'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Bobby Reid, přichází Nathaniel Mendez-Laing.
71'
Hoilett hodně nepříjemným centrem nadělal Llorisovi nemalé potíže, tomu se povedlo vyškrábnou míč, jenž se stočil na jeho bránu, vyškrábnou nad břevno.
69'
Hosté se málem dostali do šance, avšak v tomto případě je zastavuje ofsajdová síť.
66'
Tottenham vyrazil do přečíslení tři na jednoho, v tomto případě měl Son Hung-min spíš přihrávat, avšak tentokrát volil střelu, jeho nepříliš prudký pokus Etheridge dokázal vyrazit.
64'
Son Hung-min velice šikovně zavedl míč do pokutového území, sám mohl v dobré pozici pálit, ale volil přihrávku na Kanea, ten však následně střílel pouze do protihráče.
62'
Kane střelou z pravé strany minul bližší tyč, takže domácí gólman nemusel zasáhnout.
59'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Joe Ralls.
57'
Hosté si rohový kop nevynutili, odkopávat od brány bude Etheridge.
56'
Znovu zasáhl Lloris, tentokrát však neměl moc těžkou práci, neboť točený centr se zatočil přímo do jeho rukou.
55'
Střídání není nutné, hra pokračuje dál.
54'
Stalo se tak za zákrok na střelce třetí branky Son Hung-mina. Ten zůstává ležet na trávníku a žádá si ošetření.
53'
Žlutou kartu dostává Sol Bamba (Cardiff City FC).
52'
Hoilett dokázal přeskočit soupeře a hlavičkovat na bližší tyč, tam však včas skočil Lloris, jenž udržel balón před brankovou čárou.
50'
Etheridge teď vyběhl ven z brány a letící balón vyboxoval do bezpečí.
49'
Hosté si znovu dlouho přihrávali, nakonec vyrazili do útoku, avšak až k brankáři se jim projít nepodařilo.
46'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Josh Murphy, přichází Junior Hoilett.
46'
První půle byla jasně v režii hostujícího mužstva, které sice přímo nevynikalo, avšak bylo aktivnější a po zásluze odchází v pozici vedoucího celku. Domácí toho směrem dopředu nepředvedli nic, Lloris neměl prakticky žádnou práci. Bude tomu ve druhém poločase jinak?
45+2'
45+1'
Více jak dvě minuty drželi kohouti balón na kopačkách, avšak přihrávali si jen u středové lajny mezi sebou.
45+1'
Avšak hrát se bude ještě minuta.
45'
Hosté by jistě poločas dohráli v klidu, proto se do útoku už nijak neženou.
43'
Hned čtyři hráči Cardiffu zůstali za obranou Tottenhamu, čtvrtý ofsajd.
42'
Znovu se hostům povedlo míč včas odvrátit, tentokrát to byl Sánchez, který odhlavičkoval balón dřív, než se k němu dostal Morrison.
40'
Reid byl připraven hlavičkovat před brankářem, avšak letící balón byl v poslední chvíli odvrácen.
39'
Ofsajd zastavuje také celek Tottenhamu, rozehrávat bude Etheridge.
37'
Camarasa načasoval přihrávku pro spoluhráče velmi špatně a balón poslali pouze k Llorisovi.
36'
Hra se nyní odbývá u středového kruhu, daleko od obou branek. Míč mají v držení hostující fotbalisté.
34'
Domácí celek zastavuje třetí ofsajd v zápase.
33'
Etheridge si vyběhl k hranici pokutového území, kde sebral míč do rukavic.
31'
Domácí posílají míč na soupeřovu stranu, kde se jej hosté zmocňují a vyráží do dalšího útoku.
29'
Stejný hráč o chvíli později pálil z dobré pozice pouze nad břevno domácí svatyně. Nechybělo moc a byl tu čtvrtý gól.
26'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tottenham zasazuje soupeři třetí úder. Po pěkné souhře si SON HUNG-MIN balón patičkou zpracoval, naběhl více do pokutového území a poté zamířil přesně na vzdálenější tyč, kam se Etheridge natahoval marně.
24'
Kohouti vyrazili do rychlého brejku, ale celou akci nakonec zastavili a hru přenesli zpátky na svoji polovinu. Trochu možná zbytečně.
22'
Hodně špatný centr také na druhé straně, Lloris v poklidu bere balón do rukavic.
19'
Teď hosté pro změnu balón poslali pouze za bránu soupeře a hodně lacině o míč přišli.
17'
Daleký nákop Son Hung-min nemohl dostihnout, Etheridge byl u míče jako první.
15'
Morrison hodně tvrdě naskočil do Llorise, žlutý trest ale nevidí.
12'
Hosté vedou už o dvě branky. CHRISTIAN ERIKSEN si zpracoval letící míč a poté zamířil po zemi k bližší tyči. Etheridge se jen ohlédl.
11'
Murphyho centr odvrátil v poslední chvíli do bezpečí jeden z hráčů Tottenhamu.
10'
Camarasa byl připraven před odkrytou bránou skórovat, přihrávka k němu však nedorazila.
9'
Chvíli měli míč v moci domácí, chvíli hosté, týmy si balón po několika nepřesných přihrávkách vyměnili, brankáři tak nemají práci.
6'
Domácí si přihrávají u středové lajny, avšak dál se dostat nemohou.
3'
Tak to bylo rychlé. Po centru před domácí bránu se jeden z hráčů Cardiffu pokusil míč odehrát do bezpečí, ovšem trefil pouze HARRYHO KANEA, od jehož nohy se míč odrazil k pravé tyči domácí svatyně, kam Etheridge nedosáhl.
1'

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, Cunningham – Gunnarsson – Paterson, Camarasa, Arter, Josh Murphy – Reid.
Náhradníci: Smithies – Peltier, J. Bennett, Ralls, Hoilett, Mendez-Laing, Madine.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, D. Sánchez, Alderweireld, Rose – Moussa Sissoko, Winks, Eriksen – Alli – Son Hung-min, Kane.
Náhradníci: Gazzaniga – Walker-Peters, Foyth, Davies, Lucas Moura, Skipp, F. Llorente.

Rozhodčí: K. Friend – S. Burt, M. Wilkes.
Cardiff City FC
Cardiff se nachází v neklidných vodách, kdy jej každou chvílí ohrožuje hrozba propadnutí na sestupové příčky. Domácí v letošní sezóně bojují o záchranu. Momentálně mají na svém kontě 18 bodů a náskok od osmnácté sestupové příčky mají pouze tří bodový. V minulém kole překvapivě vyhráli na hřišti Leicesteru, kterého porazili těsným výsledkem 1:0, když se prosadili až ve druhé minutě nastavení.
Tottenham Hotspur
Kohouti se nachází na třetí místě s celkovým počtem 45 bodů. V minulém zápase prohráli s Wolvsem 1:3 a zároveň jim Wolves přerušil čtyř vítěznou sérii. Pro Tottenham to byla teprve pátá porážka v letošní sezóně. Kohouti jsou nejlepším hrajícím mužstvem na hřištích soupeřích, kdy mají po 11 zápasech bilanci 9-0-2, se skóre 25:12. V těsném závěsu za nimi je vedoucí Liverpool, který má však o jeden odehraný venkovní zápas méně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.