Premier League - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Aston Villa : Wolves - 27. června 2020   13:30

0:1
(0:0)
Wolves
62' Dendoncker  (J. Castro)
Aston Villa
Nyland – Konsa (60. A. Almuhammadí), Hause, Mings, Targett (11. N. Taylor) – Nakamba (82. Trézéguet) – Douglas Luiz, Grealish (C), Hourihane (60. J. McGinn) – Davis (82. El Ghazi), Samatta.
Pawson – Bennett, Nunn
Villa Park, Birmingham
Wolves
Patrício – Boly, Coady (C), Saïss – Doherty, Dendoncker, Neves, Moutinho, J. Castro – Jiménez (85. Neto), Diogo Jota (60. Traoré).
Ruddy – Vinagre, Kilman, Buur, Jordao, Podence, Gibbs-White, Neto, Taylor, Traoré.

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek soboty.

Fauly: 16:16
Zápas je u konce, Aston Villa na svém hřišti prohrála s Wolverhamptonem 0:1, což je pro ni v boji o udržení v Premier League velký problém. Naopak Wolverhampton se posouvá v tabulce už na páté místo před Manchester United. O vítězství hostů rozhodla branka z 62. minuty, kdy se trefil přesně k tyči obránce Leander Dendoncker. Jedinou střelu na branku v podání Aston Villy měl na svědomí Jack Grealish, ale mířil jen doprostřed branky. Více práce za celý zápas v podstatě brankář Wolves Rui Patrício neměl, takže hosté si vezou domů tři body zaslouženě.
90+6'
90+5'
Hra se v nastavení hodně kouskuje a Aston Villa jako by ani neměla sílu pokusit se o vyrovnání. Ve druhém poločase navíc ani jednou nevystřelila na branku.
90+4'
Žlutou kartu dostává Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).
90+4'
João Moutinho byl faulovaný a samotný závěr duelu zatím Wolves zvládají s naprostým přehledem.
90+3'
Wolves drželi míč pod kontrolou, ale pak trochu zbytečně balón svým nákopem jen odevzdali soupeři.
90+2'
Jonny Castro zapracoval v obraně velmi dobře a ještě byl při odkopu míče faulován, takže další cenné sekundy pro Wolverhampton.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
89'
Rozhodčí Pawson dobře viděl faul na portugalského záložníka Wolverhamptonu Moutinha, takže hosté mají možnost si trochu oddechnout od obrany.
88'
Tlak Aston Villy je sice už několik minut konstantní, ale zároveň naprosto neškodný, protože domácí si vyměňují míč daleko od branky souepře.
87'
Nyní se však hosté k míči dostali, a to díky tomu, že byl faulovaný Adama Traoré.
86'
Hráči Wolverhamptonu jsou v tuto chvíli kompletně stažení na vlastní polovině a jen čekají, s čím přijde soupeř. Jeho rozehrávku nechávají na pokoji.
85'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Pedro Neto.
84'
Ve vápně upadl po souboji se Saissem Samatta, ale tohle rozhodčí Pawson vůbec neřeší.
83'
Aston Villa si přece jen dokázala v posledních minutách vytvořit nějaký tlak, Wolves si teď musí dávat pozor.
82'
McGinn hledal svým centrem ze standardní situace na zadní tyči El Ghaziho. Tomu chyběl jen kousek, aby míč zastihl na hřišti.
82'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Trézéguet.
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Keinan Davis, přichází Anwar El Ghazi.
81'
Keinan Davis si dobře pokryl míč a zezadu ho musel fauloval Boly. Zajímavá šance pro Aston Villu ze standardní situace.
80'
Aston Villa šla do protiútoku, ale hosté se stihli včas vrátit za míč a akci Villans celkem v pohodě zabrzdili.
79'
Traoré našel i přes tři protihráče přesnou přihrávkou Dendonckera, ten ale svou střelou trefil jen Mingse.
78'
Marvelous Nakamba z levé strany už odcentrovat nedokázal a nevybojoval ani rohový kop. Výborně ho ubránil Doherty.
77'
Na zajímavá centr domácích z pravé strany si naskakoval útočník Mbwana Samatta, ale hlavou mířil hodně nepřesně.
76'
A znovu je Adama Traoré zastaven, tentokrát byl na vině jeho ofsajd.
75'
Wings si dobře pohlídal náběh Traorého, domácí tým bude vhazovat.
74'
Ani další střela Villans branku Wolves neohrozil a v klidu může rozehrávat Rui Patrício.
73'
Prostor na střelu si ve vápně našel tahoun Villans Jack Grealish, ale jeho pokus byl zablokovaný Bolym.
71'
Aston Villa se snaží vytvořit si herní převahu, ale Wolves zatím nemají problém se bránit a nepouští soupeře do blízkosti svého vápna.
70'
Hra se po krátké pauze opět rozběhla. Rozběhl se také Adama Traoré, byl ale faulován Luizem.
68'
Na programu je nyní pauza na občerstvení.
68'
Moutinhův centr propadl až na zadní tyč, kde byli Boly a Dendoncker, ale ani jeden nakonec na branku nezakončil.
67'
Wolverhampton nyní má k dispozici svůj druhý rohový kop v utkání.
66'
Wolves by nyní mohli snadněji pronikat do střeleckých příležitostí, obrana Aston Villy teď bude jistě otevřenější.
65'
Mbwana Samatta si nabíhal na dlouhý míč za obranu od svých spoluhráčů, ten pas byl však příliš dlouhý.
63'
Aston Villa se hned drala dopředu douhým nákopem, ale po sérii hlavičkových soubojů ztratila míč.
62'
Wolves právě vstřelili branku!
Krátce po hromadném prostřídání jdou hosté do vedení! A do akce se zapojil právě i střídající Traoré, který byl na začátku akce, na jejímž konci zakončoval z hranice vápna levou nohou Leander Dendoncker přesně k tyči. Asistence: Jonny Castro.
60'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Ezri Konsa, přichází Ahmad Almuhammadí.
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Conor Hourihane, přichází John McGinn.
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Adama Traoré.
58'
Doherty ještě stihl míč na hrací ploše a zprava okamžitě odcentroval. Našel však pouze hlavu obránce Villy Hauseho.
56'
Z pravé strany se odhodlal centrovat Ezri Konsa, ovšem našel jen přesně náruč Ruie Patrícia.
55'
Aston Villa se hlavně snaží držet míč, není to z její strany žádná rychlá kombince.
54'
Druhý poločas se zatím nehraje v nijak velkém tempu, hosté zatím nenavázali na svůj tlak z konce první půle.
53'
Na zemi skončil po nedovoleném zákroku Samatty jeden z hráčů Wolves, píská se faul.
52'
Willy Boly ve vlastním vápně kvůli špatnému zpracování přišel o míč, ale zakončení pak Davisovi nedovolil, svou chybu naprvail.
51'
Do rozehrávky Wolves se nyní zapojuje také Rui Patrício, hosté musí svou akci zakládat znovu.
50'
Už se zase hraje před brankou Aston Villy, která se brání postupné akci Wolverhamptonu.
49'
Conor Hourihane tentokrát předvedl mnohem lepší centr a brankář Patricio musel ven z branky míč boxovat.
49'
Je tu ale další šance pro Aston Villu, tentokrát standardní situace z hloubi pole.
48'
Domácí na druhé straně zahrávali rohový kop, ale Conoru Hourihanovi se centr od rohového praporku příliš nepovedl.
47'
João Moutinho poslal centr do pokutového území, ale pouze do prostoru, kde se nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.
46'
Obě mužstva o přestávce neprovedly žádné změny ve svých sestavách.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:38.
První poločas už je minulostí, ve střetnutí mezi domácí Aston Villou a Wolverhamptonem jsme branku neviděli. Favoritem utkání jsou jednoznačně Wolves, kteří také měli jednu dobrou šanci, ale Jiménez se po Moutinhově centru ze standardní situace hlavou neprosadil. Také domácí mají na kontě jen jednu střelu na branku, a to v podání Jacka Grealishe, ta však nebyla vůbec nebezpečná. Zajímavou možnost na skórování měl po hrubce v rozehrávce brankáře Villy Nylanda Diogo Jota, ale přestřelil branku.
45+5'
45+4'
Hosté zatím trpělivě kombinují a hledají cestu do šestnáctky Villans. Nemají však už moc času.
45+3'
Aston Villa se musí znovu bránit tlaku Wolverhamptonu. Domácí se už jistě těší na závěrečný hvizd první půle.
45+2'
Další faul Villans, hosté rozehrávají ze středu hřiště.
45+1'
Kvůli několika ošetřením se nastavují čtyři minuty.
45+1'
Rozehrávka se však Aston Ville nepovedla. Domácí to zkusili na krátko, ale Grealishovi míč utekl do autu.
45'
Willy Boly fauloval rukama Nakambu a domácí mají standardní situaci z levé strany.
44'
Do zakončení zevnitř šestnáctky se nakonec po dobré kombinaci dostal Conor Hourihane, ale trefil jen blokujícího Castra.
43'
Aston Villa po delší době s míčem na kopačkách na polovině soupeře, ale zatím hodně daleko od jeho branky.
42'
Nyland ale svou špatnou rozehrávkou nabídl soupeři velkou šanci! Může být rád, že Diogo Jota přestřelil branku.
41'
Wolverhampton už se zase tlačí dopředu. Tentokrát však jejich akce nepřinesla nic nebezpečného, míč v pohodě sebral Örjan Nyland.
40'
Jiménez posílal z pravé strany před branku střílený centr, kterým však neuspěl.
39'
Poprvé v utkání začínají mít hosté navrch v držení míče, Aston Villa brání své pokutové území.
38'
Wolves to pět zkoušeli přes svou silnější pravou stranu, ale tentokrát se k centru nedostali.
37'
První zákrok už má za sebou také brankář Wolverhamptonu Rui Patrício. Vyzkoušel ho Jack Grealish a nebylo to nic náročného, protože balón směřoval doprostřed branky.
36'
Keinan Davis zasáhl kopačkou Romaina Saïssa, což je faul a rozhodčímu Pawsonovi to neuniklo.
35'
Po rozehrávce na krátko nakonec centroval do šestnáctky João Moutinho, míč odhlavičkoval obránce Villans Tyrone Mings.
34'
Conor Coady vyslal do zajímavé šance Leandera Dendonckera. Ten si sice dal míč daleko od nohy, ale získal alespoň rohový kop.
33'
Po standardní situaci se nikdo z domácích hráčů do zakončení nedostal.
32'
Jack Grealish si dobrým pohybem řekl o faul, na zem ho poslal znovu Jonny Castro.
31'
Conor Hourihane centroval z pravé strany na bližší tyč. Obrana Wolves si poradila, míč dostal pryč z vápna Willy Boly.
30'
Míč zasáhl omylem rozhodčí Pawson a následovat tak bude míč rozhodčího pro Wolverhampton.
29'
Marvelous Nakamba by nakonec mohl být v pořádku, bude pokračovat ve hře.
28'
Marvelous Nakamba už je v péči týmových lékařů, kteří ošetřují jeho hlavu.
28'
Matt Doherty trefil hodně nesmyslně v souboji o míč loktem do obličeje Marvelous Nakamba a ten je hodně otřesený. Žlutá karta by nebyla překvapením.
27'
Jiménez z pravé strany posílal velmi ostrý centr před branku Aston Villy, ale nikdo míč nezasáhl.
26'
Hra po přestávce opět pokračuje.
25'
Na řadě je přestávka na občerstvení.
24'
Matt Doherty se díky šťastnému odrazu míče od obránce dostal až do šestnáctky, střelou z pravé strany však rozvlnil jen boční síť.
23'
Douglas Luiz si zabíhal za obranu Wolves, ale dostal bohužel pro domácí velmi nepřesnou přihrávku.
22'
Po centru z pravé strany se snažil hlavičkovat Keinan Davis, ubránit ho ale dokázal stoper Wolves Romain Saïss.
21'
Míč se nakonec dostal až zpátky k brankáři Nylandovi, a ten ho poté svým nákopem poslal jen do autu.
20'
Aston Villa se vybojovala míč ještě na útočné polovině a mohou tak pokračovat ve své akci.
19'
Tradiční exekutor standardních situací poslal dobrý centr na bližší tyč, kde hlavičkoval Raúl Jiménez. Örjan Nyland předvedl dobrý reflex a připsal si první zákrok zápasu.
18'
Teď se však domácí budou muset bránit standardní situaci soupeře, poté co fauloval Tyrone Mings za žlutou kartu.
17'
Aston Villa vstoupila do utkání dobře, zatím má dokonce větší držení míče.
16'
Conor Coady byl v rozehrávce pod velkým tlakem, ale zvládl to a jeho tým bude rozehrávat od branky.
14'
Rohový kop rozehrál Conor Hourihane až na zadní tyč. Tam zakončoval hlavou Kortney Hause, ale opět nepřesně.
14'
Jack Grealish pronikal z levé strany do šestnáctky a i když byl v tísni, vybojoval rohový kop.
13'
Standardní situaci si vzal na starosti Jack Grealish, ale tento technický záložník vyslal do vápna příliš dlouhý centr pro všechny.
12'
Fauly se do zatím dnes hemží, další z nich spáchal hostující hráč Rúben Neves.
11'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Matt Targett, přichází Neil Taylor.
10'
Matt Targett bohužel dnešní zápas nedohraje, už po deseti minutách bude muset pro zranění střídat.
10'
V prvním ofsajdu dnešního duelu se ocitl mexický reprezentant ve službách Wolverhamptonu Raúl Jiménez.
9'
Po centru do vápna se k hlavičce sice dostal Kortney Hause, ale zakončoval z velké dálky a nepřesně.
8'
Jonny Castro fauloval tentokrát Jacka Grealishe a znovu tak budou rozehrávat domácí.
7'
Matt Targett už je na nohou a vypadá to, že se zapojí zpět dohry, až dostane pokyn od rozhodčího.
6'
Zranění to bylo naprosto nezaviněné.
6'
Na hřišti zůstává sedět Matt Targett. Má problém s levým stehnem a už je ošetřován.
5'
Mbwana Samatta dostal dobrou přihrávku od Konsy, ale chyběl mu malý kousek, aby stihl odcentrovat.
4'
Jonny Castro fauloval Ezriho Konsu, domácí budou ze středové čáry rozehrávat.
3'
Aston Villa se svou rozehrávkou nespěchá, nechce se v nebezpečném prostoru uprostřed hřiště dopustit chyby.
2'
Boj o míč ve středu pole tentokrát vyhráli Villans a také oni budou moci zaútočit.
1'
Wolves se hned hnali dopředu, ale Matt Doherty neměl možnosti, tak raději akci zabrzdil a poslal míč zpět.
1'
Domácí Aston Villa nastoupí ve své domácí vínovo-modré variantě dresů, taktéž hostující WIlverhampton bude hrát ve své tradiční oranžové variantě.
Hráči obou mužstev už jsou nastoupeni na trávníku, utkání za malý moment začne.

Aston Villa FC: Nyland – Konsa, Hause, Mings, Targett – Nakamba – Douglas Luiz, Grealish (C), Hourihane – Davis, Samatta.
Náhradníci: Reina – N. Taylor, A. Almuhammadí, Drinkwater, J. McGinn, Trézéguet, El Ghazi, Jota, Vassilev.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Boly, Coady (C), Saïss – Doherty, Dendoncker, Neves, Moutinho, J. Castro – Jiménez, Diogo Jota.
Náhradníci: Ruddy – Vinagre, Kilman, Buur, Jordao, Podence, Gibbs-White, Neto, Taylor.

Rozhodčí: Pawson – Bennett, Nunn.
Wolverhampton Wanderers

Na opačné straně stojí ambiciózní Wolverhampton, který se naopak nachází na šesté pozici, nicméně tato příčka by nezaručila pohárovou účast. Wolverhampton totiž ztrácí na pátý Manchester United pouze lepší skóre, navíc je hratelná také účast v základní skupině Ligy mistrů. Wolverhampton letos podává hodně sympatické výkony, navíc se v posledních týdnech nachází ve fantastické formě. Z posledních pěti duelů se mu povedlo vyhrát hned čtyřikrát, jediná ztráta bodů přišla v domácím souboji proti Brightonu, diváci se totiž žádné branky nedočkali. Wolverhampton se navíc řadí mezi pětici nejlepších celků na venkovních hřištích, potvrdí to také v dnešním duelu?
Aston Villa FC

Fotbalisté Aston Villy se i po jednatřicátém kole nacházejí v sestupovém pásmu, konkrétněji na devatenácté pozici. Nováček soutěže tak bude mít se záchranou velké starosti, momentálně ho od nesestupových pozic dělí pouze horší skóre. Aston Ville se však v posledních zápasech nedaří podle představ, poslední ligové vítězství totiž přišlo v lednu. Od té doby následuje sedmizápasová série bez vítězství, naposledy se Aston Ville povedlo ukořisti cenný bod na hřišti Newcastle, kde uhrála výsledek 1:1. Aston Villa se v tabulce domácích celků řadí na šestnáctou pozici, z celkových patnácti domácích duelů ukořistila osmnáct bodů, což není nikterak oslnivá bilance.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Aston Villa FC a Wolverhampton Wanderers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.