Premier League -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Arsenal - 17. června 2020   21:15

Manchester City
45+2' Sterling  • 51' De Bruyne  • 90+1' Foden
3:0
(1:0)
Ederson – Walker, García, Laporte (70. Fernandinho), B. Mendy – De Bruyne (70. Rodri), Gündoğan, D. Silva (C) (65. B. Silva) – Mahríz (65. Foden), Jesus (80. Agüero), Sterling.
Carson – Agüero, Zinčenko, Rodri, Sané, B. Silva, Fernandinho, Otamendi, Foden.
Anthony Taylor – Gary Beswick, Adam Nunn
Etihad Stadium, Manchester
Arsenal
Leno – Bellerín, Mustafi, Marí (24. David Luiz), Tierney – Willock (67. Nelson), Xhaka (8. D. Ceballos (C)), Guendouzi (67. Maitland-Niles) – Saka, Nketiah (67. A. Lacazette), Aubameyang.
E. Martínez – David Luiz, Kolašinac, Maitland-Niles, D. Ceballos (C), Nelson, Pépé, Martinelli, A. Lacazette.

Ode mě je to vše, někdy příště na počtenou.
Je dobojováno, Manchester City dnes přejel Arsenal 3:0 a zažil tak úspěšný návrat k fotbalu po dlouhé přestávce. Domácí měli utkání celou dobu pod kontrolou. Soupeře v prvním poločase držel brankář Leno, ve druhé nastavené minutě ale nestačil na ránu Raheema Sterlinga, kterému umožnil zakončení chybující David Luiz. Zkušený Brazilec prožil hororový zápas, krátce po přestávce totiž zavinil po faulu na Mahríze penaltu a navíc byl vyloučen. Pokutový kop s přehledem proměnil Kevin De Bruyne a v nastavení vedení Guardiolovy družiny ještě navýšil Phil Foden.
90+11'
90+10'
Sterling s Agüerem opět stáli proti přesile hráčů Arsenalu. Druhý jmenovaný tentokráte pálil zpoza vápna a trefil pouze před brankou blokujícího Bellerína.
90+9'
Nelson pláchl Mendymu, zasekl si balon na kraji vápna a nahrál Aubameyangovi, jehož nepovedený pokus tečoval Fernandinho na roh.
90+8'
Fotbalisté Arsenalu už pouze vyhlíží konec utkání. Dnes nepodali vůbec povedený výkon, Manchesteru City cestu za vítězstvím nijak nezkomplikovali.
90+6'
Obrana Arsenalu opět pořádala den otevřených dveří. Foden se nikým neatakován prohnal středem pole a poté našel stejně nehlídaného Agüera, který rozvlnil boční síť.
90+5'
Nakonec to byl Bernardo Silva, kdo zakončil další akci Manchesteru City. Po kontaktu s jeho levačkou nabral balon opačnou rotaci, než bylo potřeba, a zamířil vedle branky.
90+4'
Vzhledem k tomu, že oba týmy dohrávají v deseti, je na trávníku daleko více prostoru a šance na další gól se tedy zvyšují. Kupředu se opět řítí Walker.
90+3'
Hosté se snaží alespoň o zaznamenání čestného úspěchu. Dnes zcela neviditelný Aubameyang patičkou sklepával pro Nelsona, kterého k balonu nepustil Fernandinho.
90+1'
Manchester City právě vstřelil branku!
Domácí v úvodu nastaveného času přidávají třetí branku! Sterling s Agüerem vymotali početnější defenzivu Arsenalu a rána druhého jmenovaného skončila na tyči. Od ní se balon odrazil příhodně pro z druhé vlny nabíhajícího PHILA FODENA, který už se nemohl zmýlit.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby se nastavuje hned jedenáct minut.
90'
Ederson se pokoušel dlouhým pasem oslovit Agüera, se střídajícím Argentincem se ale výborně vrátil Mustafi, který odhlavičkoval balon k Tierneymu.
89'
Bernardo Silva to u postranní lajny udělal velice chytře, když balon otřel o Bellerína a ze souboje s dvojicí protivníků tak vytěžil maximum v podobě autu.
88'
García opouští hřiště na nosítkách a s největší pravděpodobností je čeká cesta do nemocnice. My se můžeme vrátit k fotbalu, u míče hostující tým.
87'
Ošetřování Erica Garcíi stále pokračuje. Nezbývá než doufat, že se nebude jednat o nic extrémně vážného a talentovaný stoper se co nejdříve vrátí zpět na trávník.
85'
Aktuální situace se určitě podepíše na průběhu závěru dnešního utkání, hlavní sudí nebude s nastavením šetřit.
83'
García v dnešním utkání zcela určitě nebude pokračovat, zdravotníci už pro něj chystají nosítka. Vzhledem k tomu, že už mají za sebou kompletní počet střídání, dohrají domácí utkání v deseti.
82'
Mladý stoper Manchesteru City je opravdu hodně otřesen, momentálně o něj pečují zdravotníci. S Garcíou to nevypadá vůbec dobře, tohle byl opravdu hodně tvrdý střet.
81'
Ederson vyběhl mimo vápno, aby odvrátil balon před nabíhajícím si Aubameyangem, a velice tvrdě se srazil se spoluhráčem Garcíou, ke kterému okamžitě spěchají zdravotníci.
81'
Z levé strany odcentroval Benjamin Mendy, jehož levačka zakroutila balon do prostoru penaltového puntíku, kde si s jeho odvrácením věděl rady Mustafi.
80'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Sergio Agüero.
79'
Žlutou kartu dostává Rodri (Manchester City).
78'
Rohový kop Manchesteru City nepřinesl nic zajímavého. Balon se snažil vyvést Bukayo Saka, který byl u postranní lajny pozdržen faulujícím Walkerem.
77'
De Bruyne už sedí na střídačce, přímý kop tedy rozehrál Sterling. Místo střely zvolil přihrávku na Gündoğana, jehož pokus z pravé strany vápna vytěsnil Leno.
76'
Žlutou kartu dostává Kieran Tierney (Arsenal FC).
75'
Po Fernandinhově přenesení se mohl kupředu vydat Walker, opět ale vsadil spíše na jistotu, akci přibrzdil a společně se Bernardem Silvou rozjel další postupnou kombinaci domácích.
74'
Oba týmy navíc dostávají k dispozici krátkou přestávku, během níž se mohou občerstvit a zároveň si vyslechnout taktické pokyny od svých trenérů.
73'
Nutno poznamenat, že po Luizově vyloučení a druhé brance domácích ztratilo utkání tempo. Hosté jsou bezradní a jejich soupeř už se nikam bezhlavě hnát nepotřebuje.
72'
Fodenův centr přelétl šestnáctku a dostal se až k Walkerovi. Po jeho vrácení míče před branku se o akrobatické zakončení pokoušel Jesus, ale nepochodil.
71'
Mikel Arteta se rozhodl poslat na plac trojici spíše ofenzivních hráčů. Zdá se, že hostující kouč chce trochu riskovat a dotlačit své mužstvo alespoň k jednomu gólu.
70'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Aymeric Laporte, přichází Fernandinho.
70'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Rodri.
68'
Německý stoper Mustafi si vybral v rozehrávce slabší okamžik, když dostal Bellerína do složité pozice, ovšem mladý Francouz si s napadajícím Fodenem poradil.
67'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Edward Nketiah, přichází Alexandre Lacazette.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Matteo Guendouzi, přichází Ainsley Maitland-Niles.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Joe Willock, přichází Reiss Nelson.
66'
Willock si tělem odstavil Gündoğana, ovšem vzhledem k nulové nabídce od svých kolegů byl nucen opět otočit hru směrem vzad. U míče Shkodran Mustafi.
65'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Bernardo Silva.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rijád Mahríz, přichází Philip Foden.
64'
David Silva využil volného prostoru k přihrávce na sprintujícího Walkera, jehož přízemní nabídku pro Jesuse výborně přečetl hostující gólman Leno.
63'
Domácí utkání zcela kontrolují a soupeře vůbec nepouští do hry. Aby Arsenal dokázal s dnešním utkání něco udělat, musel by se stát malý fotbalový zázrak.
61'
Sterling si ve snaze odcentrovat s míčem spíše překážel a komicky upadl, čímž rozesmál skupinku rozcvičujících se náhradníků Citizens, především Leroye Saného.
60'
Svěřenci Mikela Artety se alespoň na chvíli vymanili ze sevření v pohodě hrajících domácích, Willock ale na útočné polovině neudržel míč dlouho.
59'
De Bruyne se famózně zbavil Tierneyho a předal balon Tierneymu, jehož pumelice zpoza vápna doputovala přesně do míst, kde číhal Bernd Leno.
58'
Domácí hrají s obrovskou lehkostí a dá se říct, že další branky v Lenově sítě jsou jen otázkou času. Kombinační schopnosti Manchesteru jsou opravdu na vysoké úrovni.
57'
Do útoku se mohl vydat Eddie Nketiah. Mladičký Angličan byl opět na všechno sám a proti čtveřici protivníků se nezmohl na vůbec nic .
56'
Guardiolova družina se drží na obranné polovině svého soupeře. Mendy se Sterlingem to na levé straně překombinovali, přihrávku druhého jmenovaného vystihl Bellerín.
55'
Pokud jsme v první půli byli svědky tlaku Manchesteru City, ve zbytku utkání se budou muset oslabení fotbalisté Arsenalu bránit ještě daleko více. Dnes jim na Etihad Stadium hrozí debakl.
54'
Německý stoper očividně není stoprocentně fit, ale svou budoucnost v tomto utkání ještě nehodlá zabalit. Uvidíme, jak dlouho Shkodran Mustafi vydrží.
53'
Mustafi se navíc nezvedá z trávníku. To by byla pro Mikela Artetu opravdová katastrofa, během jediného zápasu by kvůli zranění mohl přijít hned o tři hráče.
52'
Mustafi dostal hrůzostrašnou zpětnou nahrávku od Guendouziho, načež byl atakován Sterlingem. Jasný faul, tady se klidně mohla udělit žlutá karta.
51'
Manchesteru City se pokutové kopy před přestávkou příliš nedařily, tentokráte ale vše proběhlo hladce a domácí vedou 2:0! Exekuce se ujal KEVIN DE BRUYNE, který poslal balon do protipohybu Bernda Lena a rozvlnil síť za jeho zády.
49'
Manchester City bude kopat penaltu! David Luiz se nechal obejít Mahrízem, kterého v pokutovém území zastavil jen za cenu jasného faulu. Brazilský zadák navíc dostává červenou kartu.
49'
Kevin De Bruyne si na hranici vápna narovnal balon na silnější pravačku, trefil ale pouze před sebou blokujícího Tierneyho. Akce Citizens ale pokračuje i nadále.
48'
Ederson vyslal dlouhý pas až pro Gabriela Jesuse. Brazilský útočník si našel balon těsně před šestnáctkou, nepovedeným zpracováním ale dal čuchnout vybíhajícímu Lenovi.
47'
Kanonýři hned od začátku druhé půle napadají rozehrávající soupeře. Manchesterští si ale počínají velice sebevědomě a zatím nechybují.
46'
První poločas končí za stavu 1:0 pro domácí, kteří kontrolují zápas a od úvodu mají převahu. Arsenal je v první půlhodině odolával, postupem času ale začal odpadávat. Několik šancí soupeře hosté, kteří navíc přišli o zraněné Xhaku a Marího, ještě díky výborně chytajícímu Lenovi přestáli, v nastaveném čase se ale po hrubé chybě Davida Luize prosadil Raheem Sterling.
45+4'
45+2'
O chvíli později ale už Gunners inkasovali, Manchester City se krátce před odchodem do šaten zaslouženě ujímá vedení! David Luiz nezachytil De Bruyneho skákavou přihrávku a propustil balon k RAHEEMU STERLINGOVI, který nekompromisní ranou z bezprostřední blízkosti nedal Lenovi šanci.
45+1'
Se začátkem nastaveného času kopali domácí standardní situaci. De Bruynemu se nabídka do vápna vůbec nepovedla, defenziva Arsenalu tentokrát prověřena nebyla.
45'
Nastavují se tři minuty.
44'
Sérii nepřesností ve středu pole ukončil až faul Davida Silvy, který nedovoleně atakoval Guendouziho. Hosté už nespěchají a chtějí dohrát poločas za stavu 0:0.
43'
Sakův kroucený centr směřoval ke vzdálenější tyči, kde se pokoušel k zakončení přes Benjamina Mendyho marně dostat důrazný Shkodran Mustafi.
42'
Walker se snažil udělat prostor tělem, nešikovně ale zasáhl Tierneyho rukou do obličeje. Arsenal tak bude moci zahrozit ze standardní situace, jak si povede?
41'
Mustafi si v pozici posledního hráče dovolil riskantní kličku, ale vyšlo mu to. Jeho nákop dolétl k Sakovi, který byl, dnes už potřetí, přistižen v ofsajdovém postavení.
40'
Po několikaminutové odmlce se k míči opět na dostali hosté, kteří se snaží kombinací na vlastní polovině trochu uklidnit hru a otupit tlak Manchesteru.
39'
Tlak Manchesteru s blížícím se koncem poločasu stále sílí. De Bruyneho kolmice našla nehlídaného Sterlinga, jenž tváří v tvář Lenovi zacílil nad horní tyč.
38'
Bernd Leno si do statistik připsal další zákrok. Tentokráte včas vyběhl a zmenšil střelecký úhel Mahrízovi, který technickou ranou zamířil pouze do něj.
37'
Hosté jsou vzadu jistí, směrem dopředu ale zatím nepředvedli vůbec nic. Arsenalu dělá velké problémy v útoku udržet balon a vůbec rozjet jakoukoliv kombinaci.
36'
A německý gólman Arsenalu musel znovu na zem! Ve velmi dobré pozici se zjevil Silva, proti jehož ráně levačkou z bezprostřední blízkosti stačil Leno rychle zareagovat.
35'
Zajímavá možnost Manchesteru. David Silva posunul balon ke Sterlingovi, který si jej narovnal na pravačku a technickou ranou ke vzdálenější tyči protáhl brankáře Lena.
34'
Druhý vzájemný souboj mezi Mendym a Bellerínem dopadl stejně jako ten předchozí – španělský zadák skvělým obranným skluzem přerušil rychlou akci domácích.
33'
Souboj bránícího Garcíi s Nketiahem byl hraniční. Oba se navzájem přidržovali, ale sudí nakonec hru nechal plynout, načež se volného míče před vlastním vápnem ujal Walker.
32'
Domácí opět kombinovali a znovu marně hledali cestu do pokutového území Gunners. Arsenal zatím brání velice obětavě a nepouští svého soupeře do šancí.
31'
Gündoğan roztáhl pro Raheema Sterlinga, který, ač patří k velice rychlým fotbalistům, balon na hrací ploše už nezastihl. Následuje výkop Bernda Leno.
30'
Guendouzi vystihl kombinaci mezi De Bruynem a Silvou. Protiakce hostí vyústila ve Willockův centr, který s přehledem zneškodnili Walker s Edersonem.
29'
Leno čekal s odkopem až příliš dlouho. Vzhledem k aktivitě Gabriela Jesuse se nakonec dostal pod tlak a bal nucen balon poslat pouze za postranní lajnu.
28'
Jesus našel rozběhnutého De Bruyneho. Belgičan si chystal balon ke střele pravačkou, na poslední chvíli však původní plán přehodnotil a ještě zbytečně hledal střeženého Mahríze.
27'
De Bruyne vyrobil hrozivou chybu v rozehrávce. Nketiah na to konto sklepl míč pro dobře postaveného Aubameyanga, který pravačkou zamířil vysoko nad branku.
26'
Benjamin Mendy se vydal za Silvovým pasem, daleko se však nedostal, protože povedený obranným skluzem se blýskl rychlonohý Héctor Bellerín.
25'
Bukayo Saka se snaží být na pravém křídle aktivní, zatím se mu ale nedaří správně načasovat své náběhy za obranu. Už podruhé v utkání mu byl správně odpískán ofsajd.
24'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Pablo Marí, přichází David Luiz.
23'
David Luiz už je převlečený do zápasového úboru, domácí jsou tak už podruhé během prvního poločasu sáhnout k vynucenému střídání. Velká nepříjemnost pro Kanonýry.
22'
Že by další problémy pro hostující tým? Vzhledem ke zdravotním potížím zřejmě z utkání bude muset odstoupit i stoper Pablo Marí. Mikel Arteta posílá rozcvičit Davida Luize.
21'
Teď ale Walkera zařadil na vyšší rychlostní stupeň a kolem Tierneyho pláchl až do šestnáctky, jeho pas pro z druhé vlny si nabíhajícího Gündoğana ovšem přečetl Guendouzi.
20'
Domácí v posledních okamžicích působí poněkud bezradně, co se ofenzivy týče. Zatím pouze marně hledají skulinku v dobře fungující defenzivě Arsenalu.
19'
Guardiolovi svěřenci se usadili v Lenově bezprostřední blízkosti, Gunners je ale díky aktivnímu přístupu donutili ke ztrátě. Jmenovitě to byl Tierney, kdo odzbrojil Walkera.
18'
Manchester City kombinuje na obranné polovině. Hráči soupeře napadají domácí rozehrávku velice chytře, zbytečně neplýtvají silami a dobře kryjí prostor.
17'
Míč do pokutového území poslal Saka, našel ale pouze připraveného Garcíi, který razantní hlavičkou zbavil fotbalisty Manchesteru City soupeřova náporu.
16'
Aubameyang opět stanul proti Walkerovi, který jeho centr odvrátil na rohový kop. Jak si fotbalisté Arsenalu se svou první standardní situací v tomto duelu poradí?
15'
Na levé straně si sbíhal osamocený Aubameyang. Balon se k němu nedostal jen díky dobré obranné práci Kylea Walkera, který uklidnil hru hlavičkou k Edersonovi.
14'
Ve spolupráci dvou hráčů budoucnosti Arsenalu nacentroval Bukayo Saka do míst, kde se přes Garcíu dostal ke střele Eddie Nketiah, který neměl mířidla přesně seřízená.
13'
David Silva narýsoval zajímavou kolmici pro Sterlinga. Anglický reprezentant chtěl nalézt před brankou se uvolňujícího Jesuse, jeho záměr ale přečetl Mustafi.
12'
Kombinaci domácích ukončil pozorný Guendouzi, jeho pokus o rozjetí protiakce ale ztroskotal na nepřesné přihrávce, která místo k Sakovi doputovala do zámezí.
11'
Walker poslal skákavý pas podél lajny, na který Mahríz nedosáhl. Tierney okamžitě přenesl hru k Aubameyangovi, jenže gabonský fotbalista byl chycen v ofsajdu.
10'
Na druhé straně získali domácí další roh. Odvrácený balon si za vápnem našel Mahríz, jehož zajímavý volej tečoval Gabriel Jesus daleko vedle branky.
9'
Saka se štěstím zvládl prostrčit balon ke Nketiahovi, který se na kraji šestnáctky potýkal s nepovedeným zpracováním, čehož okamžitě využil Laporte.
8'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Granit Xhaka, přichází Dani Ceballos.
7'
Xhaka opouští hrací plochu na nosítkách, takový návrat k fotbalu po dlouhé pauze si určitě nepředstavoval. Kdo zaujme jeho místo v sestavě Arsenalu?
6'
Ošetřování švýcarského záložníka pokračuje a s jeho budoucností v dnešním utkání to nevypadá dobře. Na lavičce se začínají připravovat náhradníci.
5'
Následovala rozehrávka rohového kopu. Citizens ale kvůli útočnému faulu musí vyklidit pole. Na trávník jsou přivoláni zdravotníci, problémy má Granit Xhaka.
4'
Přímý kop z velice nebezpečné pozice si vzal na starost De Bruyne. Rána belgického záložníka byla hodně nepříjemná, Bernd Leno ale míč konečky prstů vytěsnil nad břevno.
3'
Před Mendym se na levé straně otevřel volný prostor. Skákající pas francouzského beka si našel Sterling, kterého těsně před šestnáctkou fauloval Marí.
2'
Lenův dlouhý výkop vyslal Nketiaha do samostatného úniku, zakončení mladého Angličana skončilo nad brankou. Do statistik se tento střelecký pokus nezapíše, jednalo se o ofsajd.
1'
Hlavní arbitr Anthony Taylor hvizdem odstartoval dnešní utkání, pojďme na to! Rozehrávky se ujali fotbalisté Arsenalu, kteří nastupují v černých dresech, naopak svěřenci trenéra Guardioly budou hrát ve světle modrém.
1'

Manchester City: Ederson – Walker, García, Laporte, B. Mendy – De Bruyne, Gündoğan, D. Silva (C) – Mahríz, Jesus, Sterling.
Náhradníci: Carson – Agüero, Zinčenko, Rodri, Sané, B. Silva, Fernandinho, Otamendi, Foden.

Arsenal FC: Leno – Bellerín, Mustafi, Marí, Tierney – Willock, Xhaka, Guendouzi – Nketiah, Aubameyang (C), Saka.
Náhradníci: E. Martínez – David Luiz, Kolašinac, Maitland-Niles, D. Ceballos, Nelson, Pépé, Martinelli, A. Lacazette.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Gary Beswick, Adam Nunn.
Poslední vzájemné utkání

15. 12. 2019 – Arsenal – Manchester City 0:3

Branky: 2. De Bruyne (Jesus), 15. Sterling (De Bruyne), 40. De Bruyne (Foden)

Arsenal: Leno – Maitland-Niles, Papastathopoulos, Chambers, Kolašinac (40. Saka) – Guendouzi, Torreira (82. Willock) – Pépé, Özil (59. Smith-Rowe), Martinelli – Aubameyang

Manchester City: Ederson – Walker, Fernandinho, Otamendi, Mendy (85. Zinčenko) – Gündoğan (70. Mahríz), Rodri, Foden (56. B. Silva) – De Bruyne, Jesus, Sterling
Arsenal FC

Londýňané prožívají strastiplnou sezonu a čelí reálně hrozbě absence v evropských pohárech. Arsenal se v tabulce drží až na devátém místě, ovšem v případě dnešního úspěchu, který by byl překvapením, může poskočit o pár příček vzhůru. Vedení klubu v prosinci odvolalo neúspěšného Unaie Emeryho, místo nějž se trenérského žezla chopil Mikel Arteta. Gunners pod jeho vedením ztratili jen jedno ligové utkání z deseti, když nestačili na Chelsea, a překvapivě vypadli z play-off Evropské ligy s Olympiacosem.

Teprve osmatřicetiletý Španěl ale hru Kanonýrů rozhodně pozvedl. Ke skalpu druhého týmu tabulky by mu měl pomoct i Pierre-Emerick Aubameyang. Gabonský kanonýr vyhlíží padesátou trefu v Premier League a pokud se prosadí proti Citizens, dosáhne na tuto metu po pouhých šestasedmdesáti utkáních. Rychleji to v historii soutěže zvládli jen Andy Cole, Alan Shearer, Ruud van Nistelrooy, Mohamed Salah a Fernando Torres.

Citizens v této sezoně zvedli nad hlavu už dvě trofeje. Ovládli Community Shield a Carabao Cup a zároveň stále bojují o triumf v FA Cupu a Lize mistrů, kde mají dobře rozehrané osmifinálové klání proti Realu Madrid. Na obhajobu ligového prvenství ale svěřenci trenéra Guardioly s největší pravděpodobností nedosáhnou, deset utkání před koncem totiž na vedoucí Liverpool ztrácí propastných pětadvacet bodů. Před vynucenou fotbalovou přestávkou neměli fotbalisté Manchesteru úplně ideálně formu.

Z posledních čtyř ligových duelů prohráli hned dva, když shodným výsledkem 0:2 podlehli Tottenhamu a svému městskému rivalovi. Pokud dnes Sky Blues zvítězí, porazí Arsenal už posedmé v řadě, což se jim ještě nikdy nepodařilo. Očekává se, že jedním z tahounů Manchesteru bude i po pauze útočník Sergio Agüero, který během posledních dvanácti zápasů nasázel Gunners deset branek.
Příjemný středeční večer všem fanynkám a fanouškům kvalitní evropské kopané! V Německu, ve Španělsku, u nás a v řadě dalších zemí už se fotbal opět hraje a dnes se vrací také anglická Premier League. Hned na úvod se můžeme těšit na atraktivní dohrávku osmadvacátého kola mezi Manchesterem City a Arsenalem. Začínáme ve 21:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.