Premier League - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Norwich : Leicester - 28. února 2020   21:00

Norwich
70' Lewis (Aarons)
1:0
(0:0)
Norwich
Krul – Aarons, G. Hanley (C), Godfrey, Lewis – Tettey, McLean – Buendía, Duda (87. Stiepermann), Cantwell (68. Rupp) – Pukki (81. Drmić).
McGovern – Rupp, M. Vrančić, Stiepermann, Trybull, Drmić, Idah.
C. Pawson – R. West, N. Davies
Carrow Road, Norwich
27010 diváků
Leicester
Schmeichel (C) – R. Pereira, J. Evans, Söyüncü, Chilwell – Choudhury (67. Ndidi) – Ayoze Pérez (78. Albrighton), Praet (73. Tielemans), Maddison, H. Barnes – Iheanacho.
D. Ward – Justin, Morgan, D. Gray, Albrighton, Tielemans, Ndidi.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji hezký večer a dobrou noc.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:16.
Skóre otevřeli ve druhé půli jako první hosté, ovšem gól nakonec nebyl pro hru rukou uznán. To na druhé straně se hráči Norwiche mohli radovat, když se dvacet minut před koncem prosadil Jamal Lewis a náskok 1:0 vydržel až do závěrečného hvizdu. Domácí tým si tak připsal cenný skalp a po třech zápasech se může radovat z plného bodového zisku.
90+6'
90+5'
Schmeichel celkem lehce zachytil balón do rukavic po hlavičce jednoho z protihráčů a urychleně rozehrál.
90+4'
Emiliano Buendía sedí na trávníku a zpět na nohy se mu příliš nechce, což se pochopitelně modrému týmu vůbec nelíbí.
90+3'
Další neúspěšný průnik Leicesteru zastavuje ofsajd.
90+1'
Marc Albrighton se k letícímu balónu nedostal, ten mu tak utekl a Norwich může šetřit čas.
90+1'
Nastavuje se ještě pět minut.
90'
Málem bylo rozhodnuto, domácí vyrazili do přečíslení tři na dva, po kterém zakončoval Josip Drmić, avšak Kasper Schmeichel se natáhl a míč vyrazil.
89'
Stále stejná písnička, hosté jsou na míči, avšak do zakončení se dostat nedokážou. A čas jim neúprosně utíká.
87'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Marco Stiepermann.
87'
Žlutou kartu dostává Kasper Schmeichel (Leicester City).
85'
Takhle to určitě nepůjde, příliš přetažený centr proletěl pokutovým územím a doletěl kamsi do zámezí.
84'
Velmi dlouho si modří přihrávají mezi sebou a pomalu se přibližují k pokutovému území.
82'
Špatně si hosté rozuměli v souhře před bránou Norwiche, míč poslali jen do zámezí a Krul tak může v klidu rozehrát.
81'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Josip Drmić.
80'
Hosté se snaží vyrovnat, avšak domácí se stáhli a velice dobře brání.
78'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ayoze Pérez, přichází Marc Albrighton.
76'
Harvey Barnes nebyl v zakončení přesný, jeho rána končí kdesi na tribuně.
75'
Míč se na chvíli ocitl volný před odkrytou bránou Norwiche, ale žádný z hostů jej nedokázal poslat do sítě. Když už se hráči Leicesteru dostali ke střele, byla vždy zblokována.
73'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Youri Tielemans.
73'
Wilfred Ndidi z bezprostřední blízkosti mířil hlavou jen nad bránu.
70'
Norwich právě vstřelil branku!
Outsider jde dvacet minut před koncem do vedení. Rupp odcentroval na vzdálenější stranu, kde si míč zpracoval JAMAL LEWIS a parádní a přesně mířenou střelou do vzdálenějšího dolního rohu brány nedal Kasperu Schmeichelovi žádnou šanci. Tady nemohl brankář Leicesteru nic dělat.
68'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Todd Cantwell, přichází Lukas Rupp.
68'
Duda do třetice, tentokrát rozehrál přímo kop, ale trefil pouze hráče ve zdi.
67'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Hamza Choudhury, přichází Wilfred Ndidi.
66'
Schmeichel drží svůj tým nad vodou. Norwich vyrazil do přečíslení, které zakončil bombou v pokutovém území Ondrej Duda, avšak mířil přímo do brankáře, kterému se povedlo míč vyrazit.
64'
Harvey Barnes střílel z dálky po zemi přímo do míst, kde stál připravený Krul, jenž tak stihl zasáhnout.
63'
Dennis Praet byl vzápětí sražen k zemi v pokutovém území, penalta to ale nebude.
62'
Žlutou kartu dostává Dennis Praet (Leicester City).
61'
Dosud největší šance domácích v zápase, Ondrej Duda střílel z dálky velice hezky pod břevno, ovšem Kasper Schmeichel vytáhl fantastický zákrok a vytěsnil míč nad svoji svatyni. Teď mohou hosté svému gólmanovi hodně děkovat.
59'
Domácím byl odpískaný faul na soupeřově straně a ač se to hráčům Norwiche nelíbí, nemohou s tím nic dělat.
57'
Chvíli se nehrálo, neboť zatím jediného karetního držitele Granta Hanleyho postihla zřejmě menší nevolnost, hráč ale pokračuje dál ve hře.
55'
Ayoze Pérez přeskočil soupeře a dostal se k hlavičce, mířil ale příliš mimo.
54'
Teď se domácí hodně zlobí, neboť dle nich měl být pískán faul i v jejich prospěch, neděje se ale tak.
53'
Žlutou kartu dostává Grant Hanley (Norwich City), jenž musel zatáhnout za záchranou brzdu a poslat k zemi unikajícího soupeře.
50'
Kelechi Iheanacho se dostal k balónu, obešel obránce a střelou před pokutovým územím zamířil hezky do vzdálenějšího dolního rohu, předtím si však při zpracování pomohl rukou a hlavní arbitr tak po poradě s videem gól neuznává.
48'
První roh druhé půle rozehráli hosté, míč se stočil přímo do rukou natahujícího se Krula.
47'
Domácí tým zastavuje ofsajd.
46'
Kdo čekal velkou převahu favorizovaného Leicesteru, musí být hodně zklamán. Naopak aktivněji a nebojácně vstoupili do zápasu domácí, hosté se do hry dostávali až postupně. Pár šancí si vytvořily oba celky, tu asi největší spálil Kelechi Iheanacho. Dočkáme se gólu ve druhé půli?
45+2'
45+1'
Nastavuje se minuta.
45'
Alexander Tettey pálil tvrdě z dálky, jenže pouze do bránícího protivníka.
44'
Krul musel zasáhnout, neboť k hlavičkovému zakončení se dostal jeden z hráčů v modrém dresu, ovšem nebylo to nic těžkého, balón šel přímo do jeho rukou.
43'
Další rohový kop pro Leicester.
41'
Po sérii přihrávek střílel slabě a hlavně nepřesně po zemi Emiliano Buendía.
40'
Domácím útočná akce nevyšla, nevynutili si ani faul, takže se musí rychle stáhnout zpátky.
38'
Kelechi Iheanacho si dokázal v těžké pozici zpracovat balón, z otočky ale mířil z bezprostřední blízkosti vysoko nad bránu. Tohle je velká škoda pro hosty.
36'
Ayoze Pérez střílel po zemi na pravou stranu, ovšem Tim Krul se včas položil a míč schoval do rukavic.
36'
Další roh rozehrál Leicester na krátko, až poté následoval centr, ale ani v tomto případě se nic vážného nedělo.
34'
Ben Chilwell střílel do protihráče, hosté u míče zůstali, ale ani další pokusy se neujaly a nakonec přišel faul, který veškerou akci ukončil.
33'
A krátce na to následuje další z mnoha rohů, žádný ještě gól nepřinesl.
32'
James Maddison byl při zpracování faulován a jeho tým rozehraje od středového kruhu.
30'
Nepřesný pas skončil u Kaspera Schmeichela, který rychle ukryl míč do rukou.
30'
Po asi dvou minutách se může pokračovat, u balónu domácí.
28'
Hra je přerušena, dva hráči si vyžádali ošetření.
27'
Tim Krul si teď při svém zásahu nebyl moc jistý, dlouho váhal, zda má z brány vyběhnout, nakonec tak učinil a se štěstím odrazil míč před dobíhajícím protihráčem do bezpečí.
26'
Ayoze Pérez si s míčem zatančil v pokutovém území, jeho střela však byla zblokována.
25'
Tak tohle byla zatím možná největší šance, po velice pěkné kombinaci tečoval míč do protipohybu brankáře Dennis Praet, balón se však otřel pouze o boční síť.
24'
Kelechi Iheanacho to zkusil na druhé straně z asi pětadvaceti metrů, mířil ale hodně vysoko nad.
23'
Domácí teď svírají protivníka u jeho brány, v poslední chvíli hlavou odklidil míč do bezpečí jeden z hráčů Leicesteru.
21'
Nejlepší střelec Norwiche Teemu Pukki byl blízko dvanáctému zásahu, do jeho rány však vložil nohu jeden z protihráčů a míč tak skončil mimo bránu.
19'
Slušná možnost pro favorita, Dennis Praet si zpracoval přihrávku a pak tvrdě vypálil na bližší tyč, avšak u ní stál brankář Norwiche, kterému se povedlo balón zkrotit.
17'
Ani z tohoto mráčku nezaprší, Leicester poslal míč až na soupeřovu stranu.
16'
Další roh pro Norwich, dočkáme se konečně pořádné šance?
14'
James Maddison si počínal hodně směle, když poslal k zemi Todda Cantwella, kartu nevidí, pouze napomenutí. Nutno říct, že protihráči se omluvil.
12'
Emiliano Buendía však trefil jen před sebou stojící zeď, takže Kasper Schmeichel mohl zůstat v klidu.
12'
Dobrá pozice pro domácí tým, který rozehraje přímý kop.
11'
Çağlar Söyüncü se k volnému balónu nedokázal dostat, ten mu utekl do zámezí a rozehrávat bude Tim Krul.
9'
Hosté sice roh odvrátili, ovšem akce pokračovala a po dalším centru se k hlavičce dostal Ben Godfrey, mířil ale jen do míst, kde stál připravený gólman.
8'
A rohový kop rozehrají díky individuální akci Maxe Aaronse i domácí.
7'
Jonny Evans hlavičkoval mimo tři tyče, tohle zakončení opravdu nebylo nebezpečné.
6'
Hosté teď zatlačili Norwich a vybojovali rohový kop.
5'
Harvey Barnes neprostřelil hradbu hráčů před sebou a brankáře k zákroku nepřinutil.
3'
Domácí vstoupili do zápasu nebojácně a dlouho drží míč na soupeřově polovině. Do šance se však zatím nedostali.
1'

Norwich City: Krul – Aarons, G. Hanley (C), Godfrey, Lewis – Tettey, McLean – Buendía, Duda, Cantwell – Pukki.
Náhradníci: McGovern – Rupp, M. Vrančić, Stiepermann, Trybull, Drmić, Idah.

Leicester City: Schmeichel (C) – R. Pereira, J. Evans, Söyüncü, Chilwell – Choudhury – Ayoze Pérez, Praet, Maddison, H. Barnes – Iheanacho.
Náhradníci: D. Ward – Justin, Morgan, D. Gray, Albrighton, Tielemans, Ndidi.

Rozhodčí: C. Pawson – R. West, N. Davies.

Leicester

To hosté jsou ve zcela jiných vodách, náleží jim třetí příčka s rovnými padesáti body. Mimo svůj stadion si ze třinácti zápasů odvezli třiadvacet bodů za sedm výher a dvě remízy, k tomu přidali osmadvacet vstřelených branek a dvanáct jich inkasovali. V posledním venkovním klání hráli bez branek na hřišti Wolvesu. Tabulku střelců vede se sedmnácti zásahy Angličan Jamie Vardy, jenž zároveň patří mezi nejlepší střelce celé soutěže.
Norwich

Domácí tým je beznadějně poslední, na svém kontě má pouze osmnáct bodů. Na svém hřišti dosud odehrál třináct klání, ze kterých si odnesl dvanáct bodů za tři výhry a stejný počet remíz, vstřelil jen osmnáct gólů a o osm víc inkasoval. Naposledy před svými fanoušky sehrál velice vyrovnanou partii s Liverpoolem, kterému podlehl 0:1 gólem ze 78. minuty. Nejlepším střelcem týmu je s jedenácti góly Fin Teemu Pukki.
Dobrý den, předehrávku 28. kola nejvyšší anglické fotbalová ligy obstarají tým ze zcela opačných koutů tabulky, Norwich přivítá na svém hřišti favorizovaný Leicester.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.