Premier League - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Aston Villa - 10. listopadu 2019   15:00

Wolves
41' Neves (Moutinho) • 84' Jiménez (Traoré)
2:1
(1:0)
Aston Villa
90+2' Trézéguet
Wolves
Patrício – Dendoncker, Coady (C), Saïss – Doherty, Neves (86. R. Bennett), Moutinho, J. Castro – Traoré, Jiménez (90. Cutrone), Diogo Jota (83. Neto).
Ruddy – R. Bennett, Vinagre, Kilman, Perry, Neto, Cutrone.
Anthony Taylor – Gary Beswick, Adam Nunn
Molineux Stadium, Wolverhampton
31 607 diváků
Aston Villa
Steer (8. Nyland) – Guilbert, Konsa, Mings (C), Targett (45+3. Taylor) – J. McGinn, Nakamba (69. Lansbury), Douglas Luiz – El Ghazi, Wesley, Trézéguet.
Nyland – Taylor, Chester, A. Almuhammadí, Lansbury, Hourihane, Kodjia.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 31 607 diváků.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 12:9. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:8.
Utkání je u konce a domácí se dočkali výhry a tří bodů. V úvodu druhé půle jsme opět sledovali nápor Wolverhamptonu, nicméně s postupem času začala Aston Villa přidávat na tempu, tlačit se do šancí, jenže koncovka stále pokulhávala. A tak po rychlém přechodu do útoku udeřil domácí tým, když po Traorého akci skóroval Raúl Jiménez. V nastaveném čase sice ještě stihl snížit Trézéguet, to však bylo vše a duel skončil výsledkem 2:1.
90+4'
90+3'
Zakončení domácích po rychlém protiútoku skončilo střelou vedle Nylandovy branky.
90+2'
Aston Villa právě vstřelila branku!
Tak je tu snížení a hosté se ještě vrhnou do útoku. Po rohovém kopu a prodlouženém centru vystřelil z pravé strany TRÉZÉGUET a Saïss vykopával už zpoza brankové čáry. Bylo to těsné, rozhodlo několik centimetrů.
90+1'
Ještě jedna žlutá karta pro domácí tým, za hru rukou ji obdržel Jonny Castro.
90'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Patrick Cutrone.
89'
Je to tak, Raúl Jiménez bude posledním vystřídaným hráčem Wolverhamptonu.
88'
Na trávníku sedí domácí JIménez, vypadá to, že zápas pro něj zřejmě právě skončil.
87'
Domácí publikum už oslavuje výhru a tři body, hráči se ale ještě budou muset chvíli soustředit.
86'
Žlutá karta pro domácí branky. Za zákrok zezadu na McGinna byl potrestán João Moutinho.
86'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Ryan Bennett.
84'
Wolves právě vstřelili branku!
Domácí využili pootevřené obrany soupeře, po pravém křídle unikl Traoré a po dlouhém sprintu přihrál do vápna, kde si zpracoval RAÚL JIMÉNEZ a střelou k tyči se konečně dočkal gólu – 2:0.
83'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Pedro Neto.
81'
Opět pozorný Dendoncker, tentokrát odkopával z malého vápna. Tlak hostů stoupá.
80'
Guilbertův centr odvracel Dendoncker, ten schytal nepříjemný úder do hlavy a rozhodčí pro jistotu přerušil hru.
79'
Aston Villa je v posledních minutách rozhodně aktivnější Wolverhampton pouze brání svůj těsný náskok.
77'
Luiz trefil pouze stínícího obránce Wolverhamptonu, i další akce tak skončila ještě před Patríciem.
76'
Trézéguet přehnal svůj důraz při přechodu do útoku a pískal se tak jeho faul.
74'
Na trávníku nám planou emoce, domácí reklamovali další neodpískaný prohřešek, nicméně jediným výsledkem byla žlutá karta pro Dioga Jotu za řeči.
73'
Penalta se nepískala ani na druhé straně, VAR rozhodl, že se rukou ve vápně Aston Villy nehrálo, je z toho pouze roh pro Wolverhampton.
72'
Na přihrávku do šestnáctky si naběhl El Ghazi, kde poté po souboji s Castrem upadl, sudí ukázal, že to bylo přes míč.
70'
Po souboji s Jotou upadl hostující Mings a dopad nebyl nejšťastnější. Vypadá, že není úplně v pořádku, bude ale muset dohrát, Aston Villa už možnosti střídání vyčerpala.
70'
McGinn rozehrával přímý kop z levé strany, na jeho centr si naskakoval Mings, bylo to však na něj příliš vysoké.
69'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Henri Lansbury.
68'
Jiménez se snaží o gól, dnes se mu ale nevede. Nyní se uvolnil proti dvěma obráncům, ale zblízka zakončil mimo.
66'
Z této standardní situace nic nebylo, hostující tým se bez větších problémů ubránil.
65'
Až mnoho prostoru na zakončení dostal domácí Jota, naběhl si na střed tvrdou ránu tlačil pod břevno. Nyland musel vytáhnout pohotový zákrok a střelu vytlačit nad břevno na roh.
64'
Trézéguet na levé straně neprošel do pokutového území, zastavil ho Dendoncker.
63'
Wolverhampton teď nikam nepospíchá, domácí drží míč a trpělivě vyčkávají.
61'
Je tu rohový kop pro hostující tým, Guilbert se ale v pokutovém území k zakončení nedostal.
60'
Aston Villa rozhodně nic nevzdává a snaží se neustále o průnik do vápna soupeře. Chtělo by to ale více rychlosti a překvapivých momentů.
58'
Taylor centroval z levé strany, nízký pas skončil pouze u Dendonckera, ten míč okamžitě odkopl.
57'
Další roh pro Wolverhampton, jenže ani teď to domácím neklaplo a navíc se pískalo proti domácím barvám.
55'
Ten Aston Villa zvládla celkem bez potíží odvrátit a z rychlého protiútoku zakončoval z hranice šestnáctky Wesley. Jenže mu to nesedlo podle představ a míč poslal nad břevno Patríciovy branky.
54'
Na druhé straně dostal mnoho prostoru na střelu Neves, jeho ránu srazil Mings hlavou na roh.
53'
Od rohového praporku centroval McGinn, na míč si naskakoval Mings, ten ovšem neuspěl, stejně jako Nakamba z následné střely ze střední vzdálenosti.
51'
O chvíli později se zprava na střed posunul Jiménez, opět ale zakončoval o kousek vedle Nylandovy branky.
50'
Na pravé straně byl u míče Traoré a najednou se odhodlal ke střele bez rozběhu, kterou napálil břevno!
49'
Už zase domácí, vypadá to, že budou pokračovat ve svém nátlakovém fotbalu.
47'
Po centru z pravé strany propadl míč na opačnou stranu, odkud se do míče opřel hostující Taylor, mířil ovšem vysoko nad branku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Máme za sebou první poločas, ve kterém měli domácí vytrvalou převahu, jenže dlouho vše vázlo na nepřesné, či nedůrazné koncovce. Takhle své šance neproměnili Jota, Jiménez dokonce dvakrát a vypadalo to, že se gólu nedočkáme. Jenže ve 41. minutě předvedl Wolverhampton signál z přímého kopu a Rúben Neves zakončil naprosto přesně. Aston Villa toho moc nepředvedla, hostů se navíc drží smůla, neboť už na začátku zápasu přišli o zraněného gólmana Steera a v nastaveném čase musel vynuceně střídat i Targett. Dvě střídání pryč, jednobranková ztráta, rozhodně tak mají hosté v kabině o čem přemýšlet.
45+4'
45+4'
Z velké dálky to zkusil hostující Douglas Luiz, mířil však pouze do míst, kde stál připravený Patrício.
45+3'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Matt Targett, přichází Neil Taylor.
45+2'
Vypadá hodně otřeseně, tohle zatím nevypadá příliš dobře. Na lavičce Aston Villy se už chystá druhé střídání.
45+1'
Opět nehrajeme, na trávníku posedává hostující Targett. Je možné, že jde stále o následky střetu s Dohertym ve vápně hostů.
45'
Budou se nastavovat tři minuty.
44'
Rúben Neves se nyní blýskl i ve své šestnáctce, byl tím, kdo odvracel centr hostů z pravého křídla.
43'
Akci Aston Villy zastavil nedovoleným zákrokem Jota, pískal se pouze přímý kop.
41'
A faul je potrestán gólem! Přímý kop domácí rozehráli signálem, Moutinho přihrál na střed, kde číhal RÚBEN NEVES a zpoza šestnáctky poslal svou střelu přesně k tyči. Nyland si sice na míč sáhl, vyrazit jej však nedokázal – 1:0.
40'
Na pravém křídle sprintoval Traoré, kterého tvrdě zastavil Tyrone Mings a za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
39'
A platilo to i po akci Joty, ten se po individuálním prlniku dostal k zakončení z levé strany, Nyland jej ale u své tyče zvládl zastavit.
38'
Wolverhampton je jasně lepším a aktivnějším týmem, tlačí se do útoku, jenže koncovka zatím pokulhává.
36'
Je jasno, verdikt z hrací plochy zůstává v platnosti, pokutový kop pro Wolverhampton se nepíská.
35'
Navíc ještě probíhá Targettovo ošetřování v pokutovém území, na kterého právě Doherty upadl.
34'
Po narážečce upadl v souboji o míč Doherty, rozhodčí ale ukázal, že penalta se pískat nebude. Každopádně ještě přijde přezkoumání u videa.
33'
Míč je mimo hrací plochu, z hloubi vlastní poloviny vhazuje hostující Frédéric Guilbert.
31'
Na druhé straně v ponechané výhodě centroval Jota, přihrávka po zemi ale skončila u hostující obrany.
30'
Po dlouhé době se dopředu vydali i hosté, Trézéguet našel centrem Wesleyho, jeho hlavičkové líznutí šlo přesně do rukou brankáře Patrícia.
28'
Hosté chybovali v rozehrávce, Wolverhampton se tak dostal do rychlého brejku a Jiménez to nemyslel vůbec zle. Táhlý pokus však skončil těsně vedle.
28'
Následný přímý kop byl lahůdkou pro Nylanda, ten si vyběhl na vysoký pas a míč lapil do rukavic.
27'
Druhá žlutá karta pro hostující tým, za faul na Jotu ji dostal Marvelous Nakamba.
26'
Domácí ještě reklamovali, že Jota byl při svém zakončení faulován, rozhodčí byl ale jiného názoru a nechal pokračovat ve hře.
25'
Na přihrávku zprava si na malé vápno naběhl Jota, jenže jeho slaboučké zakončení však skončilo pouze v rukavicích gólmana Nylanda.
24'
Hosté hodně chybují a dávají tak soupeři mnoho příležitostí k rychlému přechodu do útoku.
22'
Jota pokazil rychlý brejk domácích, možná mohl sám střílet kousek za šestnáctkou, místo toho ale přihrával na Traorého. Jenže jeho pas byl až moc prudký a skončil za brankovou čárou.
21'
Jiménez sklepl míč na Moutinha, ten pálil z levé strany, střela z první však skončila vysoko nad brankou.
20'
Hosté se snažili přejít do rychlého útoku, dlouhý pas mířil na Wesleyho, jenže ten se ocitl v těsném ofsajdu.
19'
Velice zajímavá šance Wolverhamptonu. Po centru z pravé strany a jednom odrazu se do míče opřel z voleje Jiménez, mířil však vedle levé tyče Nylandovy branky!
17'
Už je po akci, centr odhlavičkoval Dendoncker, za malý okamžik navíc Nakamba zahrál rukou.
16'
Teď je tu ale přímý kop z pravé strany, Patrício si musí zkoordinovat obranu před náběhem soupeřů.
16'
Náznak rychlého kontru Aston Villy skončil na levé straně u Wesleyho, ten místo přihrávky před Patrícia raději volil pas směrem dozadu.
14'
Dendonckerovi se nepovedlo pořádně odkopnout míč z vápna, po následném pasu vzduchem se však hostujícímu El Ghazimu pískalo přistrčení.
12'
Další žlutá karta, nyní za straně Wolverhamptonu, za McGinnovo přidržení si ji prohlédl Romain Saïss.
11'
Neves zahrál při zpracovávání nepřesného odkopu hostů rukou, rozhodčímu tento okamžik neutekl.
10'
První žlutá karta utkání, za zatažení Joty ve středu hrací plochy byl potrestán hostující Frédéric Guilbert.
9'
Aston Villa v postupném útoku, na levé straně si na míč nabíhal Trézéguet, Doherty jej ale do případného zakončení nepustil.
8'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jed Steer, přichází Örjan Nyland.
7'
Je to tak, Steer končí a míří s podporou lékařů okamžitě na další ošetřování.
6'
No, tak tohle vypadá, že Steer dnes končí, neboť ani nemůže došlápnout na pravou nohu. Na lavičce se bleskově chystá střídání.
5'
Zprava centroval Doherty, Steer musel jít do vzduchu, neboť se míč kroutil na jeho branku a při dopadu si poranil nohu. Okamžitě signalizoval, že potřebuje ošetření.
5'
Po centru od rohového praporku si na míč naskakoval Saïss, nebyl však přesný a rozehrává se od Steerovy branky.
4'
No, tohle už bylo vážnější. Dlouhý nákop do vápna si zpracoval Doherty, dostal se na střed a vystřelil. Steer si mohl oddechnout, jeden z jeho obránců ránu srazil na roh
3'
Domácí poprvé v útočném výpadu, zakončoval Neves, pro Steera to ale nebylo nic, s čím by si měl lámat hlavu.
2'
Úvod je opatrný, oba celky se zatím oťukávají a hledají, kudy by to mohlo jít směrem kupředu.
1'
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Molineux Stadium začne v 15 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu, jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Anthony Taylor, kterému budou na pomezí asistovat Gary Beswick a Adam Nunn.
Aston Villa FC

Hosté jsou na tom ještě o něco hůře, na 16. místě mají 11 bodů. Tým má co napravovat, poslední dva ligové zápasy skončily porážkou. Nejprve na trávníku Manchesteru City 0:3, poté doma 1:2 s Liverpoolem. Aston Villa v tomto duelu vedla po gólu Trézégueta, závěr však patřil hostům, v 87. minutě srovnal Robertson a ve čtvrté minutě nastavení dokonal obrat Mané.

Wolverhampton Wanderers

Domácí tým je v tuto chvíli na 12. místě se ziskem 13 bodů a dnes se budou chtít pokusit navázat na čtvrteční výhru v rámci Evropské ligy. V Premier League poslední duel dopadl tak na půl, na trávníku Arsenalu hrál Wolverhampton 1:1. Domácí vedli od 21. minuty po gólu Aubameyanga, v 76. minutě ale srovnal Jiménez.

Wolverhampton – Watford 2:0
Manchester City – Wolverhampton 0:2
Wolverhampton – Southampton 1:1
Newcastle – Wolverhampton 1:1
Arsenal – Wolverhampton 1:1
Dobré odpoledne u anglické Premier League. Společně se podíváme na utkání 12. kola mezi týmy Wolverhampton Wanderers a Aston Villa FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.