Premier League - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sheffield Utd. : Crystal Palace - 8. května 2021   16:00

0:2
(0:1)
Crystal Palace
2' Ch. Benteke  (Eze) • 88' Eze  (Cahill)
Sheffield Utd.
Ramsdale – Basham, Egan (C), Bryan (80. Lundstram) – Baldock, S. Berge (60. Osborn), Norwood, Fleck, E. Stevens – Burke (65. Jebbison), McGoldrick.
Foderingham – Lowe, Jagielka, Robinson, Bogle, Lundstram, Osborn, Brewster, Jebbison.
Hooper – Smart, Eaton
Bramall Lane
Guaita – J. Ward, Kouyaté, Cahill, T. Mitchell – A. Townsend (75. J. Ayew), Milivojević (C), Eze, Schlupp (71. Riedewald) – Zaha, Ch. Benteke.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:8.
Je za námi dnešní duel ze spodku tabulky, který nakonec ovládli hostující fotbalisté 2:0. První branku jsme viděli hned ve druhé minutě zápas, na tu druhou jsme museli čekat až do osmdesáté osmé minuty. To se nádhernou individuální akcí prezentoval Eberechi Eze, jenž s pomocí teče dostal balón do sítě. Crystal Palace se tak může radovat ze tří bodů.
90+4'
90+2'
Přesto musela být obrana hostujícího celku ještě v pozoru. Oliver Norwood vyslal celkem zajímavý centr na zadní tyč, ale tam stihl zakročit jeden ze soupeřů.
90+1'
Nyní již nejspíše není o co hrát. Domácí dnes nevystřelili ani jednou na bránu, a tak se rozhodně nedá očekávat, že by měli dát nyní dvě branky a srovnat.
90'
Nastavovat se budou tři minuty!
88'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
A je definitivně rozhodnuto, hosté totiž přidávají druhou branku! EBERECHI EZE předvedl individuální akci už z poloviny hřiště. Nakonec se s míčem dostal až do vápna, kde otřel svou střelu o jednoho ze soupeřů, a ta zamířila k zadní tyči.
87'
Tentokrát se to hosté snažili dohrát tzv do kuchyně. Jejich akce ale skončila na hranici vápna, kde byla očividná přihrávka sebrána do moci domácích.
86'
A po rohovém kopu jsme se dočkali zakončení. Do vzduchu se nejvýše vyšplhal Gary Cahill, který svou hlavičku namířil přesně doprostřed brány.
85'
Zatím to na nějaké drama nevypadá, i když je to jenom o gól. Crystal Palace se drží na balónu, k tomu navíc ještě vybojovalo další rohový kop.
84'
Jordan Ayew na hřišti ještě není tak dlouho, a tak má hodně sil. Nakonec si poradil s přesilou, načež posunul balón na střed hřiště pro spoluhráče.
83'
Domácí zahrávali přímý kop. Oliver Norwood to vzal na sebe a mířil do horního pravého růžku. Jeho rána nakonec bránu o kousek přestřelila.
81'
David McGoldrick byl v ofsajdu a dnes se nemůže v útočné fázi hry více prosadit. Na druhé straně naopak musel zasahovat Aaron Ramsdale svým skokem.
80'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Kean Bryan, přichází John Lundstram.
80'
Do konce zápase nám chybí posledních deset minut. Wilfried Zaha se individuálně dostával do střelecké příležitosti, ale míč mu byl nakonec odpálen.
79'
Sheffield se však nadále sympaticky snaží, ukazuje však, že má letos problémy s ofenzivní částí hry. Přece jen sedmnáct vstřelených branek mluví za vše.
78'
Rohový kop mířil do míst, kde byl připravený Cheikhou Kouyaté. Ten se nakonec k hlavičce nedostal, a tak domácí tým přežil další možnost soupeře.
77'
Tentokrát to hostující fotbalisté vzali po levé straně. Nakonec jsme viděli další centr, který skončil na hlavičce domácího hráče, tím pádem také na rohu.
76'
Cheikhou Kouyaté zůstává ležet p hlavičkovém souboji na hřišti, když schytal hodně ostrý zákrok ramenem do hlavy. Nakonec ale nepotřeboval ani ošetřit.
75'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Jordan Ayew.
74'
Christian Benteke se dostal před svého soka, a tak míč uzmul jako první. Následovala přihrávka na hranici vápna a krásná střela na zadní tyč, která skončila jen těsně vedle.
73'
George Baldock je velmi aktivní dnes na pravé straně. Přihrávka se mu však úplně nevyvedla, a tak mohou jít do protiakce také hostující fotbalisté.
72'
Jaïro Riedewald byl připravený na hranici vápna, kam dostal také přihrávku. Na tu však čekal moc dlouho, a tak ho dvojice soupeřů o balón obrala.
71'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází Jaïro Riedewald.
70'
Do konce utkání nám chybí posledních dvacet minut... Kean Bryan nyní zůstává ležet na hřišti, kam je povolávaný také domácí lékařský tým.
69'
Joel Ward dotáhl míč až do vápna. Potí přišel lehký centr na domácího útočníka, ovšem jeho hlavička ze záklonu skončila těsně nad horní tyčkou.
68'
Domácí fotbalisté se nemohou prokombinovat až na útočnou polovinu. Hosté vytáhli své napadání hodně vysoko a znemožňují jim rozjet ofenzivní akci.
67'
Vicente Guaita si chtěl také chvilku odfrknout a poslal balón na polovinu hřiště. Tam však Crystal Palace prohrálo v soubojích, a tak míč je zase u domácích.
66'
Gary Cahill předvedl dobrý obranný zákrok, ale míč se od něj odrazil na roh. Dobrou možnost měl následně Chris Basham, avšak jeho rána z voleje šla jen do boční sítě!
65'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Daniel Jebbison.
63'
Sheffield nyní naprosto srovnal hru a žene se za vyrovnáním. Přesto se mu ještě ani v jednom případě nepovedlo vyslat střelu mezi tři tyče...
62'
Enda Stevens se hnal dopředu po levé straně, ale dobrým zákrokem se prezentoval Joel Ward. Ten navíc balón šikovně posunul na svého spoluhráče.
61'
Vicente Guaita odhadl dlouhou přihrávku dopředu, a tak byl u míče nakonec jako první. Crystal Palace se tentokrát u míče dlouho nezdrželo.
60'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Sander Berge, přichází Ben Osborn.
59'
To byla šance na hostující straně! Po ráně z dvaceti metrů se za Ramsdalem rozezněla tyč!
58'
Wilfried Zaha se snažil z první posunout míč na střed hřiště, ale nebyl úspěšný. Následně se snažil ještě aktivně napadat, ovšem k míči se nedostal.
57'
Držení míče: 49% – 51%!
56'
George Baldock táhl akci po pravé straně, načež poslal míč někam na penaltu. Tam si sbíhal jeho spoluhráč, ovšem ten se k zakončení nakonec nedostal.
55'
Christian Benteke se k hlavičce nedostal, avšak vybojoval rohový kop. Po něm vznikla nepřehledná situace, kterou ukončil faul na Davida McGoldricka.
54'
Sander Berge nepříjemně trefil podrážkou kopačky někam do žeber Eberechia Ezeho. Ten se z toho ale rychle oklepal a bude schopen porkačovat.
53'
Domácí vybojovali další rohový kop. Nejvýše ve vzduchu ale byl Christian Benteke, který míč odhlavičkoval do bezpečí, navíc přišel faul Sandera Bergeho.
52'
Domácí kapitán je trochu rozladěný z předcházející akce, přece jen to byla velká možnost na srovnání. Hráči v bíločerveném však mají ještě mnoho času.
51'
A celkem nečekaně přišla také šance! Centr totiž prolétl bez teče k zadní tyči, kde byl úplně volný John Egan. Tomu se úplně nepovedla střela, když poslal balón vysoko nad.
50'
Je za námi pět úvodních minut druhého poločasu. Sheffield se snaží hrát mnohem aktivněji než v tom prvním, a tak se mu povedlo vybojovat rohový kop.
49'
Oba týmy se samozřejmě hlásily o to, aby míč padnul do jejich moci. Sudí nakonec zvolil právě hostující celek, a tak mohl gólman odkopávat od brány.
48'
George Baldock předvedl velmi efektní i efektivní patičku, kterou našel spoluhráče v druhé vlně. Celá akce však nakonec skončila míčem mimo hřiště.
47'
Vicente Guaita dnes zatím může být v klidu, jelikož na něj nešla jediná střela. K tomu chytil do rukavic jednu přihrávku, jinak si přihrával se spoluhráči.
46'
A už je zde i druhý poločas, dočkáme se podobně brzké branky jako v tom prvním? To uvidíme, vypadá to, že oba týmy pokračují v základních jedenáctkách.
46'
Je za námi první poločas, po kterém budou spokojenější hostující fotbalisté, kteří vedou o jednu branku. Tu jsme navíc viděli už ve druhé minutě, když se Charles Benteke dostal ke střele ve vápně a George Baldock ji srazil do protipohybu brankáře. Crystal Palace mělo více ze hry, ale další branky se již nedočkalo.

Další poločas začne přibližně v 17:02.
45+1'
45'
To byla další zajímavá možnost na hostující straně! Eberechi Eze vypálil na zadní tyč z hranice vápna, ovšem jeho střela po zemi skončila těsně vedle brány.
44'
Sheffield bude chtít dohrát poločas s míčem na svých kopačkách. Zatím v prvním poločase nic nepředvedl, a tak se bude muset v druhé půli zvednout.
43'
Vicente Guaita byl na druhé straně zase v pohodě, když mohl do rukavic sebrat jeden z dlouhých nákopů. Hostující gólman zatím žádnou práci neměl.
42'
Gólová možnost na hostující straně! Christian Benteke si naskočil úplně osamocený na malém vápně na centr, ovšem jeho hlavičku fantastickým zákrokem vytáhl Aaron Ramsdale!
41'
Eberechi Eze si nabíhal někam na hranici vápna, ovšem přihrávka na něj nebyla přesná. Je to celkem škoda, to by byla dobrá pozice pro hráče hostí.
40'
Do konce poločasu nám chybí posledních pět minut. V současné době nesledujeme na hřišti nic zajímavého, hra se odehrává okolo poloviny hřiště.
39'
Střely na branku: 0 – 3!
38'
Joel Ward a Jeff Schlupp se snažili kombinovat podél pravé lajny, ovšem jejich akce skončila celkem brzy. Na druhé straně toho Sheffield zase moc nepředvedl.
38'
Žlutou kartu dostává Norwood (Sheffield United FC).
37'
Na druhé straně jsme viděli zblokovaný centr, který nakonec skončil těsně vedle tyče. Následoval proto rohový kop, se kterým si obrana hostů poradila.
36'
Hosté měli k dispozici další rohový kop. Tentokrát ho rozehráli nakrátko, následoval centr. Aaron Ramsdale si však zakřičel a lapil míč do svých rukavic.
35'
Do konce prvního poločasu nám chybí posledních deset minut, nejspíše se větší nastavení očekávat nedá. Dočkáme se ještě nějakého gólového zásahu?
34'
Andros Townsend se snažil ze všech sil doběhnou míč, avšak nakonec to nestihl. Domácí fotbalisté tak mohou vhazovat a chvilku podržet míč u sebe.
33'
Christian Benteke je hodně aktivním hráčem na hřišti a chtěl vypálit z hranice vápna. Nakonec mu ale podjela noha, a tak jeho slabý pokus šel mimo.
32'
Oliver Norwood rozehrával standardní situaci z levé strany. Centr měl mířil na zadní tyč, jenže se mu moc nepovedl, a tak skončil úplně mimo hrací plochu.
30'
Joel Ward sice byl u míče dříve, jenže následně sestřelil Johna Flecka. Proto vidí za svůj zákrok žlutou.
30'
Tentokrát si fotbalisté domácího celku nerozuměli ani trochu. Viděli jsme dlouhou přihrávku po levé straně, avšak na tu si vůbec nikdo nenabíhal.
29'
Wilfried Zaha nyní nebyl ani trochu spokojený s rozhodčím, který mu odpískal faul v souboji. Nic s tím ale nezmůže, a tak s míčem mohou hrát domácí.
28'
Sheffield se po dlouhé době dostal na dostřel branky. Na dobrý centr z pravé strany vápna si naskočil Oliver Burke, jenže ten mířil hodně vedle brány.
27'
Aaron Ramsdale se musel mít znovu na pozoru. Jeden z hostů zakončoval z nebezpečné pozice, ovšem zamířil přesně do míst, kde byl brankář připravený.
26'
Andros Townsend si vzal n starosti další standardní situaci. Nakonec zvolil střelu, kterou otřel o jedno z hráčů ve zdi. Míč posléze doskákal na rohový kop.
25'
Luka Milivojević si vzal na starosti rozehrávku standardní situace. Nakonec zvolil centr do největšího ohně, kde si domácí obrana poradila bez problémů.
24'
Andros Townsend chvilku podržel míč na pravé straně a rozjel akci rychlým pasem. Eberechi Eze byl následně faulovaný a hosté mají zajímavou standardku.
23'
Držení míče: 40% – 60%!
22'
Crystal Palace se po delší době vydalo dopředu. Jeho akce sice skončila těsně za polovinou hřiště, ovšem hosté zůstanou u míče díky autovému vhazování.
21'
David McGoldrick byl tentokrát zastižený nejspíše v ofsajdu, a tak praporek sudího vylétl nahoru. O rozehrávku se postará brankář hostujícího celku.
20'
Dvacet minut hry je za námi, nadále jsme zůstali u jedné branky. Ta navíc padla už ve druhé minutě, když se trefil Christian Benteke, s pomocí teče soupeře.
19'
Jinak zatím nesledujeme moc atraktivní duel. Hostující fotbalisté jsou sice jasně lepšími na hřišti, ovšem také oni celkem sundali nohu z plynu.
18'
Domácí obránci si chvilku přihrávali mezi sebou, nakonec zvolili celkem dalekou přihrávku dopředu. David McGoldrick zakončil, ale bránu o kousek minul.
17'
Aaron Ramsdale musel vypomoci spoluhráčům s rozehrávkou a už se za nám řítil jeden ze soupeřů. Domácí gólman stihl odkopnout balón včas.
16'
Vicente Guaita zatím může být na druhé straně celkem v klidu, jelikož neměl vlastně žádnou práci. Zatím může volit jen krátké přihrávky se spoluhráči.
15'
Je za námi úvodních patnáct minut hry a hosté zahrávali další rohový kop. Po chvilce se ke střele dostal zase Christian Benteke, ale gólman skokem zasáhl.
14'
Hosté mají zatím jasně více ze hry. Andros Townsend vyslal celkem zajímavou přihrávku někam na jedenáct metrů, ale domácí obrana si poradila.
13'
David McGoldrick si sbíhal do vápna na přihrávku, ovšem míč se k němu nedostal. Následně navíc stejný hráč fauloval, čehož si sudí správně všimnul.
12'
Christian Benteke se snažil z první přenést hru na levou stranu. Nápad to sice nebyl úplně špatný, ovšem do této přihrávky mu vletěl jeden ze soupeřů.
11'
Chris Basham si splnil své obranné povinnosti na pravé straně, kde zastavil rychle se rodící akci soupeře. Tem však nadále zůstává u balónu, a to díky autu.
10'
Christian Benteke si naskakoval na centr z pravé strany. Tentokrát byl sice ubráněn, ovšem Crystal Palace vybojovalo alespoň další rohový kop do statistik.
9'
Aaron Ramsdale měl chvilku klidu, přesto se rozhodl pro dlouhý odkop od brány na polovinu hřiště. Ta, byl v hlavičkovém souboji úspěšnější soupeř.
8'
Cheikhou Kouyaté zastavil akci svého soupeře, a tak se dopředu mohou hnát zase hostující fotbalisté. Ani jim tentokrát přechod do ofenzivy moc nevyšel.
7'
Snad poprvé v utkání se fotbalisté v bíločervených dresech drželi chvilku na balónu. Joel Ward následně nabíhal po pravé straně, ale míč na ploše nestihl.
6'
Centr z rohového kopu mířil na přední tyč, kde byl připravený domácí obránce. Ten balón bez problémů odhlavičkoval a Sheffield se tak ubránil.
5'
Je za námi pět úvodních minutek zápasu a Crystal Palace zatím jasně dominuje v tomto duelu. I proto vybojoval první rohový kop dnešního duelu.
4'
Domácí fotbalisté tak mají velmi brzy co dohánět. V současné době se však nedá nejspíše čekat nějaká otočka, a tak uvidíme, co ještě předvedou.
2'
Pouhá minuta nám stačila na první branku dnešního utkání! Rychlou akci vyšperkoval Eberechi Eze přihrávkou na CHRISTIANA BENTEKEHO, který s pomocí teče dostal míč za záda domácího gólmana.
1'
A dnešní utkání nám právě odstartovalo! Domácí hrají v bíločervených dresech s pruhy, zatímco jejich soupeři dnes zvolili černomodrou kombinaci.
1'

Sheffield United FC: Ramsdale – Basham, Egan (C), Bryan – Baldock, S. Berge, Norwood, Fleck, E. Stevens – Burke, McGoldrick.
Náhradníci: Foderingham – Lowe, Jagielka, Robinson, Bogle, Lundstram, Osborn, Brewster.

Crystal Palace FC: Guaita – J. Ward, Kouyaté, Cahill, T. Mitchell – A. Townsend, Milivojević (C), Eze, Schlupp – Zaha, Ch. Benteke.
Náhradníci: Butland – Dann, van Aanholt, Kelly, James McCarthy, Riedewald, J. Ayew, Mateta, Batshuayi.

Rozhodčí: Hooper – Smart, Eaton.
Crystal Palace FC

Palace hraje v celkem klidném středu tabulky. Po třiatřiceti zápasech má na svém kontě třicet osm bodů, které mu zaručují třináctou pozici. Hostující fotbalisté jsou na tom v ofenzivě mnohem lépe, jelikož vstřelili třicet čtyři branek. Sám jich ale také dost inkasoval, a to šestapadesát. Crystal Palace nezískal v posledních třech duelech ani jeden bod. Postupně s Chelsea, Leicesterem a Manchesterem City.
Sheffield United FC

My už v současnosti víme, že Sheffield je jistým sestupujícím z Premier League. Po čtyřiatřiceti zápasech má na svém kontě jen sedmnáct bodů a patří mu beznadějně poslední pozice. Domácí celek má nejhorší ofenzivu soutěže, vždyť v celé sezóně vstřelil jen osmnáct branek. K tomu jich rovných šedesát inkasoval... V posledních třech duelech získal Sheffield jen tři body, když porazil Brighton 1:0. K tomu přidal dvě porážky, a to s Wolves a Tottenhamem.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Premier League! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Sheffieldem a Palace. Výkop je naplánován na 16:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.