Premier League - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Fulham - 30. ledna 2021   16:00

West Brom
47' Bartley  • 66' Matheus Pereira (Diagne)
2:2
(0:1)
Fulham
10' Decordova-Reid  (A. Mitrović) • 77' Cavaleiro  (Reed)
West Brom
Johnstone – O'Shea (24. Grant), Ajayi, Bartley – Furlong, Gallagher, Livermore (C) (83. M. Phillips), Gibbs – Snodgrass, Matheus Pereira – Robinson (46. Diagne).
A. Talor
The Hawthorns, West Bromwich
bez diváků diváků
Fulham
Aréola – Aina (81. Tete), J. Andersen (C), Adarabioyo – Lemina (72. Reed), Anguissa, Decordova-Reid (72. Cavaleiro), A. Robinson – Loftus-Cheek, A. Mitrović, Lookman.
Rodák – Cavaleiro, M. Hector, Kamara, Kebano, Onomah, Ream, Reed, Tete.

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera!
Drama končí dělbou bodů! Když to sečteme, tak je remíza zasloužená, ale nutno říct, že po nudné první půli nabídly oba týmy pěknou bitvu. West Brom byl ve druhé půli jasně lepší, dvěma góly otočil stav, ale pak Fulham udeřil z první výraznější šance a v závěru zápasu ještě sahal po výhře.
90+3'
90+3'
Zakroucený míč do vápna odvrátil domácí stoper, načež Loftus-Cheek fauluje.
90+3'
Rychlý brejk Fulhamu podél levé postranní čáry přibrzdil dobrý obranný zákrok Furlonga.
90+2'
West Brom se vzápětí zahnal až do zámezí, proto může Aréola vykopávat od své branky.
90+2'
Centr West Bromu nevyšel, přesto se po mizerné rozehrávce Fulhamu dostal k brejku, který však skončil nepřesným centrem do vápna.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty! West Brom je začíná vhazováním na útočné polovině hrací plochy.
90'
West Brom odcentroval do vápna, kde se Diagne snažil zakončit, jenže bránící hráč mu to nedovolil.
90'
I proti přesile dvou bránících hráčů se domácí borec dostal k centru, leč jen mezi hráče ve žlutém.
89'
Míč končí v zámezí. Johnstone může vykopávat od své branky a vytvořit jednu z posledních šancí svého mužstva.
88'
Londýnský celek soupeři nepůjčuje míč kombinuje na útočné polovině. Zatím bez centru či střely.
87'
Fulham nadále drží míč a v závěrečných minutách se tlačí za vstřelením rozhodujícího gólu! West Brom už musí pomýšlet spíše na udržení remízy.
86'
Fulham si na útočné polovině vybojoval faul a přímý kop z velmi zajímavé pozice! Zakroucený míč však vyboxoval Johnstone.
85'
Johnstone znovu nakopl dlouhý míč, který hostující defenziva odvrací na autové vhazování.
84'
Centr z pravé strany domácí defenziva odvrací, zatímco vzápětí hosté faulují Granta na jeho vlastní polovině.
83'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jake Livermore, přichází Matt Phillips.
83'
Útočnou akci Fulhamu tentokrát zastavuje ofsajdové postavení útočícího hráče.
82'
Fulham drží svého soupeře pod tlakem, zasypává domácí šestnáctku centry, leč bez úspěchu.
81'
Skvělý Johnstone zachránil West Brom! Na krásně zahraný roh si vyskočil Mitrovič, jehož hlavičku z penalty domácí brankář zastavil na brankové čáře.
81'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Kenny Tete.
80'
Ve vápně domácích však zůstává ležet Furlong, který si při hlavičce nešťastně zkroutil kotník.
80'
Fulham cítí šanci na zvrácení zápasu v zisk tří bodů, zatímco West Brom inkasovaný gól očividně zaskočil.
79'
West Bromu tentokrát dlouhý aut nevyšel. Oba týmy se přetahují o míč převážně ve středu hrací plochy.
78'
Dneska už ničemu nerozumím. West Brom se probral z ničeho, otočil stav zápasu, ale přestože byl lepším týmem, inkasuje z první nebezpečnější akce Fulhamu ve druhé půli.
77'
Fulham právě vstřelil branku!
West Brom ztratil míč na útočné polovině, načež se Londýňané vydali do brejku. Fantastický centr Reeda od pravé postranní čáry propadl až na hranici malého vápna, kde střídající IVAN CAVALEIRO vystřihl ukázkovou rybičku.
75'
Vzápětí fauluje Kyle Bartley (WBA), jenž je prvním potrestaným mužem dnešního utkání.
74'
Fulham si vzápětí vybojoval faul na útočné polovině. Z centru nakonec vytěžili hosté Anguissovu střelu zpoza vápna, kterou Johnstone ukryl do náručí!
74'
A neúspěšná. West Brom dostává míč až na polovinu londýnského celku, který musí začít od svého brankáře.
73'
Fulham se usazuje kolem domácí šestnáctky, leč bez střeleckého zakončení. Kombinace je zatím trpělivá.
72'
Už mohlo být téměř hotovo! West Bromu vyšel dlouhý aut, z něhož vzešel střílený centr na zadní tyč, který jen těsně minul útočící hráč.
72'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází Ivan Cavaleiro.
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Harrison Reed.
71'
Přízemní pas mezi obránce hledal nabíhajícího Mitroviče, ale u míče byl dříve vyběhnutý Johnstone.
71'
Obraz hry se úplně otočil. Tentokrát čeká na brejky West Brom, zatímco hosté musí útočit.
70'
Fulham se na útočnou polovinu nedostává v podstatě vůbec, a když už se mu to podaří, defenziva West Bromu jeho snahu úspěšně zastavuje.
69'
Další ze série Johnstoneových nákopů proskákal až do vápna, ale tentokrát bez střeleckého zakončení West Bromu.
68'
West Brom se naopak nevzdal a i po svém obratu se tlačí za třetím gólem, který by mohl přiblížit domácí k veledůležité výhře.
67'
Studená sprcha pro Fulham, který se nemůže ničemu divit, protože po přestávce je nulový.
66'
West Brom právě vstřelil branku!
Obrat je dokonán! A zaslouženě. West Brom vhazoval na pravé straně, odkud se s troškou štěstí dostal do brejku, na jehož konci dostal přihrávku na malé vápno MATHEUS PEREIRA a svou kopačkou otočil vývoj zápasu!
65'
Akci Fulhamu zastavuje útočný faul Loftuse-Cheeka na hranici velkého vápna.
64'
Centr do šestnáctky hosté ubránili a nedovolili domácímu útočníkovi zakončit. Fulham rozehrává.
63'
Vrací se nám bojovný fotbal ve středu hřiště, který zatím vyznívá lépe pro West Brom. Na další výraznější šanci však čekáme.
62'
West Brom se do zakončení nedostal, na tahu je pro změnu Fulham, který rozehrává ze své poloviny.
61'
Domácí se však zahnali do zámezí, načež hosté vhazují v blízkosti svého rohového praporku.
60'
Vše se vrací do normálu druhého poločasu. West Brom vhazuje na útočné polovině a tlačí na soupeře.
59'
Na hřišti zůstává ležet domácí hráč, kterého při odkopu míče přišlápl jeden ze soupeřů. Aut Fulhamu.
58'
Londýnský celek si v hloubce útočné poloviny vybojoval faul, po němž rozehrál nakrátko, ale Loftus-Cheekův pas byl zablokován.
58'
Fulham trpělivě kombinuje, ale na útočné polovině se v dosavadním průběhu druhé půle moc neohřál.
57'
Vhozený centr do šestnáctky hostující defenziva odvrací, načež může Fulham postupně zaútočit.
56'
West Brom pokračuje ve své převaze a vybojoval si vhazování v blízkosti velkého vápna.
55'
Preirea dostal ve středu hřiště hodně prostoru a střelu zpoza vápna poslal jen těsně vedle levé tyče!
54'
Johnstone poslal dlouhý nákop, který se snažil vybojovat Diagne, ale byl načapán v ofsajdovém postavení.
54'
Gallagher neuspěl se svým únikem po pravé straně, zatímco na polovině hřiště byl faulován Loftus-Cheek.
53'
West Brom při svém protiútoku pokazil finální přihrávku, proto jsou na tahu hosté, kterým se však těžko dostává přes půlící čáru.
52'
West Brom je při chuti a vhazuje na útočné polovině, kde se mu daří držet hosty pod zámkem.
51'
Fulham má problémy s rozehrávkou a osvobozuje se jen za cenu dlouhých nákopů bez šance na úspěch.
50'
Centrované míče defenziva Fulhamu úspěšně odvrací. V úvodu druhého poločasu jsou domácí jasně lepším mužstvem.
49'
Pozitivní vzpruha pro West Brom, zatímco Fulham zbytečně inkasuje. Domácí nadále útočí!
47'
Neskutečný nedůraz Fulhamu je potrestán! Na první pohled nevýrazný centr nechal zadák hostů nesmyslně propadnout na kopačku KYLEA BARTLEYHO, jenž ho usměrnil do branky.
47'
West Brom si vybojoval faul na polovině hřiště, po němž sice nezahrozil, přesto pokračuje v aktivitě.
46'
West Brom vyslal do druhé půle svou nejnovější ofenzivní posilu z Turecka, tak uvidíme, zda domácím zachrání cenné body!
46'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Callum Robinson, přichází Mbaye Diagne.
46'
Londýnský celek si do kabin odnáší zasloužené vedení, které mu po deseti minutách hry vystřelil Bobby Reid. Fulham měl i další náznaky, ale Johnstone podruhé nekapituloval, zatímco domácí si vypracovali jen slabou střelu Granta ze závěru prvního poločasu.
45+1'
45+1'
Fulhamu nevyšel centr do vápna, načež se první poločas jen dohrává.
45'
Domácí se přece jen prokombinovali k šestnáctce, ale finální přihrávka za obranu je nepřesná a míří jen k osamocenému Aréolovi.
44'
Rozehrávka domácích však pokulhává. Kromě rohových kopů a lehkého pokusu Granta jsou zatím bezzubí.
43'
West Brom úspěšně odolává a včasným dostupováním nedovoluje soupeři dostat míč do šestnáctky.
42'
Fulham v závěru poločasu kombinuje na útočné polovině, ale do zakončení se ne a ne dostat.
41'
Na druhé straně se ke střele z hranice vápna propracoval Grant, jehož pokus nemohl nadělat Aréolovi problémy.
41'
Nečekaný brejk Fulhamu končí na hranici vápna, kde domácí zablokovali finální přihrávku do strany.
40'
West Bromu se nedaří posunout kombinaci alespoň za půlící čáru. Fulham dobře napadá a rozehrávku mu komplikuje.
39'
Londýnský celek si vypracoval centr od levé postranní čáry, který však proskákal vápnem bez zakončení.
37'
Fulham založil přímočarý útok, na jehož konci šel k zemi Reid, ale faul si u sudího Taylora nevymodlil. West Brom následně dlouhým nákopem neuspěl.
36'
Loftus-Cheekova střela směrem k brance končí u domácího brankáře, který si připisuje snadný zákrok!
35'
Fulham se svým nákopem neuspěl. Oba týmy se střídají v držení míče, aniž by se dostali do nebezpečného zakončení.
34'
Brankář West Bromu s výkopem rozhodně nespěchal, přesto jeho tým souboj o míč prohrál a vrací ho soupeři.
33'
Centr do vápna sebral Johnstone, přesto se vzápětí dostal ke střele Reid, jenž tentokrát mířil hodně vysoko nad branku.
32'
Lemina si znovu vybojoval faul ve vzdušném souboji, po němž tvrdě dopadl na hřiště a potřebuje asistenci lékařů.
31'
Atak West Bromu po pravé straně úspěch neslavil. Na tahu je znovu Fulham, který se s míčem posouvá na útočnou polovinu.
30'
Zakroucený míč jen proskákal velkým vápnem za brankovou čáru. Johnstone bude odkopávat od branky.
29'
Akce Fulhamu však pokračuje, protože si Lemina vybojoval faul u postranní čáry. Zajímavý přímý kop!
29'
Fulham se marně dožadoval penalty, navíc domácí bez problémů ubránili i následný rohový kop.
28'
Pozor na ty brejky! Domácí obraně pláchl pro změnu Lookman, kterého ve vápně dostihl Ajayi, a přestože soupeře rozhodil, hostující hráč dokázal v pádu prověřit domácího brankáře!
27'
Aktuálně sledujeme spíše nezáživnou přetahovanou převážně ve středu hrací plochy. Útočné akce obou týmů jsou brzy zastaveny.
26'
Na scéně se objevil znovu Loftus-Cheek, který po hezké kombinaci tentokrát pálil z hranice vápna jen nad branku!
25'
Dlouhý nákop West Bromu štěstí nepřinesl, protože doskákal jen do náručí připraveného Aréoly.
24'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Dara O'Shea, přichází Karlan Grant.
24'
Útok Fulhamu přibrzdil nepříjemný faul na Loftuse-Cheeka. Nic zákeřného, ale rozhodně nepříjemné.
23'
Lookmanův centr na přední tyč domácí odvrátili a vrácený centr do vápna následně sebral Johnstone.
22'
Nebezpečná akce Fulhamu končí jen rohovým kopem! Na konci rychlého brejku po pravé straně stál Robinson, jehož ránu zpoza vápna zablokoval bránící hráč.
21'
West Brom v posledních minutách přidal, ale z dalšího rohového kopu nezahrozil a Aréola může vrátit míč do hry.
20'
Fulham se úspěšně ubránil, na míči jsou znovu hráči Fulhamu, kteří oblékli žlutou sadu dresů.
19'
Domácí se znovu sympaticky tlačí do útoku, z čehož těží alespoň rohový kop.
18'
Jako bych o tom nemluvil! Okénko v domácí defenzivě mohl potrestat Reid, který utíkal sám na branku, jenže z hranice vápna trefil jen tyč!
18'
West Brom se rozhodně nevzdává a v posledních minutách sympaticky napadá hostující rozehrávku, ale musí si dávat pozor.
17'
Vzápětí se West Brom vrátil a vybojoval si rohový kop, a přestože přetažený centr na zadní tyč domácí hráč vrátil do varu, hosté odolali.
17'
Do útoku se však dostal také West Brom, který si vybojoval vhazování v blízkosti velkého vápna, ale dlouhý aut hostující defenziva odvrací.
16'
Londýňané jsou nadále aktivnějším mužstvem, navíc jim vedoucí gól dodal klid na kopačky. Na další šanci však stále čekáme.
14'
Fulham je stále na míči a posouvá se s ním na útočnou polovinu. West Brom inkasovaná branka rozhodila.
13'
Aktivita Fulhamu pokračuje, ale tentokrát Loftus-Cheek střelou z levé strany neuspěl. Johnstone míč kryje!
12'
Uvidíme, co vstřelená branka udělá s doposud relativně nudným utkáním. Na tahu je West Brom, kterému defenzivní taktika nevychází.
10'
Defenzivní val West Bromu je prolomen, jelikož domácí obránci otevřeli své postavení. Mitrovič na hranici vápna zpracoval míč a jen ho přiťukl do strany na kopačku BOBYHO DECORDOVY-REIDA, který propálil domácího brankáře.
9'
West Brom se spíše brání, ale útočná akce Fulhamu končí, protože Adarabioyo netrpělivě vyslal střílený centr, který míří mimo.
8'
Fulham pokračuje ve své aktivitě, jenže se mu nedaří usadit na útočné polovině.
7'
Pokračujeme v nastoleném trendu. Oba týmy bojují o míč převážně ve středu hřiště, když už se dostane k vápnu, tak jen v moci obránců.
6'
Loftus-Cheek promrhal ideální čas k přihrávce, přesto Mitrovič dobře vybojoval míč, ale Lookman totálně zazdil přihrávku.
5'
West Brom se vydal do útoku, který přibrzdil faul Leminy, jenž dostává domluvu od sudího Taylora.
4'
Začátek utkání odpovídá jeho důležitosti a aktuálnímu postavení obou mužstev. Neúspěšné nákopy obě obrany bezpečně sbírají.
2'
Vybojovali si jen vhazování, po němž s dlouhým nákopem neuspěli.
1'
Úvodní kombinace West Bromu vůbec nevyšla, načež se k míči dostávají pro změnu hosté.
1'

West Bromwich Albion: Johnstone – O'Shea, Ajayi, Bartley – Furlong, Gallagher, Livermore (C), Gibbs – Snodgrass, Matheus Pereira – Robinson.
Náhradníci: Button – Grant, Ivanović, Peltier, M. Phillips, Robson-Kanu, Sawyers, C. Townsend, Diagne.

Fulham FC: Aréola – Aina, J. Andersen (C), Adarabioyo – Lemina, Anguissa, Decordova-Reid, A. Robinson – Loftus-Cheek, A. Mitrović, Lookman.
Náhradníci: Rodák – Cavaleiro, M. Hector, Kamara, Kebano, Onomah, Ream, Reed, Tete.

Rozhodčí: A. Talor.
Chcete žhavý tip na svůj tiket? Dejte tam kříž! Z posledních pěti vzájemných ligových duelů skončily dělbou bodů rovnou čtyři, z toho třikrát se hrálo 1:1. Zajímavou sázkou může být také neprohra či gól Fulhamu, protože poslední výhra West Bromu přišla 23. října 2010.
West Brom potřebuje domácí výhru jako sůl. V polovině ledna překvapil výhrou 3:2 na půdě Wolves, když vyhrál poprvé od konce listopadu. Pak ale padl na hřišti West Hamu a od Manchesteru City schytal debakl 0:5. West Brom je tak namočený v boji o záchranu, na kterou ztrácí už sedm bodů.

Setrvání mezi elitou utíká také Fulhamu, který v posledních zápasech příliš nebodoval, což je i vinou těžkého losu. Po cenné remíze na půdě Tottenhamu padl londýnský celek v derby proti Chelsea, po důstojné bitvě s Manchesterem United i v poháru proti Burnley. Naposledy si Fulham vybojoval remízu na hřišti Brightonu, na který ztrácí pět bodů.
Všem fanouškům anglické Premier League přeji hezké sobotní odpoledne! Od 16 hodin se v utkání o důležité tři body utkají West Brom s Fulhamem.