Premier League - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Everton - 12. ledna 2021   21:15

Wolves
14' Neves (Aït-Nouri)
1:2
(1:1)
Everton
6' Iwobi  (Digne) • 77' M. Keane  (A. Gomes)
Wolves
Patrício – N. Semedo, Coady (C), Saïss, Aït-Nouri – Dendoncker, Neves, Moutinho (86. Vitinha) – Gibbs-White (64. Hoever), F. Silva (78. Cutrone), Neto.
Martin Atkinson – Adam Nunn, Nicholas Hopton
Molineux Stadium, Wolverhampton
Everton
Pickford – Y. Mina, M. Keane, Godfrey – Holgate, A. Doucouré, Davies (64. A. Gomes), Digne – James Rodríguez (C) (86. Coleman), G. Sigurdsson (76. Richarlison), Iwobi.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:11.
Everton vybojoval první ligové vítězství v roce 2021 na půdě Wolverhamptonu, kde zvítězil po velké bitvě 2:1. The Toffees se dostali do vedení v 6. minutě, v níž se prosadil nigérijský reprezentant Alex Iwobi střelou k levé tyči. Vlci dokázali rychle odpovědět. Aït-Nouri předvedl parádní individuální akci, kterou zakončil centrem na Rúbena Nevese, portugalský středopolař měl již snadnou práci. Rozhodující moment střetnutí nastal v 77. minutě. Prodloužený centr z rohového kopu zachytil Gomes, který vrátil míč do šestnáctky soupeře centrem, na který si naskočil Michael Keane a Rui Patrício jen sledoval, jak balón zapadá do horního rohu. Svěřenci kouče Espirita Santa se ještě pokusili z utkání vydolovat alespoň bod, ale Everton vedení podruhé neztratil.

Družina Carla Ancelottiho se díky vítězství vyšvihla tabulkou na skvělé čtvrté místo. Vlci spadli na čtrnáctou pozici za Crystal Palace kvůli hošímu skóre.
90+6'
90+5'
Mezi hráče potrestané žlutou kartou se v závěrečných vteřinách hry přidává i střídající Ki-Jana Hoever. Mladý Nizozemec ve výskoku zasáhl Richarlisona do hlavy.
90+4'
Nélson Semedo zachytil čitelnou nahrávku Miny na Iwobiho a okamžitě chtěl podniknout rychlý brejk. Tomu zamezil faulem Abdoulaye Doucouré.
90+3'
Jednu z posledních příležitostí měli domácí z rohového kopu. Míč doletěl až k překvapenému Romainu Saïssovi, hlavička z krkolomné pozice proletěla vedle brány.
90+2'
Pojistku na vítězství Evertonu chtěl dát Alex Iwobi, jenž si nabíhal na vysoký centr Digneho. Na balón by ale nedoskočil, i kdyby měl dva metry.
90+1'
Cennou porci vteřin ušetřil na levé lajně André Gomes. Dlouho držel na zádech dvojici Vitinha, Neto, které dokonce povedenou kličkou vyřadil ze hry, avšak v záloze stál Coady, ten už záložníka obral.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby pět minut.
89'
Nélson Semedo moc dobře věděl, co riskuje. Po chybné nahrávce hasil zaváhání stažením unikajícího Richarlisona za dres. Žlutá karta je v tomto případě neoddiskutovatelná.
88'
Lucas Digne na jedničku vystál Neta. Kličku po lajně očekával a pravé křídlo domácího mužstva tvrdě, ale čistě od míče odzbrojil.
87'
Tlak Vlků pokračuje. Iwobi s Richarlisonem zkoušejí presinkem znervóznět obránce soupeře. To se celkem daří, míč se pořád pohybuje ve středovém kruhu.
86'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Vitinha.
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Séamus Coleman.
85'
To bylo těsné! Rúben Neves vsadil na razanci a střílel na stranu gólmana. Dobrá volba, protože Pickford skutečně reagoval později. Tvrdá rána škrtla o spojnici brány a odrazila se mimo hřiště!
84'
Domácím se rýsuje velmi zajímavá příležitost. Po přihrávce Hoevera nastřelil João Moutinho levou horní končetinu Doucourého. Kopat se bude na středu hřiště, 19 metrů od brány. Míč si staví Neves.
83'
Pedro Neto přihrál Rayanovi Aït-Nourimu, jenž musel rychle centrovat před spěchajícím Richarlisonem. To zvládl, ale míč poslal vysoko nad hlavu adresáta Cutroneho.
82'
Na kraji velkého vápna dostal nahrávku Rúben Neves. Střílet nemohl, neboť byl pod velkým úhlem. Zkusil střílený centr, ten Keane odvrátil na roh.
81'
Hráči Wolves útočí, zatímco The Toffees, podle očekávání, brání. Lze jen těžko očekávat, že by se hosté ještě zbrkle hnali za třetím gólem když mají i bez něj dobře nakročeno k velmi cennému vítězství.
80'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Vlci opět ztrácejí a čas hraje proti nim. V boji o bodový zisk by domácím měl prospět i příchod čerstvého Cutroneho, který se počátkem nového roku vrátil z hostování ve Fiorentině.
78'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Fábio Silva, přichází Patrick Cutrone.
77'
Everton právě vstřelil branku!
Karamelky získávají vedení zpět do své moci! Gól hodně připomínal zásah domácích z první půle. Centr od rohového praporku propadl až k protější lajně, kde si balón zpracoval Gomes a on byl tím, kdo kulatý nesmysl vrátil do pokutového území. Coady míč i přes veškerou snahu podskočil, čehož využil MICHAEL KEANE, hlavičku umístil mimo dosah Patrícia do levého horního rohu!
76'
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Gylfi Sigurdsson, přichází Richarlison.
75'
James Rodríguez dostal nahrávku po pravé straně od Doucourého. DLouho se nerozmýšlel a přihrávkou pod sebe našel na hranici vápna čekajícího Sigurdssona, islandský reprezentant trefil jen před sebou stojícího Dendonckera.
74'
Kombinační hru zkouší i hosté. Vlci ovšem poctivě brání, na vlastní polovině vypomáhá s defenzivou i nejvytaženější hráč Fábio Silva.
73'
Pedro Neto se skvěle provedenou zasekávačkou zbavil dvou soupeřů, a sice Digneho a Doucourého. Za nimi následovala další modrá zeď tří protihráčů, přes kterou křídelník centr nepropasíroval.
72'
Michael Keane dlouho otálel s rozehrávkou. Mezitím se k němu přiblížil Silva a anglický stoper raději neriskoval a nahrál za sebe brankáři.
71'
Co chybělo, aby Rúben Neves vstřelil gól sezony. Z úctyhodné vzdálenosti od brány si míč nadhodil a pravačkou kulatý nesmysl poslal vší silou na bránu. Pickford měl situaci pod kontrolou, moc dobře věděl, že odvážný pokus protihráče míří nad břevno.
70'
João Moutinho povedenou šajtlí posunul míč po lajně na Pedra Neta. Křídelník už rozhýbal bolavé koleno a nabral velkou rychlost, kterou ve skluzu zastavil Digne.
69'
Žlutá karta míří i do řad hostů. Mason Holgate přiběhl do souboje s Hoeverem pozdě, nizozemskému křídelníkovi pak podržením zezadu zabránil v dalším pohybu.
68'
Svěřenci trenéra Espirita Santa kombinují na útočné polovině soupeře. Obrana Karamelek však působí velmi jistým dojmem, což se dá říci i o defenzivě Wolves.
67'
Středopolař Leander Dendoncker skrze dvěma protivníky našel místo, kde se pohyboval Fábio Silva. Portugalec se obtočil kolem Gomese a ne jeho osobě si posléze vybojoval i faul.
66'
James Rodríguez zahrál rohový kop mizerně. Centr na přední tyč neměl nárok na úspěch, pozorný Conor Coady vyhlavičkoval míč pryč z šestnáctky.
65'
Při stříleném centru z pravé strany neměl Romain Saïss o situaci za sebou a spoluhráči na něj nekřičeli, proto stoper, ačkoli kolem něj nikdo nebyl, raději odvrátil balón mimo hrací plochu i za cenu rohového kopu.
64'
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Tom Davies, přichází André Gomes.
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází Ki-Jana Hoever.
63'
Ruben Neves zásobuje spoluhráče velkým množstvím centrů. Ne všechny jsou ale přesné. Ten doposud poslední proletěl vysoko nad hlavou Silvy.
62'
Dlouhý nákop Jamese Rodrígueze neměl šanci na úspěch. Balón letěl příliš dlouho, což potrestal Rayan Aït-Nouri, Sigurdssona k míči nepustil.
61'
Z defenzivní linii domácích nabíhal Alex Iwobi. Jeho pohyb ovšem dobře zareagistroval Coady, ve skluzu poslal balón do zámezí.
60'
Hodina zápasu je pryč, na Molineaux Stadium nadále panuje nerozhodný výsledek. Ve druhé půli sledujeme vyrovnanou bitvu bez větších šancí.
59'
Ačkoli je forward, tak se Fábio Silva neštítí pomoci i do obrany. U vlastní šestnáctky doběhl váhajícího Doucourého, kterého odstavil od míče tělem.
58'
Na druhý pokus dostal mladičký portugalský útočník nahrávku do nohy. Balón se mu zprvu zamotal mezi nohama, ale nakonec vše dobře dopadlo, na lajnu přihrál osamocenému Semedovi.
57'
Domácí si míče dlouho neužili. Rayan Aït-Nouri chtěl zaskočit obranu soupeře dlouhým nákopem, jenže překvapený byl naopak Silva, který se rozběhl příliš pozdě.
56'
Gylfi Sigurdsson si při vytváření prostoru počínal nedovoleným způsobem. Pravou rukou se ohnal proti Semedovi, jehož trefil do obličeje.
55'
Roli exekutora přímého kopu se chopil Rúben Neves. Na přední tyči si naskočil na balón Coady, z velkého úhlu trefil jen boční síť.
54'
Ale Neto je bojovník. Po dlouhých třech minutách se postavil na nohy bez cizí pomoci a pomalu poskakuje za postranní čáru.
53'
Hra pořád stojí. Pedro Neto se totiž ještě nedokázal postavit na vlastní nohy. S pomocí lékařů natahuje postiženou pravou nohu, grimasy v obličejích značí velkou bolest.
52'
Domácí fotbalista zůstává ležet na trávníku, v akci jsou domácí lékaři. Portugalec si vsedě vyříkává situaci s Doucouré, viditelně je hodně rozzlobený.
50'
První žlutou kartu střetnutí obdržel Abdoulaye Doucouré. Francouzský středopolař tvrdě naletěl do Neta, jehož bolestivě nakopl do kolena.
50'
Lucas Digne zkoušel v blízkosti rohového praporku vybojovat roh. Ale Ruben Neves jej výborně dostoupil a čistým zákrokem anglického beka obral o míč.
49'
Fábio Silva hledal po pravé lajně rozběhnutého Pedra Neta. Portugalskému křídelníkovi zkřížil cestu Keane, pod tlakem hrál na Pickforda.
48'
Rayan Aït-Nouri je dnes hodně vidět. Kromě asistence se spoluhráčům často nabízí do kombinace a defenziva The Toffees s ním má velké starosti. Sigurdsson ho sice zastavil, ale jen za cenu faulu.
47'
Ani jeden z trenérů neudělal o poločasové přestávce žádnou změnu v sestavě. Oba celky tak pokračují v původním rozložení.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:17.
První poločas zápasu mezi Wolverhamptonem a Evertonem neměl vítěze. Oba celky dokázali vstřelit po gólu a šance na vítězství jsou tak pro obě strany padesát na padesát. Rychlé vedení získali do své moci The Toffees, kteří skórovali Alexem Iwobim v 6. minutě, Nigérijec umístil střelu placírkou nechytatelně k levé tyči. Odpověď přišla záhy, jen o osm minut později. Parádní práci odvedl Rayan Aït-Nouri, který od levé lajny dostal až do vápna, načež vyslal milimetrově přesný pas na Rubena Nevese, který nemohl minout prázdnou bránu. Od vyrovnávacího gólu byli Wolves lepším týmem, ale obratu se zatím nedočkali.
45+2'
45+1'
V nastaveném času disponoval Everton výhodou rohového kopu. Gylfi Sigurdsson hledal Minu, který vyskočil příliš pozdě.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu jednu minutu.
44'
Mason Holgatesi pořádně zahrával s ohněm. Riskantní nahrávku na střed vystihl Morgan Gibbs-White a rychlý brejk byl na světě. Levý křídelník se ale unáhlil a nahrávku Silvovi také zkazil.
43'
Pedro Neto ukázal, že po rychlostní stránce je vybaven výborně. Rychle dohnal Godfreyho, ale stoper zahrál takticky skvěle. Dal před protivníka tělo a k míči ho nepustil.
42'
S ofenzivní agresivitou to nyní přehnal Ruben Neves, který stoupl Rodríguezovi na levou nohu a dokonce mu i rozvázal tkaničku na kopačce.
41'
James Rodríguez se vůbec nedohodl s Doucourém. Zatímco Kolumbijec očekával nahrávku do nohy, tak Francouz posílal nahrávku do běhu.
40'
Nelson Semedo dostal nahrávku od Saisse na paty, ale ještě stihl včas zareagovat a míč stihl na hrací ploše. Vzápětí však přišel o míč v souboji jeden na jednoho proti Dignemu.
39'
Hráči The Toffees se kombinací přiblížili blízko soupeřovy šestnáctky. Do jejího vnitra chtěl proniknout Alex Iwobi, reprezentant Nigérie ale narazil na strom jménem Conor Coady.
38'
Na druhé straně úřadoval pro změnu Ben Godfrey. Přešlapovačky Pedra Neta ho nezastrašili, v pravý moment pak vystrčil pravačku, kterou vypíchl míč soupeři z pod kopačky.
37'
Obranné povinnosti splnil Rayan Aït-Nouri na jedničku s hvězdičkou. Kličku Sigurdssona po lajně očekával, následně si před soka dal tělo a míč pohlídal do té doby, dokud se nedokutálel mimo hrací plochu.
36'
Zajímavý signál v podání Wolves. Místo očekávaného centru do vápna se pravou lajnou rozběhl Semedo, jenže Neves mu adresoval příliš dlouhý pas. Pickford bude odkopávat.
35'
Fábio Silva si pustil nahrávku Nevese mezi nohama, čímž dokonale zmátl Digneho. Angličan za sebou nechal nohu, přes níž Portugalec přepadl. Jasný faul.
34'
Po dlouhých minutách si delšího pobytu na míče užívají rovněž Karamelky. I v jejich případě jde, zatím, převážně o nahrávky ve středu pole.
33'
Po zranění se vracející James Rodríguez se osobních soubojů rozhodně nebojí. Sám proti třem statečně vzdoroval, nakonec podle očekávání míč ztratil.
32'
Conor Coady našel dlouhým balónem místo, kde se pohyboval Nelson Semedo. pravý ofenzivní obránce centroval přesně mezi Nevese a Silvu, oba si dávali přednost navzájem.
31'
James Rodríguez přeci jen vystoupil proti Coadymu, který nezazmatkoval, ale ani neriskoval. Z poloviny hřiště poslal dlouho malou domů Patríciovi.
30'
The Toffees působí dojmem, že schválně číhají na zaváhání soupeře a pak bleskově udeří. V posledních minutách totiž skoro nepresují a jen sledují, jak si soupeř nahrává.
29'
Standardku rozehrál Morgan Gibbs-White. Balón podkopl až příliš, Romain Saïss hlavičkoval ve velkém záklonu vysoko nad.
28'
Lucas Digne chtěl zastavit míč putující za jeho záda všemi možnými prostředky. To se mu nakonec podařilo, pas Neta zastavil rukou. Rozhodčí prohřešek hostujícího hráče viděl a přerušil hru.
27'
Netradičně na pozici pravého křídla se objevil středopolař Ruben Neves. Více prostoru využil k centru, Silva ovšem v hlavičkovém souboji proti Godfreymu neuspěl.
26'
Od vyrovnávacího gólu má herně navrch domácí mužstvo. To se zatím nikam nežene, kombinuje v blízkosti středového kruhu.
25'
Vlci měli k dispozici další rohový kop, který rozehráli pro změnu na krátko. Morgan Gibbs-White narazil Netovi, který poslal míč vysoko nad hlavy spoluhráčů.
24'
Ruben Neves hraje s velkou chutí, vstřelený gól mu evidentně prospěl. Portugalec chtěl zapsat i asistence, avšak Silva na dobře myšlenou přihrávku těsně nedosáhl.
23'
Alex Iwobi chtěl pokračovat směrem vpředu, jenže proti trojici obránců neměl kudy. Nakonec se musel i proti své vůli otočit a nahrát dozadu stoperům.
22'
Hra se ve velmi vysokém tempu, akce střídá akci. James Rodríguez se zidanovkou zbavil Ait Nouriho, vzápětí však centroval nad bránu.
21'
Od praporku centroval Pedro Neto. Na malém vápně hledal Coadyho, ale ještě před ním sebral balón ze vzduchu Jordan Pickford.
20'
Nejlépe jak mohl si počínal Morgan Gibbs-White. V obklíčení Holgatea a Godfreyho nastřelil druhého jmenovaného do nohy a vybojoval tak rohový kop.
19'
První úspěšný zákrok má na kontě i Rui Patrício. Úspěšně zastavil ránu Iwobiho, který útočil na druhý zásah v utkání. Střele však dal malou razanci.
18'
Kombinují pro změnu. Na střed dostal povedenou nahrávku Neves, který hledal uličku na krajana Silvu. Godfrey zasáhl v posledních chvíli ve skluzu.
17'
Samozřejmě i Karamelky budou chtít pokračovat ve vysoko nastoleném tempu. Trpělivou kombinační hrou hledali mezeru v defenzivě soupeře, jenže Rodríguez čekal tak dlouho, až se nechal obrat Semedem.
16'
Vlci jsou při chuti! Po rozehrávce soupeře se krátce na to zmocnili balónu a podnikli rychlý brejk, na jehož konci stál útočník Fábio Silva. Přízemní pokus Pickford ztlumil pravou rukou.
14'
Wolves právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno! Vysoký centr prodloužil Coady jenom zase až k lajně, kde se zjevil Aït-Nouri. Francouzskému mladíčkovi jde minimálně poloviční zásluha na gólu, protože se elegantně protáhl kolem Digneho, načež poslal balón mimo dosah Keana a Godfreyho, ale ideálně pro RUBENA NEVESE, jemuž stačilo nastavit nohu a umístit míč do odkryté svatyně.
13'
Souboj ve středu hřiště ovládl Morgan Gibbs-White, jenž dokázal zpevnit nohu proti Holgateovi, ten přes míč přepadl. Následovala přihrávka do lajny.
12'
Zase ten Digne. Semedo jej tentokráte stínil o poznání opatrněji, přesto mu dovolil odcentrovat. Nejvýše vyskočil Coady, kapitán Vlků zachoval klid a hlavou nahrál Patríciovi.
11'
Stoper Michael Keane vyslal do běhu Lucase Digneho, ten je na levé lajně zatím hodně pohyblivý. Zasekávačkou se zbavil Semeda, ale centr poslal pouze do rukavic gólmana.
10'
Skvělou práci odvedl těsně za polovinou hřiště Gylfi Sigurdsson. Proti přesile si dal před míč tělo a počkal na faul, který skutečně přišel. Provinil se Semedo.
9'
Svěřenci kouče Espirita Santa se okamžitě po rozehrávce pustili do útočení. Rayan Aït-Nouri centroval zleva do vnitra pokutového území, Silvu si zkušeně pohlídal Holgate.
8'
Takový start si domácí mužstvo určitě nepředstavovalo. Ještě se na domácím svatostánku nestihlo pořádně rozkoukat a už musí dohánět manko.
6'
První šance, první gól! Akci The Toffees začal James Rodríguez, který přenesl hru na levou stranu. Digne měl po celou dobu letu míče hlavu nahoře a z jedničky přiťukl míč na střed ALEXI IWOBIMU, jenž utaženou placírkou zamířil k levé tyči. Coady s blokem neuspěl, na míč nedosáhl ani brankář Patrício.
5'
Nélson Semedo si jako pravý bek dovolil odvážnou kličku proti Dignemu. Úspěšný byl z poloviny. Soka nepřelstil, ale získal aut.
4'
Gylfi Sigurdsson zkoušel překvapit defenzivu Vlků nákopem za obranu. Dobře zareagoval Rayan Aït-Nouri, který si dal tělo před Rodrígueze.
3'
Střetnutí začíná v opatrném tempu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by je posléze mohla stát klidně celý zápas.
2'
Domácí vstoupili do utkání v tradičních oranžových dresech. Také hráči Evertonu vsadili na klasiku, oblékli modré dresy.
1'

Wolverhampton Wanderers: Patrício – N. Semedo, Coady (C), Saïss, Aït-Nouri – Dendoncker, Neves, Moutinho – Gibbs-White, F. Silva, Neto.
Náhradníci: Ruddy – Corbeanu, Hoever, Kilman, L. Richards, Vitinha, Shabani, Cutrone, Lonwijk.

Everton FC: Pickford – Y. Mina, M. Keane, Godfrey – Holgate, A. Doucouré, Davies, Digne – James Rodríguez (C), G. Sigurdsson, Iwobi.
Náhradníci: Olsen – Coleman, Bernard, A. Gomes, Gordon, Kenny, Nkounkou, Richarlison, Tosun.

Rozhodčí: Martin Atkinson – Adam Nunn, Nicholas Hopton.
Everton FC

Everton v letošní sezóně dokazuje, že v Liverpoolu není jeden, ale dva týmy, které mohou usilovat o mistrovský titul. Také Karamelkám výrazně pomohl trenér, jímž není nikdo jiný než Carlo Ancelotti, bývalý kouč takových týmů jako Chelsea, Bayern, či PSG. Fotbalisté Evertonu se po prvních kolech dokonce drželi ve vedení, ale neodolali tlaku a postupně začali ztrácet, v současné chvíli jsou sedmí se ziskem 29 bodů, což je také výborný počin, zvlášť když čtvrtý Tottenham má stejný zisk, jen lepší skóre.

Forma Evertonu je v posledních týdnech na velmi dobré úrovni. The Toffees koncem roku v lize vyhráli čtyřikrát za sebou, až na Nový rok jim výbornou formu přerušil West Ham, Kladiváři zvítězili v Goodison Parku 1:0 zásluhou gólu Tomáše Součka. Gólovou produktivitu Ancelottiho družiny vede Dominic Calvert-Lewin, který prožívá životní sezónu, již dokázal nastřílet 14 branek, 11 z nich v lize, 3 v EFL Cupu.
Wolverhampton Wanderers

Fotbalisté Wolverhamptonu jsou účastníky Premier League od sezóny 2018/19 a hned se zařadili mezi užší anglickou špičku. Portugalský stratég Espirito Santo dokázal s Vlky doslova divy, když v první sezóně získal se svými svěřenci sedmé místo a tím pádem i postup do pohárové Evropy. O ten usilovali i loňský rok, ale kvůli porážce na Stamford Bridge v závěrečném kole postoupil na jejich úkol další londýnský celek, Arsenal.

V letošní sezóně jsou Wolves mírně za očekáváním, po 17 kolech se nacházejí na 13. místě se ziskem 22 bodů. Tabulka je ovšem pořádně našlapaná, ztráta na čtvrtý Tottenham činí pouhých sedm bodů. Týmovou produktivitu vede dvojice Pedro Neto, Raúl Jiménez se 4 góly. Druhý jmenovaný je ale již nějaký čas mimo hru, proti Arsenalu došlo mezi ním a Davidem Luizem k tvrdému hlavičkovému střetu a mexickému útočníkovi praskla lebka.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný úterní večer! Vítám vás při sledování 18. kola anglické Premier League, u zápasu mezi Wolverhamptonem a Evertonem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.