Premier League - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bournemouth : Brentford - 1. října 2022   16:00

Bournemouth
Neto – A. Smith (C), Mepham, Senesi, Zemura – L. Cook, Lerma – Solanke, Billing, Tavernier – Moore (72. Christie).
Travers – Dembélé, Stacey, Lowe, Stephens, Hill, Marcondes, Anthony.
Bramall – Smart, Greenhalgh
Vitality Stadium, Bournemouth
Brentford
Raya – Ajer (62. Hickey), Jansson (C) (65. Jörgensen), Mee, Henry – Janelt – Baptiste (84. Onyeka), Jensen – Mbeumo (61. Wissa), Toney, Damsgaard (62. Dasilva).
Cox – Ghoddos, Roerslev, Trevitt.

Zápas dvou vyrovnaných mužstev nakonec končí nerozhodně 0:0. Hra se přelévala zajímavě na obě strany, kdy největší šanci si připravil Ivan Toney z Brentfordu, který úspěšný nebyl, když z voleje těsně přestřelil. Dlouhé minuty se také diskutovalo o dvou hraničních zásazích v pokutovém území, rozhodčí Bramall ale ani jeden neviděl jako penaltový.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:10.
90+5'
90+5'
Ještě to mohlo být zajímavé! Jensen si nakopl ve vápně míčem ruku, ale ani teď rozhodčí penaltu nezapískal. Dnešní zápas tedy končí bez branek.
90+4'
Mee ještě musel na poslední chvíli odkopnout míč z vápna, poslední šance zápasu pro Bournemouth.
90+4'
Na zadní tyč si naběhl Tavernier, důraznou hlavičkou se prezentoval Lerma, ale chyběla ji přesnost.
90+2'
Marcusi Tavernierovi ale zase nevyšel centr vůbec ideálně a u míče jsou hosté.
90+1'
Philip Billing byl na polovině hřistě zatažen za dres, čehož si hlavní rozhodčí všiml.
89'
Stopeři domácích se snaží povzbudit záložní řadu, aby si našla lepší pozice.
88'
Ale z rohu nic není, protože Tavernier výrazně přestřelil všechny hráče ve vápnu.
87'
Hickey na jistotu odklidil míč na rohový kop.
85'
Pokus Taverniera na zadní tyč se s úspěchem nesetkal.
84'
Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Shandon Baptiste, přichází Frank Onyeka.
84'
Brentford se stěhuje před bránu Bournemouthu, ten se ale zatím brání úspěšně.
81'
Míč byl obklopen několika hráči, ale vzal si jej přímo faulovaný Toney. Ten však neprostřelil zeď, Mepham naskočil do střely a odrazil na roh.
79'
Ivan Toney si těsně za pokutovým územím vynutil faul, velmi dobrá šance na skórování!
79'
Na Henryho byl míč příliš dlouhý a nestačil jej doběhnout včas.
77'
Billing ještě doběhl u čáry míč a otřel jej o nohy obránce, bude to rohový kop.
75'
Sudí Bramall udělil kartu Jeffersonu Lermovi.
74'
Ivan Toney využil Dasilvovu přesnou přihrávku a skvělým výběrem místa jen těsně přestřeluje bránu! Pokud by rána byla přesná, Neto by nezasáhl.
72'
Střídání v týmu AFC Bournemouth:
ze hřiště odchází Kieffer Moore, přichází Ryan Christie.
72'
Po nepřesné souhře si bere míč Neto a žene své hráče dopředu.
69'
Raya týmu pomohl s rozehrávkou přenést hru na druhou stranu na Hickeyho.
68'
Aaron Hickey skluzem zastavuje akci podél levé strany.
66'
Lerma s míčem u nohy uklidňuje hru, ale následně posílá příliš dlouhou přihrávku na Taverniera a míč končí v zámezí.
66'
Wissa dostal prostor a poprvé se dostává v zápase do kombinace.
65'
ze hřiště odchází Pontus Jansson, přichází Mathias Jørgensen.
64'
Vypadá to, že to nepůjde a Thomas Frank bude muset počtvrté střídat, tentokrát vynuceně.
63'
Právě po zákroku Solankeho zůstává na trávníku Jansson a nechce se mu zvedat.
63'
Solanke se prezentuje nedovoleným zákrokem na útočné půlce.
62'
ze hřiště odchází Kristoffer Ajer, přichází Aaron Hickey.
62'
ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Josh Dasilva.
61'
ze hřiště odchází Bryan Mbeumo, přichází Yoane Wissa.
61'
Solanke se stáhl pro míč, Moore jej ale ztrácí.
58'
Vysoký Moore si musel pomoci faulem proti menšímu hráči při ztrátě míče, hvizd rozhodčího se mu vůbec nelíbí.
57'
Na poslední chvíli zasahoval proti Damsgaardově pasu Senesi, který míč odrazil mimo dosah.
56'
Po faulu si Billing přichystal zhruba z 30 metrů míč ke střele, netrefil ideálně.
54'
Tavernier přesprintoval Janssona a dostal míč až na Moorea, kterému ve střele zabránil vlastní spoluhráč, který nešikovně odstavoval obránce a připletl se mu do střely!
51'
Tavernier vědomě přetáhl míč na zadní tyč, odkud Smith posílal míč na Lermu, který se zavěsil do vzduchu a obránce zachránil jasný gól, když odhlavičkoval míč z brankové čáry!
49'
Henry se stáhl a odklidil míč z nebezpečí do klidných pozic středu hřiště.
48'
Bournemouth začal druhý poločas opatrně, ale s míčem u nohou.
46'
Baptistovi byla naservírována pěkná kolmice, ale Senesi skluzem střelu zastavil. Asistent si stejně navíc všiml ofsajdu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:07.
Větší gólové akci v zápase dvou vyrovnaných týmů byly k vidění spíš až ke konci poločasu. Nejnebezpečněji vypadala Ajerova hlavička, která mířila jen do sítě nad bránou Neta. Brentford si zatím s míčem u nohou rozumí o něco více, aktivně se prezentuje mladý Dán Damsgaard.
45+4'
45+4'
Obrana domácích odvrátila.
45+4'
Mbeumo ještě zahraje rohový kop z pravé strany.
45+3'
Mooreův centr se postupně stáčel do brány, nakonec ale akce končí výkopem Rayi.
45+2'
Ivan Toney si vykoledoval zbytečnou žlutou kartu, když naštvaně zakopl míč na tribunu.
45'
Solanke posílal míč na hranici vápna pro Taverniera, letící míč obětavě zablokoval Mee! Raya by měl hodně práce, aby úspěšně zasáhl.
44'
Rozhozená obrana jen sledovala hlavičku Ajera, která letěla do sítě nad bránu! Mee poslal velmi přesný pas, čehož Ajer téměř zužitkoval.
42'
Toney šel do Neta až příliš tvrdě a tady se musí přerušit hra. Neto se ze země zvedal hodně těžce a teď si ještě hodně hlasitě vyměňuje názory s hlavním rozhodčím.
40'
Nebezpečný pokus od Toneyho skákal až do brány, Raya ale zasahuje.
39'
Senesi posadil míč na hlavu Solankeho, který ale hlavičkoval v záklonu vysoko nad bránu.
36'
Toney ještě hledal ve vápně spoluhráče, který byl obsazen Mephamem.
36'
Hra je momentálně poměrně rozháraná, ani jeden celek si nedokáže na delší chvíli udržet hrací předmět na kopačkách.
31'
Brentford opět v dobrém pohybu, ale akce opět skončila u Mbeuma, který si nerozuměl s Toneyem.
29'
Senesi se elegantně vyhnul protihráči, jenže potom míč nepřesně přihrál Mooreovi.
27'
Moore se dostal do sendviče mezi oba středové obránce, sudí Bramall neváhá a píská faul.
25'
Odvážný Jansson odebral z kopaček míč Billingovi.
23'
Hraje se dál, rozhodčí to jako penaltový zákrok neposoudil!
20'
Jordan Zemura spadl ve vápnu k zemi po zákroku skluzem Ajera, Bramall řeší případnou penaltu. Sám se jde podívat na video!
19'
Krkolomná hlavička Meeho doletěla k Netovi, ten ale bez potíží zasahuje a hned posílá míč na obranu.
16'
Mbeumo nevyřešil protiútok vůbec dobře, jeho přízemní střela se sotva dokutálela mimo bránu. Neto jen kontroloval.
15'
Solanke chtěl získat míč, ale provinil se mezitím nedovoleným zákrokem.
14'
Zemura s Tavernierem kombinaci přehnali a nakonec ani jeden nevystřelil.
13'
Jansson po dobře kopnutém rohu netrefil hlavou ideálně, míč se ale dostal k Damsgaardovi, který míč uklidil jen do rukavic Neta.
10'
Solanke výborným držením míče uklidnil domácí, kteří jsou zpět na delší dobu u míče.
9'
Lerma si na vlastní polovině pomohl faulem a rozhodčí Bramall se poprvé vložil do hry.
8'
Brentford tlačí na obranu soupeře, vhazování za postranní čarou nebo rohy ale vždy obránci odvrátili.
5'
Moore sice přesprintoval svého strážce, centrovaný míč ale odevzdal do rukavic brankáře Brentfordu.
3'
Damsgaard využil chyby v rozehrávce a pořádně provětral Neta, který míč vytěsnil na roh.
2'
Janssonův dlouhý nákop našel Mbeuma , ale ten v tísni ztrácí.
1'
Bournemouth se chopil prvního výkopu, na míči ovšem hosté.
1'
Diváci už netrpělivě vyhlížejí oba týmy. V tomto souboji půjde o každý bod, protože Bournemouth jsou na 12. místě se ziskem osmi bodů, Brentford je devátý a má o bod více.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.