Premier League - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brentford : Bournemouth - 2. září 2023   16:00

Brentford
7' Jensen  • 90+3' Mbeumo (Collins)
2:2
(1:1)
Bournemouth
30' Solanke  (Senesi) • 77' D. Brooks  (Tavernier)
Brentford
Flekken – Hickey (82. Olakigbe), Pinnock, Mee (82. Collins), Henry – Jensen (82. Ajer), Nörgaard (C), Janelt (71. Onyeka) – Mbeumo, Wissa, Schade (71. Lewis-Potter).
Strakoša – Roerslev, Jarmoljuk, Ghoddos.
R. Madley – M. Perry, S. Meredith
Gtech Community Stadium, Brentford
Bournemouth
Neto (C) – Aarons, Zabarnyj, Senesi, Kerkez – Christie (87. Mepham), Cook – Semenyo (60. D. Brooks), Billing, Kluivert (71. Tavernier) – Solanke.
Radu – Smith, Rothwell, Traorè, Kilkenny, Moore.

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 14:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:13.
90+6'
90+6'
Bryan Mbeumo se mohl stát hrdinou, pravačkou ale adresoval balón do zámezí a to bylo z toho utkání vše.
90+6'
Míč zůstal chvíli volný před hostujícím gólmanem, jeho spoluhráči jej však stačili odehrát do bezpečí.
90+5'
Domácí rozehráli roh, slabá hlavička jednoho z nich však doputovala do rukavic Neta, jenž neměl moc práce.
90+3'
Brentford právě vstřelil branku!
Domácí v nastavení srovnávají. BRYAN MBEUMO se dostal do samostatného úniku, který proměnil přízemní střelou do ze svého pohledu levého dolního rohu brány.
90+1'
Nyní se sice jeden z hráčů dostal k hlavičce, ale mířil daleko vedle brány.
90'
Domácí se snaží vyrovnat a do vápna posílají jeden centr za druhý, zatím bezúspěšně.
87'
Střídání v týmu AFC Bournemouth:
ze hřiště odchází Ryan Christie, přichází Chris Mepham.
86'
Jeden z hráčů Brentfordu padá v pokutovém území, penalta to není.
85'
Rychlý protiútok domácích vyrovnání nepřináší, Michael Olakigbe trefil jen bránícího protihráče, jenž tečoval míč mimo tři tyče.
82'
Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Aaron Hickey, přichází Michael Olakigbe,
ze hřiště odchází Ben Mee, přichází Nathan Collins,
ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Kristoffer Ajer.
81'
David Brooks mohl Brentfordu zasadit další tvrdou ránu, avšak svou ránu adresoval těsně vedle vzdálenější tyče.
80'
Nyní to jsou domácí, kdo musí dotahovat, chystá se jejich další střídání.
77'
Bournemouth právě vstřelil branku!
Tak to je pro domácí hodně studená sprcha, po tolika neproměněných tutovkách přichází inkasovaný gól, navíc po jejich obrovské hrubici v obraně. V přečíslení pak přihrával Tavernier před brankáře, kterému DAVID BROOKS udělal kličku a snadno poslal míč do prázdné brány.
76'
Keane Lewis-Potter dostal přihrávku před zcela prázdno bránu, míč ale netrefil kopačkou, nýbrž tečoval levým kolenem a poslal jej do vzdálenější tyče.
74'
Neto musel nejprve pravačkou vyrazit míč po nebezpečné hlavičce protihráče, následně schoval míč do náruče po střele z dálky.
73'
Rohový kop rozehraje domácí celek.
71'
ze hřiště odchází Kevin Schade, přichází Keane Lewis-Potter,
ze hřiště odchází Vitaly Janelt, přichází Frank Onyeka.
71'
ze hřiště odchází Justin Kluivert, přichází Marcus Tavernier.
69'
Žlutá karta pro tým Brentford FC (Mathias Jensen).
68'
Mathias Jensen a Justin Kluivert se dostali do sporu, následovat budou žluté tresty.
67'
Domácí kombinují u středové lajny, dopředu moc nespěchají.
65'
Znovu spíše nudná část zápasu, kdy se hra odehrává daleko od obou branek.
64'
Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Neto).
62'
Bryan Mbeumo si počínal v útoku nedovoleně, čímž připravil svůj tým o míč.
60'
ze hřiště odchází Antoine Semenyo, přichází David Brooks.
59'
Yoane Wissa mohl vrátit vedení na stranu svého celku, v pokutovém území si udělal prostor ke střele, jenže následně trefil bližší tyč.
58'
Philip Billing střílel hezky pravačkou do vzdálenějšího horního rohu brány, o kousek jej ale minul.
57'
Antoine Semenyo střílel levačkou nepřesně vedle bližší tyče, pak se dožadoval rohu, avšak hlavní arbitr je jiného názoru.
55'
Domácí rozehráli roh, k hlavičce se sice dostal Christian Nörgaard, ovšem tu adresoval daleko mimo bránu.
52'
Dominic Solanke zkoušel v pokutovém území nůžky, ty ale nebyly příliš povedené.
51'
Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Max Aarons).
50'
Dlouhý nákop hostí doputoval do náruče vyběhnutého Flekkena.
48'
Mezi tři tyče mířil o chvíli později Vitaly Janelt, jeho slabý pokus však Neto snadno chytil.
47'
Neuvěřitelná možnost domácích gólem nekončí. Hosté zcela propadli v obraně, kolmou přihrávku ve vápně obdržel Kevin Schade a mohl si vybrat, kam míč pošle, mířil na vzdálenější tyč, kterou ovšem minul. Tutovka jak Brno.
46'
Do kabin se tak odchází za nerozhodného stavu, domácí se sice ujali vedení, ovšem hosté poté zvýšili aktivitu a byli odměněni vyrovnáním. Stav odpovídá dění na hřišti, které je zatím rovněž velmi vyrovnané.
45+4'
45+3'
Domácí se dožadovali penalty, tam jim ale přiznána není. Je pravda, že by to bylo hodně přísné.
44'
Antoine Semenyo využil zaváhání Flekkena, jenž míč špatně vyboxoval, hlavou ale trefil jen jeho nohy, kterými brankář domácího celku míč vyrazil.
42'
Mark Flekken si povyběhl ven z vápna, aby pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
41'
Hodně nepřesný a přetažený centr Hickeyho letí mimo bránu.
40'
Míč drží hosté a kombinují mezi sebou. Teď se diváci spíše nudí.
38'
Hraje se nyní převážně u středového kruhu, útoky obou celků nejsou úspěšné.
36'
Další útočná snaha Brentfordu dopadla o poznání hůře, Neto může v poklidu rozehrát od své brány.
34'
A byla z toho šance. Mathias Jensen našel centrem před malé vápno hlavu spoluhráče, který ovšem adresoval míč vysoko nad.
34'
Nyní budou moci zahrozit domácí, jenž rozehrají standardku.
33'
A hosté si šli pro obrat, tentokrát se jim ale nepovedlo skrz pevnou obranu protivníka projít.
30'
Teď už se Bournemouth raduje. DOMINIC SOLANKE si před pokutovým územím zpracoval míč, udělal soupeři kličku a zamířil po zemi k bližší tyči.
30'
Další možnost hostů, kdy jeden z hráčů nejprve střílel z levé strany, jeho pokus byl zblokován, ale k míči se dostal znovu, zkoušel tedy přihrát před prázdnou bránu, ale ani to se mu nepovedlo.
27'
Dominic Solanke centroval před malé vápno, tam našel jen soupeře.
24'
Yoane Wissa si zpracoval přihrávku v pokutovém území, poté místo střely křižně přihrával před odkrytou bránu, spoluhráče ovšem nenašel.
22'
Obrovská šance na druhé straně, kde se Kevin Schade dokázal prodrat do zakončení, Neto však špičkou kopačky tečoval balón do levé tyče své brány.
19'
Hosté byli velmi blízko vyrovnání, jenže Ryan Christie až příliš sóloval, pak mu v cestě překážel Dominic Solanke, který mu navíc míč sebral, patičkou jej zkoušel přihrát křižně před odkrytou bránu, ovšem Mark Flekken stačil vystrčenou nohou zasáhnout a balón zastavit. Tohle měl být gól.
17'
Nyní už Mark Flekken na nic nečekal a balón odkopl do bezpečné vzdálenosti od své svatyně.
15'
Hosté na útočné polovině dlouho nepobyli a už musí zase zpátky.
13'
Mark Flekken zahrál spoluhráčům na nervy, po malé domů vyčkával s rozehrávkou a nakonec míč odkopl těsně před soupeřem.
10'
Domácí pokračují v útočném snažení, jsou však zastaveni nepřesnou přihrávkou.
7'
MATHIAS JENSEN nachytal brankáře hostů střelou na bližší stranu a ač Neto míč vyrazil, stalo se tak už za brankovou čárou, což potvrdily opakované záběry.
6'
Neto nedosáhl na dlouhý míč, byla z toho nepříjemnost, kterou se snažil vyřešit rychlým odkopnutím míče, při tom však fauloval a domácí budou zahrávat standardku.
4'
Zatím se na hřišti nic neděje, k vidění je řada nepřesností. Philip Billing přetáhl svůj centr jen do zámezí.
1'

Brentford FC: Flekken – Hickey, Pinnock, Mee, Henry – Jensen, Nörgaard (C), Janelt – Mbeumo, Wissa, Schade.
Náhradníci: Strakoša – Ajer, Collins, Roerslev, Onyeka, Jarmoljuk, Lewis-Potter, Olakigbe.
Trenér: T. Frank.

AFC Bournemouth: Neto (C) – Aarons, Zabarnyj, Senesi, Kerkez – Christie, Cook – Semenyo, Billing, Kluivert – Solanke.
Náhradníci: Radu – Mepham, Smith, D. Brooks, Rothwell, Tavernier, Traorè, Kilkenny, Moore.
Trenér: A. Iraola.

Rozhodčí: R. Madley – M. Perry, S. Meredith.
AFC Bournemouth

Ochudit vás samozřejmě nemůžeme ani o hostující celek, ovšem tomu se zatím moc nedaří. Vybojoval dosud jeden jediný bod, takže je z toho zatím jen šestnácté místo. Každopádně liga teprve začala a stát se může spousta věcí. Svůj jediný bod zatím získal Bournemouth v prvním zápase, když remizoval s West Hamem. Posléze ale padl s Liverpoolem a Tottenhamem. Velký problém mají hosté s inkasováním branek, dostali jich totiž už šest...
Brentford FC

Tři kola jsou odehrána, a tak si pojďme říct, jak je na tom domácí celek. Tomu se povedlo vybojovat slušných pět bodů a patří mu devátá pozice. Za sebou má Chelsea a jen o jediný bod je za Manchesterem United, což je tedy zajímavá spolčenost. Brentford zatím dvakrát remizoval, a to v prvním a třetím kole, když se utkal s Tottenhamem a s Crystal Palace. Jedinou výhru si zatím připsal na venkovní hřišti, když jasně porazil Fulham 3:0. Nejpilnějším střelcem je zatím Bryan Mbeumo, který se trefil už třikrát.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního duelu čtvrtého kola anglické Premier League! Spolu se podíváme na duel mezi domácím Bretfordem a hostujícím Bournemouthem. Úvodní výkop je naplánovaný na 16:00 a my u toho nebudeme chybět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.