Ode mě je to tak pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších Onlajnů se znovu těší Ondřej Novotný.
Utkání je u svého konce. Sparta nakonec ztratila svoje vedení v samotném závěru, kdy na branku Fataie z prvního poločasu odpověděl v čtvrté minutě nastavení z proměněné penalty Tašev.
90+4
90+4
Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
TAŠEV zamířil do levé části branky, kde ale Miller v pádu ještě dokázal zasáhnout. Ovšem balón byl usměrněný prudce, takže nakonec skončil i v síti 1:1.
90+3
Vácha přistrčil ve výskoku jednoho z hostujících hráčů a Dinamo tak bude zahrávat pokutový kop!
90+3
Dinamo bude ještě zahrávat rohový kop.
90+2
Leščuk ještě bude rozehrávat od své branky, hosté se ženou dopředu.
90+2
Odvrácený balón končí znovu mimo hřiště, tentokrát v autu na levé straně.
90+1
Dinamo si špatně rozumělo při rozehrávce, což nabídne Spartě ještě jeden rohový kop.
90
Devadesát minut je minulostí, nyní už se hraje nad rámec hrací doby. Nastavují se totiž tři minuty.
89
Tohle měli hosté velice dobře rozjeté, finální přihrávka na pravé křídlo, po které by jeden z hráčů mohl postupovat do hodně volného prostoru, však byla příliš prudká a končí v zázemí.
88
Dinamo šlo rychle středem hřiště do útoku, Pražané byli ale dobře rozestavění, proto zakončení nebylo možné.
87
Vykopávat bude Miller, pochopitelně příliš nespěchá.
85
Na hráčích Dinama je vidět, že nechtějí prohrát a ještě všechny síly vrhají do útoku, nicméně Sparta momentálně drží balón v útoku, což je pro hosty s pomyšlením na vyrovnání komplikace.
84
K zemi se po střetu s obráncem hostů dostal na levé straně vápna Šural, na řadu tak přijde další přímý kop.
82
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Jonov, přichází Těrechov.
80
A na druhé straně vzápětí zakončoval i Šural, po zasekávačce se jeho střele otřela o bránícího hráče a Leščuk neměl vůbec lehkou práci. I on ale po reflexivním zákroku míč lapil do rukavic.
79
Ke střele se dostal Šachov, brankář Pražanů byl ale připravený celou situaci dobře vyřešit.
78
Od obou týmů jsme se už delší chvíli nedočkali veliké a jasně gólové šance, i proto tak Sparta Praha drží stále své hubené vedení 1:0 z prvního poločasu.
76
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Dočkal.
74
Na střídání brankařů dochází i u hostů, těžko však říci, jestli Šunin nekončí kvůli předchozímu ošetření. Každopádně, na jeho místě ho nahrazuje Leščuk.
70
Costa útočnou snahu zastavil odkopem míče, který se ještě odrazil od hostujícího hráče za čáru. Rozehrávat tak bude Miller.
70
Poslední chvíle se odehrávají spíše na polovině Sparty, která se nyní nemůže dostat zpět do útočných kolejí.
68
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Denisov, přichází Levin.
68
Tentokrát do útoku postupovala hned trojice útočících hráčů, kteří šli středem. Balón sice skončil v síti, ale až hodně dlouho poté, co byl odpískán ofsajd.
67
Dinamo se vydalo po levé straně do rychlé protiakce, která končila přízemní centrem na druhou stranu vápna. Rychle se ale k míči natáhl Miller a celou akci za pět minut dvanáct zastavil.
64
Mezitím vystřídala Sparta, místo Fataie nastupuje Juliš.
63
Hra se přerušuje, brankář Dinama totiž bude muset být ošetřen, jedná se pravděpodobně o pravou nohu.
62
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Pogrebňak, přichází Šachov.
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Djakov, přichází Katrič.
62
60
Měl šel na zadní tyč, kde se snažil udeřit Costa, jenomže se mu to nakonec díky jednomu z bránicích hráčů nepodařilo.
60
Přesně po hodině hry si míč u rohového praporku staví Šural, tak uvidíme, jestli Sparta něco vymyslí.
58
Leč se balón dostal do velkého vápna Sparty, Dinamo nedokázalo zakončit.
57
Nyní byl faulován jeden z hostů, což značí dobrou příležitost na přímý kop pro Dinamo.
57
Druhá polovina prozatím nedosahuje na tolik útočných akcí, jako tomu v prvním poločase.
55
Z branky si však došel a levou rukou míč vytáhl k pravé lajně Šunin.
54
V kombinace v pokutovém území tentokrát Pražané, ke střele ale nakonec došlo až po odražení míče do střední vzdálenosti. Následná střela ale pro domácí vybojovala alespoň rohový kop.
52
Holek musel stínovat jednoho z nebezpečně unikajících hráčů Dinama po pravé straně, nakonec ve správnou chvíli přišel skluz, který míč poslal do bezpečných míst pro Spartu.
51
Costa přenechal na levé straně míč Matějovskému, který i hned přihrával na Krejčího. Ten si ovšem pro balón seběhl do ofsajdu.
50
Zatím se hrají klidnější minuty, momentálně navíc ve středu hřiště, kde už došlo i na nedovolení zákroky.
48
Miller měl hned plné ruce práce, nečekaný lob po průnikové akce směřoval k levé tyči, k té se však brankář Sparty stihl rychle přesunout.
47
Nezvyklé rozehrání několik metrů za vápno, kde z první pálil Holek, prudký balón skončil v rukavicích Šunina.
46
První akce druhého poločasu přišla v podání domácích, ze které bude hned následovat rohový kop.
46
Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Morozov, přichází Živogljadov.
46
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bičík, přichází Miller.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mareček, přichází Vácha.
46
46
První poločase je u konce. Šance sice přišly na obou stranách, proměněna byla ale prozatím jen jedna, a to ta ze 32. minuty, kdy se po dorážce prosadil domácí Fatai. Sparta Praha tak bude vstupovat do druhé poloviny utkání ve vedení 1:0.
45
44
Po velikém závaru u levé tyčky Bičíkovy branky zvoní konstrukce!
44
Poslední chvíle první půle přinášejí menší útoky na obou stranách, nyní třeba jeden z nich zastavil na levé straně ve skluzu Holek, na řadu tak přijde rohový kop pro hosty.
42
Tohle mohlo pro Dinamo dopadnou klidně i vyrovnávající brankou. Obranná hlavička totiž k Bičíkovi nedoletěla, a tak se dvojice hráči dostala do šance dva na jednoho. Po přihrávce se však míč zastavil o ruku útočícího hráče, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.
41
Hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde bude od své brány odkopávat Šunin.
40
Poslední vteřinky se hraje spíše na polovině Sparty, hosté se ale nyní k žádní příležitosti prozatím nedostali.
38
Pogrebňak se do míče tedy pořádně opřel, balón však před hráče stojící ve vápně k Bičíkovy neprošel.
37
Možná šance na vyrovnání přijde po standardní situace v podobně přímého kopu, ten Dinamo bude zahrávat zhruba deset metrů od hranice vápna.
35
Ke střele se před šestnáctkou hostí odhodlal Mareček, jeho pokus ale šel vysoko.
34
Zato slavit mohla po hrubce jednoho z hostujících hráčů znovu Sparta! Míč se totiž po rozehrávce odrazil na levou stranu velkého vápna, kde se do příležitosti dostal Frýdek. Balón ale díky brankáři Dinama jde vedle branky.
33
Po rozehrávce ze středového kruhu se Dinamo ihned pokusilo o vyrovnávající akci, nyní se ale nedostalo ani k velkému vápnu Sparty.
32
Sparta právě vstřelila branku!
Předchozí akce domácí ještě udržela v útoku, najednou se z ničeho nic dostala za obranu dvojice hráčů. Ten první, Ladislav Krejčí, sice brankáře Šunina neprostřelil, KEHINDE FATAI už ale měl s dorážkou lehkou práci – 1:0!
31
Krejčí centroval na zadní tyč, míč se ale k správnému adresátovi nedostal.
31
Ale tentokrát přišel faul od hostů, konkrétně na Šurala, a to na pravé straně velkého vápna.
30
Několik hráčů využilo krátké přerušení hry na občerstvení, nyní se už ale hraje, Dinamo rozehrává po faulu ze své poloviny.
28
Chvíli se zase hrálo na polovině domácího mužstva, Bičík ale míč bezpečně ukryl do svých rukavic.
26
Matějovský z levého křídla přesunul křižně hru na druhou stranu, míč dopadal na pravou stranu vápna, kde byl nachystán zakončovat Šural, jenomže ten ve skluzu zakončil nad!
25
Sparta se možná okolo dvacáté minut zápasů zase více dostává do hry, protože nyní má více práce hlavně obrana hostů.
23
Krejčí šel středem hřiště do nepatrného úniku, těsně před zakončení ale jeden z obránců šel do skluzu, což hráči Sparty zakončení pokazilo. Nutno podotknout, že to ale Dinamo vyřešilo nakonec velice dobře.
21
Matějovský rozehrál míč přízemně na Šurala, kterému ale střela ideálně nesedla, protože skončila na prvním bránicím hráči.
20
Čtyři metry před pokutovým územím hostů byl faulován Frýdek, na řadu tak přijde pro Spartu velice zajímavá standardní situace!
19
Ústřední postavou devatenáctou minuty byl jednoznačně brankář Bičík, který nejprve kryl bombu z pravého křídla a následně i skrytou střelu z hranice pokutového území!
18
Zahustel prošel povedeně s míčem na noze až na pravou část velkého vápna Dinama, odkud nahrál na penaltový puntík. Tam si rychle seběhl Frýdek a pumelenicí napálil míč do břevna!
16
Balón už se znovu hýbe, a to kvůli kombinace hostů ve středu hřiště.
16
Hra je znovu přerušena, Zahustel totiž ve vlastním vápně nepříjemně šlápl jednoho z hostujících hráčů na pravou nohu.
14
Dinamo se snažilo nebezpečně a prudce dostat balón do prostoru před Bičíka, který ale nakonec díky rychlé práci svojí obrany zasahovat nemusel.
13
Šural bude v pořádku, už je se aktivně zapojil zpět do hry.
12
Tentokrát to však domácím už vyšlo, po pravém křídle rychle s míčem spěchal až do vápna Šural, ze kterého i následně odcentroval, ovšem nepřesně. Novice v dresu Sparty se pak ale ještě nepříjemně střela s jedním z obránců, hra se tak přerušuje a na hřiště spěchá ošetření.
11
Hra se oproti prvním vteřinám otočila, nyní je totiž více nebezpeční hostující tým, naopak Spartě se s míčem na noze nedaří dostat přes polovinu hřiště.
9
Český brankář si došel rychle pro míč, Pražané ale i nadále zůstávají na své polovině.
9
Hosté znovu nebezpeční před brankou Sparty, končí to druhým rohovým kopem v zápasu a prvním Dinama.
8
Defenziva Sparty zapomněla na Zobnina, toho tak následně do vápna vysunul jeden z jeho spoluhráčů, Bičík ale předvedl výborný zákrok!
7
Domácí nyní dobrou půl minutu kombinovalo nebezpečně kolem své šestnáctky, rozehrávka se jim však nakonec podařila, a to po pravém křídle.
6
Brabec si u středového kruhu počínal nedovoleně, hra se tak na chvíli přerušuje a míč se stěhuje na kopačky hostů.
5
Pražané už jsou zpět na útočné polovině a snaží se vymyslet další zajímavou akci.
4
Balón šel do velkého vápna, obrana Sparty byla ale dobře zformována a dobře situace vyřešila.
3
Dinamo si vybojovalo přímý kop na levém křídle, na zakončení to není, ale na zajímavý centr ano.
2
Standardní situace kryje bezpečně vysoký brankář Šunin, který rychle rozehrává dopředu.
2
Aktivní hra českého týmu pokračuje! Tentokrát z toho už byla větší šance, Dinamo totiž špatně rozehrálo a míč se pak dostal je Krejčímu. Ten si však dával tak dlouho přednost z Matějovským, až je nakonec ze slabé střely pouze rohový kop.
1
Vzápětí se hned snášel centr před pokutové území, kam si nabíhal Frýdek, ani ten se ale k míči ideálně nedostal.
1
Sparta se snaží hrát velice aktivně hned od úvodních sekund, Fatai totiž vlétl do rozehrávky hostů, kteří se však zaskočit nenechali.
1
Úvodní rozehrávku obstarají hráči Dinama Moskva.
Aktéři dnešního střetnutí už nastupují na travnatou plochu.
Přilehlá tribuna už se začíná velice solidně plnit, což naznačuje, že střetnutí už za pár minutek začne.

AC Sparta Praha: Bičík – Zahustel, Brabec, Holek, Costa – Šural, Mareček, Frýdek, Matějovský, Krejčí – Fatai
Náhradníci: Miller – Mazuch, Jiráček, Vácha, Dočkal, Juliš, Jánoš, Hybš, Konaté.

FK Dinamo Moskva: Šunin – Morozov, Djakov, Hubočan, Kozlov, Denisov, Zobnin, Dragun, Tašev, Jonov, Pogrebňak
Náhradníci: Gabulov, Leščuk, Kaljašin, Živogljadov, Šachov, Levin, Katrič, Saramutin, Těrechov.
Dobré odpoledne, vítejte u sledování dalšího přípravného zápasu Sparty Praha na soustředění ve Španělsku, tentokrát bude českému týmu soupeřem Dinamo Moskva!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.