Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bischofswerdaer FV 08 : Varnsdorf - 30. června 2019   14:00

Bischofswerdaer FV 08
3' Doplníme
1:3
(1:0)
Varnsdorf
Varnsdorf
53' Bielesz   • 79' Novák   • 90' Barac
Varnsdorf
1.poločas: Vaňák – Kazda, Houser, Kubista,Dzaba – Rybář, Breda – Barac, Kocourek, Zezula – Křivohlavý

2.poločas: Vaňák – Kazda, Finěk, Kubista, Bielesz – Rybář, Novák – Kim, Novák L., Barac – Šimon

90+1'
90'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB BARAC.
79'
Autorem branky je LUKÁŠ NOVÁK.
53'
Autorem branky je LUKÁŠ BIELESZ.
46'
45'
3'
Tým Bischofswerdaer FV 08 právě vstřelil branku! Střelce branky doplníme později.
1'
Hráči německého celku budou čelit Varnsdorfu, který si v uplynulé sezóně nevedl zrovna špatně, umístil se totiž na sympatické šesté pozici, přičemž manko na třetí Brno bylo devítibodové. Varnsdorf za celou sezónu prohrál pouze v osmi případech, navíc ho od dnešního soupeře dělilo pouze pět bodů, což není vůbec markantní číslo. Naopak Bischofswerdaer je celek z regionální ligy, ve které se v uplynulé sezóně umístil na šestnácté pozici, přičemž náskok na jediné sestupové místo byl osmibodový. Bischofswerdaer za celou sezónu vyhrál pouze desetkrát, navíc hned dvacetkrát odešel jako prohra.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Pomalu a jistě se nám rozjíždí příprava na novou sezónu, my budeme v rámci přátelského zápasu sledovat souboj mezi Bischofswerdaer FV 08 a FK Varnsdorf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.