Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Wolibórz - 29. ledna 2020   12:00

Třinec
Třinec
11' Steinhübel  • 13' Cienciala  • 25' Machalík  • 29' Arroyo  • 41' Cienciala  • 48' Wojnar  • 68' Steinhubel  • 79' Niemczyk  • 83' Hlúpik  • 90' Wojnar
10:1
(5:1)
Wolibórz
Wolibórz
14' Adamczyk
Třinec
Máchálek – Kotík, Dresler
Hřiště s UT, Lesní, Třinec
Wolibórz
Ziobro, Borek, N. Polak, Czerna, Osiecki, Lukas, Pawlak

Dnešní přípravné utkání je u konce a dá se říci, že na hřišti byl pouze jeden tým, a to ten třinecký, který v obou poločasech dokázal vstřelit pět branek. Hosté se prosadili pouze jednou, a tak si domů odvážejí krutou porážku. Já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u přípravého zápasu na počtenou.
90'
90'
Třinec právě vstřelil branku!
Máme tu desátou branku dnešního utkání, o kterou se postaral TOMÁŠ WOJNAR, který střelou do prázdné branky zakončil dnešní povedené utkání domácího týmu – 10:1!
88'
Z následného rohového kopu nacentroloval Valenta míč, tam hlavičkoval Janoščin, ale ten přestřelil branku.
87'
Hlúpik z pravé strany hledal zpětnou přízemní přihrávkou někoho ze spoluhráčů, ale vybojoval pouze rohový kop.
84'
Janoščin centroval z levé strany do šestnáctky, tam si naběhl Adam Lasota a hlavou těšně minul tyč Wolibórzké brány.
83'
Pomalu se nám blíží desítka. O devátou branku se postaral FILIP HLÚPIK, který se zjevil sám před brankářem Ziobrem a střelou k pravé tyči nedal hostujícímu brankáři šanci – 9:1!
82'
Po přihrávce Wojnara se ke střeleckému pokusu dostal Hlúpik, ale byl nachytán v ofsajdu.
79'
Po zpětné přihrávce Hlúpika si naběhl k míči PETR NIEMCZYK a střelou po zemi nedal Ziobrovi žádnou šanci – 8:1!
77'
Gabor ostře sestřelil Bedecse a je otázka, jestli vůbec domácí hráč dohraje utkání.
73'
Po přihrávce Niemczyka střílel Wojnar, ale jeho skákavá střela pouze doputovala k brankáři Ziobrovi.
70'
Další šance Třince po přihrávce Lasoty střílel Wojnar, ale ani on nedokázal překonat brankáře soupeře.
69'
Přímý kop Třince zhruba z dvaceti metrů, ke kterému se postavil Steinhübel a střelou k pravé tyči donutil k letu brankáře Ziobra, ten si s míčem poradil, když ho vyrazil.
68'
Z hranice vápna se dostal ke střele CHRISTIÁN STEINHÜBEL a přízemní střelou překobal hostujícího ochránce svatyně – 7:1!
67'
Přihrávku do volného prostoru dostal Hlúpik a zpoza šestnáctky zkusil přelobovat brankáře Ziobra, ale míč nakonec skončil až za brankou.
66'
S následným rohovým kopem si hráči Wolibórza poradili.
65'
Hlúpik vysunul na levé straně Niemczyka, proti němu vyběhl gólman Ziobro a jeho prudkou střelu vyrazil na roh.
62'
Z pravé strany přihrával Hlúpik do šestnáctky, kde byl Tomáš Wojnar, ten se prudce opřel do střely a přestřelil.
58'
Szotkowski se mohl radovat z branky, ale rozhodčí včas zamával ofsajd, a tak se skóre nemění.
57'
Po zpětné přihrávce Hlúpika zkusil vystřelit s zpoza malého vápna Nieslanik, ale trefil pouze bránícího hráče.
52'
Nepříjemný prudký centr vyslal ze své kopačky Hlúpik, k míči se dostal ve vápně Nieslanik, ale ten míč poslal nad branku Wolibórzu.
48'
Mladíček Filip Szotkowski se na levé straně dostal k centru, poslal míč na zadní tyč kam si nabíhal kromě brankáře také TOMÁŠ WOJNAR, a tento vysoký útočník němel problém dopravit míč hlavou do branky – 6:1!
46'
V prvním poločase jsme viděli porměrně jasnou převahu domácího celku, který si vydobyl čtyřbrankový náskok do druhé části hry. Hosté dokázali zareagovat pouze na druhý gól soupeře, ale to bylo vše, na co se polský tým zmohl. Uvidíme, jestli se dočkáme dvouciferného výsledku.
45'
45'
Z rohového kopu nic nebylo, a tak poločas končí rozdílem čtyř branek.
44'
Bulawův prudký centr před branku odvrátil hlavou před dobíhajícím Machalíkem obránce Lis.
44'
Nepříjemný centr Machalíka z levé strany odvrátila obrana polského celku, avšak domácí stále pokračují v útočné akci.
41'
Domácí přidávají další branku a dnes to vypadá na jasného vítěze. Po přihrávce Samiece se z levé strany šestnáctky opřel do míče LUKÁŠ CIENCIALA, a ten prudkou střelou překonal brankáře – 5:1!
39'
Steinhübel hledal kolmicí rozběhnutého Arroya, ale k míči se dostal dříve Maik.
38'
Dvě dobré příležitosti v podání třineckých fotbalistů. První střelu Lasoty odrazil jeden z hostujících obránců do středu vápna a vzápětí pálil Samiec, ale jeho sražená střela skončila u brankáře Maika.
35'
Do ojedinělé šance se dostali hosté, z pravé strany Mika našel před brankou Derena, ale ten v sobouji s třineckým brankářem Mrózkem neuspěl, jelikož jeho střelu polapil v pravé polovině branky.
34'
Cienciala se obtočil kolem soupeře ve vápně a prudkou střelou si vynutil rohový kop. Domácí tlačí soupeře na jejich polovině.
33'
Z levé strany odcentroval Ondřej Kušnír na Arroya, který míč trefil nad břevno Maikovy branky.
29'
Rychlá kombinace třineckých, kdy Cienciala přihrál před bránu míč LUISU ARROY a ten střelou pod břevno zvyšuje – 4:1!
28'
Pulava se snažil protáhnou kolem postranní čáry, ale včas ho o míč připravil Gabor.
25'
Akci na konci zakončil trošku šťastnou střelou DAVID MACHALÍK, k dorážce se dostal ještě Arroyo, ale míč už byl za brankovou čárou – 3:1!
22'
Cienciala z levé strany prudce odcentroval před branku, kde s tím měl brankář Maik mírné potíže, ale nadvakrát se mu podařilo míč chytit.
21'
Na hranici vápna dostal trochu prostoru Deren a prudkou přízemní střelou nechal vyniknout gólmana Mrózka.
16'
Zdravotní komplikace na jedné ruce brankáře Maika, ale po ošetření pokračuje ve hře.
14'
Wolibórz právě vstřelila branku!
Máme tu rychlou odpověď Norbert Polak krásnou kolmicí vysunul do akce MATEUSZ ADAMCZYKA, který střelou po zemi pokořil brankáře Mrózka – 2:1!
13'
Na levé straně se uvolnil LUKÁŠ CIENCIALA a střelou po zemi zvyšuje na dvoubrankový rozdíl – 2:0!
11'
Slovenský záložník CHRISTIÁN STEINHÜBEL se dostal k míči na kraji šestnátcky a prudkou střelou překonal brankáře Maika – 1:0!
10'
Lasota vysunul po levé straně Arroya, ten si z kraje hřiště naběhl až k šestnátce a prudkou střelou trefil Ernesta Polaka, polský hráč tak zabránil gólové šanci.
7'
Po rohovém kopu musel do vzduchu brankář Maik, který vyboxoval pěstmi míč do bezpečí.
6'
Na levé straně byl volný Cienciala, který zpětně přihrál před šestnáctku Samiecovi a jeho prudká tečovaná střela jen těsně minula levou tyč branky.
5'
Na druhé straně zkoušel štěstí Deren, ale střelou z levé strany nemohl překvapit Mrózka, pro kterého to je první start za třinecký tým.
4'
Po rohovém kopu Machalíka hlavičkoval Erik Šuľa, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
3'
Lasota se prokličkoval před brankáře, ale kličkou na něho nevyzrál. Rohový kop pro domácí celek.
2'
Arroyo poslal z levé strany míč do vápna, tam se po odrazu od hráče Třince dostal k volnému Machalíkovi, který vystřelil z první, ale vůbec netrefil Maikovu branku.
1'

FK Fotbal Třinec: Mrózek – Kušnír, Machalík, Zahulák, Samiec, Arroyo, Bulawa, Šuľa, Lasota, Steinhübel, Cienciala
Náhradníci: Adamuška, Szotkowski, Niemczyk, Burgo, Janoščin, Valenta, Bedecs, Hlúpik, Nieslanik, Wojnar

Słowianin Wolibórz: Maik – E. Polak, Adamczyk, Keska, Osicki, Lis, Gabor, Mika, N. Polak, Deren, Skarbinski
Náhradníci: Ziobro, Borek, N. Polak, Czerna, Osiecki, Lukas, Pawlak

Rozhodčí: Máchálek – Kotík, Dresler.
Po zkoušce v Olomouci se vrátil do Třince Luis Arroyo, naopak s Karvinou jsou na soustředění v Turecku Filip Kubala a Muhamed Tijani. Dnes by třinecký dres mohli obléknout testovaní hráči Erik Puchel a Christián Steinhübel.
Pro Slezany to je třetí soupeř v zimní přípravě. V prvním přátelském utkání zvítězili na domácí umělce proti slovenské devatenáctce 4:0, ve druhém uspěli v Žilině proti Liptovskému Mikuláši. Druholigový slovenský celek zdolali 2:0.
Wolibórz je po podzimu lídrem A třídy v části Walbrzych. Ve 14 zápasech ztratil pouze dva body za remízu s Czermnou Kudowou 4:4. Zbylých třináct zápasů skončilo rozdílem třídy, tedy o tři a více gólů.
Přeji vám příjemný středeční den u sledování online přenosu z netradičního zápasu. Na třinecké umělce se proti sobě postaví druholigový český celek FK Fotbal Třinec a účastník polské sedmé nejvyšší soutěže Slowianin Woliborz.

Dá se očekávat jednoznačný výsledek ve prospěch domácího celku, jenže otázkou je, jak k tomu oba kluby přistoupí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.