Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Jihlava - 19. ledna 2022   14:00

Ml. Boleslav
9' Škoda  • 43' Pech  • 49' Douděra  • 55' Ewerton
4:1
(2:1)
Jihlava
Jihlava
23' Fila
Mikulec – Dufek, Ladra, Mužík, Hlavatý, Dancák, Suchý, Škoda, Pech, Preisler, Jurásek
Leitl, Matějovský, Ewerton, Douděra, Fila, Langhamer, Mašek, Smrž, Karafiát, Kaulfus, Šerák

90+1'
90'
Zápas už se dohrává v poklidu. Jihlava je na míči, ale žádná šance nepřichází.
87'
Na druhé straně šel sám na branku jeden z hostů a mířil placírkou na přední tyč, ale Šerák předvedl výborný zákrok!
86'
Ewerton posunul na Leitla, ten ale uklouznul a branku z penalty přestřelil!
85'
Boleslav teď nevyřešila brejk dobře. Filovi se zapletl míč mezi nohy a následný centr Ewertona vyboxoval brankář hostů.
83'
Domácí drží míč na kopačkách a otáčí hru přes brankáře Šeráka.
80'
Jeden z jihlavských se ale dostal ke střele z hranice vápna a mířil k pravé tyči. Šerák střelu v klidu pokryl.
80'
Dobrá kombinace Jihlavy ztroskotala na špatném zpracování jednoho z modrožlutých.
78'
Jihlavě se nabídla možnost standartní situace z levé strany. Míč přiletěl do vápna a hlavička jednoho z hostů skončila nad.
76'
Míč se dostal až na levou stranu k Filovi a ten prověřil hostujícího brankáře. Ten byl ale rychle na zemi a střelu vyrazil.
74'
Ewerton prosvištěl obranou Jihlavy a střílel na zadní tyč. Střela mu nesedla a skončila vedle.
72'
Karafiát teď zastavil dobrým zákrokem rodící se akci hostů.
70'
Tak to byla velká minela jihlavské obrany. Míč dostal Ewerton a bylo přečíslení tři na dva. Míč dostal Langhamer, který se dostal až před brankáře hostů, ale střela mu hodně nesedla a doklouzala se vedle branky.
69'
A znovu Matějovský vymýšlel nějakou parádní nahrávku jak je u něj známo. Tentokrát hledal Ewertona, ale skončilo to stejně jak akci předtím.
68'
Matějovský hledal dlouhým míčem Filu. Ten ale o kousíček nedosáhl.
66'
Ewerton už mohl střílet, jenže akci se snažil ještě vyšperkovat přihrávkou na volného Filu. Tomu ale míč odskočil od nohy.
65'
Jihlava se snažila vyslat průnikovou přihrávku, ale ta byla dlouhá a míč si sebral Šerák.
63'
Douděra posunul na vápno Maškovi, jenže jeho střela byla zblokována.
62'
Fila se dostal k hlavičce po centru od Ewertona, ale jeho pokus skončil nad brankou.
60'
Jihlava se dostala k odraženému míči a jeden z hostů vystřelil. Jeho pokus ale trefil jen jednoho z domácích obránců.
58'
Fila si teď dovolil jeden na jednoho a poté předal míč Ewertonovi na hranici vápna. Brazilský křídelník trefuje břevno!
57'
Langhamer se dostal za obranu a střílel na zadní tyč! Jihlavský brankář vyráží.
55'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A Mladá Boleslav přidává další branku! Brazilec Ewerton si ve vápně hodil míč na levačku a zakončil přesně na bližší tyč 4:1!
53'
Boleslavští drží míč na svých kopačkách a kontrolují tento zápas.
51'
Brankář Šerák byl teď pod tlakem a míč zakopl pro jistotu do autu.
49'
Parádní akce od domácích! Marek Matějovský poslal dlouhý míč na Ewertona, který znovu jako před malou chvílí našel na vápně svého spoluhráče. Tentokrát to byl DAVID DOUDĚRA, který zakončil přesně k levé tyči 3:1!
48'
Obrovská šance! Ewerton obehrál hráče na levé straně a našel na hranici vápna Maška. Ten střílel do levé části branky, ale nepřišel si na brankáře hostů.
47'
Vypadá to, že domácí obměnili na druhý poločas celou jedenáctku.
46'
45+1'
45'
Boleslav bude chtít dohrát první půlku v poklidu.
43'
A Boleslav před koncem poločasu utíká do vedení! Míč se dostal skrz malé vápno až k DAVIDOVI PECHOVI, který zakončil do prázdné branky 2:1!
41'
Mužík točil míč na zadní tyč z hranice vápna. Střela byla zblokována. Jihlava šla do brejku na druhé straně a střela jednoho z hostů skončila těsně vedle pravé tyče Mikulce.
40'
Hra je teď nepřesná na obě strany. Ani jeden z týmů se nemůže dostat do šance .
39'
Dancák to zkusil z hranice vápna, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a skončil nad brankou Jihlavy.
37'
Ale z rohu nakonec nic nebylo. Domácí si centr pohlídali a odkopávají.
36'
Centr jednoho z jihlavských byl zblokován. Vhazování poblíž vápna Boleslavy. Jihlava nakonec vybojovala roh.
34'
Dancák posunul na Juráska, který odcentroval z levé strany přesně na hlavu Milana Škody! Jeho hlavička šla ale doprostřed branky a brankář hostů si s ní poradil.
32'
Hlavatý hledal na lajně rozběhlého Ladru, ale míč byl moc dlouhý a končí v autu.
31'
Ladra se dostal po rohu k odraženému míči a hledal prudkou přihrávkou někoho ze svých spoluhráčů ve vápně. Jihlavská obrana ale odkopává.
30'
Jihlavští to mají opravdu těžké se dostat do nějaké delší kombinace. Boleslav dobře kryje střed a nepouští hosty na svoji polovinu. Teď si domácí vybojovali rohový kop.
27'
Jihlavský nákop byl teď nepřesný a skončil v autu na půlce Mladé Boleslavy. Domácí rozehráli a kombinují okolo vápna.
25'
Dancák mohl jít sám na branku, ale to by nesměl být nachytán v ofsajdu.
24'
Domácí mohli jít hned do vedení, ale Ladra trefuje tyč!
23'
Jihlava právě vstřelila branku! Jihlavští poslali balón do vápna na LUKÁŠE FILU, který sice prohrál hlavičkový souboj, ale dostal se k odraženému míči a zakončil přesně k pravé tyči 1:1!
22'
Preisler teď zastavil rozvíjející se brejk hostů povedeným skluzem.
20'
Mladá Boleslav napadá rozehrávku Jihlavy, která se nakonec z tlaku dostala až k vápnu domácích. Ladra se ale dobře vrátil a zakopnul míč do autu.
19'
Milan Škoda teď neslyšel za ním nabíhajícího Tomáš Ladru a vzal mu střelu z nohy. Do útoku šla tak Jihlava, která se dostala ke střele z hranice vápna, ale Mikulec schoval míč do koše.
18'
Jihlava si připisuje útočný faul a přichází tak o míč. Na druhé straně Boleslav kombinuje okolo hostujícího vápna.
16'
Na druhou stranu šla do brejku Jihlava čtyři na tři, ale boleslavská defenzíva se výborně vrátila a zamezila hostům dostat se ke střelbě.
15'
Pech otáčí hru až přes brankáře Mikulce. Ten nakopl balón na Milana Škodu, který o míč přišel.
14'
Jurásek obdržel dlouhý pas od jednoho z domácích, ale nacházel se v ofsajdu a nadějná akce tak končí.
14'
Hlavatý si teď obhodil obránce na pravé lajně a vybojoval rohový kop.
13'
Milan Škoda teď dobře podržel balón na polovině hostů a rozjel tak útočnou akci. Boleslav je zatím jasně aktivnější.
11'
Centr jednoho z boleslavských skončil přesně na kopačce Ladry, který z pozice penaltového puntíku málem navýšil skóre domácích! Brankář hostů se ale vyznamenal a byl rychle na zemi.
9'
Nádherná akce domácích a na jejím konci byl MILAN ŠKODA, který se po dobro přihrávce objevil sám před brankářem hostů a zakončil placírkou k přední tyči 1:0!
8'
Marek Suchý teď ukázal svoji zkušenost, když pohlídal míč tělem před napadajícím hráčem hostů. Mikulec míč sebral a rozehrál.
8'
Jurásek posílal do vápna štiplavý centr, který ale obrana Jihlavy odhlavičkovala.
7'
Boleslav se hezkou kombinací dostala z tlaku až před vápno Jihlavy a kombinuje.
5'
Jeden z jihlavských centroval od pravého rohu. Míč proskákal až k Mikulecovi, který bez problému chytá. Na druhé straně si navedl míč na střelu Mužík, ale jeho pokus byl zblokován.
4'
Jihlava se dostala po dvou minutách na půlku svého soupeře a kombinuje. Boleslav ale brání pozorně.
4'
Boleslav se dostala do zajímavého přečíslení z pravé strany. Preisler hledal svého spoluhráče před brankou, ale přihrávku zastavil skluz jednoho z hostů.
3'
Dancák poslal míč za obranu na Škodu, ale ten byl u balónu později než vybíhající brankář hostů.