Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Zlín - 2. července 2022   11:00

0:2
(0:0)
Zlín
Zlín
60' Procházka   • 78' Simerský
Karviná
Neuman (46. Ciupa) – Krčík, Šindelář (63. Stropek), Žídek (46. Teplan), Mikuš (63. Motyčka) – Nešický (63. Vlachovský), Soukeník (63. Boháč) – Čmelík (63. Kokovas), Málek (72. Tavares), Zedníček (46. Clement) – Svoboda (63. Zych).
Zlín
1. půle: Dostál – Fillo, Kolář, Procházka, Číž – Reiter, Didiba, Janetzky, Vukadinović, Jawo – Bobčík.

2. půle: Bachůrek – Drame, Simerský, Procházka, Bartošák – Číž, Didiba, Janetzký, Fantiš, Hellebrand – Chwaszcz.

90'
78'
Zlín právě vstřelil branku!
Autorem branky je DOMINIK SIMERSKÝ.
60'
Autorem branky je VÁCLAV PROCHÁZKA.
46'
Sestava Zlína do druhé půle: Bachůrek – Drame, Simerský, Procházka, Bartošák – Číž, Didiba, Janetzký, Fantiš, Hellebrand – Chwaszcz.
První poločas nám branku zatím nepřinesl, i když o něco více ze hry měl domácí celek. To však nestačilo, a tak si na přesný zásah zatím musíme počkat. Do druhého poločasu nám na domácí straně vběhnou do hřiště Ciupa, Clement a Teplan. V šedesáté minutě by měl dostat šanci zbytek týmu.
45'
1'

MFK Karviná: Neuman – Krčík, Šindelář, Žídek, Mikuš – Nešický, Soukeník – Čmelík, Málek, Zedníček – Svoboda.

FC Fastav Zlín: Dostál – Fillo, Kolář, Procházka, Číž – Reiter, Didiba, Janetzky, Vukadinović, Jawo – Bobčík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.