Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Újpest FC - 16. července 2022   15:15

Liberec
Vliegen – Gebre Selassie, Talovierov, Purzitidis, Mikula, Mara, Červ, Matoušek, Frýdek, Ghali, Rabušic.
Újpest FC
Banai– Diaby, Tallo, Antonov, Bjeloš, Kuusk, Onovo, Pauljevič, Ljujič, Katona, Mack
Pajovič, Hámori, Kastrati, Boumal, Simon, Kone, Yahaya, Radoševič, Szabó, Kovács.

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu.
Utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou, ale největší šanci druhé půle a vlastně i celého utkání měl v 73. minutě liberecký útočník Rondič, jenž trefil přízemní ranou zpoza vápna tyč. Jinak ale utkání bylo prakticky vyrovnané. Další utkání čeká Liberec v úterý, kdy se od 14:00 utkají s týmem Mezokovesd, který je opět z Maďarska.
90+2'
87'
Višinského střelu srazil jeden z hráčů na roh.
86'
Kuusk zneškodnil nebezpečnou přihrávku jednoho z libereckých hráčů.
84'
Střídání v týmu Újpest FC:
ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Kovács.
80'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
ze hřiště odchází Talovierov, přichází Polyák.
80'
ze hřiště odchází Gebre Selassie, přichází Michal.
76'
ze hřiště odchází Yahaya, přichází Szabó.
74'
ze hřiště odchází Banai, přichází Pajovič.
ze hřiště odchází Pauljevič, přichází Kone.
ze hřiště odchází Tallo, přichází Simon.
73'
Rondič zpoza vápna přízemní střelou trefil pravou tyč, Gebre Selassie se k dorážce dostal, ale bránu přestřelil.
Jednomu z libereckých hráčů odmáván ofsajd.
67'
ze hřiště odchází Onovo, přichází Radoševič.
65'
ze hřiště odchází Ghali, přichází Plechatý.
ze hřiště odchází Matoušek, přichází Mészáros.
ze hřiště odchází Mikula, přichází Preisler.
Rozhodčí opět přerušuje hru a je tady znovu přestávka na pití.
64'
Diaby zblokoval Doumbiův centr. Liberec dostane možnost dalšího rohového kopu.
62'
Tallo vypálil levačkou vedle Vliegenovy brány.
58'
Rondič hledal přihrávkou za obranu Ghaliho, slibnou šanci ale zmařil včasným vyběhnutím brankář Banai.
58'
ze hřiště odchází Ljujič, přichází Kastrati.
56'
Matoušek pronikl z pravého křídla až do pokutového území. Banai jeho střelu z ostrého úhlu vyrazil. Liberec zahrává rohový kop.
54'
ze hřiště odchází Katona, přichází Yahaya.
51'
Na hřišti zůstal ležet Tallo, ale nakonec se zvedl a pokračuje ve hře.
46'
ze hřiště odchází Frýdek, přichází Višinský.
ze hřiště odchází Rabušic, přichází Rondič.
ze hřiště odchází Mara, přichází Varfolomejev.
ze hřiště odchází Červ, přichází Doumbia.
46'
ze hřiště odchází Pourzitidis, přichází Prebsl.
46'
Rozehrávku obstaral maďarský tým, konkrétně Tallo.
Sestava Liberce ve druhé půli: Vliegen – Gebre Selassie, Talovierov, Prebsl, Mikula – Varfolomejev, Doumbia – Matoušek, Višinský, Ghali – Rondič.
46'
První půle přinesla několik šancí na straně obou týmů, ale gól jsme zatím neviděli, a tak platí skóre 0:0.
45+4'
41'
Tallo vyslal míč na branku, ovšem jeho pokus minul pravý horní roh Vliegenovy brány.
40'
Ljujič musel být ošetřován, ale už je na nohou a zpět na hrací ploše.
37'
Dobrý Matouškův pokus ze šestnáctky končí mimo.
Momentálně se hraje spíše ve středu hřiště, hra je zatím stále celkem vyrovnaná.
33'
Jeden z hráčů Liberce vypálil levačkou do středu brány, ale trefil jenom připraveného brankáře Banaie.
32'
V pokutovém území se ke střele dostal Bjeloš, ovšem jeho rána byla slabá a Vliegenovi nenadělala žádné problémy.
31'
Vliegen nyní zasáhl proti Ljujičově střele z dálky.
31'
Matoušek vystřelil z dobré pozice a míč se ještě odrazil k Rabušicovi, který se sice prosadil, ale gól neplatí kvůli odpískanému ofsajdu.
24'
Ljujič mířil na bránu Liberce a vyslal střelu. Brankář Vliegen ale předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč na roh. Újpest tak má k dispozici kop od rohového praporku.
Kvůli teplému počasí nařídil rozhodčí krátkou pauzu, aby se hráči mohli napít.
Slovan byl v prvních minutách utkání aktivnějším celkem, ovšem stále se hraje za nerozhodného stavu v teplém počasí, které momentálně v Rakousku panuje.
21'
Antonov dlouhým nákopem poslal míč mimo hřiště. Rozehrávku tak má Slovan.
14'
Rabušic svým centrem hledal ve vápně Mikulu, ale jeho pokus hlavou končí v rukavicích Banaie.
14'
Větší šance zatím nepřišla, oba týmy vyčkávají na nějakou větší příležitost.
8'
Katona postupoval po levé straně hřiště, ale rozhodčí svým hvizdem signalizuje faul.
Frýdek rozehrával volný přímý kop a míč se ještě odrazil k Mikulovi, ale jeho střela skončila vedle.
1'
Ghali vybojoval míč a posunul ho Frýdkovi, který ale trefil pouze bránícího Diabyho. Brankář Banai bude kopat od brány.
1'
Úvodní výkop měli hráči Liberce.
1'
Liberec nastoupí v modrých dresech, Újpest ve fialovo- bílé kombinaci.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Fotbalisté Liberce mají před sebou soustředění v Rakousku, kde odehrají ještě tři zápasy. Prvním soupeřem je maďarský tým Újpest FC. Tým z Budapešti skončil v minulé sezóně maďarské ligy na pátém místě, jen čtyři body od čtvrté příčky, která zajišťuje postup do kvalifikace o Evropskou konferenční ligu. V posledním přípravném utkání prohrál maďarský tým s Bohemians 0:1.
Liberec v posledním přípravném utkání narazil na polský tým Legnica a díky gólům Ghaliho, Rondiče a Matyáše Kozáka z penalty zvítězil 3:0. Trenér Luboš Kozel bude moct v tomto zápase využít novou posilu Maxima Talovierova, který přišel na hostování z pražské Slavie. Výkop je naplánován na stadionu v Ottensheimu nedaleko Lince v 15:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:15.