Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Teplice - 2. července 2022   11:00

Ml. Boleslav
14' Matějovský  • 39' Ladra  • 66' Škoda
3:2
(2:2)
Teplice
Teplice
11' Hyčka   • 24' Čerepkai
1. poločas: Šeda – Pech, Suchý, Donát, Fulnek – Vaníček, Matějovský, Mašek, Rolinek – Stránský, Ladra.

2. poločas: Polaček – Látal, Šimek, Jahić, Karafiát – Skalák, Dancák, Darmovzal, Preisler – Škoda, Krobot
Petřík – Machač, Černoevič
Městský stadion Mladá Boleslav
150 diváků
Teplice
Mucha – Knapík (46. Kučera), Dramé, Vondrášek (67. Chaloupek) – Hyčka (67. Kodad), Křišťan (67. Čičovský), Trubač, Mareček (67. Jukl), Urbanec – Čerepkai (67. Procházka), Vachoušek (67. Hora)

V pohledném utkání vítězí Mladá Boleslav nad Teplicemi 3:2, když na dva zásahy hostů dokázala odpovědět z penalt a po přestávce z bleskového kontru po nastřelené tyči rozhodl Milan Škoda.
Další utkání sehrají mladoboleslavští fotbalisté na domácí půdě ve středu od 11 hodin proti Pardubicím.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:8.
90+1'
90+1'
V nastaveném čase ztratil míč Pech, tutovku hostujícího Trubače likviduje Polaček zdviženýma rukama a vyrovnání se nekoná.
90'
Pomezní signalizuje zdviženým praporkem ofsajd Teplic.
88'
Přetažený centr zachytil na hrudi Dancák, musel však s míčem v záklonu zacouvat a místo střely přihrál pod sebe Darmovzalovi. Jeho nákop prodloužil hlavou naslepo Skalák do míst, která měli pod kontrolou skláři.
87'
Obléhání teplického území trvá, Dramé znovu v akci a Karafiátův nákop odpálil opět do autu. Po jeho rychlém vhození získala Boleslav první roh po delší době.
86'
Míč před bránu prostrkával znovu Preisler, ale Dramé se včas vrátil a zakopává za postranní čáru.
84'
Karafiát uvolnil po levé čáře Preislera, jehož přesný centr napálil bez přípravy metr vedle brány Škoda.
81'
Pech si udělal prostor před velkým vápnem a pálí přímo do Muchovy náruče.
79'
Šimek pojistil míč ve vlastním vápně před dvojicí napadajících hráčů a předal ho Jahićovi, jehož dlouhý nákop míří za postranní čáru.
76'
Hlavička z malého vápna směřuje vysoko nad, rozehrává se odkopem od brány domácího mužstva.
76'
Velmi riskantně ho odvrací Jahić kolenem těsně nad břevno vlastní brány. Následuje třetí roh v řadě.
75'
Tečovaný křížný pas Tomáše Kučery vynesl Teplicím roh pro změnu z levé strany.
75'
Pátý rohový kop Teplic domácí hlavičkáři odvracejí.
74'
Dnešní utkání sleduje 150 diváků.
73'
Dancákův oblouček za zeď teplická obrana vystihla a zakopává míč přes celé hřiště až k Polačkovi.
72'
Z teplické lavičky míří k otřesenému hráči masér, ovšem pískán byl faul hostů.
71'
Tečovaný míč se dostal za zeď, kde ho nehlídaný hostující fotbalista posílá nepříliš prudkou placírkou z úhlu do brankáře Polačka.
70'
Po Preislerově faulu kopou přímák přibližně z 25 metrů skláři.
67'
V boleslavském dresu se místo Skaláka vrací do hry Pech.
67'
V mužstvu Teplic proběhlo hromadné střídání hned šesti hráčů. Odstupují Vondrášek, Hyčka, Křišťan, Mareček, Čerepkai a Vachoušek, na trávník míří Chaloupek, Kodad, Čičovský, Jukl, Procházka a Hora.
66'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
To je neuvěřitelný kontraúder. 12 vteřin po nastřelené tyči se na druhé straně prosazuje MILAN ŠKODA. Převzal od Denise Darmovzala padesátimetrový pas za obranu, kličkou se zbavil protihráče a v nelehké pozici úžasně přeloboval vysunutého Muchu.
66'
Vondrášek vystihl pomalou rozehrávku Hasana Jahiće, k míči se dostal Vachoušek a tvrdou střelou přes couvajícího bosenského obránce napálil tyč!
66'
Hyčkův křížný pas směřuje do rukavic Martina Polačka.
65'
Urbanec trefil z úhlu jen dobře postaveného Polačka, po vzájemném souboji o odražený míč v boleslavské šestnáctce končí dva hráči na trávníku, avšak rozhodčí nechává hru plynout.
63'
Ze série dvou rohových kopů Mladoboleslavští nic nevytěžili, míč končí za bránou.
62'
Milan Škoda dostal míč do uličky za obranu, místo střely zleva ještě přistrčil Jiřímu Skalákovi, který se drží za hlavu. V tutovce vyslal lehce tečovanou křížnou střelu těsně vedle.
61'
Taktickým faulem zastavuje v zárodku teplický protiútok Milan Škoda.
58'
Čtvrtý teplický roh se snesl jen do rukavic brankáře Polačka.
57'
Stejně dopadl na druhé straně tvrdou střelou z otočky Darmovzal.
56'
Čerepkai v dobrém postavení uvnitř šestnáctky nastřelil jen chrániče domácího obránce.
56'
Alois Hyčka vytloukl bloky o napadajícího Preislera a kope se od teplické brány.
53'
Hyčka prostrkával zprava míč na malé vápno Vachouškovi, kterého mladoboleslavská defenzíva nepustila do zakončení skluzem.
52'
Polaček ztlumil o trávník a následně chytá do rukavic Marečkovu střelu ze střední vzdálenosti po zpětné přihrávce z levé strany.
50'
Přízemní střelu zpoza šestnáctky vyslal navrátilec z ústeckého hostování Ladislav Krobot. Brankář Mucha po ní skočil, ale nakonec těsně zasahovat nemusel.
48'
Teplický roh rozehrál Hyčka, hlavou ho posunul za sebe do bezpečí novopečený domácí kapitán Darmovzal.
46'
V mužstvu Teplic naopak o přestávce proběhla jen jedna změna, když Knapíka vystřídal Kučera.
46'
Mladá Boleslav nastupuje do druhé půle kompletně s novou jedenáctkou: Polaček – Látal, Šimek, Jahić, Karafiát – Skalák, Dancák, Darmovzal, Preisler – Škoda, Krobot.
46'
Na někdejším mladoboleslavském Ústředním stadiónu viděli diváci čtyři branky, když na dva zásahy Teplic z rychlých akcí přes celé respektive přes půl hřiště odpověděli domácí vždy z penalt. O přestávce se dá čekat hromadné prostřídání sestav, hráči neodcházejí do šaten, ale zůstávají na trávníku.
45+1'
45'
Mrštný Pech centroval po průniku teplickou obranou, jenže nikdo mu nenabíhal a míč skočil do Muchovy náruče.
44'
Hosté vystihli Donátovu patičku za sebe, nakonec Vaníček nezachytil míč u lajny a Teplice vhazují.
43'
Pech se uvolnil přes několik hráčů, zpětnou přihrávku do vápna srazil Dramé na roh.
42'
Teplický Hyčka centroval již mimo hrací plochu.
41'
Po rozehrávce nakrátko centroval Matějovský na Rolinka, jehož nádherný volej otřásl břevnem! Odražený míč ještě vracel Vaníček hlavou před bránu, ale to už si Mucha ve spolupráci s obranou pohlídal.
40'
Trestný kop z pravé strany v blízkosti šestnáctky získala Mladá Boleslav.
39'
Z pokutového kopu nezaváhal TOMÁŠ LADRA. Brankář Mucha tentokrát uhodl směr, ale na prudkou střelu k pravé tyči nedosáhl.
39'
Vondrášek vletěl pod nohy Maškovi a nemůže následovat nic jiného než další pokutový kop pro domácí.
38'
Na přetažený krátký roh naskakoval na zadní tyči Knapík, hlavičkou však boleslavskou hradbu nepřekonal.
37'
Rolinek stáhl jen asi dva metry od kratší strany pokutového území Hyčku, to je velmi zajímavá standardka pro Teplice.
35'
Faul domácího Maška ve středovém kruhu.
33'
Rohový kop hostů odhlavičkoval Donát, střela jednoho z teplických hráčů z dálky poté míří vysoko nad břevno.
32'
Skákavou křížnou střelu Čerepkaie sice číhající Trubač na zadní tyči nezachytil, ale Severočeši získali alespoň roh.
30'
Další pohledná mladoboleslavská souhra. Mašek se protáhl do šestnáctky, jeho střelu hosté zblokovali a z druhé vlny pálil Vaníček jen o fous nad břevno.
29'
Šeda bez potíží chytá Křišťanův skákavý pokus zpoza šestnáctky.
27'
Teplice uklidňují hru, kombinují na své polovině a neváhají zapojovat do rozehrávky i brankáře Muchu.
24'
Teplice právě vstřelily branku!
Nedůrazný odkop zachytil jeden z hostujících hráčů hlavou na středovém kruhu, po třech rychlých přihrávkách na jeden dotek vymyslel finální kolmici novic Křišťan a ROMAN ČEREPKAI poděkoval přízemní střelou, která se o tyč odrazila do sítě.
23'
Teplické posile ze Slovanu Bratislava Čerepkaiovi je pískáno v útoku došlápnutí na soupeřovu nohu.
22'
Po pěti mladoboleslavských rozích rozehráli svůj první hosté, Trubačův centr vyboxoval Jan Šeda daleko pryč.
21'
Rolinek z dálky nakopává odražený míč do ochranné sítě.
20'
Matějovský vymyslel geniální přihrávku do uličky na Pecha, jehož hosté ve vápně hraničním soubojem odstavili za cenu rohu.
19'
Hosté se vymanili z tlaku a poprvé od vedoucí branky se dostali s míčem na polovinu soupeře. Tam je však máván záhy ofsajd.
17'
Po rozehrávce do strany hosté odvracejí Matějovského polovysoký centr.
16'
Série rohů pokračuje zblokovaným centrem z opačné strany.
15'
Další hlavička Teplických míří za čáru, domácí si roh zopakují.
15'
Knapík v tísni dával malou domů, ovšem Mucha odkopával až za čarou. Je to tedy druhý roh pro Boleslav.
14'
Autorem branky z pokutového kopu je MAREK MATĚJOVSKÝ. Nejzkušenější hráč na trávníku zavěsil k levé tyči, brankář Mucha skákal k pravé.
13'
Byla nařízena penalta pro Mladou Boleslav! Dramé stáhl unikajícího Fulneka.
11'
Brilantní akci přes celé hřiště od brankáře Muchy, který se vypořádal s důrazným presinkem domácích, zakončil ALOIS HYČKA. U postranní čáry se zbavil dvou hráčů a dlouhé sólo zakončil přesnou střelou zprava kolem Šedy do sítě.
10'
Suchý se vrátil s Čerepkaiem a odklidil před ním nakopávaný míč posunem k brankáři Šedovi.
9'
Vaníčkova střela zpoza velkého vápna míří přímo do strážce teplické svatyně Muchy.
8'
Pech dostihl těžký míč u postranní čáry pro Ladru, který patičkou posunul Matějovskému. Ten nabil nabíhajícímu Maškovi, jehož pokus hosté zblokovali.
7'
Po útočném faulu domácích rozehrávají opatrně zezadu Teplice.
5'
Pěkná boleslavská akce. Pech si navedl míč s pomocí narážečky s Ladrou na střed, pronikl obranou a střílel zpoza šestnáctky těsně vedle.
4'
Nakopávaný míč opět skáče jen do náruče brankáře Muchy, který si počkal na velkém vápně.
2'
První mladoboleslavský roh nevyšel, domácí si nerozuměli při rozehrávce nakrátko a míč snadno sbírá Filip Mucha.
1'
Tak podle barev je celkem jasné, že dnes zabodují modrobílí. Domácí mají modré dresy a bílé trenýrky, hosté naopak.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Pech, Suchý, Donát, Fulnek – Vaníček, Matějovský, Mašek, Rolinek – Stránský, Ladra
Náhradníci: Polaček – Šimek, Coňk, Jahić, Preisler, Karafiát, Dancák, Skalák, Darmovzal, Dufek, Krobot, Škoda

FK Teplice: Mucha – Vondrášek, Dramé, Knapík – Urbanec, Křišťan, Trubač, Mareček, Hyčka – Čerepkai, Vachoušek.
Teplice zatím narazily v přípravě na soupeře z nižších soutěží. Doma zdolaly do ČFL sestupující Ústí nad Labem 2:0 a v Modré u Děčína nestačily na druholigový Varnsdorf 2:3.
Také Jiří Jarošík zkouší celou řadu nových tváří, v přípravě se o žlutomodrý dres ucházejí obránce Dramé (Karviná), záložníci Křišťan (Vlašim), Urbanec (Prostějov), Čičovský (Ústí n.L.) a útočník Čerepkai (Slovan Bratislava).
Mezi odchody jsou hosté Čtvrtečka, Sejk, Fortelný, Tijani a Prošek, zkušení borci Mazuch a Mareš a na zkoušce v Dukle Praha je Moulis.
Fotbalisté Mladé Boleslavi se poprvé v letní přípravě představí doma. Po dovolených sehráli minulý týden turnaj v nedalekých Benátkách nad Jizerou, kde nejprve přišli o tříbrankové vedení a podlehli Slovanu Liberec 3:4 na penalty a v souboji o třetí místo rozdrtili druholigovou Příbram 7:0.
Mezi svěřenci Pavla Hoftycha se představilo několik staronových i zcela nových tváří: brankář Polaček (Bílsko-Bělá), krajní obránce Látal (naposledy Karviná), středopolaři Donát z Hradce Králové a Darmovzal z Opavy, křídlo Vaníček z Bohemians a navrátilci z hostování Fulnek a Krobot. Naopak chybějí opory Douděra a Ewerton, kteří přestoupili do Slavie Praha, hostování ukončili Sladký, Hlavatý, Smrž, Horský a do Bohemians zamířil hostovat Mužík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.