Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sabail : Bohemians - 12. ledna 2023   15:00

Bohemians
1. poločas: Valeš – Jindřišek, Mužík, Novák, Kadlec, Hála, Drchal, Vondra, Nový, Prekop, Křapka

2. poločas: Soukup – Hůlka, Petrák, Vilotić – Köstl, Morávek, Jánoš, Kovařík – Matoušek, Čermák – Puškáč
Vilotić, Čermák, Jánoš, Matoušek, Kovařík, Vrána, Soukup, Köstl, Puškáč, Hůlka, Morávek, Petrák, Jedlička, Necid

Bohemians měli v utkání navrch, vypracovali si i několik velmi slibných příležitostí, ale chyběla lepší muška. Přátelské utkání Sabail FK – Bohemians Praha 1905 tak končí bezbrankovou remízou.
90'
60'
O pět v akci Matoušek, který si zasekl, ale levačkou mířil jen nad břevno soupeřovy branky.
52'
Bohemka má více ze hry. Matoušek svou šanci neproměnil, po něm pálil z přímého kopu Kovařík, ale jeho pokus prolétl těsně nad brankou.
46'
45'
14'
Do první větší šance se dostal Mužík, ale jeho hlavička mířila nad branku.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.