Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
Ve druhé půli ještě přidali domácí jednu branku z rychlého protiútoku a zbytek druhé půle zodpovědně odbránili. Po velmi povedeném utkání vítězí Calcio Catania nad Laziem vysoko 4:0.
90+3
Catania už očividně nikam nechvátá a zápas se asi dohraje v poklidu.
90+2
Na svých kopačkách mají míč domácí hráči.
90
Nastavovat se budou 3 minuty.
89
Vhazovat před soupeřovo pásmem budou hosté.
87
Jeden z domácích hráčů teď musí být ošetřen, ale vypadá to, že bude brzy pokračovat ve hře.
86
Obrovská šance domácích. Lucas Castro ale v pádu netrefil míč přesně a stav skóre se tak nemění.
85
Po nedovoleném zákroku hostí budou rozehrávat domácí na středu hřiště.
84
Z rohového kopu hosté rozehráli, ale následný centr šel mimo hřiště.
83
Hraje se na středu hřiště. Teď vyslali hosté střelu z větší dálky, ale Andujar pohotově vyrazil balón na roh.
81
Další rychlý přechod předvedla Catania a z velkého vápna pálil nepřesně Lodi.
80
Hra se přesunula od branky hostů před velké vápna Calcia.
78
Domácí i nadále útočí, přihrávku před bránu nezachytil nikdo, až brankář Bizarri.
77
Střelecký pokus Lodiho končí mimo tři tyče.
76
Centr domácího hráče ovšem končí daleko mimo branku.
75
Standardní situace před velkým vápnem Lazia.
73
Míč je nadále v moci hostujícího celku a domácí už budou pravděpodobně pouze bránit a čekat na případnou další šanci z protiútoků.
71
Z hostujícího celku odchází Tommaso Rocchi a místo něj přichází Libor Kozák.
70
Střídání na obou stranách. Z domácího celku odchází Alejandro Gomez a nahrazuje jej Lucas Castro.
69
Catana právě vstřelila branku!
Z rychlého protiútoku domácí zvyšují už na rozdíl čtyř branek. Dlouhý pas našel Gomeze, který byl nechráněn po pádu hostujícího obránce a přesně přihrál před prázdnou bránu, kde číhal PABLO CEZAR BARRIENTOS.
69
Centr z pravé strany chytá domácí gólman Andujar.
67
Hosté se sice snaží o útočnou aktivitu, ale proti domácí obraně se jim nedaří.
66
Střídání na domácí straně. Sergio Almiron odchází a místo něj vbíhá na trávník Marco Biagianti.
65
Centr do vápna chytá Bizarri a rozehrává.
64
Rohový kop pro domácí.
63
Dobrá možnost domácího celku, ale Doukara nezakončil přesně.
62
Pokus hostí ovšem likviduje připravená domácí obrana.
61
Míč má znovu Lazio a znovu se usidluje před velkým vápnem Calcia.
60
Po delší době zase v útoku zahrozili domácí, ale čtvrtou branku nepřidali.
58
Ale domácí hráči výborně brání a míč odkopávají na soupeřovu polovinu.
57
Hosté postupují znovu dopředu.
56
Centr před bránu, který končí mimo hřiště, odkopávat od brány bude Andujar.
55
Lazio se usadilo před velkým vápnem domácích.
54
Z hranice velkého vápna pálil Stefano Mauri, ale bohužel pro hosty mimo bránu.
52
Hosté se ovšem ani tentokrát nedostali k nebezpečnější šanci.
51
Hosté po útoku z levé strany nakonec vybojovali rohový kop.
49
Do rychlého brejku po levé straně se dostal hráč hostí, ale míč si předkopl trochu moc a Andujar byl u něj dříve.
48
Ve druhé půli začali aktivněji znovu domácí hráči.
46
A druhé střídání. Ze hřiště odešel Hernanes a nahrazuje jej Sergio Floccari.
46
Do druhé půle nastoupuje místo Luise Cavandy hráč Cristian Brocchi.
46
Už na začátku prvního poločasu jsme viděli rychlý fotbal a dal se tak očekávat pěkný útočný fotbal. Ačkoli na začátku byli útočněji laděni hráči Lazia, tak nakonec udeřili domácí a to celkem třikrát. Celkově měli ze hry více hráči Calcia a po první půli zaslouženě vedou o tři branky.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
45+2
Catania bude ještě zahrávat rohový kop.
45+2
Před koncem první půle budou ještě zahrávat volný přímý kop domácí.
45
Rozhodčí Silvio bude nastavovat 2 minuty v prvním poločase.
44
Candreva to zkusil sám po pravé straně, ale moc si předkopl míč a rozehrávat budou domácí.
43
Hosté posledních pár minut sice drží balón na soupeřovo polovině, ale k ničemu nebezpečnějšímu to nevede, domácí jsou si vědomi svého vedení a zodpovědně brání.
42
Ani teď si hosté nevytvořili příležitost a od své branky bude odkopávat Andujar.
41
Hosté vybojovali rohový kop.
40
Hosté získali míč a blíží se k velkému vápnu.
39
Děj hry se teď odehrává převážně na středu hřiště.
37
Hráč hostí zkoušel střelu z větší dálky, ale odraženého míče se zmocnili domácí a postupují dopředu.
36
Už to vypadalo, že se dostanou hosté do dobré šance, ale Cavanda byl v ofsajdu.
35
Z rohového kopu Lazio nic nevytěžilo a u míče jsou domácí hráči.
34
Ke střele z velkého vápna se dostal Antonio Candreva, ale jeho střelecký pokus vyráží Andujar pouze na roh.
33
Hosté se zmocnili míče a postupují dopředu.
32
Po kombinaci před velkým vápnem přišla nakonec střela mimo bránu. Odkopávat od brány bude Bizarri.
31
Zvláště, když v útočné aktivitě pokračují domácí.
30
To je hodně studená sprcha pro Lazio, které nastoupilo do zápasu s velkým elánem a bude velmi těžké s vývojem utkání ještě něco udělat.
29
Po krásném centru z levé strany dorazil míč do branky v pádu ALEJANDRO GOMEZ. Hostující obránce sice ještě vykopl míč z branky, ale podle rozhodčího už byl za čarou a tak je stav v 29. minutě už 3:0 pro domácí.
27
První žlutá karta dnešního utkání pro Pabla Alvareze z domácího celku.
26
Gonzalo Bergessio nakonec ve hře pokračovat nebude a je střídán. Na jeho místo přichází Souleymane Doukara.
25
V probíhající 25. minutě je to již 2:0 pro domácí Cataniu. Po faulu ve velkém vápně byla nařízen pokutový kop, jehož se úspěšně zhostil FRANCESCO LODI.
25
Byla nařízena penalta pro domácí.
24
Nakonec pálil z levé strany Marchese, ale vysoko nad.
23
A ještě jeden roh domácích, hosté se brání.
22
Po akci domácích následuje další rohový kop.
21
Rohový kop budou zahrávat domácí.
19
Míče se znovu zmocnili hosté a kombinují na středu hřiště.
18
Z rohu se domácím nic vytěžit nepodařilo, ale stále obléhají velké vápno hostí.
17
Velmi rychlou akci sehráli domácí hráči a na jejím konci byla střela Gomeze z velkého vápna, kterou jen tak tak vyrazil Bizarri pouze na roh.
16
Hráči Lazia chybovali a ztratili míč a dopředu jdou domácí.
15
Útočná akce Calcia končí mimo hřiště a rozehrávat bude hostující brankář Bizarri.
14
dopředu postupují domácí.
13
Z hranice velkého vápna pálil Candreva, ale tečovaný balón končí mimo bránu.
12
Pokračuje se ve hře, u míče jsou hráči hostujícího celku.
11
Na trávníku zůstává ležet Gonzalo Bergessio.
10
Po poměrně rychlém začátku, kdy se do útoku hrnuli hlavně hosté jsme nakonec viděli první branku na straně domácího celku po rychlém protiútoku.
9
Po levé straně unikl hostující obraně ALEJANDRO GOMEZ a krásnou střelou posílá domácí do vedení.

Calcio Catania: Andujar - Alvarez, Legrottaglie, Spolli - Izco, Lodi, Almiron, Barrientos, Marchese - Gomez, Bergessio.

S. S. Lazio: Bizarri - Lučič, André Dias, Biava, Konko – Mauri, Ledesma, Hernanes, Cavanda, Candreva - Rocchi

Rozhodčí: Paolo Silvio.
5
Po rychlé rozehrávce se dostali hosté do skvělé šance, ale míč končí nakonec vedle brány.
4
Na středu hřiště jsme viděli další nepovolený zákrok domácích.
3
Domácí nakonec zažehnali veškeré nebezpečí a budou rozehrávat od vlastní brány.
2
Po faulu domácího hráče bude kopat Lazio prozměnu volný přímý kop.
1
Hned v první minutě se dostalo Lazio k možnosti rohového kopu, ale nic z něj nevytěžilo.
1
Dobré odpoledne,

dnešní utkání italské Serie A, nás zavede mimo jiné na stadion celku Calcio Catania, kam zavítá S. S. Lazio.

Dosavadní výsledky hovoří zatím lépe pro hosty, kteří mají po 10 odehraných kolech na svém kontě 19 bodů za šest výher a jednu remízu a drží tak průběžnou čtvrtou příčku.

V poslední době se ovšem Lazio příliš nedaří. Na konci října prohráli ve Fiorentině 0:2 a o tři dny později remizovali doma s Turínem 1:1, takže z posledních dvou zápasů mají jediný bod, zatímco předtím měli tři vítězství v řadě.

Domácí Catania dokázala zvítězit třikrát a třikrát remizovat a tak s 12 body je umístěna na 10. místě. Ve svém posledním dvojzápase Calcio nejprve prohrálo doma s Juventusem 0:1 a následně o pár dní později uhrálo remízu v Udinese 2:2.

Oba dnešní soupeři spolu mají odehráno 12 vzájemných klání a z toho dokázala Catania pětkrát zvítězit a třikrát remizovat (pokaždé 1:1 a z toho jen jednou doma). Zbylá čtyři utkání vyhrálo Lazio. Těžko tedy dnes hledat většího favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62