Je konec! Verona dokázala dvěma góly získat slibné vedení, ale tři minuty před koncem domácí zdramatizovali závěr, když se přiblížili na 1:2. Tento stav je nakonec definitivní, i přes několik šancí v posledních minutách se dokázal Hellas ubránit a veze si tak cenné tři body.
90+5
90+4
Gólman Rafael měl potíže sebrat míč po centru Cigariniho, na pomoc mu vyrazilo několik hráčů a dorážet chtěli i domácí. Rafael je nakonec povalen na brankové čáře a rozhodčí přerušuje hru.
90+4
Moralez je faulován několik metrů před vápnem a tohle může být zajímavá standartní situace!
90+2
Gomez získal míč a chce ho dostat co nejdále od branky Verony, je však faulován kousek před půlkou.
90+1
Aktivita zatím domácí neopouští, ti jsou vedeni ke srovnání svým publikem, které v závěru hodně ožilo.
90
Rozhodčí nastavuje pět minut.
90
Moralez jen těsně přestřelil branku hostů!
89
Bergamo je díky vstřelenému gólu na koni a čeká nás ještě zajímavý závěr.
87
Bergamo právě vstřelilo branku!
Kontaktní gól přichází tři minuty před koncem zápasu! Po rozehrání standartní situace Moralezem z levé strany se dostal k míči DENIS a dokázal prolomit dnešní střeleckou smůlu Atalanty. Asistence: Moralez.
86
Moralez byl faulován kousek od rohového praporku, zajímavá standartka pro domácí.
85
Posledních pět minut řádné hrací doby. Atalanta se tlačí do útoku, co to jde, ale vždy narazí na obranný blok hostující Verony.
84
Toni chtěl centrovat až v malém vápně, ale míč mu sebral jeden z domácích obránců.
83
Míč má na nohou Verona, která si chce pohlídat závěr utkání.
81
Spolupráce Reimondiho a Denise málem skončila gólem! Reimondi poslal míč směrem na branku, těsně před ní ho chtěl tečovat Denis, ale nedokázal ho trefit. I tak se kulatý nesmysl pohyboval směrem do klece hostů a Rafael ho vyškrábnul na brankové čáře.
81
Po centru se dostal k míči Toni, ale nedokázal ho usměrnit k brance.
80
Rohový kop pro Veronu.
78
Žluté potrestání pro hostujícího Donsaha.
77
Atalanta měla k dispozici standartku z pravé strany, ale míč končí až za brankou.
75
Iturbeho vystřídá na poslední čtvrthodinu Agostini.
74
Dalším zraněným hráčem Verony je Iturbe, který je odnášen na nosítkách a trenér hostů musí sáhnout k druhému vynucenému střídání.
72
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Hosté navyšují svůj náskok! Iturbe se uvolnil po pravé straně, stáhl si na sebe obránce a přihrál na nabíhajícího si TONIHO, který skluzem dokázal překonat domácího gólmana. Asistence: Iturbe.
69
Donati není schopen pokračovat ve hře a vystřídá ho Donsah.
68
Cirigliano měl vůči sudímu nějaké výtky, ten však hostujícího hráče umlčuje žlutou kartou.
68
A je tomu tak, Carmona vidí žlutý kartónek.
68
Gólový střelec Donati je faulován, tohle určitě bude na žlutou kartu!
66
Moralez dokázal míč dostat až do pokutového území, ale střelu z blízkosti likviduje Rafael.
64
Gomes se dostal ke střele z hranice vápna, ale nemířil přesně a míč jde mimo branku.
63
Zároveň domácí využívají poslední střídání, Baselli si půjde sednout a na trávník se podívá Cigarini.
63
První střídání Verony, ze hry jde Marquinho, jehož nahradí Gomes.
62
Vypadá to, že prostřídání domácím prospělo, gólman Verony Rafael má v druhém poločase o poznání více práce.
60
Rohový kop domácích však nevychází, míč ve vzduchu nenašel nikoho z hráčů Atalanty.
59
Na druhé straně Moralez dostal hodně prostoru přiběhl si až na metr k brance, brankář Rafael však zmenšil střelecký úhel a dokázal nebezpečnou střelu vyrazit na roh.
58
Hallfreðsson zahrával rohový kop, pro míč si vyskočil Consigli.
57
Marquinho se dostal nechráněn ke střele, kterou vytěsnil mimo branku gólman domácích.
56
Po inkasované brance chtějí domácí trochu změnit svou hru, Nica je nahrazen Estigarribiem.
52
Verona konečně uplatňuje svůj předešlý tlak a skóruje! DONATI dostal dobrý míč na osu hřiště a opřel se do střely, která prošla až do růžku branky domácích, Consigli se natahoval marně.
52
První střídání dnešního zápasu, Livaju nahradí Moralez.
51
Útočnou akci Atalanty vede Bonaventura, centr však nenašel svůj cíl.
51
Pokus Iturbeho končí vedle branky, Consigli bude odkopávat.
49
Hellas nechce pustit své soupeře z jejich poloviny a snaží se míč dostat blíže k brance, ale kombinace pokračuje na půlicí čáře.
48
Už třetí žlutá karta pro domácí celek, hříšníkem je tentokrát Livaja.
48
Hosté opět zkoušeli své útočné výpady, ale nakonec míč končí u obrany Atalanty.
47
Iturbe spěchal za míčem po pravé straně, ale nestihl ho na hrací ploše.
46
Verona navazuje na aktivitu z první půle a hned se vydává útočit. Hráči však volí opatrnou kombinaci a vrací míč do obrany.
46
Hráči se začínají trousit na hřiště a za malý okamžik vypukne druhý poločas.
Máme za sebou první poločas utkání mezi Atalantou a Hellasem. Aktivnější je zatím hostující tým, který si vytváří více šancí a více útočí, ale gól jsme zatím v prvních 45 minutách neviděli. Uvidíme tedy, zda se některý z hráčů osmělí v druhé polovině.
45
45
Rozhodčí v prvním poločase nenastaví ani minutu.
44
Hallfreðsson vyslal nebezpečný centr, který si málem jeden z atalantských obránců srazil hlavou do branky!
43
Hostům však jde útočení velmi dobře, další akce vedená Tonim však gólem zatím nekončí.
42
Domácí před koncem poločasu ještě chtějí ohrozit branku Verony a pohybují se na středu hřiště.
41
Hellas je v závěru aktivní, Iturbe vedl útočnou akci, oslovil Toniho, který nahrál na nabíhajícího si Marquinha. Jeho pokus však branku neohrožuje.
40
Tentokrát hosté zahráli přímou akci, Marquinho mířil ke vzdálenější tyči, ale branku minul.
39
Faul na Iturbeho a Verona má opět standartku z hranice vápna.
38
Akce Verony čtyři proti třem! Toni dostal finální přihrávku na levou stranu a míč končí velmi těsně nad brankou Atalanty.
37
Hra se opět uklidnila na středu hřiště.
36
Zvláštně rozehraná standartka, finální střele předcházely tři poněkud nepřesné přihrávky a střílející Iturbe hodně minul branku.
35
Yepes vidí žlutou kartu za faul na hranici vápna, když srazil unikajícího Iturbeho.
33
Za míčem spěchal Toni, ale byl sám proti dvěma domácím obráncům a ti veronského útočníka k žádné akci nepouštějí.
32
Hraje se hodně na středu hřiště, hru obou týmů provází hodně nepřesností.
31
Hosté vybojovali autové vhazování u branky Atalanty, míč chvíli poskakoval ve vápně, ale pohotový Consigli pro něj vyběhl z branky.
30
Baselli a Raimondi si vyměnili míč a první jmenovaný pak předvedl svou střelu z hranice vápna, ale míč jde opět nad branku.
28
Nyní se hraje více na polovině domácích, Verona však po chvíli o míč přichází.
27
Benalouane za svůj faul vyfasoval od rozhodčího žluté potrestání.
26
Benalouane fauloval zezadu Toniho, který je dnes více na zádech než na nohou. Vypadá to však, že bude v pořádku.
24
Domácí uzamkli Hellas před brankou, po několika přihrávkách centroval Baselli, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů na hlavičku.
23
Livaja se dral do útoku, ovšem před vápnem byl zastaven důslednou hostující obranou.
22
Iturbe rozehrával standartku Verony, míč jde však mimo brankový prostor, i když po něm sahal Toni.
20
Dobrá akce od Bonaventury, který z levé strany centroval. Míč sice nikdo nezachytil na hlavičku, ale ten se odrazil a skočil přímo do náruče Rafaelovi, který byl v pravý čas na pravém místě.
19
Domácí Brivio fauloval a Verona má k dispozici standartku.
18
U míče je nyní hodně Verona a snaží se ohrozit branku soupeře, míč však hráčům hostů utíká až do zámezí.
16
Na druhé straně ohrozil branku Carmona, který přiběhl k míči z druhé vlny a prudce vystřelil z hranice šestnáctky, gólman Rafael je však pozorný.
15
Toni dostal dobrou přihrávku za obranu, ale byl v ofsajdu a tak je dobrá akce Verony přerušena.
13
Pillud byl faulován u branky hostů, ale vypadá to, že bude v pořádku.
12
Veronští hráči dlouho kombinovali na polovině Atalanety, domácí však nakonec své soupeře o míč připravili a jdou do protiútoku.
11
Hra se zase na chvíli uklidnila na kopačkách domácích.
10
Několik přihrávek, a nakonec vystřelil z dálky Marquinho, míč však o metr přeletěl břevno.
9
Carmona fauloval Toniho, který bude rozehrávat standartku.
9
Tentokrát už na míč dosáhl Marquinho, ale odráží se mu od nohy do zámezí.
8
Pokus o malý centr Tonimu nevyšel, jeho spoluhráči na míč nedosáhli.
7
Dopředu se hnala celá útočná řada Hellasu, ovšem k ohrožení branky se nedostala.
6
Postupný přechod Atalanty k brance hostů si Verona pohlídala a má míč na svých kopačkách.
5
Po rozehrání standartky se k ohrožení branky dostal Toni, ale střílel moc vysoko.
4
Nica fauloval Marquinha a Verona tak bude mít standartní situaci.
3
Záložníci Hellasu zkoušeli přenést hru dopředu, ovšem v cestě jim stojí obrana domácích.
2
Atalanta je v úvodu velmi aktivní, nyní opět Livaja zkoušel jít dopředu, ale míč mu byl vykopnut do autu.
2
Livaja dostal centr do malého vápna, ale zakončoval o několik decimetrů vedle pravé tyče.
1
Dlouhý nákop domácích se nepovedl a u míče je Verona.
1
Výkop obstarala domácí Atalanta a kombinuje na své půli.
1
Hráči už jsou na trávníku a za okamžik zápas vypukne.

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Nica, Benalouane, Yepes, Brivio – Raimondi, Baselli, Carmona, Bonaventura – Livaja, Denis.
Náhradníci: Sportiello – Bellini, Del Grosso, Giorgi, Migliaccio, Moralez, Estigarribia, Cigarini, Koné, Bentancourt, De Luca.

Hellas Verona FC: Rafael – Pillud, Moras, Marques, Albertazzi – Cirigliano, Donati, Hallfreðsson – Iturbe, Toni, Marquinho.
Náhradníci: Nícolas – González, Cacciatore, Agostini, Martinho, Donsah, Cacia, Janković, Rabušic, Gomes.

Rozhodčí: Minelli – Crispo, Tasso – Giachero.
Při prvním střetnutí této sezóny v prosinci zvítězil Hellas 2:1, dnes domácí Atalanta má tak svému soupeři co oplácet. Čeká nás velký boj o tři důležité body, nenechte si ho tedy ujít!
Hostující hráči Hellas jsou na tom úplně stejně jako jejich dnešní soupeři. Získaných 46 bodů je však řadí až na jedenáctou pozici, a dnes se tedy mezi týmy rozhodne, který z nich bude mít v závěru soutěže větší ambice vyhoupnout se až na kýženou pátou příčku. I zde platí, že dobrá shoda výsledků z jiných stadionů by mohla již dnes posunout celek z Verony až na šesté místo.
Domácí celek z Bergama je momentálně na desátém místě tabulky s dosavadním ziskem 46 bodů. Střed tabulky je však nyní velmi zahuštěný, a tak by výhra s dobrou shodou náhod mohla vynést Atalantě až šestou příčku. Tento tým v posledních kolech zaútočil na pohárové příčky, které jsou momentálně vzdáleny o sedm bodů a ještě existuje šance podívat se příští rok do evropských soutěží.
Dobré odpoledne u italské ligy, dnes budeme svědky utkání mezi Atalantou a Hellas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62