Přenos se aktualizuje automaticky

Od nás je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
Statistiky 1. půle

67% Držení míče 33%
30 Střely celkem 4
7 Střely na branku 3
8 Rohy 3
Po konečném hvizdu sudího ještě vypukla menší potyčka, vše se ale nakonec uklidnilo. Na Stadio Sant'Elia v Cagliari vypukla velká radost! Jejich miláčci dokázali vybojovat cenné tři body až v nastavení díky dvoubrankovému Marco Sauovi. Za hosty se trefil už v první půli Alberto Gialrdino.
Nutno říct, že výhra Caglairi je naprosto zasloužená. Ve druhé půli měli totiž drtivý tlak a Janov vstřelil gól snad jen z jediné střely na bránu.
Domácí se tak posouvají na 10. místo. Janov si o jednu příčku pohoršil, přeskočilo je totiž Torino, které vyhrálo doma nad Laziem 1:0.
Konec zápasu.
90+4
Hráči Janova pak šli do brejku. Biondini upaloval do vápna Cagliari, kde se skácel k zemi a brankář Avramov se pak ještě pustil do potyčky. Za což si vysloužil žlutou kartu.
90+4
Hosté nepřesně rozehráli a domácí mohli do brejku, jenže Sau svůj hattrick nezkompletuje, před vápnem mu míč sebral hráč Janova.
90+2
Cagliari právě vstřelilo branku!
MARCO SAU posílá svůj tým do vedení! Po neutuchajícím tlaku se Cagliari konečně dočkali. Nené poslal z akrobatické pozice centr z pravé strany přímo ke střelci branky, který se z pár metrů nemýlí! 2:1!
90+2
Nené se dostal k zakončí po Avelarově centru z levé strany. Míč se od něj ale spíš odrazil a bránu Perina tak skutečně neohrozil. Následuje další odkop.
90+1
Vrsaljko se postaral o faul na půlce. Z této mety rychle Cagliari na krátko rozehrálo.
90+1
Ani Sau, ani Pinilla se nedostali k centru z pravé strany. Ten tak skončil za bránou Perina, který se postará o odkop.
90
4 minuty se budou nastavovat v závěru utkání.
90
Jediný hráč, který se sem tam ocitne na půlce Cagliari je Gilardino. Ostatní hráči hostů zuřivě brání cenný bod.
90
Poslední minuta základní hrací doby je tady!
89
O vhazování se na své půlce postará hráč Janova Biondini.
88
Do konce utkání již příliš času nezbývá. Další hráč, který se pokusil dostat domácí do vedení byl Nené. Novic na hřišti ale vypálil zpoza vápna hodně nepřesně, když se jeho loudavá střela dostala dobré 2-3 metry od levé tyčky brány hostů.
87
Antonelli se postaral o výborný obranný zákrok, když zablokoval na hranici 20 metrů ránu z kopačky Nainggoalana. Obránce CFC si ale vyžádal ošetření, rána byla velmi razantní.
87
Po dlouhé době se dostal ke střele i Janov. Jenže tahle střela z 25 metrů nenadělá žádné potíže brankáři ostrovanů Avramovovi.
86
Cagliari má hodně šancí. Naposledy to byl Cossu, když vyslal plíživou střelu na bránu Janova, ta ale skončila vedle a bude se odkopávat.
85
Kapitán Cagliari Conti se znovu postaral o to, co umí nejlépe – střely z velké dálky. Jednu takovou nyní poslal na bránu CFC a brankář Perin jen se štěstím míč schoval do své náruče. Už nejednou se stalo, že Conti propálil i samotného brankáře.
84
Perin před Neném výborně vystihl centrovaný míč a před útočníkem Cagliari jej vyboxoval tak, aby ho nemohl nikdo z útočících dostihnout.
84
Další akce domácích je odvrácena, ale Cagliari ještě u míče.
83
Perin má nyní plné ruce práce, aby zneškodnil všechny ty střely, které mu adresují hráči domácích. Avelar to byl, jenž mu také jednu poslal k pravé tyčce. Tam Perin dalším jistým zákrokem svůj tým drží a vysloužil si pochvalu.
82
Cossu se postaral o centr z levé strany do vápna Janova, tam ale De Maio nebezpečí hlavou odvrátil.
81
Nainggolan vypálil další tvrdou ránu z jeho kopačky. Ta zamířila z uctivé vzdálenosti vedle Perinovy pravé tyčky a brankář se znovu postará o odkop.
80
Míč má v rukavicích brankář Perin. Ten měl těžkou pozici, protože musel vyběhnout ze svého malého vápna proti centru z hloubi pole. Před Pinillou ale nadvakrát míč do svých rukavic dostal.
80
Cagliari opět útočí. Po Avelarově centru před bránu ale přichází jen odkop z kopačky bílých obránců.
79
Janov tak bude dohrávat bez svých dvou stoperů. První šel Manfredini předčasně do sprch kvůli dvěma žlutým a nyní Portanova kvůli zranění.
79
Také Janov CFC naposled střídá: Zraněného Portanovu nahradí jiný stoper – De Maio.
78
Bude se ošetřovat. Na zemi leží zraněný kapitán Janova Portanova.
78
Do koncovky se nyní opřel Cossu. Ten vypálil z hranice velkého vápna, ale jen potvrdil že střílení branek není jeho parketa. Následuje odkop.
77
Sau vidí za svlečený dres žlutou kartu.
77
Cagliari Calcio střídá: Ekdal má dohráno a místo něj uvidíme Neného.
76
Cagliari právě vstřelilo branku!
MARCO SAU vyrovnává! Jak je jeho zvykem, když převezme míč ve vápně soupeře a má metr volného prostoru, tak se většinou nemýlí. nyní si poradil s dvoumi obránci Janova a pak precizní střelou pod víko nedal Perinovi žádnou šanci. 1:1!
75
Půlku CFC tak opět okupují hráči domácích. Po centru do vápna v podání Cossua si naskočil Pinilla, jenže byl dobře střežen obráncem Antoninim a k míči se tedy nedostal. Ten skončil za bránou a k odkop use má brankář Perin.
74
K následnému rohu se postavil Lodi, ale pozorná obrana Cagliari jeho centr odvrátila.
74
Janov ve velké šanci. konkrétně to byl hráč Antonelli, jenž vypálil z hranice 14 metrů levačkou. Avramov pak měl plné ruce práce, aby vytěsnil míč na roh.
73
Po Ekdalově centru přichází jen odkop od brány Perina. Pinilla totiž na dlouhý centr nemohl dosáhnout ani s žebříkem.
73
Gamberini odvrátil nebezpečí v podobě Nainggolanového sóla. Míč mu odkopl do zámezí.
72
Antonelli se dostal za půlku svého týmu, kde byl ale sám. Nikdo si mu nenabíhal, proto také zaváhal a toho využil Rossetini, jenž mu míč sebral.
71
Tlak domácí se tak hodně stupňuje. Nyní ho ale zabrzdil faul hráče Contiho, jenž si počkal ve středu pole na fotbalsitu Janova Biondiniho.
70
Nyní to byl Avelar, jenž vyslal prudkou střelu z hranice 25 metrů. A jen centimetry mu chyběly, aby míč neuklidil do šibenice Perinovy svatyně. Následovat bude odkop.
70
Perin musel zasahovat ránu Ibraimiho, ten se dostal k odraženému míči a tvrdě vypálil přízemní ránu.
69
Kapitán CFC Portanova se provinil faulem, když k zemi poslal Pinillu. Domácí tak budou kopat z pravé stany. Ideálně poslat nějaký centr.
68
Z něj ale nic nebezpečného nepřichází, neboť obran hostů je stále velmi kompaktní ve vzduchu kraluje.
68
Aktivní Conti vybojoval další roh pro svůj tým.
67
Domácí jsou stále u míče. Janov je zalezlý na své půlce a neví kam dřív skočit.
66
Cossu se z levé strany pokoušel najít spoluhráče ve vápně Janova. To se mu ale nepodařilo, neboť Portanova míč vyhlavičkoval pryč. Následně byl ještě faulován Gilardino a Janov se tak ubránil. Nyní v poklidu rozehraje.
66
Kopat se na bránu od praporku bude ještě jednou.
65
Novic na hřišti Ibraimi vybojoval rohový kop pro svůj tým, když jeho střelu z uctivé vzdálenosti zablokoval Marchese.
64
Sau se snažil přejít přes protihráče ve vápně Janova. tam ale spadl k zemi a celá akce tak skončila; není jasné, zda byl faulován či nikoliv. Sudí ale nic neviděl a hraje se dál.
63
Útočník Cagliari Mauricio Pinilla se nacházel v ofsajdu a hra je proto přerušena.
63
Cagliari mělo před zraněním Kucky hodně šancí. Nyní se znovu snaží navázat a ve druhé půli to jsou jen oni, kdo hrají na míči. Janov je v 10 lidech zalezlý na své půlce.
62
Nainggolan se provinil, když ve středu pole až příliš agresivně bojoval o míč.
61
Perin si tak staví míč k odkopu, který provede.
60
Nepovedený centr nyní vyslal za obranu CFC kouzelník na hřišti Cossu. Ten už je v Cagliari nějaký pátek a vždy patřil mezi opory, letos ale hraje více jako žolík.
59
Ale tohle není dobré. Slovenský záložník je na nosítkách a možná bude muset být převezen do nemocnice.
59
Janov CFC také podruhé střídá: Kucka se zranil a musí jít ze hry pryč. Nahradí jej obránce Gamberini.
58
Cagliari Calcio střídá: Pisano jde ze hry. Místo něj uvidíme ve hře Ibraimiho.
57
Nešťastně se zranil Kucka, který sám fauloval Cossua a hra je tak přerušena.
57
Pisano vyslal na pravé straně Cossua. Ten hru velmi oživil. Následně poslal centr na vápno Janova, kde stále připravený Nainggolan. Ten také z voleje vypálil pohotově, jenže natrefil jen na obránce hostů.
56
Dalšímu rohu už se ekipa trenéra Gasperiniho ubránila. Stojí tak při Janovu velké štěstí, jak dlouho tento nápor ještě vydrží?
55
Z rohu vzniklo další nebezpečí, když se do akrobatického zakončení dostal kapitán Conti. Jeho střelu ale opět vyráží na roh dnes fantastický Perin.
55
Byl to Pinilla, jenž zužitkoval Nainggolanův centr a ohrozil bránu CFC. Perin mu ale jeho hlavičku zlikvidoval a vytáhl na roh.
54
Sau se už do zakončení nedostane, když byl míč za obranu až moc vysoký a skončil za bránou soupeře. Perin se znovu jme odkopu.
53
Ofsajd domácích. Perin se tak znovu postará o odkop, který vyšle co nejdál od své svatyně.
52
Druhá půle tak patří týmu ze Sardinie.
51
Jsou to opět domácí, jenž mají míč na svých kopačkách. Ve velké šanci se ocitl Nainggolan jenž z druhé vlny vypálil odražený míč. Trefil ale jen stojícího obránce CFC před sebou a následně mířil také vedle Ekdal.
51
Byl to kapitán domácích Conti, jenž vyslal dalekonosnou ránu. tak jak to on umí. S úspěchem se ale nesetkal, nýbrž poslal svoji ránu jen těsně nad. O odkop se tak postará brankář Perin.
50
Centr poslal od praporku Cossu, ale před Rossetinim jeho přihrávku zlikvidoval obránce Janova a vše nebezpečí je tak zažehnáno.
50
Chilan Mauricio Pinilla, vybojoval pro svůj tým rohový kop.
49
Ekdal to zkusil střelou z větší vzdálenosti. S úspěchem se však nesetkal, když hned první hráč hostů jeho střelu zlikvidoval.
49
Janov se s bráněním nikterak nepárá. Povětšinou jen odkopává míč ze svého vápna a rychle se zformuje zpět do svého bloku.
48
Domácí jsou ve druhé půli aktivnější. Ví, že hrají proti deseti lidem a šance na vyrovnání je o poznání větší.
47
Na druhé straně se zase po dlouhém centru z hloubi pole provinil Gilardino .Ten si také neuhlídal své postavení a musí se vracet směrem vzad.
47
Sau se dostal po centru Nainggolana z půlky hřiště do šance. Tu ale nemůže proměnit, protože se nachází v ofsajdu.
46
Rossetini se na půlce provinil, když zemi poslal střelce jediné branky Gilardina.
46
Cagliari Calcio střídá: Dessenu nahradí ofenzivnější Cossu.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Statistiky 1. půle

60% Držení míče 40%
7 Střely celkem 2
0 Střely na branku 1
1 Rohy 2
První půle je tak za námi. Po ní jde spokojeněji do šaten tým hostů, který vede 0:1. Janov CFC ale může litovat, neboť těsně před odchodem do hracího tunelu svou druhou žlutou kartu obdržel karetní hříšník Manfredini a hosté budou dohrávat celou druhou půli v 10 lidech. Cagliari tak má šanci na vyrovnání.
První poločas skončil.
45+2
Poslední vteřiny první půle a míč má v moci Janov, ten vhazuje u hranice střídaček a nikam se nežene.
45+2
Janov CFC musí střídat, aby vyrovnalo ztrátu: Fetfatzidise nahradí Marchese.
45+1
Sau se hnal do vápna CFC za míčem, ten byl ale velmi prudký a hráč jej už před čárou nestihl, i když snaha byla veliká. Následovat bude odkop.
45
2 minuty navíc přidá sudí utkání v závěru první půle.
45
Cagliari tedy hraje proti 10, nyní se centru z rohovému kopu ubránilo a zamířilo na půlku soupeře.
44
Manfredini je velký hříšník. V nedávno hraném utkání proti AC Milán byl totiž také vyloučen. V tedy ale Janov zápas zvládl a bral bod za remízu.
43
To je pro hosty zlé! Manfredini vstřelil Contimu facku a vidí svou druhou žlutou, tedy červenou kartu! Janov bude dohrávat o jednoho hráče méně!
43
Kapitán domácích Conti vidí za svou potyčku s Manfredinim žlutou kartu.
42
Rohový kop si vybojoval tým hostů. Míč si na exekuci bere opět Lodi.
42
Útočným faulem se provinil jeden z hráčů Cagliari na půlce. Tam se na paškál bere míč specialista Lodi.
41
Domácí se tak opět objevují u míče. Do konce poločasu už jim ale příliš času nezbývá.
40
Antonelli z CFC se pokoušel takovým stříleným centrem najít někoho před bránou Avramova. Ten se ale položil na zem a přihrávku chytá, aniž by ji pustil za svá záda k volnému Gilardinovi nebo nedejbože do brány.
40
Pinilla se pere ve vápně hostů jako lev. Co naplat, provinil se faulem. brankář Janova se tak postará o odkop.
39
Nyní byli domácí blízko u brány Perina. tam se pokoušel najít hráče před bránou. To se nestalo a Perin se svojí obranu opět míč odkopávají daleko pryč.
39
Trenér Lopez domácích zatím nevypadá příliš spokojen. O vhazování se navíc postará obránce Janova Antonini.
38
Zápas je stále hodně takticky svázán a Cagliari chybí nějaká persona, co by dokázala individuální silou přejít přes kompaktní obranné řády hostů.
37
O vhazování se postará tým domácích na levé straně. Míč si bere do rukou Avelar.
36
Brankář v bráně Cagliari Avramov však vystihl směr centru Lodiho a výskokem míč vyboxoval ven ze svého vápna. Následně se o míč prali hráči obou celků a úspěšnější byli ti domácí, jenž míč odkopli daleko za půlku.
36
Mladý Chorvat Vrsaljko vybojoval rohový kop pro svůj celek.
35
O vhazování se posléze postará obránce Janova Antonelli po levé straně.
35
Kucka je ve středu zálohy hodně aktivní, pere se o každý míč a nyní jeho tvrdí hru schytal další řízek Dessena.
34
K odkopu se tak nyní má brankář CFC Perin.
34
Antonini, jak se zdá, je v pořádku a může znovu hrát. Raději je ale ještě poslán za postranní čáru.
33
No nyní se do dobré šance dral Pinilla. Útočník Chile si počíhal na centr za obranu z pravé strany v podání Pisana, ale s míčem trefil i hráče Janova Antoniniho a jemu pískán útočný faul.
32
Lodi se postavil k míči a z hranice 30 metrů jej poslal před bránu Cagliari. Tam našel volného Manfrediniho, který byl ale v ofsajdu. O odkop se tak postará brankář Avramov.
31
Na hřišti se přiostřuje. Dalším karetním viníkem je Nainggolan, který vidí žlutou kartu.
31
Sau se pokusil vrátit míč do vápna soupeře, tam ale nenašel nikoho, než jen pozorné obránce hostů.
30
Žlutou kartu vidí Kucka, jenž za svůj šlapák na Pinillu musí být potrestán.
29
Cagliari se příliš nedaří. Nyní to byl znovu Gialrdino, jenž se dostal ke střele. Po Antoniniovém centru do vápna totiž z voleje vypálil a jen těsně minul bránu Avramova.
28
Manfredini a ani Antonelli míč nezasáhli a Sau tak mohl stíhat míč ve vápně Janova. K němu měl ale blíž brankář Perin a ten vše nebezpečí zahání.
27
Vrsaljko už po pravé straně nic nevymyslí. Míč mu utekl do zámezí za bránou a následovat bude odkop od brankáře Avramova.
26
Tým z Ligurie teď drží míč a dobře kontroluje hru jistými přihrávkami na své polovině.
25
Ani teď se nepodařilo domácím nic vykoumat. Sau poslal na levou stranu přihrávku, kterou posléze proměnil Avelar v centr. Před bránou Perina ale našel nikoho a míč si tak v poklidu sebral do náruče brankář Janova.
24
Fetfatzidis nezachytil Biondiniho dlouhou přihrávku na půlce míč ukořistila obrana domácích.
23
CFC se nikam nehrne, vědí, že jsou to oni, kdo vedou a proto nemusí panikařit. Perin radši teď míč odkopl daleko od své brány.
23
Nyní ale Janov už rozehrál v poklidu a nakrátko.
22
Antonini, bývalý hráč AC Milán, je na zemi. Provinil se totiž Sau, který mu překazil rozehrávku faulem.
22
Manfredini zase poslal k zemi Pinillu. To už byl jeho dnešní třetí faul na něj. Žlutou kartu ale nevidí, jinak by už šel do sprch.
21
Ofsajd. A v něm již sedmibrankový Alberto Gilardino. Momentálně působí v reprezentaci jako druhý útočník po Balotellim.
20
Perin si vyběhl na centr do jeho vápna a před maličkým Sauem jej také chytil.
20
Zatím vidíme taktické utkání, jaké v Serii A často můžeme pozorovat.
19
Nainggolan se postaral o tvrdou střelu z hranice 20 metrů. Jeho tvrdá střela pravačkou ze středu hřiště se vznesla jen o malý kousek nad břevno brány Perina!
18
Domácí se zkouší dostat do zápasu a opět dostat utkání na nulu. Grifové ale dobře brání a a jejich napadání je výrazné.
17
Takový je Janov v letošní sezóně. Může se zdát, že jsou v problémech a neví, jak zaútočit. Ale přijde jedna – dvě šance a je z toho branka. O tom už se přesvědčily i takové kluby jako Lazio nebo Milán.
16
Janov právě vstřelil branku!
Ale to je přesně on! Může být neviditelným, ale když přijde jeho šance, tak branku dá! ALBERTO GILARDINO po nahrávce Lodiho střelou po zemi z malého vápna nedávna brankáři domácích šanci! 0:1!
16
Gilardino je dnes osamocen na hrotu, příliš nebezpečí obraně CAG nenadělal. A je zastíněn obranou soupeře.
15
Nainggolan poslal k zemi hráče hostů Vrsaljkoa. Ten se sice drží za nohu, ale bude v pořádku.
14
Kucka dobře obral o míč domácího fotbalistu, následně se mu ale nepodařila přihrávka a kulatý nesmysl ztratil.
13
Hra je často kouskována. Nyní se provinil tvrdým faulem zezadu u středového kruhu Pinilla z Cagliari. Sardinec si za svůj faul na Fetfatzidise vysloužil žlutou kartu.
13
Na druhé straně se provinil faulem Kucka. Ten skolil k zemi Dessenu a ještě si pak oba něco od plic vyříkali.
12
Pisano se provinil faulem proti tahounu týmu Janova. Byl jím náš východní soused Slovák Kucka.
11
Rohový kop poté rozehrálo Cagliari, ale s úspěchem se nesetkali.
10
Domácí měli velkou šanci! Dessena totiž z hranice vápna vypálil na bránu, která byla odkrytá. Tam ale dobře zablokoval střelu pozorný Antonelli a stav utkání se tak nemění.
10
Manfredini je dnes jako pes. Znovu to ochutnal Pinilla, který byl podražen tímto hráčem. A uděluje se žlutá karta.
9
Nainggolan se provini lfaulem ve středu pole. Tento hráč je jinak v hledáčku mnoha velkoklubů, u těch tamějších je to Inter a Juventus.
8
Cagliari mají více ze hry, kombinují si krátké přihrávky ve velké rychlosti a hostům nedávají příliš možností na to, aby jim ukořistili míč.
7
Ten nahrál volnému Avelarovi, který, jak se zdá, znovu nastřelil ruku hráče Janova ve vápně hostů! Sudí ale mlčí.
7
A opět si míč na exekuci bere kapitán Conti..
6
Manfredini poslal k zemi Pinillu, který se snažil proháčkovat po levé straně, ale do vápna se nedostal.
6
Po dlouhé době se ujali rozehrávky také janovští. Ti dnes zatím neměli žádnou šanci a jen se rozkoukávají na Stadio Sant'Elia.
5
O vhazování se postará tým domácích na pravé straně na půlce Janova.
4
Sau signalizoval k sudímu ruku ve vápně Portanovy. Rozhodčího píšťalka však zůstala němá.
3
Conti poslal míč jen dozdi. Pak se následně pokusil vypálil z hranice vápna Pinilla, ani on ale nebyl průrazný dostatečně, když napálil hráče před ním. No a nakonec to zkusil Avelar, který mířil úplně mimo. Perin se tak postará o odkop.
2
Domácí se postarají o přímý volný kop z hranice 25 metrů. Míč si na paškál staví kapitán Conti.
1
Stadion vypadá prázdně, možná kotel Cagliari za bránou se zdá být z části plný, jinak je tady prázdno.
1
Hráči hostů v bílém se ujali úvodního výkopu. Domácí Cagliari hraje v červenomodrých dresech.
1
Utkání právě začalo.
-1
Hráči obou týmů jsou seřazení v řadě a kapitáni (Conti-Portanova) si předávají vlaječky.
-3
Ještě jednou vás vítám u naší reportáže. Hráči jsou již na hrací ploše a zápas co nevidět začne.
Úvodní sestavy:

Cagliari Calcio: Avramov – Pisano, Rossettini, Astori, Avelar – Ekdal, Conti (C), Dessena, Nainggolan – Sau, Pinilla.
Náhradníci: Adán – Oikonomou, Murru, Cossu, Ibraimi, Cabrera, Nenê.

Janov CFC: Perin – Antonini, Portanova (C), Manfredini – Vrsaljko, Biondini, Lodi, Antonelli – Fetfatzidis, Gilardino, Kucka.
Náhradníci: Bizzarri – Sampirisi, De Maio, Gamberini, Marchese, Cofie, Sturaro, Bertolacci, Stoian, Calaiò, Centurión, Konaté.

Rozhodčí: P. Giacomelli – A. Padovan, L. Manganelli.
5 posledních vzájemných utkání

13.01.2013 Cagliari 2:1 Janov
26.08.2012 Janov 2:0 Cagliari
02.05.2012 Janov 2:1 Cagliari
08.01.2012 Cagliari 3:0 Janov
03.04.2011 Janov 0:1 Cagliari
Janov CFC:

Hosté připomínají dobře rozjetý stroj. Jejich jízda dobrých výkonů pokračuje a vynesla jim už dosavadní sedmé místo. Na šestý Hellas ztrácí tým pouhé 3 body, pak už je tabulka komplikovanější.
Velké díky patří zejména staronovému trenérovi na lavičce týmu z Ligurie. Gasperini totiž od svého příchodu dosahuje výsledky, jaké tady dlouho nebyly; vlastně od jeho odchodu před pár lety. Z 8 utkání totiž jeho svěřenci prohráli jen jednou, a to se silným Juventusem. Od té doby ale janovští třikrát vyhráli a dvakrát remizovali, což svědčí o stálosti výsledků.
Dnes bude CFC postrádat diskvalifikovaného Matuzalama, toho ve středu pole nahradí letní posila Lodi. Dále je nejistý start křídelníka Santany.
O velký kus branek Grifů se letos postaral reprezentační útočník Itálie Alberto Gilardino, hráč se chce podívat do MS v Brazílii a na účtu má již 6 banek.

Forma týmu

30.11.2013 Janov 1:1 Turín
23.11.2013 Milán 1:1 Janov
10.11.2013 Janov 2:0 Hellas
03.11.2013 Lazio 0:2 Janov
Cagliari Calcio:

Domácí najdeme v tabulce Serie A na 14. místě, kde mají jen tříbodový náskok nad sestupem. Tým ze Sardinie ale po třech prohrách v řadě zažívá přijatelnou šňůru výsledků. Tři poslední zápasy totiž nebyli poraženi.
Cagliari kazí celkový dojem dojem převážně výsledky venku, tam totiž dokázali vyválčit pouhé dvě remízy. Dnes ale hrají doma, takže jim nic nebrání, aby se pokusili stopnout rozjetého soupeře.
Jediný hráč, který bude chybět trenérovi Lopézovi je útočné eso Victor Ibarbo. Nahradit by ho měla neméně kvalitní útočná dvojice Sau – Pinilla. Dále pouze na tribuně bude sedět jednička v bráně Agazzi, kvůli sporům s vedením klubu. Nahradí ho proto dvojka Avramov. Pouze na lavičce zbylo místo pro nedávnou posilu Adana.
Vizitku nejlepšího střelce ostrovanů v této sezóně nese kapitán Daniele Conti, ten už se trefil do sítě soupeřů 4x.

Forma týmu

01.12.2013 Cagliari 2:2 Sassuolo
25.11.2013 Řím 0:0 Cagliari
10.11.2013 Cagliari 2:1 Turín
03.11.2013 Hellas 2:1 Cagliari
Dobrý den všem fotbalovým příznivcům! Dnes odpoledne se spolu střetnou v rámci 15. kola nejvyšší Italské fotbalové soutěže dva již tradiční celky. Domácí Cagliari Calcio přivítá na svém Stadionu Sant'Elia Janov CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud