Z pohledného zápasu mezi Cagliari a Sassuolem, který nabídl čtyři góly, je to pro tuto chvíli vše. Ze Stadio Sant'Elia se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Nezapomeňte však, že v 18:30 Juventus přivítá na svém hřišti Udinese.
Cagliari dokázalo zásluhou skvělého závěru smazat dvoubrankový náskok soupeře a získalo cenný bod. Sassuolo vedlo po prvním poločase zásluhou Marzoratiho a Zazy 2:0, Cagliari se ale po přestávce zlepšilo a v závěru zápasu dokázalo po gólech Neneho a Saua vyrovnat. Konečný výsledek. Cagliari 2 Sassuolo 2.
90+4
Nene vyhrál hlavičku, jeho spoluhráč se ale k míči nedostal a Sassuolo se ubránilo.
90+3
Domácí se ale ubránili a nyní to jsou oni, kdo může přejít do útoku.
90+2
Sassuolo u míče.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90
Sassuolo rozehrálo standardní situaci, po níž byl odpískán ofsajd.
89
Domácí se dostali do šance, tu ale skvělým zákrokem zlikvidoval pozorný Pegolo.
88
Cagliari se žene za třemi body.
87
Cagliari právě vstřelilo branku!
MARCO SAU vyrovnává na 2:2!! Nainggolan napřáhl z hranice šestnáctky ke střele, kterou Pegolo dokázal skvělým zákrokem vyrazit, stejně jako následnou dorážku Saua. Ten se ale vzápětí dostal ještě k jedné dorážce a tentokrát už nabídnutou šancí nepohrdl.
86
Cagliari může přejít do útoku.
85
Poslední střídání na straně Sassuola. Chibsah nahradil Magnanelliho.
85
Ibraimi rozehrál rohový kop, po němž se dostal k hlavice Rossettini, jeho pokus ale skončil nad.
84
Cagliari stále kombinuje a kombinuje, zatím to ale k ničemu nevede.
83
Sassuolo připravuje poslední střídání.
82
Domácí se snaží o vyrovnání, zatím však bezúspěšně.
81
Cagliari u míče.
80
Pisano předvedl nepřesný pas, po němž následoval odkop od Pegolovy brány.
79
Nainggolan zastavil útok Sassuola a za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
78
77
Hosté připravili druhé střídání. Masucci přepustil míst čerstvému Laribimu.
76
Do konce zápasu zbývá 15 minut. Cagliari 1 Sassuolo 2.
75
... a málem z toho byla velká šance, domácí se ale do zakončení nedostali.
74
Cagliari spěchá do útoku...
73
NENE střílí gól a vrací Cagliari zpět do zápasu!! Rossettini poslal do šestnáctky krásný centr, na který si na zadní tyči skvěle naskočil Nene a hlavičkou do protipohybu Pegola uklidil míč přesně ke vzdálenější tyči.
72
Domácí stále pokračují v útočné akci.
71
70
Na druhé straně připravilo poslední změnu Cagliari. Ibraimi nahradil Cossua.
70
Sassuolo připravilo první střídání. Ze hřiště odešel právě Berardi, kterého nahradil Kurtic.
69
Vzápětí domácí hráči předvedli obrovskou chybu v obraně, kterou mohl potrestat Berardi, jeho pokus byl ale velmi nepřesný.
69
Masucci ve slibné šanci! Masucci nasadil jednomu z obránců jesličky a poté napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, která těsně minula pravou tyč Avramovy brány.
68
Sassuolo o míče.
67
Útok Cagliari postrádá dynamiku. Hráči sice drží míč, kombinují, ale vše je příliš pomalé.
66
Domácí předvedli nepřesnost v rozehrávce a míč se dostal k Pegolovi, který mohl v klidu vykopávat.
65
Eriksson atakoval u postranní čáry čistým skluzem Berardiho a hosté mohli vhazovat.
64
Dessena přišel do druhého poločasu, aby oživil hru, což se možná podařilo, ale Cagliari se není schopno dostat do nějaké velké šance.
63
Eriksson vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela ale skončila pouze v náruči připraveného Pegola.
62
Hráči v bílém, tedy hráči Sassuola, vybojovali autové vhazování.
61
Berardi napřáhl ke střele, jeho pokusu ze střední vzdálenosti ale scházela přesnost.
61
Ze zápasu uplynula hodiny hry, po níž Sassuolo vede nad Cagliari stále 2:0.
60
Bianco ztratil míč a Cagliari mohlo v klidu rozehrát.
59
Jeden z domácích útočníku upadl, faul se ale nepískal a míče se zmocnilo Sassuolo.
58
Domácí rozehráli rohový kop, po němž žádné nebezpečí pro hostující bránu nevzniklo.
58
... a vzápětí vybojovali rohový kop.
57
Cagliari u míče...
56
Sassuolo přešlo do útoku a do pokutového území poslalo vysoký svícen, pro který si došel a následně ho sfoukl brankář Avramov.
55
Na druhé straně se dostal ke střele Nene! Jeho pokus ale směřoval pouze doprostřed brány, kde byl připravený Pegolo.
54
Berardi v šanci! Útočník Sassuola napřáhl zpoza šestnáctky k technické střele, která o vlásek minula levý horní roh Avramovy brány.
54
ROHOVÉ KOPY: Cagliari 4 Sassuolo 2
53
Z následného rohového kopu nic nebylo a Sassuolo se v pohodě ubránilo.
53
Cossu si skvěle zpracoval dlouhý pas a vzápětí vybojoval rohový kop.
52
ŽLUTÉ KARTY: Cagliari 1 Sassuolo 1
51
Nainggolan se dostal po pasu Neneho k hlavičce, jeho pokus byl ale velmi nepřesný a míč zůstal ve hřišti.
51
Zaza uviděl za hraní rukou žlutou kartu.
50
Útok domácího týmu zastavil ofsajd, v němž se tentokrát ocitl Sau.
50
Nene v základní jedenáctce nefiguroval, na hřiště se ale dostal již ve 12. minutě, kdy nahradil zraněného Ibarba.
49
Další útok Cagliari zastavil ofsajd, v němž se ocitl Nene.
48
Cossu pronikl po levé straně k pokutovému území a poté poslal na zadní tyč nebezpečný centr, žádný z jeho spoluhráčů se ale do zakončení nedostal.
48
Berardimu byl odpískán útočný faul a musí se vrátit rychle zpět.
47
Cagliari se usadilo na polovině Sassuola, Nene se ale do zakončení nedostal.
46
Cagliari sáhlo před výkopem druhého poločasu ke střídání. Dessena nahradil Murrua.
46
Hráči Cagliari rozehráli a druhý poločas může začít.
46
Vracíme se zpět na Stadio Sant'Elia, kde za pár okamžiků bude pokračovat zápas mezi Cagliari a Sassuolem. Spokojenější jsou po úvodních pětačtyřiceti minutách hostující hráči, kteří vedou zásluhou Marzoratiho a Zazy 2:0.
Cagliari odchází do šaten za pískotu fanoušků, kteří nejsou s vývoj zápasu vůbec spokojeni. Sassuolo se ujalo vedení již ve 14. minutě, kdy se prosadil Marzorati, a pět minut na inkasovali domácí podruhé, když se prosadil Zaza. Skóre po prvním poločase. Cagliari 0 Sassuolo 2.
45+2
Murru předvedl faul, za který uviděl žlutou kartu.
45+1
Cagliari zvolili rozehrání volného přímého kopu nakrátko, následnou střelu Contiho ale stavila dobře postavená zeď.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45
Bianco se dopustil faulu a Cagliari mohlo zahrávat volný přímý kop.
45
Hráči Sassuola zastavili útok Cagliari a navíc mohli vhazovat.
44
Sassuolo zvolilo útok po pravé straně a ve středu hřiště bylo zastaveno, hosté však mohli alespoň vhazovat.
43
Berardi se snažil vysunout nabíhajícího Zazu, toho ale skvěle zakřižoval Rossettini.
42
Cagliari v závěru poločasu ožívá, zatím ale stále Pegolovu bránu výrazně neohrozilo.
41
Domácí vybojovali rohový kop, po němž se dostal do zakončení Conti, jehož hlavička byla zablokována.
40
Cagliari se odhodlalo ke střele z velké vzdálenosti a jeho pokus skončil nad.
40
Zaza se srazil hlavou se svým spoluhráčem Masuccim, který musel být vzápětí ošetřován.
39
Cagliari vybojovalo rohový kop, po němž byl domácím hráčům odpískán ofsajd.
38
... nyní už to ale neplatí. Hádejte, kdo zastavil útok Cagliari, samozřejmě, že to byl Bianco.
37
36
Longhi přihrál doprostřed hřiště Zazovi, který se je ještě snažil akci vylepšit přihrávkou do šestnáctky, to už ale bylo příliš a míče se zmocnil pozorný Avramov.
35
Bianco předvedl další obranný zákrok a u míče jsou opět hosté.
34
Zaza není příliš často u míče, ale když se k němu dostane, tak je z toho nebezpečí.
33
Zaza si naběhl na dlouhý pas svého spoluhráče a poté se pokusil ve skluzu pohotově zakončit, jeho následná střela ale zamířila nad.
32
Cagliari zatím působí bezradně a nejsem si jistý, jestli vůbec vystřelilo v dnešním zápase na bránu. Myslím si ale, že nikoliv.
31
Bianco zahrál na jistotu a dlouhý nákop Cagliari odvrátil razantním odkopem do zámezí.
31
Ze zápasu uplynulo 30 minut. Sassuolo vede na hřišti Cagliari 2:0.
30
Nene nedokázal v blízkosti šestnáctky zkrotit neposedný míč a hosté se ubránili.
29
Sassuolo si v dnešním zápase vytvořilo doposud tři šance, z nichž dvě skončily gólem.
28
Hosté mohli vhazovat a poté byli vyhnáni až na vlastní polovinu.
28
Longhi zatáhl míč po narážce se svým spoluhráčem k rohovému praporku a poté dokázal přes jednoho z obránců odcentrovat, jeho centr byl ale na přední tyči odvrácen.
27
Nene se neprosadil a hosté mohli podniknout další útok.
26
Astori si pod tlakem pomohl přihrávkou na Avramova, který poté v klidu rozehrál.
26
Eriksson zvolil dlouhý pas vpřed, který byl odvrácen.
25
Hosté působili na začátku soutěže jako otloukánci, nyní se ale musejí mít jeho soupeři na pozoru.
24
Sassuolo jde v posledních zápasech nahoru.
23
Jeden z hostujících hráčů napřáhl k přízemní střele téměř z poloviny hřiště, jeho střela ale byla před hranicí šestnáctky zablokována.
22
Cagliari samozřejmě má ještě spoustu času na to, aby se zápasem něco udělal, po úvodních jednadvaceti minutách to s ním ale nevypadá příliš růžově.
22
... hosté se ale ubránili a navíc vybojovali autové vhazování.
21
Cagliari může přejít do útoku...
20
Nevím, zda-li tento zápas sledují nějací sázkaři, ale mě osobně nyní trochu mrzí, že jsem nevsadil dvojku.
19
Sassuolo právě vstřelilo branku!
SIMONE ZAZA zvyšuje na 2:0!! Masucci vybojoval míč a poté ho kolmou přihrávkou předložil do šestnáctky Zazovi, který si míč nejprve zpracoval a poté ho přízemní střelou uklidil přesně ke vzdálenější tyči.
19
FAULY: Cagliari 1 Sassuolo 2
18
Magnanelli rozehrál standardní situaci a na přední tyči našel Zazu, ten se poté dostal do zakončení, jeho střela ale skončila mimo.
17
Útok domácího týmu zastavil nejprve pozorný Bianco a Nene se poté ocitl v ofsajdu.
16
15
Před zápasem jsem uváděl, že si Sassuolo z Cagliari odveze minimálně bod. Tak uvidíme, zda-li se tato prognóza potvrdí, zatím to vypadá, že ano. Cagliari 0 Sassuolo 1.
14
LINO MARZORATI posílá hosty do vedení!! Obránce Sassuola si naběhl na centr z rohového kopu a přesnou hlavičkou míč uklidil za záda Avramova, kterému stínil jeden z obránců, a tak nestihl vůbec zareagovat.
13
Nene se ihned ocitl v šanci, tu ale překazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
12
Ibarbo není schopen pokračovat v zápase a domácí musí sáhnout k vynucenému střídání. Na hřiště přišel Nene.
11
Sassuolo předvedlo přetažený centr, který skončil v zámezí a Avramov mohl v klidu vykopávat.
10
Sassuolo přešlo do útoku a vybojovalo rohový kop.
10
Ibarbo zůstal na chvíli ležet na hrací ploše, nyní už je ale na nohou a odchází za postranní čáru.
9
Útok Cagliari zastavil pozorný stoper Bianco.
8
Domácí u míče.
7
Zaza napřáhl zpoza šestnáctky k nebezpečné střele, Avramov byl ale připraven a připsal si první zákrok! Zaza dobře pronikl mezi dvojicí bránících hráčů, jeho střela ale postrádala přesnost, přesto to byl dobrý pokus.
7
Nepřesnost byla k vidění také na druhé straně a Sassuolo mohlo v klidu rozehrát.
6
Zaza se snažil přenést hru doprava, jeho přízemní přihrávka ale byla příliš prudká a skončila za postranní čárou.
5
Bianco byl u míče jako první a po dobrém obranném zákroku ho uklidil raději do zámezí.
4
Acerbi si nyní připsal skvělý obranný zákrok a navíc vybojoval odkop od brány.
3
Sassuolo předvedlo dobrý pressing a Cagliari bylo vytlačeno na vlastní polovinu.
2
Zaza fauloval ve středu hřiště a Cagliari zůstává u míče.
1
Výkop zápasu obstarali hostující hráči Sassuola, kteří nastoupili do dnešního zápasu v bílých dresech, zatímco domácí Cagliari zvolilo červenomodrou kombinaci.
1
Hlavní rozhodčí Michael Fabbri foukl do píšťalky a zápas mezi Cagliari a Sassuolem mohl začít.
1
Minuta ticha na uctění zesnulé hvězdy Serie A je za námi a nyní už je vše připraveno k zahájení zápasu.
Před výkopem zápasu bude následovat minuta ticha.
Hráči obou týmů právě vyšli na hrací plochu Stadio Sant'Elia a zápas mezi Cagliari a Sassuolem bude moci za pár okamžiků začít. Hlavním rozhodčím duelu je pan Michael Fabbri.
Těsně před výkopem

Cagliari Calcio: Avramov – Pisano, Rossettini, Astori, Murru – Eriksson, Conti (C), Nainggolan – Sau, Cossu, Ibarbo.
Náhradníci: Adán – Ariaudo, Ibraimi, Ekdal, Dessena, Cabrera, Nenê.
Trenér: Diego Lopez.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Marzorati, Bianco, Acerbi – Gazzola, Pavoletti, Magnanelli (C), Longhi – Berardi, Zaza, Masucci.
Náhradníci: Pomini, Rosati – Pucino, Rossini, R. Ziegler, Missiroli, Laribi, Kurtić, Schelotto, Chibsah, Alexe, Farias.
Trenér: Eusebio Di Francesco.

Rozhodčí: Michael Fabbri. Asistenti: A. Giallatini, S. Longo. Čtvrtý rozhodčí: M. Tonolini.
Oba týmy odehrají v neděli historicky první vzájemné střetnutí. Cagliari vstupuje do zápasu jako mírný favorit, od Sassuola se ale dá čekat, že nebude chtít hrát druhé housle a podle mého názoru si odveze z Cagliari minimálně bod.
Poslední vzájemné střetnutí
Sassuolo prožilo katastrofický vstup do soutěže, když prohrávalo jeden zápas za druhým a navíc dostávalo vysoké příděly. Tyto časy už jsou ale zřejmě nadobro pryč. Nováček vyhrál dva z posledních tří zápasů a jediné body ztratil v duelu s AS Řím (1:1).
Cagliari si během dvou posledních ligových zápasů výrazně zvedlo pošramocené sebevědomí, když na začátku měsíce nejprve ukončilo výhrou nad Torinem sérii tří porážek v řadě a na jeho konci uhrálo cenný bod s o titul bojujícím AS Řím.
Nedělní program 14. kola italské Serie A nabídne svým příznivcům šest zápasů, z nichž se zaměříme na duel mezi Cagliari a nováčkem ze Sassuolo. Duelem dvou sousedících týmů tabulky Vás bude ze Stadio Sant'Elia provázet komentátor Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62