To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
AS Livorno Calcio doma remizuje s Interem Milán 2:2. Utkání mělo dva poločasy. Ten první patřil Milánským, kteří dvakrát udeřili. Skóre otevřel ve 37. minutě Hernanes, na něj poté navázal v nastavení prvního poločasu Palacio. Livorno ale utkání nevzdalo, naopak. V 54. minutě snížil po rohovém kopu Paulinho. Bod Livornu vystřelil 5 minut před koncem zápasu Emeghara, který potrestal hrubku v obraně Interu. Utkání tak končí, z mého pohledu zaslouženou, remízou.
90+4
Běží poslední minuta, nic nenasvědčuje tomu, že by měl některý z týmů rozhodnout.
90+3
Guarín ztrácí balon na útočné půli, od brány tak bude rozehrávat Bardi.
90+2
Nastavují se 4 minuty.
90+1
Začíná běžet nastavení, podaří se některému z obou týmů rozhodnout?
90
Obrovskou šanci Interu zastavuje, pravděpodobně chybně odpískaný, ofsajd.
89
Zanetti vhazuje na útočné půli, Inter se snaží rozhodnout.
88
Milánští působí hodně bezradným dojmem, prosadit se přes v euforii hrající domácí je nyní hodně obtížné.
87
Žlutou kartu dostává Rubén Botta (Inter Milán).
87
Utkání směřuje ke svému konci, podaří se Livornu dokonalý obrat?
86
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ricardo Álvarez, přichází Rubén Botta.
85
Livorno právě vstřelilo branku!
Domácím se daří srovnat, na Stadio Armando Picchi nastala velká euforie. INNOCENT EMEGHARA dostal balon za obranu, Handanoviče pak překonal umístěnou střelou k levé tyči! Milánští tak doplatili na velkou pasivitu z většiny trvání druhé půle.
84
A znovu skvělý Bardi, gólman Livorna tentokrát zneškodnil pohotový volej Kuzmanoviče!
83
Icardi šel sám z levé strany na Bardiho, ten však záložníka Interu bravurně vychytal!
82
Milánští ale tuto standardní situaci bez potíží ubránili.
82
Po zásahu Hernanese budou zahrávat roh domácí...
81
Žlutou kartu dostává Wálter Samuel (Inter Milán).
80
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Jonathan, přichází Javier Zanetti.
80
Do konce utkání zbývá 10 minut, Inter brání těsný náskok. Livorno však ukázalo, že šance na vyrovnání stále žije.
79
Handanovič rozehrává až na Icardiho, ten ale balon nezpracoval.
78
Hra přerušena, ošetřován je Mbaye.
77
Guarín měl obrovskou šanci ve vápně soupeře, prázdnou bránu ale přes několik překážek dvakrát netrefil!
76
Centr od rohového praporku však byl až příliš dlouhý.
76
Livorno má k dispozici rohový kop...
74
Balon se dostává k Bardimu, ten rozehrává na levé křídlo.
73
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Leandro Greco, přichází Luca Siligardi.
72
Milánští kombinují na útočné půli, zatím jen ale beze střelby.
71
Žlutou kartu dostává Paolo Castellini (AS Livorno Calcio).
70
Do konce utkání zbývá 20 minut, Livorno bojuje o důležité body. O Interu se to v posledních minutách říci nedá.
69
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hernanes, přichází Fredy Guarín.
68
Od brány rozehrává Handanovič, hra je nyní pořádně zpomalená.
67
Je to ale právě Hernanes, kdo následně zahrál rukou a balon tak ztrácí.
66
Jonathan našel Hernanese na hraně vápna, ten ale trefil beka soupeře.
65
Hra ztratila tempo, hosté nyní nechtějí tolik riskovat.
64
Od brány se chystá rozehrávat gólman Interu Handanovič.
63
Hodina hry je za námi, Livorno snížením na 1:2 zápas výrazně zdramatizovalo a rozhodně není odepsané.
61
Zmatek ve vápně Interu, hosté ale závar zvládli.
60
Balon však hlavou odklízí do bezpečí Valentini.
59
Inter bude zahrávat rohový kop...
58
Domácí zápas pořádně zdramatizovali, Milánští už nejsou zdaleka tak suverénní, jak tomu bylo v prvním poločase.
57
Greco ale trefil jen zeď.
56
Livorno má k dispozici nebezpečný přímý kop.
56
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Émerson, přichází Alfred Duncan.
55
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Ishak Belfodil, přichází Innocent Emeghara.
54
Jednoznačně nejkrásnější branka dosavadního průběhu utkání. PAULINHO byl zcela nepochopitelně volný ve vápně, domácí kapitán se tak do centrovaného míče od rohového praporku opřel z voleje a trefil nechytatelně pod víko! Nádhera...
53
Domácí budou zahrávat rohový kop...
52
Domácí jsou pod tlakem, Inter hraje ve velké pohodě.
51
Z levé strany odcentroval do vápna Mesbah, balon ale vyráží Handanovič.
50
Další útok Interu zastavuje útočný faul Icardiho.
49
Milánští hru uklidńují a kombinují u středového kruhu.
48
Palacio spáchal útočný faul, domácí tak mohou jít do rychlého protiútoku.
47
Palacio dostal ideální přihrávku do vápna, Bardi ale Livorno podržel!
46
Inter byl v prvním poločase výrazně lepší a své šance dokázal proměňovat. Na 1:0 skóre upravil Hernanes, o 9 minut později navýšil skóre gólem do šatny Palacio. Pokud chce Livorno z tohoto domácího utkání body, musí hrát zcela jinak.
Druhý poločas začne cca ve 22:06.
45+1
45+1
Inter Milán právě vstřelil branku!
V jednominutovém nastavení prvního poločasu Milánští navyšují své vedení. Do centru z pravé strany se uvnitř vápna nádherně opřel RODRIGO PALACIO, který balon odrazil od trávníku a trefil se do levého horního rohu brány! Bardi se ani nehnul.
45+1
Nastavovat se bude 1 minuta.
45
Konec poločasu je blízko, obraz hry je stále stejný – Inter obléhá vápno soupeře...
44
Tato standardní situace se však Milánskýcm nevydařila.
43
Roh pro Inter...
43
Kuzmanovič vyslal dělovku ze střední vzdálenosti, Bardi vyráží nad břevno!
42
Balon ale odvrací hlavou do bezpečí Rolando.
41
Paulinho vybojoval pro domácí další roh...
40
Do konce úvodního poločasu zbývá 5 minut, Livorno je v dosavadním průběhu utkání zcela vymazané.
39
Rolando rozehrává s Juanem, Inter po vstřelené brance nikam nespěchá.
38
Hosté pokračují v tlaku.
37
Jako první se radují hosté, Milánští jdou do vedení. Álvarez odcentroval z levého křídla do vápna, k odraženému míči se pak dostal HERNANES. Záložník Interu pak už nemohl mít problém trefit balon z ideální pozice do brány.
37
Na druhé straně zasahuje proti slabé hlavičce Belfodila Handanovič.
36
Nyní příjemná změna, Hernanes dostal centr za obranu, Bardi si ale vyběhl a hlavičku soupeře vyráží.
35
Milánští sice drží balon, do šancí se ale nedostávají.
34
Jonathan vybojoval faul soupeře a poté rozehrává útočnou akci.
33
Od brány tak odkopává Bardi.
32
Tohle se nepovedlo, pokus o střelu Juana končí hodně nepřesnou a slabou střelou.
31
Na útočné půli se chystá vhazovat Jonathan.
30
Půl hodina hry je minulostí, Inter zatím tlačí, Bardiho ale zatím nikdo nepřekonal.
29
Hernanes se odhodlal ke střele, balon letí těsně vedle pravé tyče!
28
Kuzmanovič si pěkně ťuknul s Hernanesem, Milánští tlačí soupeře před vlastní bránu.
27
Domácí ho ale nesehráli dobře, na poslední chvíli zabránil protiútoku Interu bek Émerson.
26
Paulinho vybojoval roh pro Livorno.
25
Milánští obléhají vápno soupeře po házenkářsku, zatím je to ale beze střelby.
24
Livorno je pod tlakem, Bardi ale zatím příliš práce nemá.
23
Střelu Hernanese ze střední vzdálenosti blokuje obránce Livorna.
22
Centr Jonathana z pravé strany odvrací bek Livorna Valentini.
21
Nepřesnou rozehrou končí domácí výpad, Inter tak může pokračovat v nastoleném tlaku.
20
Žlutou kartu dostává Hernanes (Inter Milán).
19
Jonathan vysílá na pravé křídlo Icardiho, ten vybojoval faul soupeře.
18
Výbornou obrannou práci předvedl Juan, protiútok Milánských však nevyšel.
17
Kuzmanovič ve hlavičkovém souboji uvnitř vápna neobstál, do brejku vyráží domácí.
16
Dobře zahraný přímý kop, Handanovič musel balon směřující do růžku brány pohotově vyrazit!
15
Domácí budou zahrávat nebezpečný přímý kop...
14
Jonathan to zkusil ze střední vzdálenosti, bránu Bardiho ale netrefil.
13
Livorno se snaží hru uklidnit, na středovém kruhu však balon ztrácí Biagianti.
12
Domácí vhazují na útočné půli poblíž vápna.
11
Benassi nacentroval za obranu Interu, nikdo z jeho spoluhráčů na tento balon ale nedosáhl.
10
První výpad Livorna končí nepřesnou finální přihrávkou.
9
Od brány rozehrává Handanovič, hosté zatím hrají hodně profesorsky.
8
Hra přerušena, ošetřován je domácí bek Émerson.
7
Hernanes vystřelil z hranice vápna, trefil ale jen obránce soupeře.
6
Inter zatím balon soupeři takřka nepůjčuje a kombinuje na útočné půli.
5
Kuzmanovič nachází Jonathana na pravém křídle, v kombinaci pokračuje středem kráčející Kuzmanovič.
3
Balon zatím drží především Milánští, ti ale zatím nikam nespěchají.
1

AS Livorno Calcio: Bardi – Valentini, Émerson, Castellini – Benassi, Biagianti, Mbaye, Greco, Mesbah – Paulinho, Belfodil.
Náhradníci: Aldegani, Anania – Coda, Piccini, Gemiti, Ceccherini, Mosquera, Duncan, Emeghara, Siligardi, Borja.

Inter Milán: Handanovič – Rolando, Samuel, Jesus – Jonathan, Kuzmanović, D'Ambrosio, Hernanes, Álvarez – Icardi, Palacio.
Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Zanetti, Andreolli, Ranocchia, Nagatomo, Kovačić, Guarín, Cambiasso, Botta, Taïder.

Rozhodčí: Calvarese – Padovan, Dobosz.
Podrobná onlajn reportáž začíná ve 21:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

5/5, 100%. Z pěti posledních vzájemných zápasů vyhrál Inter všechny, s Livornem navíc ani jednou neinkasoval! Posledních pět výsledků bylo následujících: 2:0, 2:0, 1:0, 3:0 a 2:0. I proto bude dnes Inter favoritem utkání.
Inter Milán

Inter je po 30 odehraných zápasech na 5. pozici díky 48 získaným bodům za 12 výher a stejný počet remíz. Průběžné skóre Interu je aktivní – 47:31. Inter soupeří především s Parmou a Bergamem o 5. příčku zaručující účast v kvalifikaci do Evropské ligy pro příští sezonu. Kvalifikace do Ligy mistrů už Interu zřejmě utekla. Z posledních sedmi zápasů Inter jednou prohrál, třikrát remizoval a stejný počet zápasů i vyhrál. Naposledy však doma remizoval 0:0 s Udinese.
AS Livorno Calcio

Livorno není v dobré situaci. Po 30 odehraných zápasech má tým 24 bodů za 6 výher a 6 remíz, to vše při průběžném skóre 32:56. Pro Livorno to znamená 18. pozici v lize, horší je už jen Sassuolo a Catania. Pokud dnes však Livorno zvítězí, tak se dostane mimo sestupové pozice na úkor Bologni. Z posledních sedmi zápasů Livorno čtyřikrát prohrálo, jednou remizovalo a dvakrát zvítězilo.
Příjemný večer s italskou Serií A, dnes nás čeká vzájemný duelAS Livorna s Interem Milán. Pojďme si oba soupeře představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62