Dnes je dohráno, díky za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc, úspěšný start do nového týdne a příště na počtenou.

Mějte se hezky.
Druhý poločas přinesl ještě o jednu branku víc, než první půle, všechny však padly opět do svatyně Lazia. Neapol dnes byla k neudržení, byla lepší, aktivnější, šla víc za vítězstvím a zcela zaslouženě vybojovala první tři body v sezóně. Hosté působili spíš ospalým dojmem, Keita měl dvě dobré šance, na začátku a na konci zápasu, jinak se Reina musel hodně nudit.
90+3
90+2
Ovšem vše ukončuje ofsajd a vzápětí i hlavní arbitr celý zápas.
90+2
Nejspíš poslední standardka utkání, obstarají ji hosté.
90+1
El Kaddouri v další šanci svého celku mezi tři tyče nezamířil. Marchetti s rozehrávkou ani příliš nepospíchá. O vítězi je dávno jasno.
90+1
Nastavovat se budou ještě dvě minuty.
90
Asi největší šance Lazia ve druhé půli, Keita však z pravé strany sám před gólmanem trefil jen vyběhnutého Reinu.
88
Znovu má míč v moci Reina. Uvidíme, kolik se bude za chvíli nastavovat minut.
87
Marchettimu se po malé domů míč zamotal mezi nohama, nakonec jej ale přeci jen hostující gólman dokázal včas odkopnout do bezpečí.
86
Teď pomezní arbitr nepostřel těsný ofsajd Gabbiadiniho, ten se dostal ke střele, ale míč poslal hodně vysoko nad bránu Lazia.
85
Teď končí míč až u Reiny, který v klidu rozehrává na nejbližšího spoluhráče.
84
Neapol je stále u míče a soupeři jej půjčit odmítá. Je jasné, že vše směřuje k závěru a že si modří chtějí svůj náskok pohlídat.
82
Domácí zůstávají u míče, zatím si ale přihrávají na své polovině.
79
Neapol právě vstřelila branku!
Gólostroj domácích se ještě nezastavil, hosté kvůli tomu inkasují potupného bůra. MANOLO GABBIADINI dostal krásnou přihrávku do uličky, vyhnul se ofsajdu a sám před brankářem nezaváhal.
78
Hned dva hráči Lazia se chytili do ofsajdové pasti.
77
Žlutou kartu dostává Kalidou Koulibaly (SSC Neapol).
77
Po další standardce Lazia přišel centr před bránu, kde byl ovšem míč včas odvrácen do bezpečí.
75
Hosté rozehráli standardku, ze které se nakonec vyklubala střela, ta však mířila vysoko nad bránu Neapole.
74
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Omar El Kaddouri.
74
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Filip Đorđević.
73
Nepřesná přihrávka hostů končí u Reiny, který rychle bere míč do rukou.
71
Insigne ve výborné střelecké pozici nechal vyniknout pouze hostujícího brankáře, který bombu protihráče dokázal vyrazit.
69
Domácí mají míč na kopačkách a v klidu si přihrávají mezi sebou.
66
Přihrávka před hostující bránu byla zblokována v pravý čas.
65
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Manolo Gabbiadini.
64
Šance po dlouhé době i na straně Lazia, míč však po ráně z pravé strany končí v boční síti domácí brány.
62
Marchetti musel pomoci svým spoluhráčům a míč po malé domů odkopnout jak nejdál to jen šlo.
60
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází David López.
59
GONZALO HIGUAÍN si naběhl po pravé straně do pokutového území, dokázal si poradit se skluzem protihráče a poté tváří v tvář brankáři poslal míč ke vzdálenější tyči. Marchetti se natahoval marně.
58
Znovu zůstává ležet na trávníku hráč Neapole, jmenovitě Allan. Karta udělena není.
56
Žlutou kartu dostává Maurício (S. S. Lazio).
56
Teď zůstává ležet na trávníku Hamšík a bude se žlutit.
55
Spíš fauly jsou nyní k vidění na hrací ploše, dlouho jsme neviděli žádnou šanci nebo aspoň střelu.
53
Po neodpískaném faulu Lazia končí balón opět u gólmana Neapole.
51
Nepřesná přihrávka hostů končí u Reiny.
48
Higuaín popošel s míčem na střed hrací plochy, jeho prudkou ránu k tyči dokázal výtečně vyrazit Marchetti, ovšem k míči doběhl LORENZO INSIGNE a zasunul jej do volné části hostující svatyně.
46
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefano Mauri, přichází Sergej Milinković-Savić.
46
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Felipe Anderson.
46
První půle je za námi a domácí mohou být spokojeni. Po gólech Higuaína a Allana vedou nad Laziem 2:0 a míří za první výhrou sezóny. Ovšem pozor, dvoubrankový náskok měli i v duelu se Sampdorií, se kterou nakonec remizovali 2:2. Podaří se jim tentokrát vedení udržet nebo se i Lazio, kterého toho zatím moc nepředvedlo, možná až na šanci Keity, dokáže zvednout?
45+1
45
Jorginho nabíhal před bránu, skluzem na míč nedosáhl.
44
Míč byl nejprve odvrácen, poté se domácí provinili faulem.
44
Higuaín vybojoval pro své barvy před koncem první půle ještě rohový kop.
42
Insigne naběhl skoro až do šestnáctky soupeře, jeho tvrdou ránu zkrotil Marchetti v náruči.
41
Reina vyběhl k hranici pokutového území a letící míč sebral do rukavic.
40
Na trávníku zůstává ležet hráč Neapole, hra je přerušena.
39
Velice špatná rozehrávka domácích končí míčem v zámezí, hosté budou vhazovat.
38
Insigne se málem také zapsal mezi střelce, jeho rána však byla zblokována nad bránu. Následovat bude roh.
37
Docela riskantní malá domů, Marchetti však přeci jen dokázal míč odkopnout daleko od své brány.
35
ALLAN obdržel parádní přihrávku do běhu, dostal se sám před brankáře, kterého ho celkem lehce propálil. Marchetti se snažil svému protihráči zmenšit střelecký úhel jak to jen šlo, ale míč se mu vyrazit nepodařilo, hodně tu zaspali jeho spoluhráči.
33
Teď končí míč u Reiny, který hodně dlouho nemusel zasahovat, tak si aspoň může po dlouhé době sáhnout na balón.
32
Odražený balón končí vedle hostující brány, Marchetti s rozehrávkou příliš nepospíchá.
31
Hra se v posledních minutách uklidnila, domácí se nedostávají do šancí tolik, jako v úvodu střetnutí. Uvidíme ještě před koncem první půle nějaký gól?
29
Do ofsajdu se chytili domácí, kteří tak musí útočné akce zanechat.
27
Insigne míč před postranní lajnou nezpracoval, ten končí v zámezí.
26
Teď se hosté dostali do dobré šance, ale nakonec z toho nic není a Reina zasahovat nemusel.
25
Dlouhý centr končí u hostující brankáře, který vyběhl k hranici pokutového území a míč schoval do náruče.
23
Další ránu z dálky, tentokrát od Hamšíka, Marchetti dobře viděl a míč schoval do náruče.
20
Callejón se snažil co to šlo, ale míč nakonec na hřišti neudržel. Marchetti se postará o rozehrávku.
19
Žlutou kartu dostává Senad Lulić (S. S. Lazio).
17
Higuaín opět prověřil pozornost brankáře hostů, ale tentokrát by se z gólu radovat nemohl, byl chycen do ofsajdové pasti.
16
Tentokrát zaletěl míč přímo do Marchettiho rukavic.
16
Matri míč odrazil do zámezí a domácí si dají repete.
16
Rohový kop pro domácí tým.
14
Po necelé čtvrt hodině je tu změna skóre. GONZALO HIGUAÍN napřáhl z poměrně slušné dálky a trefil se parádně k pravé tyči hostující svatyně. Marchetti se po míči jen ohlédl.
12
Marchetti se znovu postará o rozehrávku a nikam nepospíchá.
11
Higuaín to zkoušel z dálky, nebyla to špatná střela, ale chtělo to zamířit míč více do dolní části brány.
9
V další šanci soupeře domácí v poslední chvíli odpálili míč do zámezí.
8
Zatím to vypadá na pěkný duel, Allan střílel ke vzdálenější tyči, míč ztečoval do protipohybu gólmana jeden z hráčů Lazia, ovšem hosté měli štěstí, neboť balón skončil těsně vedle levé tyče.
7
Keita mohl skórovat na druhé straně, zcela sám zhruba na úrovni penaltového puntíku obdržel přihrávku, míč ale poslal jen nad domácí bránu.
6
Následně Marchetti schovává balón do rukavic.
5
Higuaín se ocitl sám před brankářem, míč ale poslal pouze do vyběhnuvšího gólmana, který jej vyrazil do zámezí.
4
Onazi pálil ze střední vzdálenosti, míč poslal vysoko nad domácí svatyni.
3
Neapol se právem dožadovala rohového kopu, ale ten jí není dopřán.
2
Prudký míč končí v zámezí, Marchetti bude odkopávat od brány.
1

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – L. Insigne – Callejón, Higuaín.
Náhradníci: Rafael Cabral, Gabriel – Strinić, Henrique, Valdifiori, Ch. Maggio, D. Mertens, David López, Chiricheş, Gabbiadini, El Kaddouri, Chalobah.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, Maurício, Hoedt, Radu – Onazi, Parolo – Matri, S. Mauri, Lulić – Keita.
Náhradníci: Guerrieri, Berisha – Gabarron, Braafheid, Đorđević, Anderson, Gentiletti, Milinković-Savić, Konko, Cataldi, Oikonomidis, Kishna.

Lazio

Hosté se nachází v tabulkovém středu, přesněji na deváté pozici se šesti body za dvě výhry. V úvodu sezóny porazilo doma 2:1 Bolognu, následně utrpělo debakl 0:4 v Chievu a poté opět zvítězilo doma, tentokrát nad Udinese 2:0. Podobně jako soupeř má tak pasivní skóre -1. Tabulku střelců vede rovněž se dvěma přesnými zásahy Ital A. Matri.
Neapol

Domácí sice válí v Evropské lize, když v prvním kole deklasovali na svém hřišti belgický Club Bruggy 5:0 a díky tomu se dostali na první místo ve skupině D, v Serii A se jim však příliš nedaří. Zatím pobývají až na patnácté pozici a na první vítězství sezóny stále čekají. Neapol nejprve prohrála v Sassuolu 1:2 gólem šest minut před koncem, následně remizovala se Sampdorií a Empoli shodně 2:2, s prvně jmenovaným celkem neudržela dvougólový náskok. Nejlepším střelcem mužstva je se dvěma góly Argentinec G. Higuaín.
Dobrý den, neděle má na pořadu všechny zbylé zápasy nejvyšší italské fotbalové ligy. Jakmile se začne hrát tento duel, výsledku ostatních zápasů budou již dávno známy, utkání Neapole s Laziem totiž začíná jako poslední až ve 20:45. Favoritem je domácí tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62