Střely mimo: 6:7.
Rohy: 3:1.
Ofsajdy: 3:1.
Fauly: 13:12.
Zápas končí spravedlivou remízou 1:1. Ani jeden nebyl o tolik lepší, aby si zasloužil z dnešního zápasu všechny tři body. V úvodu to byli hosté, kteří se dostali do vedení díky brance Cyrila Théréaua. Následně ale přišlo velmi rychlé vyrovnání od Lucase Ocampose. Ve druhém poločase se již vážnějšího ani před jednou z branek nestalo a tak zápas končí remízovým výsledkem.
90+5
90+5
Při snaze se dostat k míči nakopl Leonardo Pavoletti soupeře do hrudníku a Danilo si také poleží na zemi. To se vůbec nelíbí domácím fanouškům, kteří nespokojeně pískají.
90+4
V poslední nastavené minutě přišel ještě jeden centr před Perina. Ten si však pro míč bez problémů došel a sebral ho ze vzduchu do rukavic.
90+3
Hostující Seko Fofana zůstal ležet na trávníku a bude muset být ošetřen. To vyhovuje hostům, kteří se v poledních minutách museli bránit.
90+2
Hlavní rozhodčí dnešního zápasu nastavuje ve druhém poločase hned čtyři minuty.
90+1
Hosté získali míč před svým pokutovým územím a hned se vydali do útoku. Stipe Perica se mohl dostat do vápna, ale zvolil střelu z velkého úhlu a ta končí jen v boční síti.
90
Závěrečný tlak patří Janovu. Domácí hráči kombinují na polovině soupeře a čekají ještě na chybu hostů. Ta zatím nepřichází a tak přihrávání ze strany na stranu pokračuje.
89
Minutu před koncem řádné hrací doby se dostal k míči u levé postranní lajny domácí Laxalt. Ten si však neporadil s dvojicí obránců a musel se s míčem vrátit na svou polovinu hřiště.
88
V posledních minutách se roztrhl pytel s útočnou hrou na obou stranách. Ali Adnan se dostal ke střele z pravé strany vápna, ale Perin byl u tyče připraven.
87
K míči se postavila dvojice hráčů hostujícího týmu, nakonec to byl Ali Adnan, který svou levačkou poslal míč nad zdí. Ale také nad branku a Matiia Perin znovu nemusí zasahovat.
86
Hosté mají k dispozici snad největší šanci druhého poločasu. Těsně před vápnem byl faulován Matos a hosté tak budou rozehrávat volný přímý kop.
85
Závěr zápasu přináší velmi rychlou hru od obou týmů. Na pravém kraji běžel ve volném prostoru Kums. Seběhli se k němu však hned tři hráči soupeře a postup do vápna mu znemožnili.
83
Ani nyní to domácím nevyšlo. Pavoletti se nedohodl s Ninkovićem na převzetí míče a tak se náhodou odrazil balon k Lazovićovi, který pálil jen nad branku.
82
Před hostující brankou bylo rušno. Nejdříve mohl zakončovat Lazović, který ale ve skluzu míč nezasáhl. Následný centr do vápna hledal Ninkoviće, který byl povalen k zemi, ale rozhodčí byl v dobrém postavení a pokutový kop neodpískal.
81
Zhruba deset minut do konce zápasu pro oba týmy, aby střelenou brankou zvrátily stav zápasu na svou stranu a odnesly si všechny tři body.
80
Ninković ztratil míč u postranní lajny a tak ho chtěl rychle vybojovat zpět, ale při tom nepříjemně fauloval a je dalším potrestaným.
79
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrade Edenilson, přichází Giovanni Simeone.
78
Po dlouhé době se také hosté dostali ke střele. Ryder Matos si zasekl míč před šestnáctkou a ze stoje vypálil. Jeho pokus byl však nepřesný a Perin může být v klidu.
77
Orestis Karnezis musel být v pozoru. Na hranici vápna získal míč Leonardo Pavoletti, který se dokázal dostat přes obránce a vystřelit. Střela šla však přesně do rukavic hostujícího brankáře.
76
Zápas pomalu směřuje ke svému závěru a stále čekáme na rozuzlení. Nyní se dostal k centru z levé strany Fofana, ale domácí obrana si s míčem poradila.
74
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Ryder Matos.
73
Domácí výborně vykombinovali střed hřiště. Zleva poté přišel centr do vápna, který se však zastavil na prvním bránícím hráči hostů. Z následné dohrávky akce se dostal ke střele Danko Lazović, ale ani on se netrefil mezi tři tyče.
72
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Danko Lazović.
71
Zapata se po čase připomněl na trávníku. Zpracoval si míč, ale následně o něj velmi rychle přišel u pravé postranní lajny.
70
Na pravém kraji si zpracoval míč pro sebe Kums, který se chtěl vyhnout soupeři, ale při tom vycestoval mimo hrací plochu a tak budou vhazovat domácí.
69
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Stipe Perica.
68
Po dlouhé době přiletěl centr do vápna. Pavoletti se dral před obránce, což se mu podařilo, ale už nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.
67
Domácí ale zůstávají na polovině soupeře. Kombinace se stále více a více přibližuje hostující brance. Střídající Ninković ani Rigoni se však s míčem dlouho nepotkali.
66
Druhá polovina zápasu zatím nepřinesla příliš povedených akcí. Nyní jedu takovou mohl založit Veloso, ale ani jeho přihrávka nenašla spoluhráče v dobré pozici.
64
Hostující záložník zdá se být v pořádku. Je otřesen, ale to mu nebude bránit v pokračování ve hře.
63
Burdisso napálil míč a trefil z blízkosti Kumse do hlavy. Ten se ihned sesunul k zemi a bude potřebovat ošetření.
62
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Ali Adnan.
61
Nyní se dostal až do vápna Laxalt. Ten ještě přistrčil míč do volného místa Edenilsonovi, který přízemním centrem, stejně jako při vyrovnávací brance, hledal spoluhráče. Nyní se mu to nepodařilo.
60
Hodina hry je za námi a stále je stav nerozhodný. Druhá polovina zápase se začíná rozjíždět. Na levé straně si řekl o míč střídající Ninković, ale poté neprošel přes prvního bránícího hráče.
58
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Nikola Ninković.
57
Také domácí začínají ve druhém poločase hrát. Veloso centroval do předbrankového prostoru a k hlavičce se dostal Rigoni. Jeho pokus však končí nad brankou.
56
Dlouhý pas do vápna na Ocampose nyní nevyšel. u míče byl nejdříve Orestis Karnezis, který bere míč pro sebe.
55
Také na druhé straně se žlutí. Útočník domácího týmu Rigoni zasáhl soupeře do obličeje a je také potrestán.
54
Duván Zapata byl hodně agresivní v napadání již v prvním poločase, ale až nyní je za další zákrok odměněn žlutou kartou.
53
Hosté z rohového kopu vytěžili zakončení, ke kterému se dostal po odraženém míči Badu. Jeho dělovka končí vysoko na brankou.
52
Udinese pokračuje v aktivní hře směrem dopředu. Nyní musel vše hasit až a poslední chvíli Izzo, který odkopl míč na tribunu.
51
Výborně si vedl v rychlostním souboji střelec první branky zápasu Théréau, který dokázal předběhnout Orbána, ale poté se již dostal do velkého úhlu a nemohl zakončovat.
50
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hostující hráči. Kombinace však vázla a musela se přesunout až ke stoperům.
49
Na druhé straně se musel zapojit do hry také Karnezis. Sebral centr ze vzduchu do rukavic. Navíc při tom zboural Rigoniho, který se těžce zvedá z trávníku.
48
Opět hosté v náběhu do útoku. De Paul i Zapaty byli v dobré pozici, ale hostům chybí finální přihrávka středem pole.
47
Hostující tým rozehrál druhou polovinu dnešního zápasu. Zapata si ihned říkal o míč do běhu, ale ten se k němu nedostal.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas nezačal vůbec v rychlém tempu. Toho využili hosté, kteří se z ničeho nic, z první šance dostali do vedení. Na pravé straně se uvolnil k přízemnímu centru Silvan Widmer, našel Cyrila Théréaua, který poslal hosty do vedení. Poté ale přišel nápor domácího celku. Edenilson posílal jeden přesný centr za druhým z pravé strany. Na jeden takový si naskočil i Lucas Ocampos, který hlavičkou vyrovnal. V závěru poločasu měl ještě obrovskou šanci Zapata, ale před prázdnou brankou selhal a tak je po prvním poločase stav nerozhodný.
45
45
Ještě jedna příležitost pro hosty na konci prvního poločasu. Po faulu Velosa měli k dispozici volný přímý kop. K němu se postavil Kums, ale opět přišel útočný faul ve vápně.
44
Minutu před pauzou se dostal k míči domácí Laxalt. Na levé straně si poradil s obráncem a dokonce odcentroval. Na zadní tyči byl však v ofsajdu Rigoni.
43
V závěru poločasu se opět do hry dostávají také hosté. Badu společně s Fofanou prošli středem pole, ale následná přihrávka na Zapatu již byla nepřesná.
41
Neskutečná šance hostujícího týmu. Po zisku míče se do rychlého protiútoku vydali Zapata s Théréauem. První jmenovaný nabídl míč spoluhráči, ten střílel, ale Perin vytáhl výborný zákrok. Míč se však odrazil přesně na kopačku Duvána Zapaty, který ale z malého vápna přestřelil odkrytou branku!
39
Volný přímý kop do vápna poslal Fofana, který nebyl celý poločas vidět. Jeho pas našel jen hlavu kapitána domácího týmu Burdissa, který odhlavičkoval míč pryč od svého brankáře.
38
Také Edenilson sestřelil zezadu zcela zbytečně soupeře, který se nyní svíjí na trávníku. Ani tento přestupek nyní ohodnocen žlutou kartou.
37
Domácí jsou ve velkém počtu na polovině soupeře a stále se pokoušejí projít až do vápna. Nyní však zastavil Janov hvizdem hlavní rozhodčí, který signalizuje ofsajd.
36
Edenilson nyní nezareagoval na nabídku do běhu a míč končí jen mimo hrací plochu.
35
Zapata nastoupil do zápasu velmi agresivně a tento standard si drží. Nyní sestřelil zcela zbytečně u postranní lajny Laxalta.
34
Opět domácí svírali soupeře ve vlastním vápnu. Kombinace Janova se posouvala ze strany na stranu až se k míči dostal Veloso. Jeho průnikovou přihrávku do vápna však zastavil Danilo.
33
Na polovině hřiště si zpracovával míč Duván Zapata, ale také si pomohl rukama a nemůže postupoval dále do útočné poloviny.
32
Půlhodina hry je za námi a stav je opět vyrovnaný. Aktivitu však přebrali domácí a postupem času tlačí více a více na obránce soupeře.
30
Edenilson se znovu dostal k nepříjemnému centru z pravé strany. Nyní si však domácí útočník pomohl v souboji o prostor faulem a nemůže zakončovat.
29
Lucas Ocampos je při chuti. Nyní si skvěle počínal ve vápně, dokázal se uvolnil přes obránce a z velmi nadějné pozice také vypálit, ale netrefil branku.
28
Opět byl u míče Edenilson. Na pravém kraji se však nepustil do rychlostního souboje s protihráčem a radši rozehrál do středu hřiště.
27
Tempo hry se po první vstřelené brance rapidně zvedlo. Domácí se po zásluze radují z vyrovnání, ale to jim nyní nestačí a snaží se znovu útočit.
25
Janov právě vstřelil branku!
Tlak se domácímu týmu vyplatil a je srovnáno. Znovu centroval zcela sám od pravé lajny Edenilson. Nyní přetáhl centr na zadní tyč, kde byl nehlídaný LUCAS OCAMPOS a jeho hlavička skončila v hostující brance.
24
Ta skončila na polovině hřiště. Nyní se hra přesouvá ze strany na stranu. Po centru Edenilsona hlavičkoval z vápna Rigoni, ale nebyl přesný.
23
Domácí začínají tlačit na soupeře v jeho vlastním vápně. Nyní to však výborně udělal Danilo, který odebral míč Ocamposovi a navíc založil útočnou akci.
22
A nebezpečí před Karnezisem pokračovalo. Hosté se však dokázali obětavostí ubránil a naopak do rychlého protiútoku mohl jít Zapata s De Paulem. Druhý jmenovaný dokonce střílel, ale netrefil branku.
21
Přece jen bylo horko před brankou Karnezise. Nejdříve pálil přes hlavu Ocampos, ale do cesty se mu postavil Danilo. Z dorážky střílel také Veloso. Ten naopak napálil Wagueho.
20
Dlouhý nákop na Rigoniho byl přesný a domácí útočník si stačil zpracovat míč. Poté ale musel čekat na spoluhráče. Celá akce pokračovala kombinací na polovině hostů, ale Pavoletti ani Ocampos se ke střele nedostali.
19
K míči se postavil Miguel Veloso. Zakroutil centr na střed vápna, kde ale dominoval Danilo s Felipem, kteří s přehledem odvrátili míč.
18
U pokutového území byl sražen k zemi Ocampos a domácí mají k dispozici volný přímý kop z nadějné pozice.
17
Domácí hráči kontrolují míč na své polovině, ale to zatím k ničemu nevede. Hostující obrana se stačí přesouvat ze strany na stranu.
15
Na trávníku zůstal ležet po souboji domácí Rincón, ale hra dlouhou dobu ještě pokračovala. Po přerušení se domácí záložník zvedá z trávníku a bude pokračovat.
14
Domácí byli aktivnějším týmem do obdržené branky a i nyní se snaží o rychlé vyrovnání, ale zatím Janovu nevychází finální fáze.
12
Udinese právě vstřelilo branku!
Udinese jde z ničeho nic do vedení! Na pravé straně se uvolnil k přízemnímu centru Widmer, který přesnou přihrávkou našel na bodu pro pokutový kop zcela osamoceného CYRILA TRÉRÉAUA, který nekompromisně napálil míč do sítě.
11
Úvodní desetiminutovka nenabídla žádnou stoprocentní šanci ani na jedné straně. Nyní se o to pokoušel Zapata, který se prodral už do vápna, ale jeho nepřesná střela končí mimo tři tyče.
10
Znovu hosté zaspali v obraně a Rigoni byl připraven k rychlému protiútoku. Vše však ztroskotalo na první přihrávce právě Rigoniho, který našel jen kopačku Danila.
8
Nyní už byla otevřenější obrana pro domácí celek. Zleva se dostal až do vápna Ocampos, ale byl mu odpískán ofsajd a nemůže tak ze slibné pozice zakončovat.
7
První rohový kop vybojoval po sraženém centru Rigoni. Centru se ujal Rincón, ale ve vápně nikoho ze spoluhráčů nenašel.
6
Oba hráči pokračují ve hře. Po levé straně to zkoušel Laxalt, ale byl také velmi rychle poslán na zem.
5
V úvodu zápasu nyní tempo hry nijak vysoké. Oba týmy čekají na vhodný moment k útoku. Navíc se nyní srazil Zapata s Orbánem a domácí hráč zůstal malou chvíli ležet na trávníku.
4
Ve středovém kruhu vybojoval míč Emmanuel Badu. Poté roztáhl hru do pravého kraje, kde byl připravený Sven Kums. Ten musel však zvolit cestu zpět.
3
Také domácí se dostali poprvé na útočnou polovinu. A hned z toho byla střela. Ocampos si zpracoval míč na hranici vápna a zkusil v pádu zakončit, ale jeho pokus byl velmi slabý a mířil mimo tři tyče.
2
Domácí hráči rozehráli první polovinu zápasu ze středového kruhu. Po rozehrávce však ztratili rychle míč a do útoku se hnali hosté. Zapata si však pomohl faulem a musí odevzdat balon.
1
Hlavní rozhodčí již přivádí obě základní jedenáctky na hrací plochu. Zápas dvanáctého kola tak může za několik okamžiků začít.

Janov CFC: Perin – Izzo, Burdisso (C), Orbán – Edenilson, Rincón, Veloso, Laxalt – L. Rigoni, Pavoletti, Ocampos.
Náhradníci: Zima, Lamanna – Gentiletti, Cofie, Simeone, Ntcham, Biraschi, Lazović, Panděv, Fiamozzi, Ninković.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Wague, Danilo (C), Felipe – Kums, Badu, Fofana – de Paul, D. Zapata, Théréau.
Náhradníci: Scuffet, Perisan – Samir, Angella, Peñaranda, Perica, Matos, Kone, Adnan, Heurtaux, Evangelista, Balić.

Rozhodčí: Manganiello – Cariolato, Liberti (vš. Itálie).

Udinese Calcio

Udinese se v minulém ročníku zachraňovalo v Serii A do posledních kol. Nakonec však o jeden jediný bod uhájili start v nejvyšší italské soutěži. Nyní to je o něčem jiném, když je Udinese na solidním třináctém místě v tabulce. Především v poledních zápasech sbírá důležité body. S Pescarou i v Palermu shodně zvítězilo 3:1. I v posledním kolo proti v dobré formě hrajícímu Turínu bodovalo za remízu 2:2. Tým se může spolehnout v útoku na dva snajpry. Cyril Thereau i Duvan Zapata již vstřelili po čtyřech brankách.
Janov CFC

Janov se v loňské sezóně umístil v přesném středu tabulky na jedenácté pozici. Nyní je na tom podobně, jen o příčku výše. Janovští hrají velmi nevyrovnaně. Dokáží porazit věhlasný AC Milán na vlastním trávníku 3:0, ale poté přijde porážka na půdě průměrné Atalanty stejným výsledkem. Janovu se daří především v obraně, kde jsou s deseti inkasovanými brankami na druhém místě v celé Serii A. Nejlepším střelcem týmu je se třemi zásahy Pavoletti.
Krásné nedělní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. V rámci dvanáctého kola se utká v souboji o střed tabulky domácí Janov s Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62