Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Atalanta - 29. října 2017   15:00

Udinese
45+1' de Paul  • 68' Barák (Behrami)
2:1
(1:1)
Atalanta
29' Kurtić  (Tolói)
Udinese
Bizzarri – Adnan, Danilo, Stryger Larsen, Nuytinck – Fofana (56. Matos), Behrami (78. Widmer), Barák – Ingelsson (62. Hallfredsson), Maxi López, de Paul.
G. Rocchi
Dacia Arena (Udine)
Atalanta
Beriša – A. Masiello, Caldara, Tolói – Castagne, Cristante, de Roon (46. Freuler), Spinazzola – Iličić (74. Orsolini), Kurtić – Petagna (71. Vido).
Gollini, F. Rossi – Bastoni, Freuler, Gosens, Haas, Melegoni, Orsolini, Vido.

To je ode mě vše, na shledanou!
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:15.
Na vteřinu přesně ukončil rozhodčí zápas. Druhý poločas, zejména jeho závěr, nám přinesl zajímavé věci. Nejdříve jsme mohli vidět vedoucí branku Antonína Baráka, který se hezky trefil. V 85. minutě dostali hosté příležitost ke srovnání stavu, ale Cristante neproměnil pokutový kop, když jej brankář vychytal. Vzápětí se však hosté prosadili po rohovém kopu, ale rozhodčí neuznal branku pro ofsajd. Bergamo se pak sice ještě snažilo, ale Udinese se ubránilo a bere tři body.
90+4'
90+4'
Následuje další odkop od domácí branky a Bergamo již pravděpodobně nic na tomto výsledku nezmění.
90+3'
Míč se opět dostal před branku domácího celku, ale Albano Bizzarri nemusel předvádět žádný těžký zákrok a bude odkopávat.
90+2'
Ve druhé minutě se Bergamo dostalo před branku soupeře, ale obrana si se vším poradila a odkopává míč na soupeřovu polovinu.
90+1'
V té první se nachází míč uprostřed hřiště.
90'
Ještě se budou hrát čtyři minuty navíc.
89'
Až nyní Udinese dostalo míč na polovinu hřiště a může uklidnit hru.
88'
Atalanta však tlačí nadále a tahle střela byla hodně nebezpečná, nicméně před brankářem někdo z obránců odrazil míč pryč!
86'
Bergamo následně po neproměněné penaltě zahrávalo rohový kop, po kterém dosáhlo branky, ale rozhodčí píská ofsajd, kdy hráč tečoval míč do branky z ofsajdové pozice a radost hráčů hostů je předčasná. To se děly nyní věci na stadionu.
85'
Bryan Cristante (Atalanta Bergamasca Calcio) neproměňuje pokutový kop, kdy brankář vystihl směr a chytá míč!
84'
Byla nařízena penalta pro Bergamo! Po rohovém kopu jeden z hráčů Udinese povalil svého protihráče k zemi a rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop.
83'
Možná jejich šance přijde nyní, kdy rozhodčí odpískal ruku jednoho z hráčů Udinese.
82'
Atalanta má v posledních minutách převahu na míči, ale zatím se jí vůbec nedaří ohrozit soupeřovu branku!
81'
Domácí se jistě nebudou pouštět do nějakých útoků a budou si hlídat zadní vrátka.
79'
Míč je na kopačkách hostů, mají ještě poměrně dost času ke srovnání stavu.
78'
Nakonec Behrami nemůže pokračovat ve hře a střídá jej Widmer.
77'
Valon Behrami si lehl na hřiště a nejspíše bude mít nějaké zdravotní trable a je ošetřován.
76'
To se jim ale momentálně nepodaří, neboť soupeř získal posléze míč.
75'
Udinese bude vhazovat a polovině soupeře a určitě by chtěli ještě jednu branku dát a pojistit si tak vítězství v dnešním utkání.
74'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Riccardo Orsolini.
74'
Daná standardní situace nepřinesla nic vážného a s daným centrem si poradila domácí obrana.
73'
Luca Vido byl faulován a budeme svědky standardní situace těsně před šestnáctkou z levé strany.
72'
Z protiútoku se hosté provinili ofsajdem.
71'
Standardní situace přinesla centr k pravé tyči, ale to bylo tak vše.
71'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Luca Vido.
70'
Standardní situace pro Udinese, avšak nejdříve bude následovat střídání.
68'
Udinese právě vstřelilo branku!
Udinese se prosazuje podruhé a prosazuje se český hráč ANTONÍN BARÁK, který si pohrál s míčem před obránci a dokázal si jej nachystat ke střele a dává branku k tyčce.
66'
Míč se dostal zase na druhou stranu, ale ani Bergamo nedokázalo ohrozit brankáře Bizzarriho.
65'
Nakonec se dostal míč až k brankáři, ale ten jej bez problémů zpracoval a rozehrál.
64'
Hra se nyní přesunula na levou stranu hřiště a Udinese se zde snaží o nějakou šanci na branku.
63'
Autové vhazování Udinese na polovině hřiště, avšak šlo nejspíše o špatně vhozený míč a vhazovat bude soupeř.
62'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Svante Ingelsson, přichází Emil Hallfredsson.
60'
Bergamo má nyní míč na svých kopačkách, ale před šestnáctkou vždy ztroskotají na obraně soupeře.
59'
Hra je prozatím poměrně vyrovnaná a ani jeden z týmů nemá od vyrovnávací branky blíže k vítězství.
58'
Blíží se nám pomyslná hodina hry a nesledujeme zrovna jedno z atraktivních utkání, nicméně na obou týmech je vidět vůle po vítězství.
56'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Ryder Matos.
56'
Castagne svým důrazem na míč srazil ihned dva protihráče a vidí žluté napomenutí.
55'
Bergamo nyní rozvážně kombinuje a snaží se postupným útokem dostat k brance soupeře.
54'
Maxi López se provinil drobným prohřeškem na polovině hřiště a i když se mu to nelíbí musí soupeři přenechat míč.
53'
Faul na polovině hřiště a následný dlouhý centr do před brankového prostoru kryje brankář Etrit Beriša.
51'
Míč se však velmi rychle vrátil na branku a míjí svatyni Bergama. Brankář bude odkopávat.
50'
Centr skončil před brankou a následuje rychlý odkop míče od jednoho obránce.
50'
Teď už ano a vybojovali další rohový kop na svou stranu.
49'
Domácí na polovině soupeře, ale zatím se jim nedaří dostat míč do pokutového území.
48'
To byl dlouhý míč na hráče Bergama a to bude jen odkop od branky domácího celku.
47'
Rohový kop následně bezpečně chytá brankář.
47'
Udinese se nepodařilo z levé strany odcentrovat, Castagne si pohlídal svého protihráče a odrazil míč na rohový kop.
46'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Remo Freuler.
46'
Je tu poločas! Po první půli máme stav nerozhodný. Nejprve šlo do vedení Bergamo. Už to vypadalo, že si vedení udrží, ale po rohovém kopu v posledních minutách bylo vše jinak. Centrovaný míč totiž zasáhl ruku jednoho z hráčů hostů a rozhodčí ihned odpískal pokutový kop pro domácí celek.
45+2'
45+1'
Autorem branky z pokutového kopu je RODRIGO DE PAUL, který bezpečně a bez problémů proměňuje nabídnutý pokutový kop a srovnává stav zápasu.
45+1'
Byla nařízena penalta pro Udinese!
45'
V poslední minutě normální hrací doby přichází rohový kop Udinese.
44'
To samé platí i v následující minutě.
43'
Nyní se hra přesunula na střed hřiště a blíží se nám závěr první půle.
42'
Udinese se v posledních minutách více dostává před branku, ale obrana hostů zatím odolává a nedopustila srovnání skóre.
41'
Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).
40'
A daný protiútok nebyl vůbec špatný, střela z levé strany sice mířila mimo, po zákroku brankáře, následně došlo ještě k centru před branku, ale míč nakonec zamířil do zázemí. Nicméně hodně nepřehledná situace před brankou hostů.
39'
Centrovaný míč byl zakroucen směrem do branky a ten Bizzarri vyráží a posílá svůj celek do protiútoku.
38'
Přichází faul na pravé straně a to je zajímavá standardní situace pro hosty!
36'
Centr z pravé strany před branku a přišla hlavička, která však míří mimo tři tyče brankáře Albana Bizzarriho.
35'
Jejich aktivita pokračuje i nadále a nyní svému soupeři příliš míč nepropůjčují.
34'
Hosté jsou po právu za svou větší aktivitu odměněni vedoucí brankou.
33'
Z něho pak vyšla střela ze střední vzdálenosti a míč míjí o kousek branku!
32'
Udinese má šanci srovnat, budou zahrávat rohový kop...
31'
Bergamo se i po úvodní brance drží na míči, ale prozatím daleko od branky soupeře.
29'
Bergamo právě vstřelilo branku!
A máme tu první branku, kdy po hezké výměně míče dostal přihrávku JASMIN KURTIĆ, který se elegantně zbavil obránce a vystřelil ke vzdálenější tyči a může slavit branku!
28'
Konečně nějaká pořádnější střela, kterou se prezentoval Danilo a donutil brankáře ,aby skokem vyrazil míč mířící k jeho pravé tyči.
27'
Udinese operovalo s míčem na levé straně hřiště, nicméně k žádnému centru se nedostali a Atalanta má míč.
26'
Nepřesnost v kombinaci hráčů Udinese a následuje autové vhazování soupeře na jeho vlastní polovině.
25'
Ti zahrávali další rohový kop, se kterým si však obranné řady domácího celku poradily.
24'
A tak to zkouší domácí po levé straně, ale ani zde nebyli úspěšní. Po autovém vhazování vyváží host míč.
23'
Andrea Masiello si splnil své obranné povinnosti a nedovolil soupeři proniknout po pravé straně.
22'
Hosté kombinovali s míčem na polovině hřiště, následný přechod do útoku nebyl podařený.
21'
Snaha domácího hráče proniknout po pravé straně hřiště vyšla vniveč a Bergamo má míč.
21'
....proti němu nemusel Albano Bizzarri (Udinese) vůbec zasahovat.
20'
A již je opět v útoku Bergamo, které z něho vytěžilo rohový kop...
19'
Centrovaný míč byl v šestnáctce odražen, nakonec se chystal ke střele Maxi López, ale předtím zahrál rukou a rozhodčí to viděl a píská.
18'
Nakonec ano a po faulu budou zahrávat standardní situaci...
17'
Udinese se stále brání na své polovině, nyní bude však vhazovat a uvidíme zda se jim podaří vyvézt míč.
16'
Atalanta má rozhodně lepší procento držení míče než jejich soupeř, ale na velké šance je to stále 0:0.
15'
Centr před branku, ale ten odklízí obrana domácího celku. Atalanta drží míč na levé straně hřiště.
14'
Atalanta rozehrála z poloviny hřiště a stále drží míč, jen chybí nějaká ta povedená střela na branku.
13'
Avšak domácí se nedostali ze své poloviny a s míčem operuje soupeř, navíc byl spáchán faul na Josipa Iličiće.
12'
...nezrodí, rohový kop Udinese s přehledem ubránilo, navíc došlo k faulu a Albano Bizzarri se zhostí rozehrávky.
12'
Možná se šance, či branka zrodí po rohovém kopu Atalanty...
11'
Po deseti minutách hry sledujeme vyrovnanou hru od obou týmů a na první vážnější šanci stále čekáme.
10'
Škoda této přihrávky, která byla dobře myšlena, ale hůře provedena. Odkop od hostující branky.
10'
Domácí se postupnými auty dostávají na polovinu soupeře.
8'
Nyní oba týmy hrály uprostřed hřiště a nebyla k vidění žádná stela na branku. Domácí se chystají k autovému vhazování poblíž střídaček.
7'
Na druhé straně lehký pozdrav pro brankáře, který neměl s touto střelou žádné problémy a v pohodě chytá letící míč.
6'
Z něho vzešla neúspěšná hlavička mimo branku.
6'
Udinese zahrávalo dlouhý auto do šestnáctky a nakonec je tu hlavička hostujícího hráče a Udinese bude zahrávat svůj první rohový kop.
5'
Přízemní centr z pravé strany před branku, ale zde byl jen obránce hostů, který odkopává míč.
4'
Udinese se rozběhlo do rychlého útoku, ale nakonec z toho nebyla žádná šance na branku.
3'
Josip Iličić si stěžoval, že byl faulovaný a nechtěl zpět na své nohy, avšak jakmile jeho spoluhráči vybojovali míč, už byl najednou na nohou.
2'
Útok vedený po levém křídle již nebyl tak úspěšný a Albano Bizzarri odkopává míč.
1'
Rohový kop byl ubráněn a do protiútoku se dostávali domácí, ale přihrávku zachytil poslední obránce.
1'
Atalanta ihned po rozehrání podnikla útok po pravém křídle, centr před branku byl sražen na rohový kop.
1'

Udinese Calcio: Bizzarri – Adnan, Danilo, Stryger Larsen, Nuytinck – Fofana (56. Matos), Behrami, Barák – Ingelsson (62. Hallfredsson), Maxi López, de Paul.
Náhradníci: Borsellini, Scuffet – Angella, Bajić, Balić, Bochniewicz, Hallfredsson, Lasagna, Perica, Gi. Pezzella, Matos, Widmer.

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – A. Masiello, Caldara, Tolói – Castagne, Cristante, de Roon (46. Freuler), Spinazzola – Iličić, Kurtić – Petagna.
Náhradníci: Gollini, F. Rossi – Bastoni, Freuler, Gosens, Haas, Melegoni, Orsolini, Vido.

Rozhodčí: G. Rocchi.
Udinese v minulém kole po předchozích dvou porážkách dokázalo konečně zvítězit za tři body, když si porazilo těsným výsledkem 1:0 Sassuolo na jeho vlastním stadionu.
Udinese má záporné skóre a to 16:21 a doposud ještě ani jeden zápas neremizovalo. Z deseti utkání pouze tři dokázalo vyhrát, zbytek prohrát. Tím se dostáváme k tomu, že Udinese se nachází ve druhé části tabulky a to na třináctém místě se ziskem devíti bodů
Bergamo je na tom o něco lépe než jejich soupeř. Bergamo, chcete – li Atalanta okupuje devátou příčku a to se ziskem patnácti bodů. Bilance jejich zápasů je 4-3-3 a skóre 17:13.
Předchozí dva duely dokázala Atalanta oba vyhrát – 3:0 na svém hřišti porazila slabou Veronu a 1:0 (taktéž doma) si poradilo s Bolognou.
Z pěti vzájemných zápasů lze vyčíst, že pokaždé se každé mužstvo dokázalo prosadit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62