Udinese - Fiorentina | ONLINE | 3.4.2018 18:30 | Serie A 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Fiorentina - 3. dubna 2018   18:30

Ukončeno
Udinese
Udinese
0:2
(0:1)
Fiorentina
Fiorentina
29' Veretout   • 71' Simeone  (Chiesa)
Udinese
Sestavy:
Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo, Samir, Widmer, Balić – Hallfredsson (46. Jankto), Barák, Gi. Pezzella (46. Ingelsson) – de Paul, Perica (72. Lasagna).
Náhradníci:
Scuffet, Borsellini – F. Zampano, Ingelsson, Jankto, Lasagna, Nuytinck, Maxi López, Pontisso, Adnan, Ndreu.
Rozhodčí
Banti – Rocca, Lanotte
Dacia Arena (Udine)
Fiorentina
Sestavy:
Sportiello – Milenković, Ge. Pezzella, Hugo, Biraghi – Benassi, Br. Dabo – Veretout, Saponara (67. Bastiao Dias), Chiesa (87. Eysseric) – Falcinelli (67. Simeone).
Náhradníci:
Cerofolini, Drągowski – Laurini, Simeone, Eysseric, Olivera, Cristóforo, Lo Faso, Bastiao Dias, Gaspar, P. Hristov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:16.
Je tu konec! Fiorentina i navzdory tomu, že byla většinu zápasu horším celkem, tak dokázala z horké půdy Udinese odvézt plný počet bodů. Zejména ve druhém dějství mělo Udinese místy až drtivou převahu, tu ale naopak potrestal Simeone. Fialky se tak dostaly do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do konce.
90+3'
Konec zápasu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
87'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Valentin Eysseric.
86'
Lasagna si seběhl na hezký centr od Jankta, nicméně jeho hlavička skončila vedle brány. Hosté se okamžitě ženou do protiútoku.
85'
Na zeleném pažitu zůstal ležet defenzivně laděný Balič, který byl v předchozím souboji s Diasem nešetrně udeřen kopačkou do obličeje.
84'
Obrovskou hrubici Danila mohl potrestat Benassi, který se ale zjevil příliš blízko brankáři. Bizzarri tak staičl tvrdou ránu vyrazit.
83'
Hodně pohotovým způsobem to zkoušel Lasagna, který si hrudí zpracoval míč a poté z otočky minul prostor mezi třema tyčema.
82'
Sportiello poslal svůj odkop od branky k pravé autové čáře, kde se o něj přetahoval Dias. Úspěšnější byl nakonec domácí Samir.
81'
Zároveň se nám časomíra dostala do závěrečné desetiminutovky. Fiorentina má na kontě zřejmě dostačující vedení, domácím se krátí čas.
80'
Udinese se pokusilo o rychlá protiútok, který táhl po pravém křídle Ingelsson. Nakopávaný míč na Lasagnu ale vystihl Pezzella.
79'
Hra se opět hodně často kouskuje. Tentokráte byl spáchán faul na velmi dobře hrajícího Daba, hosté se snaží rozehrávkou natáhnout čas.
78'
Nedůslednost v hostující rozehrávce se pokusil zužitkovat Lasagna, jehož střela z otočky směřovala daleko od branky.
77'
Napadající Simeone si pomohl v souboji rukama a pochopitelně je pískáno. Domácí okamžitě rozehráli, s míčem už opět operuje Widmer.
76'
Střelec druhé branky Simeone evidentně nikam nespěchal a místo toho se ještě rozhodl spolupracovat s záložní řadou.
75'
Udinese se okamžitě pokusilo s nepříznivým výsledkem něco udělat, Baličův centr se ale nezařadil mezi ty nejpřesnější.
72'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stipe Perica, přichází Kevin Lasagna.
71'
Fiorentina právě vstřelila branku!
To jsou věci, hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! GIOVANNI SIMEONE udržel v šestnáctce balón proti početné přesile protihráčů a poté chladnokrevně zakončil.
69'
Střídající Simeone se ihned po svém příchodu hnal za zdánlivě ztraceným míčem, u kterého byl první Samir. Je pískáno ve prospěch domácích.
68'
Obrázek hry se nemění, Udinese je i nadále častěji u míče a usiluje o vyrovnávací trefu. Fialky se ale snaží kouskovat hru.
67'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Giovanni Simeone.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Gil Bastiao Dias.
67'
Žlutou kartu dostává Riccardo Saponara (ACF Fiorentina).
67'
Žlutou kartu dostává Rodrigo de Paul (Udinese Calcio).
67'
Falcinelli si prvním kontaktem hodil míč do běhu, avšak v rychlostním souboji uspěl Balič. Fiorentina se přesto drží u míče.
66'
Početná skupinka v červeném kompletu je stále v obležení svého pokutového území. Udinese to má směrem dopředu hodně obtížné.
65'
Ve vlastním pokutovém území musel zasahovat Hugo, který odvracel nepříjemný centr. V opačném případě mohlo být zle.
64'
De Paul operoval s míčem u levé autové čáry, kde se ale dostal do obtížné pozice. Nakonec si sám ukopl balón a Sportiello bude vykopávat.
63'
A málem se hosté dostali do dvoubrankového vedení! Hlavičkující Dabo si naskočil na ideální centr, po kterém zamířil těsně vedle.
62'
Dalekonosný pas směřoval na Chiesu, ke kterému se vzorně vrátil Larsen. Dánský zadák sice dohrál soupeře, aut se mu už nepodařilo vybojovat.
61'
Máme za sebou hodinu hry a ve druhém poločase sledujeme jednostrannou záležitost. Udinese má místy až drtivý nápor.
60'
A ani ta neskončila vytouženou brankou. Ještě před dopadem míčem se rozezněla píšťalka sudího, útočným faulem si pomohl Samir.
59'
Ihned poté se Fialky pokoušely zahrozit z rychlého protiútoku, který ale skončil tak rychle, jak začal. Naopak domácí vybojovali další standardku.
58'
Žlutou kartu dostává Federico Chiesa (ACF Fiorentina).
57'
Hráči v pruhovaných dresech měli možnost z volného kopu. De Paul mířil na malé vápno, kde se ve vzdušném prostoru nedokázal Samir prosadit.
56'
Žlutou kartu dostává Vitor Hugo (ACF Fiorentina).
56'
De Paul ustál hned několik osobních soubojů a posléze hledal na zadní tyči Jankta. Před střídajícím hráčem na poslední chvíli zasáhl Biraghi.
55'
Barák roztáhl hru na pravou stranu na Widmera, kterému se následný centr absolutně nepovedl. Pro balón si tak seběhl brankář Sportiello.
54'
Udinese byla nejdříve poskytnuta výhoda, krátce po jejím vypršení fauloval Barák. Domácí jsou v úvodu aktivní, soupeř ale výborně brání.
53'
Netrvalo dlouho a na hrací ploše skončil domácí zadák Samir. Nedovoleným zákrokem se naopak provinil forvard Falcinelli.
52'
Na druhé straně to manévrem podél pravé autové čáry zkoušel Chiesa, v závěrečné fázi si ale příliš předkopl balón od kopačky.
51'
Udinese mělo další možnost z rohového kopu, po kterém se do zakončení opět dostal Jankto. Tentokráte ale mířil vysoko nad branku.
50'
Parádní rána Jakuba Jankta! Český křídelník si navedl míč na levou nohu a poté mířil pod břevno. Sportiello vytasil důležitý zákrok.
49'
Jenomže Fiorentině to nemuselo příliš vadit, zahrávala totiž rohový kop. Ten z přední tyče odvrátil pozorný Widmer.
48'
Hned v úvodních vteřinách se k zakončení z velké dálky dostal Veretout, jeho dělovka ale neprošla až k brankáři Bizzarrimu.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Svante Ingelsson.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Emil Hallfredsson, přichází Jakub Jankto.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám nabídlo vcelku zajímavou podívanou. Výraznější šance si ale připsala Fiorentina, jenž také vstřelila jedinou branku prvního poločasu. Udinese sice mělo územní převahu, většinou ale narážela na obranu soupeře.
45'
První poločas skončil.
44'
Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (ACF Fiorentina).
41'
Jeden z hostujících hráčů předvedl zákrok na hranici pravidel. Sudí nakonec nechal pokračovat ve hře a Udinese je stále s míčem na útočné polovině.
40'
Antonin Barák se v prvním poločase mockrát nesetkal s míčem a lepší to nebylo ani v tomto případě. Český záložník totiž podklouzl.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Dabova zablokován rána kupodivu našla s trochou štěstí Falcinelliho, který měl na zakončení příliš málo času. Bizzarri tak neměl problém.
37'
De Paul operoval zády k brance, načež jeho kolega Widmer hodně lacině odevzdal balón soupeři. Fiorentina se snaží uklidnit hru.
36'
Tentokráte to Benassi zkoušel přihrávkou na Chiesu, před kterým ale výtečně vystoupil z obrany Samir. Na druhé straně fauloval Milenkovič.
35'
Saponara oslovil na pravé straně aktivního Chiesu, který ještě spolupracoval s Benassim. Na jeho centr ale Falcinelli nedoskočil.
34'
Obrázek hry se nikterak nemění. Udinese se snaží o vyrovnávací trefu, stále se ale nemůže dostat do ničeho vážnějšího.
29'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil JORDAN VERETOUT, který si vybral opačnou stranu.
28'
Je tu pokutový kop pro Fiorentinu!
28'
Benassi poslal míč na lépe postaveného Daba, který zkusil štěstí z velké vzdálenosti. Míč ale trefil hned prvního bránícího hráče.
27'
Hra musela být opět přerušena, neboť se jeden dopustil dalšího faulu. I tentokráte byl v roli faulovaného středopolař Dabo.
26'
Žlutou kartu dostává Emil Hallfredsson (Udinese Calcio).
25'
Na zeleném pažitu se ocitl hostující Dabo, kterého skolil k zemi Balič. Fiorentina okamžitě rozehrála nabídnutou standardku.
24'
Udinese roztočilo kolotoč přihrávek v blízkosti vlastního pokutového území, nicméně přišla ztráta míče. Zakončující Falcinelli ale mířil slabě doprostřed.
23'
Také Fiorentina měla k dispozici rohový kop, tentokráte z levé strany. Ani v tomto případě se míč nesnesl na hlavu hráče v červeném kompletu.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabízí celkem pohlednou podívanou. Oba celky si přichystaly první velké příležitosti.
21'
Udinese mělo ještě k dispozici rohový kop, který ale nebyl vůbec dobrý. Do odraženého míče se opřel Pezzella, jehož rána mířila do hlediště.
20'
Velká šance domácích! Perica se v šestnáctce otočil s míčem, jenomže tváří v tvář brankáři nastřelil pouze rukavici Sportiella.
19'
Dabo s trochou štěstí poslal míč do malého vápna, kde se ale žádný z jeho kolegů nedostal do zakončení. Naopak Udinese pomýšlí na rychlý kontr.
18'
Fiorentina se po delší době podívala s míčem na útočnou polovinu. Kombinace nebyla vůbec rychlá a soupeř se stačil vrátit.
17'
Danilo si nevěřil na průnikovou přihrávku na Baráka a místo toho zkoušel vzduchem najít Widmera. Toho ale včas dostoupil Biraghi.
16'
Samir si v poklidu počkal na nákop od hostující svatyně a neposedný míč ukázkově zalepil na kopačku. Krásný fotbalový moment.
15'
Barák upadl po souboji s jedním z protihráčů, hlavní sudí ale nechává pokračovat ve hře. Udinese to zkouší přes levou stranu.
14'
Fiorentina je zatím v úvodu utkání výrazně nebezpečnější. Domácí hráči sice mají míč častěji na kopačkách, jejich kombinace ale nejsou vůbec přesné.
13'
Defenzivní středopolař Hallfredsson uspěl proti přesile protihráčů, čímž si vysloužil ovace stadionu. Domácí ale panikaří při rozehrávce.
12'
Už podruhé se v dnešním zápase dostal do zakončení Chiesa a opět to nemyslel špatně. Tentokráte ale zamířil vedle pravé tyče.
11'
Domácí tábor se marně dožadoval rohového kopu, neboť se jim nezdálo Pezzellovo počínání v šestnáctce. Sportiello bude rozehrávat od branky.
10'
Tentokráte to z druhé strany zkoušel vzdušnou nabídkou Pezzella, který svůj centr směřoval na Baráka. Český reprezentant se k hlavičce nedostal.
9'
Zatím neviditelný De Paul sice prohrál hlavičkový souboj, míč ale přesto zůstal v moci Udinese. Larsen ale neprocedil míč do šestnáctky.
8'
Widmer se prezentoval hodně ostrým zákrokem na Biraghiho, který ulehl na zem. Z následného kontru pálil Chiesa těsně vedle.
7'
Fiorentina se rozhodla uklidnit hru a momentálně sledujeme kombinaci daleko od středového kruhu. Hosté nikam nespěchají.
6'
A následně také rohový kop. K rozehrávce se postavil Biraghi, jehož nadýchaný centr skončil na rukavici Bizzarriho.
5'
Veretout přešel s hracím předmětem přes polovinu hřiště, načež se rozhodl otočit hru na pravou stranu. Tam Chiesa vybojoval autové vhazování.
4'
Právě pravý záložník ve službách Udinese si prostřednictví autu vybral Baráka, který měl k míči příliš daleko. Fialky se tak dostávají k míči.
3'
U míče byl Barák, který ještě na pravé straně spolupracoval s Widmerem. Druhý jmenovaný raději vrátil míč na obrannou polovinu.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo, Samir, Widmer, Balić – Hallfredsson, Barák, Gi. Pezzella – de Paul, Perica.
Náhradníci: Scuffet, Borsellini – F. Zampano, Ingelsson, Jankto, Lasagna, Nuytinck, Maxi López, Pontisso, Adnan, Ndreu.

ACF Fiorentina: Sportiello – Milenković, Ge. Pezzella, Hugo, Biraghi – Benassi, Br. Dabo – Veretout, Saponara, Chiesa – Falcinelli.
Náhradníci: Cerofolini, Drągowski – Laurini, Simeone, Eysseric, Olivera, Cristóforo, Lo Faso, Bastiao Dias, Gaspar.

Rozhodčí: Banti – Rocca, Lanotte.
ACF Fiorentina

Na opačné straně stojí nevyzpytatelná Fiorentina, která by opět chtěla obsadit příčku zaručující pohárovou Evropu. Zdá se, že "Fialky" konečně našly ten správný herní rytmus a narozdíl od svého dnešního protějšku se potýkají s výbornou formou. Fiorentina totiž neprohrála v posledních pěti ligových zápasech, navíc nasbírala hned třináct z patnácti možných bodů. Hostující tým dnešního utkání ztrácí na šestý AC Milán šest bodů, každý následující zápas tak bude mít velkou důležitost. I v dnešním zápase se Fiorentina bude opírat o ofenzivní schopnosti Argentince Simeoneho, který je nejlepším střelcem týmu.
Udinese Calcio

Fotbalisté Udinese se po povedeném vstupu do sezóny pomaluje a jistě propadají tabulkou. Udinese se v tuto chvíli nachází na dvanácté příčce a na pohárovou Evropu mu chybí propastných sedmnáct bodů. Domácí celek dnešního utkání se nachází doslova v mizerné formě. Udinese totiž naposledy zvítězilo 4. února, od té doby následuje šestizápasová šňůra bez zisku jediného bodu. Zároveň se Udinese trápí v defenzívě, která se v posledních zápasech nejeví zrovna přesvědčivým dojmem.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Udinese Calcio a ACF Fiorentina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
7. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 7 6 1 0 13:6 19
2. Inter Milán 7 6 0 1 14:4 18
3. Atalanta 7 5 1 1 18:10 16
4. Neapol 7 4 1 2 15:10 13
5. AS Řím 7 3 3 1 12:10 12
6. Lazio 7 3 2 2 13:6 11
7. Cagliari 7 3 2 2 10:7 11
8. Fiorentina 7 3 2 2 12:10 11
9. Torino 7 3 1 3 10:10 10
10. Verona 7 2 3 2 6:5 9
11. Bologna 7 2 3 2 9:9 9
12. Parma 7 3 0 4 8:10 9
13. Milán 7 3 0 4 6:9 9
14. Udinese 7 2 1 4 3:6 7
15. Sassuolo 6 2 0 4 11:12 6
16. Brescia 6 2 0 4 7:9 6
17. Spal 7 2 0 5 6:13 6
18. Lecce 7 2 0 5 7:15 6
19. Janov 7 1 2 4 8:15 5
20. Sampdoria 7 1 0 6 4:16 3
Články odjinud