Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Empoli : Janov - 28. ledna 2019   20:30

Empoli
64' Di Lorenzo (Caputo)
1:3
(0:1)
Janov
19' Kouamé  (Criscito) • 71' Lazović  (Bessa) • 74' A. Sanabria  (Lazović)
Empoli
Provedel – Di Lorenzo, Veseli, Silvestre, Rasmussen, Pasqual – Krunić (59. Mčedlidze), Binnásir, Traorè (75. Uçan) – Zajc (81. Acquah), Caputo.
Fulignati – Brighi, Mčedlidze, Alejandro Rodríguez, Antonelli, Acquah, Untersee, Marcjanik, Uçan, Mráz, E. B. Baldé, Pejović.
La Penna – Gori, Bresmes
Stadio Carlo Castelani, Empoli
Janov
Radu – Biraschi, Romero, E. Zukanović, Criscito – Lazović (90. Lakićević), Rômulo (70. A. Sanabria, 89. Gi. Pezzella), Veloso, Rolón – Bessa, Kouamé.
Vodišek, Marchetti – I. Medeiros, P. Pereira, Lakićević, Dalmonte, Gi. Pezzella, Günter, Panděv, A. Sanabria, Sturaro.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:7.
Je konec! Empoli nakonec nezvládlo utkání na vlastní půdě a prohrálo s Janovem 1:3! Domácí Empoli bylo sice většinu času mnohem aktivnější, ale hosté udeřili prakticky z jediné šance. Christian Kouamé si tělem udělal prostor, protlačil se do střelecké pozice a technickou střelou otevřel skóre! Empoli mohlo vyrovnat, jenže Radu v hostující brance vytáhl několik skvělých zákroků. Po změně stran však dokázal vyrovnat Giovanni Di Lorenzo! V tu chvíli však Empoli ztratilo koncentraci a Lazovič vrátil hostům vedení! O další tři minuty později se navíc trefil Biraschi a o osudu utkání bylo rozhodnuto.
90+4'
90+3'
Cristian Gabriel Romero se v pokutovém území natahoval po centru z levé strany, jenže zadáci Empoli před ním na poslední chvíli balón přizvedli.
90+2'
Empoli zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Manuel Pasqual, ale jeho technický pokus prolétl nad břevnem.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Danko Lazović, přichází Ivan Lakićević.
89'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Giuseppe Pezzella.
88'
Ismaël Binnásir se v pokutovém území zkoušel otočit s míčem, nicméně Esteban Rolón k němu přistoupil a nepustil jej do zakončení.
87'
Davide Biraschi dostal přihrávku na pravou stranu, ale Janov se už nikam nežene. Hostující fotbalista si tak raději pomohl přihrávkou na zadáky.
86'
Empoli se usadilo na polovině soupeře, jenže hráčům v modrém se dnes vůbec nedaří. Domácí celek se znovu zbytečně připravil o míč.
85'
Hráči Empoli dnes mají velké problémy s ofsajdy! Znovu si své postavení nedokázal pohlídat rychlonohý útočník Francesco Caputo.
84'
Levan Mčedlidze dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, ale netroufl si na zakončení ze střední vzdálenosti. Obrana Janova poté vybojovala míč.
83'
Také Empoli se tentokrát vydalo do útoku. Za vysokým centrem z levé strany se do pokutového území hnal Francesco Caputo, ale brankář si došel pro míč.
82'
Christian Kouamé dostal přihrávku do běhu na polovinu domácího celku. Obránce Giovanni Di Lorenzo se ale stačil vrátit a ve skluzu odehrál míč do zámezí.
81'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Afriyie Acquah.
80'
Janov zahrával přímý kop na polovině Empoli. Centrovaný míč se snesl do prostoru u vzdálenější tyče, kde se nepohyboval nikdo v dresu Janova.
79'
Christian Kouamé dostal další pobídku do pokutového území, jenže vinou špatné kličky se nechal obrat o míč a nedostal se k zakončení.
78'
Janov se znovu usadil na polovině svého soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Christian Kouamé ukázal své technické zdatnosti, ale nechal si míč ukopnout.
77'
Miha Zajc se snažil překvapit obranu soupeře rozehrávkou na polovině Janova. Defenziva hostujícího celku se však stačila srovnat a centr odhlavičkovala.
76'
Domácím fanouškům se poslední minuty dnešního souboje vůbec nepozdávají. Jejich oblíbenci ztratili koncentraci a body jsou hodně daleko.
75'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Salih Uçan.
74'
Janov právě vstřelil branku!
Další branka hostujícího celku! Tohle už pro Empoli nevypadá vůbec dobře! Na nádherný centr do pokutového území si na malém vápně naskočil ANTONIO SANABRIA, který hlavou přidal třetí branku!
73'
Domácí celek se tlačí do útoku, jenže fotbalistům Empoli teď nevychází ani krátké přihrávky. Obrana Janova hraje mnohem důrazněji.
71'
Janov si bere zpět své ztracené vedení! DANKO LAZOVIČ si krásně navedl míč na levou nohu a technickou střelou z hranice pokutového území vymetl horní roh!
70'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Antonio Sanabria.
69'
Christian Kouamé po krásném centru z levé strany sice dopravil míč hlavou do sítě, ale branka nemůže být uznána kvůli ofsajdu!
68'
Christian Kouamé operoval s míčem na pravé straně hrací plochy, zkoušel se procedit kolem obránce, jenže jeho centr trefil prvního zadáka.
67'
Giovanni Di Lorenzo znovu podpořil ofenzivu domácího celku dlouhým náběhem, jenže jeho centr tentokrát skončil na hlavě hned prvního obránce.
66'
Hamed Traorè vybojoval míč na vlastní polovině a okamžitě rozjel další útok domácího celku. Empoli je teď psychicky nahoře a nadále se tlačí do útoku.
64'
Empoli právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Empoli se nakonec dočkalo branky! GIOVANNI DI LORENZO pokračoval v běhu do pokutového území, dorazil až na malé vápno, kde se k němu odrazil míč a krajní zadák už měl snadnou práci!
63'
Davide Biraschi si krásně zpracoval vysokou přihrávku a pohotově nakopl míč na polovinu soupeře. Rodící se akci Janova zastavuje ofsajd.
62'
Žlutá karta přichází také na straně domácích. Za svůj zákrok ji dostává Jacob Rasmussen.
61'
Miha Zajc vyslal zajímavou přihrávku na polovinu soupeře, nicméně jeho pobídka skončila na hlavě dobře postaveného obránce v bílém dresu.
60'
Je za námi hodina hry a Janov si nadále drží své těsné vedení! Hráči v modrém po změně stran pokračují v aktivitě, ale obrana hostů je neprostupná.
59'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Rade Krunić, přichází Levan Mčedlidze.
58'
Žlutou kartu dostává Esteban Rolón (Janov CFC).
58'
Cristian Gabriel Romero stál v pokutovém území na správném místě a bez problémů odkopl do bezpečí nepřesný centr z levé strany hrací plochy.
57'
Domácím fanouškům se nyní vůbec nelíbil verdikt hlavního arbitra, který odpískal nedovolený zákrok Giovanniho Di Lorenza.
56'
Manuel Pasqual uspěchal vhazování na levé straně. Domácí hráč chtěl rozběhnout Binnásira, ale míč poslal jen do míst, kde stál Domenico Criscito.
55'
Francesco Caputo si pohybem řekl o další přihrávku za obranu soupeře, jenže o dva kroky si nepohlídal své postavení a zjevil se v ofsajdu.
54'
Exekuce přímého kopu se ujal Domenico Criscito, jenž vymyslel zajímavý technický centr na přední tyč, kde s problémy zasáhl Matías Silvestre.
53'
Ismaël Binnásir vystoupil na levé straně proti rozběhnutému soupeři a bez váhání jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Janov bude zahrávat přímý kop.
52'
Francesco Caputo se na malém vápně natahoval po stříleném centru z pravé strany, jenže na skákavý centr nedosáhl. Míč tak prosvištěl do zámezí.
51'
Manuel Pasqual dostal přihrávku na levou stranu, přehodil si míč na levačku a odcentroval. Do jeho centru se postavil obránce, od nějž se míč odrazil do autu.
50'
Rômulo prošel s míčem na polovinu domácího celku, kde si narazil s Romerem, jenže ten mu míč vrátil daleko od těla. Obrana Empoli zasáhla.
49'
Miha Zajc dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže ihned se u něj shromáždili zadáci v bílých dresech, kteří jej od balónu odstavili.
48'
Domenico Criscito podpořil útok Janova po levém křídle. Hostující obránce poslal centr na malé vápno, kde zakročil pozorný obránce v modrém.
47'
Právě Christian Kouamé si v souboji s Di Lorenzem pokryl míč tělem a domácí obránce jej nedovoleným způsobem poslal k zemi. Rozehrávat bude Janov.
46'
Janov obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, jenže Christian Kouamé se nechal od míče odstavit.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté hostujícího Janova! Domácí Empoli bylo sice většinu času mnohem aktivnější, ale hosté udeřili prakticky z jediné šance. Christian Kouamé si tělem udělal prostor, protlačil se do střelecké pozice a technickou střelou otevřel skóre! Empoli mohlo vyrovnat, jenže Radu v hostující brance vytáhl několik skvělých zákroků. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+1'
45+1'
Janov se v nastavení vydal do útoku. Do pokutového území přiletěl zajímavý centr z pravé strany, jenže pobídka skončila v rukavicích pozorného brankáře.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Francesco Caputo dostal přihrávku na polovinu soupeře, nicméně vinou špatného zpracování se nechal připravit o možnost zakončit.
44'
Christian Kouamé si znovu udělal prostor v pokutovém území, jenže tentokrát zakončoval z mnohem horší pozice a Ivan Provedel s jeho ránou neměl moc práce.
43'
Rade Krunić prošel s míčem až na hranici pokutového území soupeře, jenže jeho pobídka na levé křídlo skončila v zámezí. Janov bude vhazovat.
42'
Romero táhl akci hostujícího celku po pravé straně. Hráč Janova poté poslal zajímavou přihrávku do pokutového území, ale tam nebyl nikdo v bílém.
41'
Giovanni Di Lorenzo dostal přihrávku do volného prostoru, ale místo průniku po pravé straně si tentokrát raději pomohl přihrávkou na spoluhráče z obrany.
40'
Daniel Bessa dojel soupeře na polovině hrací plochy a za ostrý skluz vidí žlutou kartu.
39'
Janov je směrem dopředu opravdu hodně opatrný. Christian Kouamé si při průniku na polovinu soupeře pomohl faulem a zboural obránce Silvestreho.
38'
Ionut Radu po rohovém kopu vytáhl další parádní zákrok! Do odraženého míče se z dobré pozice opřel Ismaël Binnásir, ale Radu jeho pokus reflexivně vyrazil!
37'
Giovanni Di Lorenzo dostal šanci na reparát. Tentokrát už domácí obránce odcentroval do pokutového území, jenže jeden ze soupeřů jeho pobídku srazil na roh.
36'
Giovanni Di Lorenzo táhl akci domácího celku po pravém křídle, jenže obránce Domenico Criscito se mu obětavým způsobem položil pod nohy a odehrál míč do autu.
35'
Jeden z hostujících hráčů na polovině hřiště trefil soupeře šlapákem. Rozhodčímu jeho prohřešek neunikl a sudí okamžitě odpískal přímý kop pro Empoli.
34'
Empoli pokračuje ve snaze o vyrovnání. Domácí fotbalisté se usadili na polovině svého soupeře, nicméně jejich kombinace skončila nepřesnou přihrávkou.
33'
Janov zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, odkud z otočky zakončoval Cristian Gabriel Romero, ale trefil jen prvního soupeře.
32'
Davide Biraschi podpořil ofenzivu Janova dlouhým náběhem po pravé straně hrací plochy. Krajní zadák hostujícího celku však neprostrčil míč na spoluhráče.
31'
Empoli zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Ismaël Binnásir vymyslel centr ke vzdálenější tyči, kde si míč převzal Miha Zajc, jehož pokus byl nepřesný.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme zajímavé utkání. Empoli je v jeho úvodu o něco aktivnější, jenže Janov dokázal využít svou možnost.
29'
Další akci Empoli zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Své postavení si totiž nepohlídal Miha Zajc, který domácí celek připravil o slibnou možnost.
28'
Rade Krunić zahodil stoprocentní šanci! Domácí hráč dostal přihrávku do pokutového území, kde měl moře času, jenže jeho pokus fantasticky zlikvidoval Radu!
27'
Jacob Rasmussen se skvěle vrátil na svou polovinu a obětavým skluzem zmařil další útočnou akci hostujícího celku. Empoli může rozjet další útok.
26'
Miguel Veloso si zpracoval přihrávku na polovinu hřiště, krásně se s míčem otočil, nicméně jeho pobídka na pravou stranu byla příliš prudká.
25'
Janov zahrával rohový kop. Hostující celek se pokusil překvapit Empoli nacvičenou kombinací, jenže přihrávka do velkého vápna byla příliš pomalá.
24'
Giovanni Di Lorenzo se pokusil bleskově rozehrát přímý kop Empoli z vlastní poloviny. Domácí zadák ale trefil jen jednoho ze soupeřů.
23'
Hamed Traorè překvapil obranu hostujícího celku vysokým obloučkem. Za jeho pobídkou sprintoval Francesco Caputo, ale zadáci Janova se stačili vrátit.
22'
Giovanni Di Lorenzo si aktivním náběhem řekl o přihrávku na pravou stranu hrací plochy, nicméně jeho průnik neměl dlouhého trvání. Zadáci Janova se stačili vrátit.
21'
Janov je po vstřelení úvodní branky při chuti! Právě Kouamé se znovu dral na polovinu domácího Empoli, ale Giovanni Di Lorenzo mu tentokrát nedal prostor.
19'
Janov se překvapivě dostává do vedení! CHRISTIAN KOUAMÉ si naběhl na oblouček za obranu domácího celku, přetlačil obránce a technickou střelou na zadní tyč otevřel skóre!
18'
Miha Zajc se tentokrát krásně prosmýkl do pokutového území, kde si míč zasekl kolem soupeře, jenže jeho rána levačkou postrádala razanci.
17'
A právě Miha Zajc si tentokrát brousil zuby na prudkou přihrávku mezi obránce hostujícího celku. Domácí útočník si však nepohlídal své ofsajdové postavení.
16'
Miha Zajc si v pokutovém území naběhl na prudký centr z levé strany, jenže špičkou kopačky nedokázal usměrnit balón mezi tři tyče.
15'
Miguel Veloso dostal míč do blízkosti pokutového území, pohotově si jej přehodil na levačku, jenže střelou z kroku vůbec netrefil branku.
14'
Rade Krunić na vlastní polovině zastavil nepřesnou rozehrávku hostujícího celku, získal míč pro Empoli, jenže svou pobídkou neoslovil spoluhráče.
13'
Ismaël Binnásir si na polovině hrací plochy pomohl v hlavičkovém souboji rukou a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Janov.
12'
Davide Biraschi podpořil útočný výpad Janova dlouhým náběhem po pravém křídle. Krajní obránce hostujícího celku poté pohotově odcentroval, ale nenašel nikoho v bílém.
11'
Domenico Criscito vymyslel krásnou přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Esteban Rolón, jehož přízemní střela prolétla kolem přední tyče.
10'
Na stadionu v úvodních minutách panuje skvělá atmosféra. Domácí fanoušci hlasitě skandují a ženou své oblíbence do útoku.
9'
Empoli se opět vydalo do útoku. Domácí celek prošel po levé straně na polovinu svého soupeře, jenže Giovanni Di Lorenzo se nechal vytlačit k postranní čáře, kde přišel o míč.
8'
Daniel Bessa si na levé straně naběhl na prudkou přihrávku, nicméně vinou špatného zpracování mu míč uskočil daleko od nohy a hostující hráč už jej nezískal.
7'
Až nyní se hosté po delší době dostali na polovinu svého soupeře. Fotbalisté Janova si vyměnili několik krátkých přihrávek, ale jejich kombinace neměla dlouhého trvání.
6'
Miha Zajc se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho zakončení prosvištělo vysoko nad břevnem branky Janova.
5'
Esteban Rolón se na vlastní polovině dopustil přestupku proti pravidlům, když zasáhl míč rukou. Sudí celý incident viděl a odpískal přímý kop pro Empoli.
4'
Zadáci Empoli nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nechtějí svému soupeři půjčit balón. Naopak hráči Janova musejí zvýšit presink.
3'
Francesco Caputo dostal krásnou přihrávku za obranu soupeře, jenže akci mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
2'
Rômulo se po pravém křídle tlačil do pokutového území. Na jeho hranici si sice dokázal obhodit Rasmussena, ale další zadák už míč odkopl.
1'
Fotbalisté Empoli obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže nákop na pravé křídlo byl příliš dlouhý.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Empoli obléklo modré dresy, zatímco Janov přijel v bílém.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu střetli už ve druhém kole. Janov doma vyhrál 2:1!
Empoli FC

Empoli je na tom ještě o něco hůře. Dnešní domácí celek totiž vybojoval jen sedmnáct bodů a patří mu sedmnáctá pozice pouhé tři body nad sestupem. Na záda Empoli navíc dýchají Bologna i Frosinone. Většinu svých bodů však Empoli získalo právě na domácí půdě. V minulém navíc dokázalo remizovat 2:2 na půdě Cagliari.
FC Janov

Dnešní hostující celek dosud odehrál dvacet utkání, ve kterých vybojoval dvacet bodů. S tímto ziskem patří Janovu patnáctá pozice ligové tabulky. Na sestupové vody má navíc jen šestibodový náskok. Dalším problémem je odchod Piateka, který přestoupil do AC Milán. Právě polský útočník totiž vsítil hned třináct z pětadvaceti branek Janova. V minulém kole Janov prohrál 0:2 právě s AC Milán.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze Serie A mezi Empoli a Janovem CFC. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62