Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Lazio - 31. března 2019   20:30

0:1
(0:1)
Lazio
13' S. Milinković-Savić  (Alberto)
Inter Milán
Handanovič (C) – D'Ambrosio (79. Candreva), Škriniar, Miranda, Asamoah – Vecino, Brozović – Politano, Valero (74. Nainggolan), Perišić – K. Baldé (84. Mário).
D. Padelli – Candreva, Dalbert, Gagliardini, Nainggolan, Mário, Ranocchia, Soares, Colidio.
Mazzoleni – Bindoni, Vivenzi
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Lazio
Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Bastos – Rômulo, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Alberto (67. Parolo), Lulić (C) (87. Durmisi) – Correa (27. F. Caicedo), Immobile.

Po prohrách obou milánských klubů o tomto víkendu se velmi dramatizuje boj o Ligu mistrů. Rozdíl mezi třetím Interem a sedmým AS řím je jen šestibodový, páté Lazio pak na čtvrté AC Milán ztrácí tři body a má ještě zápas s Udinese k dobru.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:13.
Dobojováno! Lazio po rychlé brance Sergeje Milinkoviće-Saviće vsadilo na taktiku totální defenzivy a klasické "catenaccio" se jim naplno vyplatilo!

Inter měl na hřišti většinou až dominantní převahu, neustále zasypávalo pokutové území soupeře jedním centrem za druhým, avšak neměl takřka žádnou příležitost a Lazio si tak odváží nesmírně důležité vítězství.
90+4'
90+4'
V poslední nastavené minutě Lazio vybojovalo rohový kop a zřejmě už dohraje zápas na polovině Interu!
90+3'
Candrevův centr doletěl do prostoru, kde kraloval Acerbi, ve středu hřiště pak Candreva fauloval Immobileho, další důležitý moment hostujícího útočníka.
90+2'
Ciro Immobile potáhl míč na polovinu Interu, zcela osamocen vybojoval autové vhazování. Kanonýr Lazia dnes neskóroval, odvádí pro svůj tým ale obrovskou práci.
90+2'
Klasický obrázek, Politanův centr stahuje ze vzduchu Tomas Strakoša.
90+1'
Rozhodčí Mazzoleni ještě poskytuje Interu čtyři nastavené minuty v dobývání římské tvrze.
89'
Immobile si pokryl míč před Candrevou, ten soka z frustrace podrazil a Lazio může ušetřit další cenné desítky sekund.
88'
Nekvalitní centr Joaa Maria doletěl přímo k brankáři Strakošovi a znovu slyšíme pískot z hlediště.
88'
Na Candrevův centr si naskakoval Perišić, toho ale přeskočil Lucas Leiva.
87'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Riza Durmisi.
86'
Candrevův přízemní centr Perišić prodloužil jen přímo ke Strakošovi.
86'
Když se Inter nemůže nijak prosadit, tak mu málem pomohli sami hosté, po nákopu Asamoaha Bastos hlavičkoval do protipohybu vlastního brankáře Strakošy, ke štěstí Římanů ale také mimo branku.
85'
Mimochodem po stažení Baldého Inter pokračuje bez klasického útočníka a vlastně i bez jakéhokoliv hráče, který by měl alespoň trochu parametry útočníkem být.
84'
Politanův centr z rohu na přední tyči Perišić patičkou prodlužoval do prostoru, kde nebyl nikdo z domácích hráčů.
84'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Keita Baldé, přichází João Mário.
83'
Lazio se ojediněle vydalo ve větším počtu hráčů na útočnou polovinu a po ztrátě míče z toho mohl těžit Nainggolan, svůj rychlý průnik po útočné polovině ale zakončil přízemní střelou z dálky, s niž si Strakoša bezpečně poradil.
82'
Následný centr Romula ze standardní situace odhlavičkoval Perišić.
81'
Immobile u postranní čáry šikovně obešel Candrevu a vybojoval faul domácího fotbalisty, Lazio může strávit cenný čas na polovině soupeře.
79'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Antonio Candreva.
79'
Po rohovém kopu Interu se míč odrazil k Politanovi, ten levačkou výrazně míjí branku Lazia.
78'
Samir Handanović v těsné blízkosti vlastní brankové čáry trochu podcenil situaci, doběhl k němu Immobile, ten pak slovinského brankáře fauloval při Handanovićově pokusu o kličku.
76'
Keita Baldé po pravé straně vysunul Politana, ten zas centruje jen do rukavic pozorného Strakošy.
75'
Před branku Lazia létá jeden centr za druhým, drtivá většina z nich ale končí na hlavách hráčů v bílém.
74'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Radja Nainggolan.
73'
Nadále se v drtivé většině času hraje na polovině Lazia s domácím držením míče, Interu ale zatím chybí nějaká myšlenka, kterou by modročerní překvapili defenzivu Lazia.
72'
Romulo u postranní čáry loktem zasáhl Politana, hrát může Inter.
70'
Miroslav Brozović ale již podruhé dnes střílí z volného kopu přímo do zdi.
69'
Po souboji s Perišićem odletěl Romulo, ze setrvačnosti pak podrazil Keitu Baldého a rozhodčí Mazzoleni tentokrát už píská standardní situace pro Inter a to z velmi nebezpečné pozice ve střeleckém prostoru u pokutového území.
68'
Perišić při průniku po levém křídle padl k zemi po kontaktu s Luizem Felipem, rozhodčí Mazzoleni k nevoli obecenstva nepíská nedovolený zákrok obránce Lazia.
68'
S nákopem Asamoaha do pokutového území si hostující zadáci poradili a nepustili Baldého k balónu.
67'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Marco Parolo.
65'
Po rohovém kopu Interu se odraženého míče zmocnil Matteo Politano, ze střední vzdálenosti pak prudkou pumelici nasměroval nad břevno branky Tomase Strakošy.
64'
Ivan Perišić vybojoval další roh pro Inter a tentokrát milánští fanoušci ženou své fotbalisty dopředu.
64'
Keita Baldé individuálně pronikl do pokutového území, pak se ale zamotal do svých kliček a netrpěliví domácí tifosi v hledišti začínají pískat.
63'
Kwadwo Asamoah při zpracování míče v pokutovém území Lazia zahrál paží, píská se proti domácímu týmu.
62'
O pár momentů později Ciro Immobile střílel tentokrát z otočky kolem bránícího Mirandy, branku ale netrefil.
61'
Immobile vymyslel skvělou přihrávku na Caiceda, ten se ještě do zakončení neprosadil, po nedůrazu domácí defenzivy se ale ještě ujal míče a připravil střeleckou pozici pro Immobileho, jeho ránu k přední tyči kryje brankář Handanović.
59'
Matteo Politano si od postranní čáry navedl míč ke středu hřiště a poté procedil svoji střelu přes hradbu těl před Strakošou, jeho svižná rána ale mířila mimo branku.
59'
Další rohový kop Brozoviće byl příliš krátký a z publika zazněl hromadný povzdech zklamání.
58'
Romulo si na pravém křídle našel prostor k centru a před branku mu nabíhali tři spoluhráči, italský reprezentant brazilského původu je ale překopl.
57'
Lucas Leiva si u postranní čáry perfektně poradil s Politanem a odrazem míče o domácího fotbalistu vybojoval autové vhazování pro Lazio.
56'
Inter po rychlém přechodu na útočnou polovinu vybojoval rohový kop, z něj ale domácí nijak nezahrozili.
55'
Lazio z defenzivy vyrazilo do velmi nebezpečného brejku! Ciro Immobile posunul míč do běhu Caicedovi, ten snadno obešel Škriniara, zblízka ale nepřekonal Handanoviće! Ciro Immobile se pak jen těsně neprobil k dorážce.
54'
Přenesení hry Vecina na levou stranu bylo příliš dlouhé pro Perišiće, ten neměl šanci dostihnout míč na hrací ploše.
53'
Luis Alberto u postranní čáry vybojoval D'Ambrosiův faul, Lazio ale brzy zase odevzdalo míč Interu.
51'
Na Politanův centr si naskočil Vecino, hlavičkuje ale přímo do připraveného Tomase Strakošy a ten se nijak nezapotil.
51'
Další útočná snaha Interu, Brozović ale ani nadvakrát nedokázal propasírovat svůj pas do pokutového území.
49'
Perišić potáhl míč kolem Luize Felipeho, ten ale stačil vložit špičku kopačky do Chorvatova centru a míče se pak snadno ujal Tomas Strakoša.
47'
Další rychlá akce "nerazurri", Politanův projektil z levé strany ale proletěl vysoko nad břevnem.
47'
Perišićovu jedovatou střelu ze střední vzdálenosti brankář Strakoša dokázal nadvakrát zkrotit pod svoji kontrolu.
46'
Inter brzy vybojoval první rohový kop druhého poločasu, Brozovićově centru se hostující defenziva přesvědčivě ubránila.
46'
Po přestávce se pokračuje beze změn v sestavách, domácí trenér Spalletti tedy nadále důvěřuje své základní sestavě.

Hostující kouč Simone Inzaghi vyjma vynuceného střídání Correy během prvního poločasu pochopitelně nemá důvod sahat do své jedenáctky na trávníku.
46'
Fotbalisté Lazia Řím vedou na San Siru po prvním poločase 1:0, když z jejich jediné střely během prvních čtyřiceti minut udeřil Stefan Milinković-Savić.

Z několika nadějných příležitostí na obou stranách už další branka nepadla a do šaten se jde za stavu 0:1.
45+2'
45+2'
Po akci Cira Immobileho Luis Alberto ze střední vzdálenosti ještě jednou prověřil Samira Handanoviće! Brankář Interu technickou ránu vyráží a vzápětí končí první poločas.
45+1'
K úvodním pětačtyřiceti rozhodčí Mazzoleni přidává dvě nastavené minuty.
45+1'
Centr Luise Alberta ale přeletěl všechny fotbalisty v pokutovém území a zakroutil se až za vzdálenější tyč.
45'
Lazio mohlo zamířit do přečíslení, Immobilemu ale míč odskočil od kopačky a když krátce poté hosté vybojovali rohový kop, mohou to nakonec ještě považovat za úspěch z této akce.
44'
Brozovićův další centr od praporku s jistotou zachytil Tomas Strakoša.
44'
Z rohového kopu už se pak Inter do zakončení neprosadil, brzy si ale standardní situaci od rohového praporku zopakuje.
43'
Keita Baldé pronikl po levé straně pokutového území a poté pohotovou ránou prověřil Strakošu, ten míč vyráží vedle branky!
42'
A už to mohlo být o dvě branky! Po centru Luise Alberta hlavičkoval Bastos a zblízka trefil brankáře Handanoviće! To byla obrovská šance Lazia!
41'
Milinković-Savić byl krátce poté faulován a Lazio bude pokračovat na útočné polovině rozehrávkou standardní situace.
41'
Lazio zase po čase podniklo rychlý útočný výpad, Sergej Milinković-Savić jej ale zakončil nepřesným centrem.
39'
Brozovićův centr následně zamířil přímo do náruče Tomase Strakošy.
38'
Domácí velmi rychle rozehráli a docílili míče do branky, rozhodčí Mazzoleni se ale věnoval diskuzi s hostujícími fotbalisty a ke zlosti modro-černých branku neuznává, standardní situace se bude opakovat.
37'
Asamoah u rohu pokutového území spadl k zemi mezi Milinkovićem-Savićem a Romulem zcela bez kontaktu se soupeři, píská se ale standardní situace pro Inter.
37'
Lazio se i nadále zdatně brání. Stále tak platí, že hosté jen jednou jedinkrát v celém dosavadním průběhu zápasu vystřelili a to jim k vedení stačí.
36'
Politanův nepovedený centr Lucas Leiva snadno odkopává do zámezí.
35'
Valera dostal do tísně u postranní čáry Bastos, tomu je ale pískán nedovolený zákrok a Inter bude zahrávat standardní situaci.
34'
Laziu se nedaří delší dobu udržet míč ve svém držení, útočit tak už zase může Inter.
33'
Politano zakopl o bránícího Lucase Leivu a sekundy zůstal ležet na trávníku, už ale vstal na nohy a snaží se bolest rozchodit.
33'
Borja Valero posunul míč do křídla Perišićovi, jeho střílený centr doskákal jen do náruče Tomase Strakošy.
32'
Domácí jsou rozestaveni po útočné polovině a snaží se najít cestu do defenzivy Lazia.
31'
Caicedo sáhl do tváře Politanovi, Inter může rozehrávat ve středu hřiště.
29'
Škriniarovi dlouhý nákop dopadl na záda, čehož mohl využít Sergej Milinković-Savić, brankář Handanović ale včas vyběhl ze své branky a byl u míče dříve než srbský střelec první branky zápasu.
27'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Felipe Caicedo.
26'
Tentokrát zdravotní potíže trápí Joaquína Correu a vypadá to, že hostující fotbalista nebude schopen v zápase pokračovat. U lavičky Lazia se mezitím vysvléká do dresu Felipe Caicedo.
25'
Senad Lulić v hlavičkovém souboji převálcoval Danila D'Ambrosia, ten dostal kolenem do zad a těžce se zvedá na nohy.
25'
Keita Baldé pronikl po ose hřiště k pokutovému území, poté z dvaceti metrů nepovedeně střílel přímo do středu branky a Tomas Strakoša si připsal jednoduchý zákrok.
24'
Další útočný výpad Perišiće, do jeho střely z úhlu se ale stačil vložit Luiz Felipe a hostující obránce odrazil míč do bezpečí.
22'
Perišićův centr s jistotou zachytil brankář Strakoša a Laziu už se podařilo přenést hru na polovinu Interu.
21'
Brozović zakončoval jen do římské zdi, Inter ale nadále zůstává usazen u pokutového území soupeře.
20'
Acerbi v blízkosti vlastního pokutového území postrčil k zemi Keitu Baldého a Inter dostává možnost nebezpečné standardní situace.
19'
Vecino nad rámec pravidel dohrál osobní souboj s Bastosem, píská se proti Interu.
17'
Perišićův přetažený centr se Vecino pokoušel vrátit před branku, tam ale prostor pokryl bránící Acerbi.
15'
Danilo D'Ambrosio se na pravém křídle marně dožadoval odpískání Bastosova faulu, hostující obránce může vhazovat.
13'
Lazio právě vstřelilo branku!
To se dějí věci! Lazio přežilo úvodní nápor soupeře a hned ze své první vážnější akce skórovalo!

Romulo potáhl míč po pravé straně hřiště, přenesl hru na Luise Alberta, jehož centr ke vzdálenější tyče umístil do sítě SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ!
11'
Inter už má zase míč pod svoji kontrolou, domácí by rádi brzy udeřili.
9'
Po následném rohovém kopu centr do předbrankového prostoru Strakoša vyrazil jen před sebe a Milan Škriniar ve výrazné příležitosti přestřeluje branku! Nápor Interu se stupňuje.
8'
Matías Vecino si na hranici pokutového území zpracoval míč, poté jeho tečovaná střela končí vedle branky Lazia.
7'
I další útočnou akci Inter vedl po levé straně hřiště, Perišićovu prudká střela ale končí v boční síti.
6'
Keita Baldé potáhl míč do pokutového území, následně ale Acerbi srazil míč k brankáři Strakošovi.
4'
Immobileho nákop do pokutového území zachytil Samir Handanović. Slovinský brankář by také v dnešním zápase měl být výraznou oporou Interu.
3'
Danilo D'Ambrosio povalil k zemi Luliće, hosté rozehrávají od vlastního pokutového území.
2'
Tomas Strakoša měl potíže s centrem D'Ambrosia, v tísni ale dokázal míč zkrotit pod svoji kontrolu.
1'
Rozehráno! Inter hraje v tradičních modro-černých pruhovaných dresech, Lazio obléklo bílou sadu.
1'
Zkušený arbitr Paolo Mazzoleni už přivedl aktéry zápasu na hrací plochu, utkání na legendárním San Siru bude brzy zahájeno.

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Asamoah – Vecino, Brozović – Politano, Valero, Perišić – K. Baldé.
Náhradníci: D. Padelli – Candreva, Dalbert, Gagliardini, Nainggolan, Mário, Ranocchia, Soares.

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Bastos – Rômulo, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Alberto, Lulić (C) – Correa, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Badelj, Valon Beriša, F. Caicedo, Durmisi, Wallace, Cataldi, Marušić, Jordao, Parolo, Radu.

Rozhodčí: Mazzoleni – Bindoni, Vivenzi.
Zápas na Stadio Giuseppe Meazza začne ve 20:30, takže si nic na večerní čas nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Paolo Mazzoleni, kterému budou na pomezí asistovat Daniele Bindoni a Mauro Vivenzi.
S. S. Lazio

Hosté jsou na šestém místě, nasbírali 45 bodů a při honbě za pátým AS Řím si také musí dávat pozor na dotírající Atalantu a Sampdorii, neboť tyto celky mají stejný počet bodů a devátý Turín pouze o bod méně. Do dnešního duelu však jde Lazio s výhrou v zádech, před přestávkou na svém stadionu zdolalo Parmu hravě 4:1, když se dvakrát gólově prosadil Luis Alberto a jednou se trefili Marušić a Lulić.

Inter Milán

Domácím patří v tuto chvíli třetí příčka se ziskem 53 bodů, což značí sedmibodovou ztrátu na druhou Neapol a dvoubodový náskok na čtvrtý AC Milán. Inter si před reprezentační přestávkou napravil chuť po vyřazení Frankfurtem z Evropské ligy a v domácí soutěži vyhrál milánské derby. V něm byl psán jako hostující tým a po gólech Vecina, de Vrije a Martíneze vyhrál nad AC 3:2.

Inter – Sampdoria 2:1
Fiorentina – Inter 3:3
Cagliari – Inter 2:1
Inter – Spal 2:0
AC Milán – Inter 2:3
Dobrý večer u italské Serie A. Společně budeme sledovat utkání 29. kola mezi týmy Inter Milán a S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62