Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Torino - 22. prosince 2018   15:00

Sassuolo
90+3' Brignola
1:1
(0:0)
Torino
55' Belotti  (Zaza)
Sassuolo
Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Locatelli (78. Babacar), Sensi (88. Magnanelli), Bourabia – D. Berardi, Matri, Di Francesco (71. Brignola).
Torino
Ichazo – Izzo, N'Koulou, Djidji – Aina, Baselli, Rincón, Meïté, Ansaldi (61. De Silvestri) – Zaza (81. Falqué), Belotti.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 5:10. Fauly: 12:13.
Je konec! Sassuolo nakonec uhrálo s Turínem remízu 1:1! V prvním poločase jsme moc zábavy neviděli. Jedinou šanci měl Zaza, ale toho vychytal domácí brankář. Po přestávce se do vedení dostali hosté. Úvodní branku totiž obstaral Andrea Belotti! Turín od té doby zalezl do obrany a hrálo převážně Sassuolo. Domácím se nakonec jejich aktivita vyplatila, když v nastavení vyrovnal Brignola! Turín poté ještě přidal branku, ale ta nemohla platit kvůli ofsajdu.
90+9'
90+8'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
90+7'
Sassuolo se ještě vydalo do posledního útoku, ale i ten je nakonec zastaven zdviženým praporkem. Ofsajd.
90+5'
Turín sice dokázal vsítit branku, ale sudí se radil s kolegou u videa a gól nakonec kvůli ofsajdu neplatí!
90+3'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Sassuolo se nakonec dočkalo v nastaveném čase! Na centr do pokutového území si naběhl ENRICO BRIGNOLA a hlavou usměrnil míč k zadní tyči! Domácímu trenérovi tak vyšlo střídání!
90+2'
Domenico Berardi se na hranici pokutového území opřel do odraženého míče, jenže do jeho rány se postavil obránce v bílém, který střelu srazil na roh.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Aina spěchal za přihrávkou na polovinu soupeře, ale předkopl si míč daleko od nohy a domácí brankář Consigli mu jej vypíchl.
89'
Lorenzo De Silvestri táhl akci Turína po pravém křídle. Hostující záložník prošel s míčem na polovinu soupeře, kde vybojoval vhazování a nasbíral vteřinky pro Turín.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Francesco Magnanelli.
87'
Babacar si řekl o přihrávku do pokutového území, kam dostal míč, ale obránce byl hodně důrazný a nenechal Babacara vypálit.
86'
Sassuolo se znovu nastěhovalo na polovinu svého soupeře, jenže obléhání pokutového území soupeře vyšumělo přihrávkou do zámezí.
85'
Andrea Belotti dostal přihrávku na levou stranu a pohotově prodloužil míč za sebe, kam spěchal jeho spoluhráč. I tato akce Turína skončila ofsajdem.
84'
Domácí trenér pronesl několik slovíček směrem k hlavnímu arbitrovi a je vykázán na tribunu!
83'
Ojedinělou akci Turína zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Baselli, který se ocitl v ofsajdu.
82'
Babacar si potáhl míč až na hranici pokutového území, kde si jej přehodil na pravačku a pohotově zakončil. Jeho prudkou střelu schoval brankář do rukavic.
81'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Iago Falqué.
80'
Stefano Sensi dostal krásnou přihrávku na pravé křídlo a krásně odcentroval do pokutového území. Před rozběhnutým Berardim odkopl míč do bezpečí Belotti.
79'
Babacar se krátce po svém příchodu na hrací plochu zapojil do útočení a dokonce dokázal zakončit. Jeho rána mířila jen do míst, kde stál brankář.
78'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Khouma Babacar.
77'
Armando Izzo fauloval v blízkosti pokutového území rozběhnutého soupeře a dostává žlutou kartu.
76'
Lorenzo De Silvestri vybojoval míč na vlastní polovině a bez váhání jej nakopl na polovinu Sassuola. Turín se už nikam nežene a soustředí se hlavně na obranu.
75'
Tomás Rincón zůstává ležet na trávníku po dalším ostrém souboji. Hostující hráč schytal zásah do stehna. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
74'
Pol Lirola udržel míč v blízkosti pokutového území soupeře, nicméně jeho prudký centr skončil na noze prvního hráče v bílém dresu. Sassuolo stále dobývá branku soupeře marně.
73'
Gian Marco Ferrari se po dalším centru před branku soupeře dostal do zakončení, jenže jeho hlavička prosvištěla nad břevnem branky hostujícího Turína.
72'
Enrico Brignola si na hranici pokutového území zpracoval vysokou přihrávku, přehodil si míč na levačku a zakončil. Jeho rána ale prolétla nad břevnem.
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Enrico Brignola.
70'
Sassuolo se usadilo v blízkosti pokutového území svého soupeře, jenže nikdo v zeleném dresu se zatím nemůže dostat do zakončení.
69'
Simone Zaza si tentokrát v souboji s obráncem pomohl rukou a poslal soupeře k zemi. Rozehrávat tak bude domácí Sassuolo.
68'
Manuel Locatelli se krásnou kličkou zbavil svého strážce a odcentroval do pokutového území. Jeho vysoký centr však prolétl vápnem, aniž by jej kdokoliv tečoval.
67'
Simone Zaza si znovu nabíhal na přihrávku za obranu domácího Sassuola, ale tentokrát si nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
66'
Domenico Berardi se po pravém křídle probil až do pokutového území, nicméně svůj průnik zakončil nepřesnou přihrávkou mezi značku pokutového kopu a hranici velkého vápna.
65'
Rogério zápasnickým chvatem skolil jednoho ze soupeřů a za odměnu vidí žlutou kartu.
64'
Hosté sportovně zakopli míč do zámezí a nechali domácí celek rozehrát. Sassuolo se snaží tlačit do útoku, nicméně domácí brzdí nepřesná rozehrávka.
63'
Hra je přerušena! Na trávníku nyní zůstává ležet jeden z domácích hráčů, který se drží za rameno. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
62'
Andrea Belotti se znovu hnal s míčem do pokutového území soupeře, ale pod nohy se mu na poslední chvíli položil obránce, který jeho snahu zhatil včasným skluzem.
61'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Lorenzo De Silvestri.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Turín zatím drží těsné vedení. Domácí Sassuola se však snaží útočit, nicméně hostující obrana působí pevným dojmem.
59'
Další akci Sassuola zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Berardi, který se nechal lapit v ofsajdové pasti.
58'
Tomás Rincón se při napadání domácí rozehrávky dopustil nedovoleného zákroku a poslal k zemi jednoho ze soupeřů. Hostující hráč může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu.
57'
Domácím se vůbec nedaří. Matri se při dalším útočném výpadu dopustil útočného faulu a zastavil útočnou snahu Sassuola. Rozehrávat tak bude Turín.
55'
FC Turín právě vstřelil branku!
Turín se překvapivě dostává do vedení! ANDREA BELOTTI si naběhl na krásnou přihrávku na polovinu soupeře, zpoza hranice pokutového území se opřel do skákavého míče, ale jeho rána zapadla přímo k zadní tyči!
54'
Alessandro Matri si řekl o další přihrávku mezi obránce soupeře, jenže tentokrát dostal pobídku příliš pozdě a obránce Nicolas N'Koulou míč odehrál do bezpečí.
53'
Ola Aina dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nedokázal obejít obránce Rogéria. Domácí zadák vypíchl míč špičkou kopačky do zámezí.
52'
Alessandro Matri spěchal za další přihrávkou do pokutového území, jenže obránci Turína se stačili vrátit a nenechali Matriho zakončit.
51'
Sassuolo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl mezi hlavičkáře, kde zakončoval Matri, jehož akrobatický pokus mířil jen do míst, kde stál Ichazo.
50'
Salvador Ichazo vystartoval z branky na malé vápno a došel si pro vysoký centr z levé strany hrací plochy. Turín se tak může znovu vydat do útoku.
49'
Simone Zaza dostal průnikovou přihrávku mezi obránce soupeře, jenže hostující útočník si ve velké rychlosti míč nepřevzal a odevzdal jej domácím zadákům.
48'
Domenico Berardi dostal přihrávku na pravou stranu a odcentroval do pokutového území. Nikdo v zeleném dresu na jeho pobídku nedosáhl.
47'
Federico Di Francesco byl faulován na levé straně. Daniele Baselli jej trefil ostrým skluzem a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
46'
Sassuolo obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se domácí rozehrávku okamžitě vydali napadat, jenže míč nezískali.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. O něco aktivnější bylo domácí Sassuolo, jenže vysoké centr na obranu Turína nefungovaly. Naopak na druhé straně se do velké šance probil Zaza, kterého skvěle vychytal Consigli. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Tomás Rincón se při návratu na vlastní poloviny dopustil faulu, za který vidí žlutou kartu.
45'
Turín v samotném závěru prvního poločasu zahrával ještě jeden rohový kop. Domácí obrana si s prudkým centrem hravě poradila a odhlavičkovala míč do bezpečí.
44'
Cristian Ansaldi centrem z levé strany našel volného Zazu, který místo zakončení ještě zkoušel zpracování, ale v pádu vůbec nedokázal zakončit.
43'
Cristian Ansaldi dostal přihrávku na levou stranu hřiště, nicméně jeho nákop skončil na hlavě pozorného stopera Marlona. Turín však rychle získal míč zpátky.
42'
Domenico Berardi se nádhernou kličkou na levém křídle zbavil obránce a vyslal prudký centr před branku soupeře. Obrana Turína se na poslední chvíli vrátila a Izzo ve skluzu zasáhl.
41'
Sassuolo zahrávalo další rohový kop. Sensi tentokrát odcentroval na přední tyč, kde zasáhli pozorní obránci Turína. Stále čekáme na první branku.
40'
Zaza z pravé strany pokutového území odcentroval před branku, nicméně výborně hrající Marlon se dokázal rychle vrátit a odhlavičkoval míč do bezpečí.
39'
Berardi dostal přihrávku do pokutového území, jenže z ostrého úhlu nedokázal přesně zakončit. Jeho rána skončila na zádech prvního obránce.
38'
Rogério se po levém křídle prosmýkl na hranici pokutového území, jenže jeho centr skončil v rukavicích pozorného brankáře. Turín může opět zaútočit.
37'
Domenico Berardi napadal rozehrávku soupeře, nicméně nikdo v zeleném dresu jeho aktivitu nenapodobil a zadáci Turína dokázali rozehrát.
36'
Alessandro Matri dostal přihrávku na hranici pokutového území, jenže vinou špatné zasekávačky se nechal připravit o možnost k zakončení.
35'
Berardi se v pokutovém území dostal k odraženému míči, jenže v záklonu nedokázal zakončit s dostatečnou razancí a trefil jen ležícího brankáře.
34'
Soualiho Meïté dostal přihrávku na pravé křídlo, jenže jeho průnik skončil u prvního obránce v zeleném dresu. Sassuolo zatím brání opravdu skvěle.
33'
Domenico Berardi dostal přihrávku na pravé křídlo, jenže mu vůbec nevyšlo převzetí míče. Domácí hvězda si balón zapomněla za sebou a zadáci Turína se stačili vrátit.
32'
Sassuolo vhazovalo na polovině Turína. Domácí fotbalisté to tentokrát zkusili postupnou kombinací kolem pokutového území, ale nikdo nedokázal zakončit.
31'
Turín zahrával další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát propadl až na zadní tyč, kde zakončoval Izzo, ale ten si v pádu nestačil seřídit svá mířidla.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme hodně bojovné utkání. Ani jeden z týmů se nemůže dostat do souvislého tlaku.
29'
Manuel Locatelli si v pokutovém území naběhl na krásný centr z pravé strany, jenže jeho hlavička byla příliš prudká a skončila nad břevnem branky Turína.
28'
Armando Izzo si pohlídal prudkou přihrávku za obranu Turína a pomohl si malou domů na Ichaza. Hostující brankář poté nakopl míč na polovinu soupeře.
27'
Turín je v posledních minutách aktivnějším týmem. Hráči hostujícího celku se tlačí do útoku a dělají domácí obraně pořádné problémy.
26'
Simone Zaza se prohnal do pokutového území, šel sám na brankáře, ale domácí gólman jeho ránu dokázal fantastickým zákrokem vyrazit!
25'
Pol Lirola na druhé straně poslal prudký přízemní centr před branku Turína, jenže trefil jen prvního obránce v bílém dresu. Obě obrany zatím hrají skvěle.
24'
Soualiho Meïté poslal dlouhé vhazování do pokutového území, jenže na jeho pobídku si naběhl jen obránce v zeleném dresu, který míč odhlavičkoval.
23'
Soualiho Meïté doběhl skákavou přihrávku na pravou stranu a pohotově odcentroval před branku Sassuola. Domácí zadáci si však s přehledem poradili.
22'
Rozhodčí si nakonec celý předchozí incident nechal prohlédnout kolegou u videa. Nakonec však pokynul k pokračování ve hře.
21'
Simone Zaza se nyní pustil do debaty s hlavním arbitrem. Hostující útočník se dožadoval odpískání pokutového kopu. Nakonec může být rád, že nedostal žlutou kartu.
20'
Stefano Sensi dostal nabito do blízkosti pokutového území a pohotově se opřel do zakončení. Jeho prudkou střelu dokázal obránce srazit do bezpečí.
19'
Soualiho Meïté táhl akci Turína po pravém křídle, jenže vinou špatné přihrávky celý nadějný protiútok pokazil. Zadáci Sassuola balón dokázali zachytit.
18'
Daniele Baselli dostal prostor na polovině domácího Sassuola, jenže prudkou přihrávkou na hranici pokutového území neoslovil nikoho v bílém dresu.
17'
Turín zahrával svůj první rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam vyrazil i domácí brankář, jež balón schoval do rukavic.
16'
Simone Zaza dostal přihrávku do běhu na hranici pokutového území, kde se s míčem krásně otočil, jenže jeho rozehrávka na levé křídlo byla hodně nepřesná.
15'
Domenico Berardi se tentokrát s míčem dostal až do pokutového území, jenže místo střely chtěl ještě přihrávat a trefil jen prvního obránce ve skluzu.
14'
Sassuolo zahrávalo přímý kop na polovině svého soupeře. Nadýchaný centr přiletěl ke vzdálenější tyči, nicméně akci domácích zastavuje ofsajd.
13'
Cristian Ansaldi dostal prostor na levé straně hrací plochy, ale netroufl si na individuální průnik. Hostující zadák raději zapojil do rozehrávky kolegy z obrany.
12'
Andrea Belotti sprintoval za dlouhou přihrávkou za obranu hostujícího Turína, jenže brankář Ichazo skvěle přečetl soupeřův úmysl a došel si pro míč.
11'
Cristian Ansaldi dostal přihrávku na levou stranu a odcentroval na malé vápno. Do zakončení se tlačil Zaza, kterému scházely dva kroky.
10'
Cristian Ansaldi se individuálním způsobem krásně uvolnil na hranici pokutového území, přehodil si míč na levačku, ale jeho rána prolétla kolem branky.
9'
Do rozehrávky Sassuola se znovu zapojil také brankář Consigli. Domácí gólman nakopl míč na levé křídlo, jenže Domenico Berardi tentokrát v hlavičkovém souboji neobstál.
8'
Mehdi Bourabia odcentroval z pravé strany do pokutového území, kam spěchal Domenico Berardi, kterému k zakončení scházely dva kroky.
7'
Sassuolo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde se do zakončení tlačil Marlon, který v záklonu hlavičkoval jen nad břevno.
6'
Domenico Berardi prohnal zadáky hostujícího celku. Domácí útočník si míč přehodil na levačku a prudce vypálil. Obránce Nicolas N'Koulou jeho pokus přizvedl na roh.
5'
Domenico Berardi si řekl o přihrávku na pravé křídlo, jenže ve sprinterském souboji s Djidjim neuspěl a předkopl si míč do zámezí. Rozehrávat bude Turín.
4'
Simone Zaza se hnal do pokutového území za prudkým centrem z levé strany hrací plochy, jenže špičkou kopačky nedokázal míč umístit mezi tři tyče.
3'
Domácí obránci zapojili do rozehrávky také brankáře Consigliho. Gólman Sassuola nakopl míč na polovinu soupeře, ale balón opět vybojovali jen hosté.
2'
Mehdi Bourabia vymyslel krásnou přihrávku mezi obránce hostujícího celku, jenže zadáci Turínu si dali pozor a brankář Salvador Ichazo si došel pro míč.
1'
Domácí Sassuolo obstaralo výkop do dnešního utkání. Matri si ihned naběhl na dlouhou přihrávku za obranu soupeře, ale vinou špatného zpracování přišel o míč.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Locatelli, Sensi, Bourabia – D. Berardi, Matri, Di Francesco.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Babacar, Brignola, Dell'Orco, Lemos, Magnani, Magnanelli, Peluso, Trotta.

Turín FC: Ichazo – Izzo, N'Koulou, Djidji – Aina, Baselli, Rincón, Meïté, Ansaldi – Zaza, Belotti.
Náhradníci: Rosati, Sirigu – Berenguer, Bremer, De Silvestri, Edera, Falqué, Lukić, Lyanco, Parigini, Moretti, R. Soriano..
US Sassuolo Calcio

Sassuolo je na tom o něco lépe. Dnešní domácí celek totiž v šestnácti zápasech vybojoval dvacet čtyři bodů a patří mu osmá pozice. Sassuolo má na kontě stejně bodů jako AS Řím nebo Atalanta Bergamo. V minulém kole bez problémů zvítězilo na půdě Frosinone. Nejlepším střelcem je čtyřbrankový Babacar, kterému dýchá na záda Kevin-Prince Boateng.
Turín FC

Méně slavný klub z Turína zatím prožívá spíše průměrnou sezónu. Turín totiž vybojoval dvacet dva bodů v šestnácti duelech a patří mu jedenáctá pozice. Na šestou příčku zaručující účast v pohárech však ztrácí pouhé tři body. V minulém kole brankou Cristiana Ronalda prohrál doma v derby s Juventusem. Nejlepším střelcem je Beletti, který má na kontě už pět bodů.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Sassuolem a Turínem. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62