Serie A - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Cagliari - 14. dubna 2019   12:30

Torino
52' Zaza (Izzo)
1:1
(0:0)
Cagliari
78' Pavoletti  (Cigarini)
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri (40. Aina), Rincón (87. Damascan), Meïté, Ansaldi – Baselli, Berenguer (76. Parigini) – Zaza.
Ichazo, Rosati – Aina, Bremer, Damascan, Djidji, Lukić, Parigini, Singo.
Massimiliano Irrati – Lorenzo Gori, Salvatore Longo
Stadio Olimpico di Torino
Cagliari
Cragno – Padoin, Pisacane, Klavan, Luca Pellegrini – Faragò, Cigarini, Ionita (73. Birsa) – Barella – Pavoletti (85. Lykogiannis), Pedro (66. Cerri).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:20.
Je konec tohoto vypjatého utkání, které nakonec skončilo smírně 1:1.
Začátek utkání bylo o něco lepší Cagliari, ovšem posléze se hra srovnala a ani jeden tým neměl nějakou převahu.
Vše podstatné se odehrálo až ve druhém poločase. V 52. minutě poslal domácí do vedení Zaza. Ovšem v 74. minutě právě tento domácí útočník uviděl červenou kartu a poslal Turín do oslabení. V 78. minutě Pavoletti vstřelil gól, který nejprve nebyl uznán, ale po komunikaci s videorozhodčím to nakonec byla regulérní branka a Cagliari srovnalo na 1:1. V 82. minutě se počet hráčů vyrovnal, jelikož druhou žlutou uviděl Pellegrini. A nakonec v 90+5. minutě uviděl druhou žlutou další hostující hráč, tentokráte Barella.
90+7'
90+7'
Následný rohový kop nic vážnějšího nepřinesl.
90+6'
Následně se k přímému kopu postavil Daniele Baselli a vypálil skvělou ránu, kterou ovšem vyrazil Cragno!
90+5'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Nicoló Barella (Cagliari Calcio), který jasně a zezadu poslal soupeře k zemi a je to tak už třetí červená karta v dnešním zápase!
90+4'
Hosté se dostali do zajímavé šance, ale přízemní centr skončil jen vedle domácí brány.
90+3'
Ani tato útočná akce domácích nic nepřinese a míč mají v moci pouze hostující hráči.
90+2'
Centr domácích z levé strany skončil pouze v zámezí a následuje tak odkop od hostující svatyně.
90+1'
Turín chce tento zápas dotáhnout do vítězného konce, ale spíše se dočkáme jen další remízy.
90'
Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc.
90'
Po rohu se domácí hráč sice dostal do zakončení, ale to zamířil jen vedle hostující svatyně.
89'
Posléze se dopředu dostal Turín, který získal rohový kop z levé strany.
88'
Luca Cigarini vypálil nebezpečný projektil zpoza vápna, ale Salvatore Sirigu tento pokus vyrazil do zámezí.
87'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Vitalie Damascan.
87'
Tomás Rincón byl v souboji příliš tvrdý a dopustil se tak útočného faulu.
86'
Hosté sice získali míč, ale ten raději posunuli až zpátky ke svému brankáři.
85'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Babis Lykogiannis.
83'
Následný centr do vápna byl nebezpečný, ale nakonec si s ním obrana hostů poradila.
82'
No to jsou věci! Počet hráčů na hrací ploše se nám vyrovná. Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Luca Pellegrini (Cagliari Calcio), který byl v souboji pozdě a skluzem sundal N'Kouloua.
82'
Turín sice získal autové vhazování na polovině soupeře, ale následně se k míči dostali hosté.
81'
Valter Birsa vypálil ze střední vzdálenosti, ale pouze vedle pravé tyče.
80'
Turín si tak konec utkání zkomplikoval sám a nyní se bude muset v deseti bránit tlaku Cagliari.
78'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Nakonec je to přece jenom gól! Hlavní rozhodčí několik minut mluvil s videorozhodčím a posléze branku uznal! Cigarini si tak připisuje asistenci po nákopu do vápna, kde se dostal do zakončení hlavou LEONARDO PAVOLETTI a srovnal na 1:1. Asistence: Luca Cigarini.
76'
Ovšem hlavní rozhodčí ještě komunikuje s videorozhodčím a hra je pozastavena.
76'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Vittorio Parigini.
75'
Hosté dávají gól, ale ten neplatí! Leonardo Pavoletti se dostal do zakončení hlavou po nákopu za obranu a překonal Sirigua.
74'
Tak tohle je velký šok! Simone Zaza (Turín FC) z ničeho nic uviděl hned červenou kartu! Ovšem nešlo o žádný faul, ale pravděpodobně nějaké nevhodné řeči.
73'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Valter Birsa.
72'
Hosté to nyní zkouší především centry z pravé strany, ale domácí se zatím úspěšně brání.
71'
Leonardo Pavoletti se dostal do zakončení hlavou po centru z pravé strany na zadní tyč, ale Sirigu předvedl rychlý a úspěšný zákrok!
70'
Álex Berenguer zkoušel překvapit hostujícího brankáře střelou z dálky, ale to se mu příliš nepovedlo.
68'
Opět přišel centr z pravé strany do vápna domácích, ale ten skončil jen v zámezí.
67'
Hosté se sice dostali do zakončení, ale to skončilo jen nad bránou soupeře.
66'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Alberto Cerri.
64'
Nyní už se ovšem pokračuje ve hře a vypadá to, že Cagliari pokračuje v plném počtu a tak to není žádné vážnější zranění.
63'
Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč zůstal ležet po nepříjemném dopadu na zem a nemůže pohnout levou nohou.
62'
Álex Berenguer šel na pravé straně k zemi, když jej protihráč stál za dres a rozhodčí odpískal faul.
61'
Následně sice přišel centr do vápna z nohy Cigariniho, ale ten skončil jen v moci brankáře Sirigua.
60'
Nyní hosté získali volný kop, který se pravděpodobně změní v centr do vápna.
58'
K exekuci přímého kopu se postavil Daniele Baselli, který ale vypálil vysoce nad.
57'
Dnes se hraje velmi tvrdě a další žlutou kartu uviděl do sbírky Fabio Pisacane. Turín tak má přímý kop z dobré pozice.
55'
Posléze se Zaza dopustil faulu, když dohrál Barellu.
54'
Cagliari se rychle snaží něco vymyslet a srovnat, ovšem přišlo o míč ve středu hrací plochy.
52'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí otevírají brankový účet tohoto utkání a jdou tak do vedení! Centr z volného kopu z pravé strany byl přetáhnutý, ovšem následně se k míči dostal Izzo, který nastřelenou přihrávku našel ve vápně SIMONEHO ZAZU a ten dává gól. Asistence: Armando Izzo.
51'
Luca Pellegrini nenechal faulem projít Ainu a uviděl žlutou kartu.
50'
Hostující hráč se dostal ke střele, která nebyla špatná, ale nakonec skončila jen vedle pravé tyče.
48'
Opět domácí zkoušeli něco vymyslet, ale následný centr skončil jen za bránou hostů.
47'
Domácím se nepodařilo projít po pravé straně a Cagliari tak získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:35.
První poločas je u konce, ale branky jsme se bohužel nedočkali. V dnešním zápase je to spíše boj o každý metr a i proto jsme viděli hned pět žlutých karet. Začátek utkání bylo o něco lepší Cagliari, ovšem posléze se hra srovnala a ani jeden tým neměl nějakou převahu. Doufejme, že se nebude opakovat zápas z podzimu na stadionu Cagliari, kde se zrodila bezbranková remíza.
45+3'
45+2'
Padoin sekl Ansaldiho přes nohy a je to žluté varování.
45+2'
João Pedro se dostal do zakončení z levé strany vápna, ale jeho pokus skončil v moci Sirigua.
45+1'
Domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy, což se hostům sice nelíbí, ale to je opět vše.
45'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
45'
Žlutou kartu dostává Álex Berenguer (Turín FC).
44'
Turín se snaží držet míč na polovině soupeře, což se mu daří, ale to je tak vše.
43'
Álex Berenguer si chtěl vymodlit nedovolený zákrok uprostřed hřiště, ovšem rozhodčí nechal hru pokračovat.
42'
Posléze se hosté dostali až do šestnáctky domácích z levé strany, ale následná přihrávka byla jen zblokována.
41'
Nyní už se zhruba po pěti minutách opět pokračuje a dopředu jde Cagliari, které to zkouší na pravé straně.
40'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Ola Aina.
36'
Stále je domácí hráč ošetřován na hrací ploše a dnes pro něj zápas asi skončil.
34'
Po rohovém kopu velice nepříjemně spadl Lorenzo De Silvestri, který je nyní ošetřován na hrací ploše.
33'
Domácí nyní uklidnili hru, ale sami se chtějí procpat po levé straně, což se málem Ansaldimu podařilo, ale nakonec je to rohový kop Turína.
31'
Zaza dostal míč uvnitř vápna, ale následně se provinil pouze nepřesnou přihrávkou.
30'
Domácí hráč si chtěl vymodlit penaltu, když šel k zemi uvnitř vápna soupeře, ale zakopl jen o trávu.
28'
Hosté se dostali do vápna soupeře, ale nakonec z toho byla jen nepřesná přihrávka a Turín tak tento okamžik přežil.
27'
Ovšem domácí tento centr odvrátili, ale Cagliari ještě bude u míče v podobě autového vhazování.
26'
Hosté nyní získali rohový kop z levé strany a mohou tak otevřít brankový účet tohoto utkání.
25'
Nicolas N'Koulou sice poslal hostujícího hráče k zemi, ale rozhodčí nechal hru plynout dál.
23'
Hostům se útočná akce příliš nepovedla a u míče bude opět turínský klub.
22'
Ovšem následně domácí rozehráli tuto standardní situaci nakrátko a posléze přišla jen nepřesná přihrávka a následuje odkop od brány Cagliari.
21'
Soualiho Meïté to zkusil zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokován a Turín tak získal rohový kop.
20'
Domácí hráč se ocitl v problémech, ale na poslední chvíli dokázal vrátit míč dozadu brankářovi.
19'
Paolo Faragò uviděl žlutou kartu, když poslal domácího hráče k zemi.
18'
Následně se Zaza dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.
17'
Domácí útočník se nyní ocitl jen v ofsajdovém postavení a hra je tak přerušena a u míče bude Cagliari.
15'
Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině a tempo hry se trochu zpomalilo.
13'
Hosté ale jsou o něco aktivnějším týmem a nyní získali autové vhazování na polovině soupeře.
11'
Artur Ionita se dostal k míči a z hranice šestnáctky vypálil, ovšem jeho pokus skončil pouze na horní tyči!
10'
Následný roh nám ovšem žádné vážnější zakončení nepřinesl a míč se tak ocitl pouze vedle hostující svatyně.
9'
Následně se dostal k míči Daniele Baselli, který zpoza vápna vypálil k pravé tyči, ale Alessio Cragno předvádí skvělý zákrok a následuje rohový kop.
8'
Cristian Ansaldi to nyní udělal ve vápně soupeře fantasticky, když si pohrál s obráncem a následně vypálil, ale jeho pokus byl zblokován.
7'
Následně se už domácím podařilo projít dopředu a Cristian Ansaldi odcentroval z levé strany do šestnáctky, kde se dostal ke hlavičce Baselli, ale přestřelil.
6'
Luca Pellegrini centroval z levé strany do vápna, kde se dostal do zakončení hlavou João Pedro, ale jeho hlavička šla pouze nad bránu Turína.
5'
Opět domácí mužstvo přišlo o míč ve středu hrací plochy a zatím se tak nemůže dostat na polovinu soupeře.
4'
Domácí neprošli dál středem hrací plochy a u míče tak je v úvodních minutách o něco víc Cagliari.
3'
Hostující celek měl sice k dispozici autové vhazování, ale následně přišla jen nepřesná přihrávka a nyní si tak aut vyzkouší také Turín.
2'
Posléze se faulu dopustil ve středu hrací plochy Tomás Rincón a i on uviděl kartu žluté barvy. Tak se nám to pěkně barví na začátku utkání.
1'
Posléze se Turín mohl dostat do rychlého protiútoku, ovšem Nicoló Barella zfauloval protihráče a už v první minutě uviděl žlutou kartu.
1'
Cagliari získalo v úvodu zápasu rohový kop z pravé strany, ovšem ten nic vážnějšího nepřinesl a domácí se dostali k míči.
1'

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri, Rincón, Meïté, Ansaldi – Baselli, Berenguer – Zaza.
Náhradníci: Ichazo, Rosati – Aina, Bremer, Damascan, Djidji, Lukić, Parigini, Singo.

Cagliari Calcio: Cragno – Padoin, Pisacane, Klavan, Luca Pellegrini – Faragò, Cigarini, Ionita – Barella – Pavoletti, Pedro.
Náhradníci: Rafael, Aresti – Birsa, Bradarić, Cerri, Despodov, Leverbe, Lykogiannis, Romagna, Ch. Oliva, Srna, Théréau.

Rozhodčí: Massimiliano Irrati – Lorenzo Gori, Salvatore Longo.
Turín je aktuálně na osmém místě se čtyřiceti devíti body a skóre 40:28. V posledním utkání pouze remizoval na půdě Parmy 0:0.
Cagliari je momentálně na dvanáctém místě s třiceti šesti body a skóre 30:43. V posledním zápase ovšem vyhrálo doma se Spalem 2:1.
Ve 32. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy Turín FC a Cagliari Calcio. Naposled se spolu tato mužstva střetla v listopadu na půdě Cagliari, kde se ovšem zrodila pouze remíza 0:0. Dnes se ale bude hrát na Stadio Olimpico di Torino. Tento stadion nabídne kapacitu pro 28 177 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Massimiliano Irrati a jeho asistenti Lorenzo Gori a Salvatore Longo. Úvodní výkop je naplánován na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62