Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : AC Milán - 28. dubna 2019   20:30

Torino
58' Belotti  • 69' Berenguer
2:0
(0:0)
Torino
Sirigu – Izzo, Moretti, N'Koulou – De Silvestri, Meïté, Rincón (87. Aina), Lukić, Ansaldi – Berenguer (73. Parigini, 90+5. Bremer), Belotti (C).
Rosati, Ichazo – Singo, Bremer, Aina, Parigini, Millico, Falqué, Damascan.
Guida – Preti, Valeriani
AC Milán
G. Donnarumma – Conti (70. Castillejo), Musacchio, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko, Paquetá (64. Borini) – Suso (63. K. Piątek), Cutrone, Çalhanoğlu.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera.
Z vítězství se raduje Turín, který díky třem bodům přeskakuje v tabulce právě AC, ovšem oba celky mají stejný počet bodů. Utkání poznamenalo rozhodování hlavního sudího, který měl jakoby dva metry. Na jedné straně zákroky pískal, na druhé ty samé pouštěl. Nyní už je i toto jedno, protože Milánští stejně z velkých příležitostí neskórovali, a tak odcházejí poraženi.
90+5'
90+5'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Vittorio Parigini, přichází Gleison Bremer.
90+4'
Na pravé straně šestnáctky si naběhl Franck Kessié , který také dostal přihrávku. Hostující hráč se pokoušel přihrát na zadní tyč, kde zasáhl bránící hráč.
90+1'
K postranní čáře přestupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90'
Blížíme se k vypršení normální hrací doby. Na centr z levé strany si naskočil Samuel Castillejo, jehož hlavička proletěla vedle pravé tyče.
88'
Za odkopnutým míčem se vydal domácí hráč a z opačné strany Gianluigi Donnarumma. Právě hostující brankář byl u balonu první a celou akci zhatil.
87'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Ola Aina.
86'
AC se pokusilo o přenesení hry na pravou stranu, ovšem obrana soupeře celou akci přečetla. Turín se tak vydal do protiútoku, který pokazil nepřesnou přihrávkou Vittorio Parigini.
83'
Hlavní rozhodčí rozehrál spíše mariáš, než že by vedl fotbalové utkání. Žlutou kartu dostává Franck Kessié (AC Milán), jenž dohrál u postranní čáry soupeře.
82'
Červenou kartu dostává Alessio Romagnoli (AC Milán), jenž zatleskal výkonu rozhodčího, a tak se za nesportovní chování pakuje do šatny.
81'
Žlutou kartu dostává Gianluigi Donnarumma (AC Milán).
Žlutou kartu dostává Alessio Romagnoli (AC Milán).
80'
Z pravé strany odcentroval Samuel Castillejo, který našel spoluhráče před brankou. K hlavičce se dostal Tiemoué Bakayoko, jehož hlavička mířila do pravého spodního rohu branky, ovšem Salvatore Sirigu byl na místě.
79'
Zdá se mi, že Milánští se více soustředí na mluvení s rozhodčím, než na samotnou hru. Domácí celek rozehrál další rohový kop, ale k zakončení se nedostal.
77'
Žlutou kartu dostává Tiemoué Bakayoko (AC Milán), jenž poslal k zemi soupeře. Hostující kapitán s kartou nesouhlasí, ale jeho protesty jsou marné.
76'
Při aktuálním pohledu na tabulky zjistíme, že Turín se dostává o příčku výše, nežli je AC. Ovšem oba celky mají stejný počet bodů.
75'
Naopak přišel centr před branku na druhé straně, kde celou situaci musel pohlídat. Gianluigi Donnarumma. Milánští pak šli do další protiakce, kterou zatavila nepřesná přihrávka.
74'
Hostující celek se snaží o rychlé snížení. Aktivita se AC nedá upřít, ovšem hraje se daleko od branky soupeře.
73'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Vittorio Parigini.
70'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Conti, přichází Samuel Castillejo.
69'
FC Turín právě vstřelil branku!
Pas před branku vyslal z levé strany Cristian Ansaldi, ovšem míč byl odvrácen na hranici pokutového území, kde se nacházel ÁLEX BERENGUER. Na jeho technický pokus si brankář sice sáhl, ale mimo prostor tří tyčí jej nevyrazil.
67'
Po další standardní situaci se k hlavičce prodral Tiemoué Bakayoko, jenž poslal míč do břevna. Hru pak před branku vracel ještě Patrick Cutrone, ovšem domácí brankář byl opět na správném místě.
66'
Standardní situaci v pokutovém území prodloužil na zadní tyč Alessio Romagnoli. V tomto prostoru se nacházeli dva hráči v bílém, ale celou situaci přečetl Salvatore Sirigu.
65'
Krzysztof Piątek si narazil v šestnáctce míč se spoluhráčem a už byl připraven zakončit. Ovšem těsně před ním míč odkopl soupeř.
64'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Fabio Borini.
63'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Krzysztof Piątek.
62'
Na levé straně šestnáctky se nacházel Cristian Ansaldi, jehož pokus zamířil vedle pravé tyče. Gianluigi Donnarumma sice zasáhl, ale míč zastavil až mimo hrací plochu.
61'
Domácí mužstvo se opět pokusilo o přihrávku do šestnáctky. Ovšem balon skončil v moci hostujícího gólmana.
58'
Domácí celek jde do vedení! K pokutovému kopu se jako správný kapitán postavil ANDREA BELOTTI, jenž poslal balon doprostřed branky, zatímco Gianluigi Donnarumma si vybral pohyb k tyči.
56'
Tentokrát se už pokutový kop bude! Franck Kessié položil dlaň na záda soupeře, který se ochotně kácel k zemi. Hlavní sudí po svém rozhodnutí celou akci konzultuje s kolegou u videa.
55'
Do pokutového území vnikl Cristian Ansaldi, který se snažil odcentrovat, ale trefil ruku bránícího hráče, jenž byl ve skluzu. Ovšem na obranu musíme říct, že bek AC schoval obě ruce za záda.
53'
Hlavní rozhodčí přerušil hru a vykázal domácího trenéra na tribunu. Pokračujeme za útoku milánského AC.
52'
Hostující Suso může být rád, že nezamířil po druhé žluté do kabiny. Záložník AC nepřešel přes soupeře, kterého poté stáhl k zemi.
51'
Těžko říct, zda Cristian Ansaldi se snažil o přenesení hry nebo o centr do vápna. Ovšem míč z jeho kopačky letěl do území nikoho v rudém.
50'
Centr od praporku zamířil na zadní tyč, kde byl držen Andrea Belotti. Domácí kapitán se divý, že na něj nebyl odpískán pokutový kop.
49'
Alessio Romagnoli musel jít do souboje na pravé strany, který vyhrál. Ovšem domácí mužstvo bude rozehrávat další rohový kop.
48'
Z dvaceti metrů se do míče opřel Lucas Paquetá, jehož pokus zamířil jen nad branku. Ještě předtím si hostující hráč musel navést míč na střed hrací plochy.
48'
Ještě pro připomenutí, domácí celek hraje dnešní zápas v rudém, naopak Milánští v bílém.
47'
Při pohledu na zelený pažit zjistíme, že ani jeden z trenérů do úvodních sestav nesáhl. Vraťme se na zelený pažit, kde byl v útoku Turín.
46'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k pokračování zápasu, výkopu se chopili hostující hráči, jejichž nákop úspěch neslavil.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka moc fotbalové krásy nepobrala! Šancí bylo jako šafránu a branku žádná. Místo krásné hry jsme sledovali boj o každý metr hrací plochy. Zápasu by pomohl gól, který by mohl hru trochu více rozhýbat. Uvidíme, co nám přinese druhá část střetnutí.
45+1'
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se bude hrát šedesát vteřin nad rámec normální hrací doby.
44'
Patrick Cutrone prodloužil míč k pravé tyči, kam si naběhl Suso. Jeho snažení zastavil domácí brankář, jenž proti soupeři výborně vyběhl.
42'
Centr od postranní lajny zamířil na první tyč, odkud byl odvrácen až za půlící čáru. AC je znovu u míče a kombinuje na vlastní polovině.
41'
Na pravé straně byl faulem míče zbavený Suso, Milánští tak budou rozehrávat další standardní situaci od postranní čáry.
40'
Saša Lukić byl v pokutovém území a už mohl zakončit. Jenže celou situaci řešil ještě přihrávkou, kterou zachytila hostující obrana.
39'
Tak první šance, po které mohl padnout gól, už proběhla. Ve druhé vlně si na přihrávku z pravé strany naběhl Andrea Belotti, jehož pokus do pravého spodního rohu zneškodnil Gianluigi Donnarumma.
38'
Téměř zápasnický souboj svedli Andrea Belotti a Mateo Musacchio. Hostujícímu hráči byl odpískaný faul za držení soupeře.
37'
Úvodní poločas se blíží ke konci a my stále čekáme na nějaké větší ohrožení jedné z branek. Doufejme, že padne gól, který by zápasu pomohl.
34'
Na druhé straně se o střelu nůžkami pokusil Andrea Belotti, jenže jeho snažení skončilo trefením Alessia Romagnoliho do obličeje.
33'
Další pas do pokutového území poslal Tiemoué Bakayoko, který hledal naběhlého spoluhráče. Ovšem balon byl nepřesný a zamířil mimo hrací plochu.
31'
Zakončení z pravé strany vyrazil před sebe domácí brankář. Hra se pak otočila, ale k přihrávce se v šestnáctce nedostal Álex Berenguer.
30'
AC odvrátilo centr ze strany a poté zastavilo i kolmou přihrávku do pokutového území. A jsou to hosté, kteří jsou nyní na tahu.
29'
Blížíme se k půlhodině hry a stále čekáme na nějakou větší šanci. Místo nich vidíme boj o každý kousek zeleného pažitu.
27'
Z pravé strany odcentroval Ricardo Rodríguez, jenž před brankou našel soupeře. Ten odhlavičkoval míč za šestnáctku, kde se nacházel Tiemoué Bakayoko, ale jeho přihrávka zpátky už nevyšla.
25'
Už to vypadalo, že Álex Berenguer se dostane k zakončení, protože předběhl hned dva bránící hráče. Ovšem z branky vyrazil Gianluigi Donnarumma, který celou situaci výborně přečetl.
24'
Přihrávku do pokutového území zastavil Soualiho Meïté, jenž ale balon srazil na roh. Centr od praporku mířil na zadní tyč, kde opět vládl obránce.
23'
Po dlouhých dohadech se znovu hraje. Milánští poslali centr do šestnáctky, který soupeřova obrana odvrátila na autové vhazování.
20'
Na druhé straně byl centr z levé strany odvrácen za šestnáctku, kde se nacházel Soualiho Meïté, jehož pokus letěl jen nad branku.
19'
Hra se hodně kouskuje, ani jeden z týmů si vůbec nic nedaruje. AC ale rychlo rozehrálo a hnalo se na útočnou polovinu. Ovšem pokus z velké dálky byl zastaven.
17'
Ke střele z přímého kopu se postavil Cristian Ansaldi, jehož pokus byl nepřesný a proletěl jen kolem pravé tyče.
16'
Žlutou kartu dostává Lucas Paquetá (AC Milán), který hasil špatnou přihrávku brankáře podražením.
16'
K rozehrání standardní situace se postavil Álex Berenguer, jehož pas mířil na zadní tyč. Ovšem zakončení jsme se ani tentokrát nedočkali.
15'
V úvodu zápasu je domácí mužstvo lepším celkem na zeleném pažitu. U postranní čáry byl faulován Armando Izzo, a tak Turínští pošlou další centr do vápna.
13'
Žlutou kartu dostává Andrea Conti (AC Milán), který trefil soupeře kolenem na bradu. To skoro vypadalo na zákrok z jiného sportu.
12'
Centr do šestnáctky si pohlídala milánská obrana. Následně se hra otočila a znovu se muselo přerušit. Armando Izzo a Hakan Çalhanoğlu se totiž srazili hlavami.
11'
Andrea Conti zastavil nedovoleně soupeře, hostující hráč se pak opět rychle chytil za rameno. Turín bude rozehrávat standardní situaci.
10'
Nicolas N'Koulou dlouho nevěděl, jak dostat míč přes soupeře. Ovšem s celou situací si poradil a vybojoval pro Turín autové vhazování.
8'
Žlutou kartu dostává Suso (AC Milán), který srazil k zemi pronikajícího soupeře.
8'
Na pravé straně se rozeběhl Patrick Cutrone, který si dal před soupeře tělo a vybojoval rohový kop. Centr od praporku se kroutil do branky, kde byl pozorný brankář.
7'
Turín se velmi rychle hnal do útoku po pravé straně, kde u lajny číhal Saša Lukić. Ovšem spoluhráč na něj balon přes soupeře nedostal.
5'
Centr z pravé strany zamířil na zadní tyč, kde míč vracel do ohně Lorenzo De Silvestri. Hostující obránce stál na správném místě a celou akci přerušil.
4'
U postranní čáry po souboji upadl Andrea Conti, jenž se okamžitě chytil za rameno. Hlavní rozhodčí raději hru přerušil, aby se podíval, jak na tom hostující hráč je.
3'
Na hranici šestnáctky upadl Álex Berenguer, jenže hlavní rozhodčí byl velmi blízko a ukázal, aby se pokračovalo ve hře.
2'
Do dnešního střetnutí nastoupili Turínští v rudých dresech, naopak AC Milán zvolilo bílou sadu. Vraťme se na zelený pažit, kde jsou u balonu stále hosté.
1'
Hlavní rozhodčí zahájil dohrávku Serie A, k úvodnímu výkopu se postavili domácí hráči. Ovšem jejich snažení zastavil soupeř.
1'

Turín FC: Sirigu – Izzo, Moretti, N'Koulou – De Silvestri, Meïté, Rincón, Lukić, Ansaldi – Berenguer, Belotti (C).
Náhradníci: Rosati, Ichazo – Singo, Bremer, Aina, Parigini, Millico, Falqué, Damascan.

AC Milán: G. Donnarumma – Conti, Musacchio, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko, Paquetá – Suso, Cutrone, Çalhanoğlu.
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Caldara, Abate, C. Zapata, Castillejo, Laxalt, J. Mauri, Bertolacci, Biglia, Borini, K. Piątek.

Rozhodčí: Guida – Preti, Valeriani.
Oba celky v závěru italské Serie A bojují o pohárovou Evropu. Při pohledu na tabulku zjistíme, že lépe je na tom milánské AC, které najdeme na páté příčce, když získalo šestapadesát bodů. V případě vítězství by se posunulo na čtvrté místo, před AS Řím. Hostující mužstvo v posledních pěti duelech dvakrát prohrálo a zaznamenalo stejný počet remíz. Pouze jednou zvítězilo, když porazilo Lazio. Nejlepším střelcem týmu pak je polský reprezentant Krzysztof Piatek, jenž vsítil jednadvacet gólů. Pokud se zaměříme na Turín FC, najedeme jej na sedmé pozici, když získal třiapadesát bodů. V případě, že domácí zvítězí, dotáhnou se právě na AC. Výsledky v posledních pěti kolech získal Turín devět bodů, přitom ani jednou nedošlo s hořkostí porážky. Nejlepším střelcem týmu je Andrea Belotti, jenž se prosadil dvanáctkrát.
Vítám všechny fanoušky italského fotbalu u dohrávky čtyřiatřicátého kola Serie A, v níž se představí Turín FC a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62