Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Sassuolo - 21. června 2020   19:30

Atalanta
16' Djimsiti (Caldara) • 31' D. Zapata (Gosens) • 37' Bourabia(vl.)  • 66' D. Zapata (A. Gómez)
4:1
(3:0)
Sassuolo
90+2' Bourabia
Atalanta
Gollini – Djimsiti (86. Tolói), Caldara, Palomino – Hateboer, de Roon, Pašalić, Gosens (69. Castagne) – Freuler (69. Malinovskyj), A. Gómez (88. Colley) – D. Zapata (69. Muriel).
Chiffi – Valeriani, Caliari
Venue Gewiss Stadium (Bergamo)
Sassuolo
Consigli – Toljan (46. Müldür), Marlon (69. Magnani), Peluso, Kiriakopoulos – Bourabia, Locatelli (77. Obiang) – D. Berardi (61. Djuričić), Defrel, Boga (61. Haraslín) – Caputo.

S konstatováním, že Atalanta zvládla vyrovnané střetnutí a pojistila si čtvrtou příčku, se loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera.
Favorit zápasu potvrdil papírové předpoklady a zapisuje do tabulky další tři body, které Atalantu udržely na čtvrtém místě. Zhruba od dvacáté minuty bylo Bergamo mírně lepší na míči a do poločasu navýšilo náskok o tři zásahy. Po změně stran Sassuolo přidalo, ovšem vyložené situace zahazovalo, a tak přišel čtvrtý trest. Hostující celek zaznamenal čestný úspěch až v nastavení, ovšem to už nic neřešilo.
90+3'
90+2'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Přeci se hostující celek dočkal alespoň čestného zásahu! K přímému kopu se postavil MEHDI BOURABIA, jenž našel mezeru ve zdi a poslal míč přesně k pravé tyči. Domácí brankář se hodně rozčiluje, protože v nastavení přišel o čisté konto.
90+1'
Budou se hrát ještě tři minuty! Rafael Tolói fauloval Francesca Caputa, Sassuolo bude rozehrávat standardní situaci z nadějné pozice.
90'
V poslední minutě normální hrací doby dostal přihrávku proti noze Ruslan Malinovskyj. Zakončení střídajícího hráče bylo nepřesné, a tak Bergamo stav zápasu nenavýší.
89'
Na pravé straně měl hodně místa Mert Müldür, který se nebál vniknout do šestnáctky, kde si balon přehodil na levou nohu. Až do zakončení bylo vše úžasné, ale přízemní pokus letěl vedle pravé tyče.
88'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Ebrima Colley.
86'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Berat Djimsiti, přichází Rafael Tolói.
85'
Střetnutí se spíše dohrává z povinnosti. Oba celky nikam nespěchají, a tak se hraje spíše kolem středové čáry. Po chvíli vnikl do vápna Mario Pašalić, jenž přihrávkou před branku našel jen soupeře.
83'
Už ani hostující celek nikterak nespěchá, další kombinace začíná u stoperů. Po chvíli sice přišla přihrávka na útočnou polovinu, která byla znovu nepřesná.
82'
Do nebezpečného skluzu šel Luis Muriel (Atalanta BC), který zasáhl soupeře a je další potrestaným hráčem. Sassuolo se znovu může usadit na útočné polovině.
81'
Vypadá to, že domácí mužstvo už nikam spěchat nebude. Bergamo kombinovalo na útočné polovině až do doby, kdy Luis Muriel nezvládl přihrávku. Hra se velmi rychle otočila a po centru si za obranu naběhl Giangiacomo Magnani, jenž hlavou minul prostor branky.
79'
Blížíme se k poslední desetiminutovce už rozhodnutého zápasu. Otázkou snad už je jen fakt, zda se Sassuolo dnes alespoň jednou prosadí.
78'
Zleva vnikl rychlou kličkou do velkého vápna Luis Muriel, který zakončoval na první tyč. Jeho pokus vyrazil Andrea Consigli, avšak Bergamo je stále v tlaku.
77'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Pedro Obiang.
76'
Po rychlé kombinaci na levé straně odcentroval Timothy Castagne, jenž našel před brankou nabíhajícího Maria Pašaliće. Ten se po míči musel hodně natahovat, a tak jej hlavou poslal nad branku.
75'
K rozehrání přímého kopu se postavil Giorgos Kiriakopoulos, jenž to zkusil sám. Jeho pokus se ale točil doprostřed brány, kde byl připravený Pierluigi Gollini.
74'
Vraťme se do aktuálního dění na zeleném pažitu, kde si Sassuolo vynutilo faul. Berat Djimsiti (Atalanta BC) je tak dalším hráčem, jenž uviděl žlutý kartónek.
72'
Nebude! Hlavní rozhodčí si několikrát prohlédl opakovaný záběr a rozhodl, že penalta se zahrávat nebude. Pokračujeme tak za stavu 4:0 pro Bergamo!
70'
Do hry znovu vstupuje VAR a zkoumá se přistrčení Grégoirea Defrela. Bude US Sassuolo Calcio kopat pokutový kop?
69'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Remo Freuler, přichází Ruslan Malinovskyj.
69'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Luis Muriel.
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Timothy Castagne.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Marlon, přichází Giangiacomo Magnani.
68'
Na druhé straně vnikl do pokutového území Grégoire Defrel, který se už nacházel na penaltovém puntíku. Ovšem balon si dlouho rovnal, až byl tělem odstaven a míče se chopil brankář Pierluigi Gollini.
66'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Sám DUVÁN ZAPATA trestá soupeře už druhým gólem v zápase! Alejandro Gómez poslal před branku nebezpečný centr, na který Robin Gosens sice nedosáhl, ale za ním číhal kolumbijský útočník, jenž se hlavou nemýlil. Asistence: Alejandro Gómez.
65'
Další potrestaným hráčem je Marlon (Sassuolo), jenž musel hasit pozdní přístup k soupeře. Duván Zapata to udělal chytře, když si balon píchl od nohy a nechal se faulovat u postranní čáry.
64'
Ve druhém poločase výrazně přibylo faulů, o další se postaral Berat Djimsiti. Jeden z hostů pak debatoval s rozhodčím, který mu jasně dal, že žádné diskuze nejsou na místě.
63'
Hluchá část zápasu pokračuje! Sledujeme bitvu u středové čáry, kterou ovládlo Sassuolo. Ovšem rychlý přechod byl znovu zastaven přihrávkou zpátky.
61'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Lukáš Haraslín.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Filip Djuričić.
60'
V posledních chvílích se hra poněkud uklidnila, což vyhovuje především domácímu celku. Sassuolo se pokusilo o další nákop za obranu, který si pohlídal Pierluigi Gollini.
57'
Zdá se, že hostující tým ve druhém poločase zkvalitnil svou hru a je mnohem nebezpečnější. Musí si ale dávat pozor na rychlé protiakce favorita střetnutí.
56'
Další nádherná akce hostujícího celku končí zákrok soupeřova brankáře! Za obranu si naběhl Grégoire Defrel, jenž si balon skvěle zpracoval a dělal kličku brankáři. Jeho pokus by pak snad mířil do branky, ovšem Pierluigi Gollini se ještě natáhl a míč vytěsnil nad břevno.
55'
Alejandro Gómez se tlačil směrem dopředu, ovšem pomohl si faulem. Sassuolo už rozehrálo, ale zatím nikterak nespěchá. Dokonce s rozehrávkou musí pomoci brankář Andrea Consigli.
54'
Po souboji se soupeřem skončil na zemi Francesco Caputo, jenž se dožaduje odpískání faulu a udělení červené karty. Hlavní rozhodčí nebyl od situace daleko a ukazuje, aby se pokračovalo ve hře.
52'
Centr zprava mířil na zadní tyč, kde se nacházel Mert Müldürm jenž za zády cítil soupeře, a tak balon odklidil na roh. Ani tentokrát ale Bergamo branku soupeře neohrozilo.
51'
Hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde dlouho se střelou váhal Robin Gosens. Jeho pokus měl mířit na zadní tyč, ale byl sražen na roh. Po něm k zakončení nedošlo, jelikož si Bergamo pomohl faulem.
50'
Myslím, že hostující celek má velkou smůlu před brankou soupeře! Po centru z levé strany se natahoval Francesco Caputo, jenž míč přizvedl, a tak na něj na zadní tyči nedosáhl nikým nehlídaný Domenico Berardi.
49'
Hostující celek znovu držel míč na vlastní poloviny, ovšem do doby, kdy přišla nepřesná rozehrávka. Jenomže ani Atalanta na levé straně neuspěla, a tak za dlouhým nákopem Sassuolo musel vystartovat brankář Pierluigi Gollini.
48'
Francesco Caputo si pokryl balon těle a nehal se faulovat. Po rozehrávce málem chyboval Mert Müldür, po jehož přihrávce se marně natahoval Duván Zapata.
47'
Berat Djimsiti si řekl o přerušení hry, jelikož mu zřejmě něco vlétlo do oka. Domácí hráč bude v pořádku, a tak se může pokračovat. Bergamo se pokusilo o nákop, který si obrana soupeře pohlídala.
46'
Hlavní rozhodčí dal právě pokyn k rozehrání druhého poločasu! Sassuolo se pokusilo o pas po pravé straně, jenž skončil mimo hrací plochu.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Mert Müldür.
46'
Dvacet možná třicet minut jsme sledovali vyrovnanou partii, ovšem poté začala smrž Atalanty, která vede po prvním poločase o tři zásahy. Bergamo je velice nebezpečné a radovalo se z gólu celkem pětkrát. Jedna branka byla odvolána pro ruku a při dalším se pískal ofsajd. Domácí celek tak rázně vykročil ze dalšími třemi body.
45+3'
45+3'
V poslední minutě nastavení prvního poločasu rozehrávalo Bergamo ještě jeden rohový kop. Na centr si naskočil Mattia Caldara, jehož hlavička poslala balon vysoko nad branku.
45+2'
Federico Peluso (US Sassuolo Calcio) se s tím nemazlil a přes nohy vzal soupeře. Za nedovolený zákrok tak viděl žlutou kartu, proti které ani neprotestoval.
45'
Další velká šance Sassuola! Domenico Berardi poslal pěknou přihrávku za obranu a hlavně do pravé části šestnáctky, kam si naběhl Francesco Caputo. Z branky výborně vystartoval Pierluigi Gollini, jenž opět zasáhl nohou.
44'
Pierluigi Gollini zaznamenal výborný zákrok a dál drží tříbrankové vedení! Sám na branku postupoval Domenico Berardi, jenž se pokusil trefit levý spodní roh branky, ovšem brankář zasáhl nohou.
43'
Hostující mužstvo sice drží balon u kopaček, ovšem nachází se až u vlastní šestnáctky. Dokonce s rozehrávkou musí pomoci brankáře, jelikož Atalanta výborně soupeře dostupuje.
42'
Zhruba od třicáté minuty přestalo Sassuolo hrát směrem dopředu, za což draze zaplatilo. Dá se říci, že střetnutí je téměř rozhodnuté.
40'
Žlutou kartu dostává Mario Pašalić (Atalanta Bergamasca Calcio), jenž vložil nohu do běhu Giorgosovi Kiriakopoulosovi. Domácí hráč nebude moci nastoupit do dalšího duelu italské nejvyšší soutěže.
39'
Další nebezpečně vypadající akce Bergama končí faulem. Mario Pašalić nezvládl dotekl s míčem, ovšem celou situaci nevypustil Duván Zapata, jenž se po míči natáhl, ale pomohl si faulem.
37'
Tak tohle už je demolice hostujícího mužstva, který si dokonce dává vlastní branku! Přihrávku před branku si do prostoru tří tyčí srazil MEHDI BOURABIA, který ani sám neví, co se vlastně stalo.
36'
Na centrovaný míč z levé strany si naskočil Duván Zapata, který hlavou orazítkoval břevno! Následně jeden z hráčů dopravil balon do prostoru tří tyči, ale radost byla zmařena pro ofsajd.
35'
V souboji jedenáctek nezvládl zpracování Remo Freuler, který následně musel faulovat. Sassuolo rozehrávku uspěchalo takovým způsobem, že balon pouze odevzdalo.
33'
Do volného prostoru dostal přihrávku Domenico Berardi, jenž měl proti sobě Berata Djimsitiho, jehož kličkou obešel. Následně už ho dobíhali další soupeři, a tak přišlo ve vápně zaseknutí, které si obrana favorita pohlídala.
31'
Tak jsem zřejmě další gól přivolal! Alejandro Gómez poslal centr na levou stranu šestnáctky, kde se v náběhu nacházel Robin Gosens, který vrátil balon před branku. DUVÁN ZAPATA byl rychlejší než-li gólman a navyšuje vedení Bergama. Asistence: Robin Gosens.
30'
Třicet minut hry je minulostí a musíme přiznat, že sledujeme vyrovnané střetnutí, v němž je Atalanta velice nebezpečná. Ovšem zatím vede o jedinou branku, a tak nemá nic jistého.
28'
Tak tohle bylo opravdu těsné, Bergamo je velice nebezpečné! Střelou z hranice šestnáctky se prezentoval Alejandro Gómez, jehož přízemní střela letěla pár centimetrů vedle levé tyče.
27'
Na levé straně se pohyboval Duván Zapata, jemuž se nepodařilo odcentrovat. Akce trvala dál a do vápna vnikl Mario Pašalić, který se přehodil míč přes hlavu, ale následně podklouzl a bylo po akci.
26'
Francesco Caputo se rozeběhl a pohybem si říkal o přihrávku za obranu. Ta opravdu přišla, jenomže byla hodně nepřesná a míče se mohl chopit Pierluigi Gollini.
25'
Hostující celek se znovu přesouvá na útočnou polovinu, kde ale nemá klid na kombinaci. Všichni hráči jsou rychle dostoupeni, a tak Sassuolo Calcio začne znovu od obránců.
23'
Můžeme pokračovat ve hře, odkop od hostující branky. Sassuolo přežilo nepříjemnou situaci a stále živý šanci na dobrý výsledek.
21'
Branka nemůže platit, jelikož Duván Zapata trefil ruku Robina Gosense, což odhalilo až video! Tudíž je stav zápasu opět 1:0!
20'
Do hry vstupuje VAR a rozhodčí se běží podívat na video!
19'
Tohle je pro Sassuolo obrovský šok, jelikož během tří minut podruhé inkasuje! Z levé části šestnáctky odcentroval Duván Zapata a před brankou byl nikým nehlídaný Alejandro Gómez . Tomu stačilo nastavit nohu a trefil prostor pravého spodního rohu branky.
18'
Hostující celek je znovu na balonu, ovšem jeho kombinace byla dlouho kostrbatá. Po chvíli tak přišel příliš dlouhý pas za obranu, který zamířil až k domácímu brankáři.
16'
K rohovému praporku přispěchal Alejandro Gómez, jehož přetažený centr vrátil před branku Mattia Caldara. V nebezpečném prostoru se výborně pohyboval BERAT DJIMSITI, jehož snažení zapadlo přesně k levé tyči, a tak jde favorit střetnutí do vedení. Asistence: Mattia Caldara.
15'
Na pravé straně je Bergamo výrazně lepší, jelikož skvěle pracuje Alejandro Gómez. Ovšem tentokrát se u lajny nacházel Marten de Roon, jehož centr byl odvrácen na roh.
14'
Zatím sledujeme hodně vyrovnanou partii, v níž první velkou šanci zahodil favorit zápasu. Duván Zapata si zpracoval míč na hranici vápna, do kterého vnikl, ale balon si trochu ukopl, a tak znovu zasáhl brankář.
13'
V souboji jeden na jednoho odcentroval Alejandro Gómez, jenž našel hlavu Duvána Zapaty. Kolumbijský útočník se po míči musel hodně natahovat, a tak poslal zakončení jen nad horní tyčku.
12'
Dlouhou chvíli se hrálo ve středovém kruhu, kde Sassuolo soupeře vykombinovalo. Jenomže následně přišla nepřesná přihrávka a Atalanta otočila hru. Centr ze strany si pak pohlídal brankář, které neměl větší obtíže.
10'
Domácí mužstvo vykombinovala soupeře u pravé postranní čáry, odkud odcentroval Alejandro Gómez. Jeho snažení letělo do zadní části šestnáctky, kde se nacházel pouze obsazený José Luis Palomino.
9'
Prvním potrestaným hráčem dnešního večera je Jeremy Toljan (US Sassuolo Calcio), který nezvládl první dotek s balonem, a tak musel faulovat Robina Gosense.
8'
Kolem soupeře si hodil míč do špeku Duván Zapata, který jej sice ještě udržel na hrací ploše, ale z velkého úhlu našel jen dobře postaveného brankáře.
7'
Hostující celek vstoupil do zápasu s velkou chutí a odhodláním získat v Bergamu body. Dvě hraniční situaci skončily ofsajdem, Sassuolo je znovu na balonu a bude se snažit ohrozit branku favorita.
6'
Mezi stopery si naběhl Francesco Caputo, jenž také sám mířil na brankáře Pierluigie Golliniho. Ovšem ani on ho nepropálil a navíc se také nacházel v ofsajdovém postavení.
5'
Sám na branku mířil z levé strany Marlon, jenž následně trefil jen brankáře. Celý vzruch byl ale zbytečný, jelikož ve vzduchu už vlál praporek pomezního sudího – ano, jednalo se o ofsajd.
4'
Centr od rohového praporku měl velice dobré parametry, ale před vlastní brankou kralovali obránci. Odkop Atalanty mířil na hranici šestnáctky, kde jeden z hráčů zaváhal se zpracováním.
3'
Domácí mužstvo zvolilo dlouhý nákop, na který naskakoval Alejandro Gómez. Následně se hra ale otočila a střelou z hranice šestnáctky se prezentoval Grégoire Defrel, jehož pokus byl v poslední chvíli sražen na roh.
2'
Atalanta Bergamasca Calcio nastoupila do dnešního duelu v černomodrých proužkovaných dresech, naopak US Sassuolo Calcio zvolilo bílozelenou sadu, také s proužky.
1'
Jdeme na to! Hlavní rozhodčí pan Chiffi zahájil další střetnutí Série A. Domácí celek v něm bude plnit roli favorita a také si vzal na paškál úvodní výkop. Bergamo začíná kombinací na vlastní polovině hrací plochy.
1'
Ještě jednou vás vítám u dnešního přenosu, oba celky vstupují už na hrací plochu, a tak po losu kapitánů přijde na řadu samotný úvod zápasu. Doufejme, že nás čeká pohledné střetnutí, které nabídne spoustu branek.

Atalanta Bergamasca Calcio: Gollini – Djimsiti, Caldara, Palomino – Hateboer, de Roon, Pašalić, Gosens – Freuler, A. Gómez – D. Zapata.
Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – Muriel, Bellanova, Tolói, Colley, Tameze, Castagne, Malinovskyj, Šutalo.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, Peluso, Kiriakopoulos – Bourabia, Locatelli – D. Berardi, Defrel, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo – Magnanelli, Obiang, Raspadori, Chiricheş, Magnani, Müldür, Haraslín, Traorè, G. M. Ferrari, Rogério, Djuričić.

Rozhodčí: Chiffi – Valeriani, Caliari.
V utkání bude roli favorita plnit Atalanta, kterou najdeme na čtvrtém místě tabulky, když získala osmačtyřicet bodů. Domácí celek by rád pronikl do Ligy Mistrů, kterou aktuálně také drží, i když má tříbodový náskok na páté římské AS. Ovšem Bergamasca Calcio se nachází v dobré formě, vždyť poslední tři duely vyhrála. O několik pater níže najdeme Sassuolo, které začíná druhou polovinu tabulky. Hostující celek v dosavadním průběhu ligy posbíral dvaatřicet bodů. Také ono se nachází ve výborné formě, jelikož v posledních čtyřech střetnutích hned třikrát vyhrálo. Ovšem tentokrát stojí v cestě tvrdý oříšek.
Rozjela se také italská Serie A, která má na programu pětadvacáté kolo, co něhož v neděli večer zasáhne Atalanta Bergamasca Calcio a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62