Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brescia : Bologna - 15. září 2019   15:00

Brescia
10' Al. Donnarumma (Rômulo) • 19' Al. Donnarumma (Matějů) • 42' Cistana (Tonali)
3:4
(3:1)
Bologna
36' Bani  (N. Sansone) • 56' Palacio  (Orsolini) • 60' A. Poli   • 80' Orsolini  (Palacio)
Brescia
Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli, Tonali (79. Špalek), Dessena – Rômulo (84. Matri), Al. Donnarumma (63. Zmrhal), Ayé.
Alfonso – Gastaldello, Matri, Morosini, Semprini, Špalek, Tremolada, Zmrhal.
Rochhi
Stadio Mario Rigamonti (Brescia)
Bologna
Skorupski – Tomijasu, Bani (54. A. Poli), Denswil, Dijks – Medel, Džemaili (46. Santander) – Orsolini, R. Soriano, N. Sansone – Palacio (89. Skov Olsen).

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:11. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:17.
Dnešní utkání plné nečekaných zvratů je u konce! Druhý poločas přinesl obrovský zvrat. Domácí vstupovali do druhé půle ve vedení 3:1, přesto neberou ani bod. Vše odstartovala druhá žlutá karta pro Dessena, která hosty nastartovala. V 56. minutě snižoval na 3:2 Palacio, o čtyři minuty později pak vyrovnával Poli. Hra se po gólech trochu uklidnila a vše nasvědčovalo tomu, že se dnes body budou dělit. V 80. minutě však po krásném centru zařídil výhru Bologny Riccardo Orsolini.
90+7'
90+5'
Nyní navíc přichází faul na Denswila, hosté hodně zdrželi hru.
90+4'
Domácí jsou již opravdu hodně vytaženi, hosté měli několik šancí na skórování, které ale prozatím nevyužili.
90+3'
Žlutou kartu dostává Andreas Skov Olsen (Bologna FC).
90+2'
Domácí brankář bude rozehrávat od vlastní branky, a proto nabádá své spoluhráče, aby šli dopředu.
90'
Hlavní arbitr nastavuje v druhém poločase 6 minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Nicola Sansone zakončoval do téměř odkryté branky, ale dokázal z velké blízkosti nastřelit pouze tyč!
89'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Andreas Skov Olsen.
88'
Hosté jíž nakopávají míče dopředu a snaží se hru co nejvíce pozdržet, domácí již nemají mnoho času.
87'
Po souboji rozhazoval rukama Santander, jenž byl poslán k zemi, rozhodčí nereaguje, hra pokračuje dále.
86'
Sansone zakončoval ve vápně z velké blízkosti, ale nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče. Rozehrává domácí gólman.
84'
Do konce utkání zbývá posledních pár minut, domácí se dostanou k rozehrávce od rohového praporku.
84'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Alessandro Matri.
83'
Žlutou kartu dostává Gary Medel (Bologna FC).
82'
Po akci domácích se již zdálo, že rozhodčí píská penaltu, ale nakonec se jednalo pouze o ofsajdové postavení jednoho z forvardů.
80'
Bologna právě vstřelila branku!
Bologna otáčí dnešní utkání! Na nádherný centr Palacia si naběhl RICCARDO ORSOLINI, jenž trefuje levou nohou odkrytou část branky! Asistence: Rodrigo Palacio.
79'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Nikolas Špalek.
78'
Další centr již sbírá Skorupski ze vzduchu a hledá volné spoluhráče vepředu.
77'
Brescia se dostala k centr z pravé strany, který je blokován, následuje autové vhazování domácích.
75'
Palacio se sice snažil zpracovat dlouhý míč mířený na jeho kopačky, ale nakonec ho musel odevzdat domácím, kteří zakládají další akci.
74'
Po dlouhé době zahrozili domácí, když na pozemní centr pozdě reagoval jeden z útočníků Brescie, jehož střelu nakonec zblokovali obránci.
73'
Po kratší přestávce pokračujeme, míč posílá do hry Joronen od vlastní branky.
72'
Rozhodčí dává pokyn, že přichází další přestávka na občerstvení, což určitě ocení především domácí tým.
71'
Až teď se do velké šance dostal Palacio, který v pádu zakončoval z velké blízkosti, ale nedokázal balón nasměrovat mezi tři tyče.
70'
Bologna to zkouší ze všech stran, ale domácí zatím útokům hostů odolávají.
69'
Žlutou kartu dostává Roberto Soriano (Bologna FC).
68'
Domácí se prozatím v deseti pouze brání, hosté využívají početní výhody a Brescii dávají hodně zabrat.
67'
Žlutou kartu dostává Federico Santander (Bologna FC).
65'
Ani druhý pokus od rohového praporku větší šanci na ohrožení branky nepřinesl, hosté z Bologny ovšem zůstávají na míči.
65'
Po centru domácí odvrátili míč za vlastní branku, což znamená další rohový kop.
64'
Bologna se po slibné akci nakonec dostane pouze k rohovému kopu.
63'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Alfredo Donnarumma, přichází Jaromír Zmrhal.
63'
Vypadá to, že domácí budou na inkasované branky reagovat střídáním, za postranní čárou se připravuje další český zástupce Zmrhal.
62'
Hosté jsou v posledních minutách na koni, během čtyř minut dokázali vyrovnat stav utkání.
61'
Santander to zkoušel z větší dálky, střela to byla pěkná, ale branku neohrozila.
60'
Gólové hody pokračují! ANDREA POLI se po rohovém kopu dostal ve vápně k vyraženému míči od brankáře Joronena a poslal míč do odkryté branky! Bez asistence.
58'
Gól platí, hra pokračuje dále, videorozhodčí potvrdil, že se o ofsajdové postavení nejednalo.
57'
Hlavní rozhodčí dnes podruhé komunikuje s videorozhodčím!
56'
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Krásný míč do běhu dostal do vápna Orsolini, jenž zasekl a přihrával před branku, kde se štěstím střílí branku RODRIGO PALACIO. Asistence: Riccardo Orsolini.
55'
Po delší době také vidíme u míče Aleše Matejů, český obránce po chybě hostů posílá míč do hry od postranní čáry.
55'
Zranění máme doufejme za sebou, po delší době pokračujeme na hřišti, vhazují domácí.
54'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Bani, přichází Andrea Poli.
53'
Obránce Bologny odchází z hrací plochy s pomocí ošetřovatele, zatím to nevypadá, že bude pokračovat.
52'
Nyní zůstal pro změnu na zemi v bolestech Bani, který bude muset být ošetřen.
51'
Po souboji zůstal na zemi ležet Tonali, vypadá to ale, že bude moci v pořádku pokračovat.
50'
Bologna ihned ukazuje, že z centrů bude velmi nebezpečná, další uvidíme již za okamžik, protože hosté vybojovali rohový kop.
50'
Tak tohle bude ještě velmi zajímavé, za simulování dostává druhou žlutou kartu Dessena, hosté tak budou hrát čtyřicet minut v početní výhodě.
49'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Daniele Dessena (Brescia Calcio).
48'
Tomiyasu se dostal ve vápně Brescie k hlavičce, ale nedokázal míč nasměrovat tak, jak by si představoval.
47'
Hosté se snažili centrovat z levé strany, ale domácí obránci byli proti. Bologna má k dispozici rohový kop.
46'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Blerim Džemaili, přichází Federico Santander.
46'
Oba dva týmy již nastupují na hrací plochu! Druhý poločas začne za několik okamžiků!
První poločas utkání mezi Brescií a hostující Bolognou je u konec! Hosté byli od začátku zápasu aktivnějším celkem, když se jim podařilo několikrát ohrozit branku Brescie. Poté ovšem domácí přeřadili na úplné jiné tempo a začali hře dominovat a střílet branky. Nejprve se v 10. minutě trefil po centru Romuly osmadvacetiletý Donnarumma, netrvalo to dlouho a Donnaruma se radoval z gólu podruhé, tentokrát mu míč do vápna naservíroval Aleš Matějů. Bologna po inkasovaných brankách zvýšila své tempo, což vedlo také ke vstřelení branky. Ve 36. minutě snížil skóre Mattia Bani. Když už to vypadalo, že se do kabin půjde za stavu 2:1. tak se rohového kopu chopil Tonali, jenž centroval míč přímo na hlavičku Cistany, který poslal domácí do vedení 3:1!
45+4'
45+4'
Do konce nastaveného času zbývá poslední minuta, míč nyní putuje ze strany na stranu.
45+3'
Žlutou kartu dostává Stefano Denswil (Bologna FC).
45+3'
Hosté se dostali k několika zakončením ve vápně Brescie, ale ani jeden z pokusu nedoputoval až k brankáři, domácí obránci pohotově blokovali.
45+2'
V prvním poločase nastavil hlavní rozhodčí tohoto utkání 4 minuty nad rámec základní hrací doby!
45+1'
Krásným volejem se prezentoval Sansone, jenž střílel z hranice vápna, jeho rána končí těsně vedle pravé tyče Joronena.
45'
Bologna se před koncem poločasu dostává před vápna Brescie, kde vybojovala autové vhazování.
44'
Útočný faul, po kterém zůstal na zemi ležet jediný střelec Bologny Bani, hosté rozehrávají od vlastní branky.
43'
Další akce domácích po pravé straně zastavena, hosté se již musí těšit do kabiny.
42'
Brescia právě vstřelila branku!
Domácí si berou zpět dvoubrankové vedení! ANDREA CISTANA hlavou trefuje centrovaný míč z rohového kopu a dává třetí branku Brescie! Asistence: Sandro Tonali.
41'
Centr domácích dokázal jeden ze stoperů Bologny odvrátit na rohový kop.
40'
Džemaili hledal svojí přihrávkou spoluhráče na levém křídle, ale vůbec se mu to nepodařilo, míč končí za postranní čarou.
38'
Hlavní arbitr Rocchi ukazuje, že branka platí, hosté se mohou oficiálně radovat. Hra bude pokračovat dále.
37'
Hlavní rozhodčí si ovšem musí celou situaci zkontrolovat na videu!
36'
Hosté snižují! Sansone poslal do vápna Brescie krásný centr, na který si naskočil MATTIA BANI a překonal brankáře Joronena, jenž celou situaci špatně vyhodnotil a v brance tak nebyl. Asistence: Sansone.
34'
Orsolini po přihrávce Džemailiho mířil na zadní tyč, jeho pokus skončil jen těsně vedle pravé tyče Joronena!
33'
Nákop, který nikam nevedl vyprodukovali hosté, toto byla pro Joronena v brance Brescie rutinní práce.
32'
Ani druhá rozehrávka od praporku přímé zakončení nepřinesla, centr odvrátila z vápna obrana Brescie.
31'
Centr z rohového kopu se vznesl až nad brankáře Joronena, jenž měl měnší problémy, i když dokázal míč vyrazit, uvidíme další rohový kop.
30'
Džemaili našel na pravé straně volného Medela, jenž se snažil odcentrovat, jeho pokus byl zblokován, následuje rohový kop.
29'
Donnaruma dostal další pohlednou přihrávku do vápna Bologny, ale nedokázal si ideálně zpracovat balón, který jíž nyní drží v rukavicích brankář Skorupski.
27'
Ano, ani minutu netrvalo, než se hráči občerstvili a pokračujeme, dlouhý balón na Donnarummu sbírá obrana Bologny.
26'
Hlavní rozhodčí nyní nařizuje menší přestávku na občerstvení, která co nevidět skončí a bude moci pokračovat.
25'
Matějů fauloval na levém křídle jednoho z obránců Bologny, který se již nyní chystá rozehrávat.
24'
Domácí tým zatím překvapivě hraje skvělý zápas. I když to ze začátku vypadalo, že dominovat dnes bude Bologna, tak domácí v poslední čtvrt hodině ukazují, že jsou velmi silní.
23'
Hosté po delší době zaútočili po pravém křídle, ale rozhodčí jejich akci narušuje kvůli faulu.
22'
Bisoli zkoušel Skorupskiho překvapit z velké dálky, ale jeho projektil zpoza vápna mířil těsně vedle levé tyčky.
21'
Žlutou kartu dostává Daniele Dessena (Brescia Calcio).
19'
Domácí vedou o dvě branky! Český obránce Aleš Matějů našel na levé straně vápna volného ALFREDA DONNARUMMU, který střelou na zadní tyč střílí svůj druhý gól v tomto utkání! Asistence: Aleš Matějů.
18'
Džemaili šel do souboje před velkým vápnem příliš tvrdě, hlavní rozhodčí píská a domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.
17'
Na hřiště se nyní vrací ošetřený Romulo, který naštěstí pro domácí může ve hře pokračovat.
16'
Akce na levé straně vypadala nadějně, ale nakonec fotbalisté Brescie míč ztrácí, vhazovat budou hosté z Bologny.
15'
Ošetření si musel vyžádat Romulo, jenž před malou chvíli asistoval Donnarummovi při vstřelení branky. Italský záložník míří za postranní čáru.
14'
Po faulu Baniho domácí rozehráli z vlastní poloviny, dlouhý nákop na levou stranu sice vyšel, ale následně jeden z hráčů Brescie míč ztrácí.
13'
Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Bologna FC).
12'
Domácí tak jdou nečekaně do vedení, hosté ihned spěchají vpřed, vybojovali rohový kop.
10'
Domácí jdou do vedení! ALFREDO DONNARUMMA se skvěle zorientoval ve vápně, když centroval nově příchozí Romulo a hlavou trefil míč k pravé tyči z pohledu brankáře Skorupskiho. Asistence: Romulo.
9'
Palacio se dostal ve vápně Brescie k hlavičce, ale míč pouze prodloužit na zadní tyč, kde se žádný jeho spoluhráč nenacházel.
8'
Po útočném faulu, rozehrávají těsně za polovinou hráči Bologny.
7'
Nyní zkoušel hledat své spoluhráče vepředu brankář Skorupski dlouhým nákopem, který byl ovšem dlouhý více, než si hostující gólman představoval.
6'
Bologna je lepším týmem, domácí se prozatím pouze brání, i když brankář Joronen ještě větší šanci neměl.
5'
Skvělý individuální dovednosti ukázal Sansone, když prošel kolem několiak hostujících hráčů, kteří mu ale nakonec míč od nohy úspěšně odkopli, takže k zakončení nedojde.
4'
Po souboji zůstal na zemi ležet Sabelli, jenž ukazoval, že nemůže hrát. Nakonec je hra přerušena, ale vypadá to, že domácí obránce bude schopen v utkání pokračovat.
3'
Až teď po dlouhém nákopu po levém křídle, který skončil za postranní čárou se k míči dostane Brescia.
2'
I druhá minuta se nese v duchu několika sérií přihrávek hostující Bologny, domácí zatím s míčem nehráli.
1'
Hosté ihned po rozehrávce začínají kombinovat na vlastní polovině a zakládají také první útok.
1'

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli, Tonali, Dessena – Rômulo, Al. Donnarumma, Ayé.
Náhradníci: Alfonso – Gastaldello, Matri, Morosini, Semprini, Špalek, Tremolada, Zmrhal.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Bani, Denswil, Dijks – Medel, Džemaili – Orsolini, R. Soriano, N. Sansone – Palacio.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Corbo, Destro, Krejčí, M'Baye, Paz, A. Poli, Santander, J. Schouten, Skov Olsen, Svanberg.

Rozhodčí: Rochhi.
Vzájemné zápasy

Tato dvě mužstva se spolu naposledy utkala ještě v sezoně 2014/15, kdy se naposledy sešla v jedné soutěži, tehdy to byla Serie B. V prvním utkání vyhrála Brescia na hřišti Bologni 1:0 a v odvetě se pak odehrála remíza 1:1.
Bologna FC

Bologna je již zavedeným celkem v Serii A, ačkoliv to není tým, který by si dělal velké na děje na úspěch třeba v podobě účasti v evropských pohárech. I pro něj je primárním cílem udržení se mezi elitou. V minulé sezoně Bologna skončila díky výbornému závěru na skvělém desátém místě. To bude hodně těžké vyrovnat. V přípravě Bologna odehrála šest utkání s bilancí čtyř výher a dvou porážek. V domácím poháru pak vyhrála 3:0 na hřišti Pisy. V prvním kole Serie A Bologna remizovala 1:1 na hřišti Verony a následně porazila doma 1:0 Spal.
Brescia Calcio

Brescia je nováčkem Serie A a tudíž má klasicky jeden hlavní cíl pro tuto sezonu, a to je udržet se v nejvyšší soutěži. Příprava se Brescii vydařila velmi dobře, z šesti utkání pětkrát zvítězila, v generálce přehrála 2:1 španělský Valladolid. Prvním mistrovským utkáním pro Brescii bylo utkání domácího poháru, na hřišti Perugie Brescia prohrála 1:2 po prodloužení. Ligová premiéra pak Brescii vyšla, vyhrála na hřišti Cagliari 1:0. Hned ve druhém kole pak doma vyzvala silný AC Milán a prohrála 0:1. O reprezentační přestávce sehrála Brescia dva přípravné zápasy. Nad Mantovou vyhrála 5:1 a nad Frosinone 3:2.
Zdravím a vítám všechny příznivce italského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 3. kola Serie A mezi týmy Brescia Calcio a Bologna FC. Zápas se odehraje na Stadio Mario Rigamonti v Brescii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62