Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brescia : Spal - 19. července 2020   19:30

Brescia
69' Zmrhal (Alfredo Donnarumma) • 90+3' Zmrhal (Alfredo Donnarumma)
2:1
(0:1)
Spal
43' Bryan Dabo  (Missiroli)
Brescia
Joronen – Sabelli, Papetti, Matějů, Semprini – Špalek (46. Skrabb, 62. Martella), Tonali, Dessena, Zmrhal – Torregrossa (C), Alfredo Donnarumma.
Abbattista – Del Giovane, Perrotti
Venue Stadio Mario Rigamonti, Brescia
Spal
Letica – Cionek, Vicari (C), Salamon, Reca – D'Alessandro (66. Espeto), Missiroli, Bryan Dabo, Tunjov (87. Valoti) – Petagna, Cerri.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Ještě dodejme, že oba čeští hráči v dresu Brescie jednak nastoupili v základní sestavě a druhak odehráli celé utkání.
Ani Brescia není zrovna v ideální situaci. Má horší vzájemné zápasy s FC Janov. To znamená, že k zachování alespoň teoretické naděje na udržení nesmí ve středu na půdě Lecce prohrát. Pokud se tak stane, tak Brescia spadne.
V souběžně hraném duelu porazil FC Janov Lecce 2:1. Souboj o záchranu tak momentálně vypadá takto:

17. FC Janov 33 bodů
18. Lecce 29 bodů
19. Brescia 24 bodů
20. Spal 19 bodů

Do konce Serie A zbývají odehrát čtyři kola. Ve hře bude dvanáct bodů. To znamená, že Spal je jistým sestupujícím.
Spal si koledoval až podruhé inkasoval. Druhý poločas zkrátka nabídl festival neproměněných šancí Brescie. Nejlepší hráč na hřišti Alfredo Donnarumma běžel sám na brankáře, ale těsně minul bránu směrem do Leticova protipohybu. Za zmínku stojí také hezká standardka krajního obránce Sabelliho. V 88. minutě chyběl Donnarummovi kousek, aby narážečku s Torregrossou zakončil ve skluzu na zadní tyči do prázdné brány.
V nezáživném prvním poločase skóroval pouze Bryan Dabo a hosté tak vedli 1:0. Brescia toho směrem dopředu moc nepředvedla a bylo jasné, že musí zabrat, aby si udržela naději na udržení. To se také stalo. Druhá půle byla diametrálně odlišná. Brescia v ní byla podstatně lepší a tlačila svého soupeře. Nakonec dvěma góly Jaromíra Zmrhala překlopila utkání na svou stranu. Nejprve Zmrhal využil centru z levé strany a sklepnutí Donnarummy. Brankář se při jeho střele ani nepohnul. Ve třetí minutě nastavení poté rozhodl zápas po další Donnarummově asistenci a na vzdálenější tyč propálil gólmana.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 9:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:15.
90+5'
90+3'
Brescia právě vstřelila branku!
JAROMÍR ZMRHAL je hrdinou zápasu! Po dlouhé době naskočil do základní sestavy a odměnil se dvěma góly! Donnarumma mu pěkně přihrál přes tři hráče soupeře do pravé poloviny vápna a český záložník vypálil levou nohou po zemi ke vzdálenější tyči. Tím poslal Spal do Serie B.
90+2'
Bryan Dabo se svíjí na zemi ve vápně. V prostoru u vzdálenější tyče naskočil na Donnarummu, potom se drží za břicho. Za pět sekund se zvedl. Člověk si nemůže pomoct, ale tomuhle Dabo docela přidal.
90+1'
Reca hlavičkoval a domácí kopou roh z pravé strany.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
89'
Ernesto Torregrossa (Brescia) vyskočil ve vápně v době, kdy rozehrával brankář Letica a tím mu nedal prostor a ani neumožnil rozehrávku. Dostal tak žlutou kartu.
88'
Tak to je neskutečné! Donnarumma si narazil na parvé straně s Torregrossou, ten si potom ve vápně pohrál s obráncem, hodil si balón na nohu a nahrál směrem na zadní tyč, kam si Donnarumma zaběhl za záda chybujícího Salamona a snad ani ne o centimetry nedosáhl na míč ve skluzu před prázdnou bránou.
88'
Cerri byl ve výrazném oslabení a kolem něj byly při přechodové fázi tak čtyři modré dresy.
87'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Georgi Tunjov, přichází Mattia Valoti.
87'
Dabo vzal míč a nechtěl nechat rozehrát domácí standardku, docela si koledoval o kartu. Přitom se balón nepochybně svezl po jeho ruce.
86'
Se zakončením ze střední vzdálenosti doprostřed brány snad ani Joronen nemůže mít problém.
85'
Přetažený centr agilního Martelly z pravé strany skončil vedle vzdálenější tyče.
85'
Aleš Matějů ležel na trávníku po souboji se Cerrim a domácí mužstvo zakoplo balón. Český bek už je na nohou.
84'
Brescia tlačí Spal, Joronen se docela nudí v posledních minutách.
83'
Dabo chytal na pravé straně Sabelliho a hostujícímu záložníkovi pomohl Reca.
82'
Bryan Dabo řval bolestí, když ho Tonali kopl kopačkou v pádu do břicha. Tohle bylo hodně bolet a Dabo už je v péči hostujícího realizačního týmu.
81'
Torregrossa natáhl ke střele z levé strany, ale balón skákal vedle zadní tyče bez teče kohokoliv na hrací ploše.
80'
Při centru z pravé strany posunul Tonali balón hlavou pouze doprostřed brány.
79'
Hosté vhazovali zleva na přední tyč a zakončení hlavou Petagny šlo vedle brány.
79'
Ernesto Torregrossa poslal standardku levačkou vysoko nad bránu. Tohle nemohlo vystrašit Leticu.
78'
Vicari je zřejmě v pořádku a vrátí se do boje.
77'
Vicari je otřesený a není se čemu divit, protože Donnarumma ho nechtěně nakopl do hlavy v době, kdy se hnal do útoku. Hostující stoper ležel na zemi...
76'
Donnarumma byl faulovaný, dostal výhodu, v ní došlo k faulu zezadu na ose hřiště na Torregrossu. Dabo (Spal) to okomentoval a vyfasoval žlutou kartu.
75'
Stefano Sabelli vystřelil přes tyči hráče ve zdi pravačkou těsně vedle bližší tyče.
74'
Brescia je lepší ve druhém poločase. Nyní se píská Salamonův faul zezadu na Donnarummu, který zrovna přebíral balón. Těžko říci, čemu se Salamon diví. Každopádně tohle je standardka, ze které se dá skórovat.
71'
Brescia právě vstřelila branku, která neplatí!
Martella zase centroval z levé strany a Vicari u zadní tyče neubránil vyskakujícího Alfreda Donnarummu, který hlavou o trávník k pravé tyči brankáře skóroval. Rozhodčí ale gól neuznal pro ofsajd Martelly.
71'
Brescia hned vzala balón a je vidět, že prostě bod je dneska pro obě mužstva málo.
69'
Všechno začalo hezkou křižnou nahrávkou na levou stranu. Střídající Martella odcentroval. Donnarumma měl na zádech obránce a posunul míč pod sebe. JAROMÍR ZMRHAL se opřel do balónu a zakončil ze svého pohledu k levé tyči. Salamon se ještě snažil zablokovat jeho střelu. Letica se ani nepohnul a Brescia tak srovnala na 1:1.
68'
Nahrávkou na pravou stranu letí přes vyskakujícího Recu v hostujícím dresu za bránu Spalu.
67'
Petagna přetlačil obránce a z osy vápna těsně minul brankářovu levou tyč. Tohle volalo po gólu!
67'
Martellův centr z levé strany odvrací hosté hlavou.
66'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Espeto.
64'
Petagna získal míč zleva na hranici pravidel, ale ve vápně mu potom obrana překazila nahrávku na střed na Cerriho.
63'
Petagna utekl na levé straně Papettimu a nahrál pod sebe, při zakončení Cerriho křížem zaskočil za Joronena jeho spoluhráč.
62'
Skrabb to šel viditelně ještě zkusit, ale prostě to dál nepůjde. Přitom střídal o půli Špaleka...
62'
Petagna zakončil z hrany vápna pouze do zad otáčejícího se obránce.
61'
Tak přece jen se Skrabb zřejmě vrátil na hrací plochu.
61'
Hosté si koledují! Dessena z jedničky přihrál do pravé poloviny vápna, ale Donnarumma trefil boční síť.
60'
Skrabb kulhá, nemůže pořádně ani došlápnout na nohu. Tady není o čem. Je jasné, že po tomhle budou domácí hráči dobře vytočení a asi uvidíme velkou zábavu.
59'
Horší je, že střídající Skrabb se nezvedá a klidně může jít dolů.
58'
Emoce na hřišti, Reca (Spal) totiž zkosil Skrabba z levé strany a nemůže namítat vůbec nic proti žluté kartě.
57'
Po zákroku Salamona zleva na Donnarummu chtěla Brescia penaltu, ale nedočkala se vytouženého hvizdu hlavního arbitra.
56'
Kvůli nepovedenému rohu domácích se rozjel hostující brejk tři na dva, v závěru ale zkazil D´Alessandro pas z otočky v levé polovině vápna.
55'
Zmrhalův centr z levé strany uklízel obránce hlavou u delší tyče na roh, ten rozehraje Tonali.
54'
Nepřesnou nahrávku Daba na Petagnu pouští dvojice domácích stoperů k Joronenovi.
53'
Torregrossa nahrál na pravou stranu do druhé vlny Donnarummovi a ten běžel sám na Leticu, v obrovské šanci zakončil do protipohybu brankáře, ale zároveň po zemi vedle zadní tyče.
52'
Šlapák na pravou nohu Aleše Matějů po odehrání balónu, Brescia se dost zlobila, ale překvapivě rozhodčí nesáhl pro žlutou kartu.
51'
Petagna neměl komu na pravé straně a poslal míč jen na nohu Matějů.
50'
D´Alessandro si vůbec nerozuměl s míčem na levé straně u vápna a jeho chybo přišli hosté o balón.
49'
Domácí vstoupili výborně do druhé půle, Torregrossovi chyběl kousek aby prodloužený míč uklidil u druhé tyče do sítě.
48'
Donnarumma roztáhl hru na pravou stranu a následoval centr na zadní tyč, kde skočil Letica a trošku s problémy vyrazil balón na roh.
46'
Aleš Matějů mohl srovnat! Ernesto Torregrossa mu hezky zprava pod sebe na střed vápna připravil balón, český obránce se opřel do míče, ale zakončil vedle levé tyče ze svého pohledu! Přes houf hráčů neviděl Letica vůbec nic.
46'
Zmrhal se otočil a rozběh Sempriniho, jeho centr srazil bek na roh.
46'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Nikolas Špalek, přichází Simon Skrabb.
46'
Ofsajdy – 1:1
První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Dění na hrací ploše by odpovídala bezbranková remíza, jenže hosté vedou 1:0, když se v závěru půle prosadil Dabo po parádním pasu Missiroliho. Sabelli odehrál míč ve skluzu už z brány a hodinky hlavního rozhodčího potvrdily, že se jednalo o gól. Brescia bude muset zabrat, protože pokud dnes prohraje, tak v podstatě přijde o reálnou šanci na udržení. Směrem dopředu toho zatím moc nevymyslela a to ještě mohla inkasovat podruhé, jenže Tunjov mířil z vápna vedle brány.
45+2'
45+2'
Vicarim se ubránili hosté při rohu zleva.
45+1'
Hosty ten gól nabudil! D´Alessadro hezky nacentroval zleva do pravé poloviny šestnáctky a po hození míče na levou nohu vypálil Tunjov vedle zadní tyče.
45+1'
Torregrossa hlavičkoval na levé straně do náruče brankáře a ten rozehrávkou oslovil sbíhajícího Daba.
45+1'
Dvě minuty se nastavují!
45'
Odpískaný faul Vicariho na pravé straně na Torregrossu, hostující kapitán ještě protestoval.
44'
Tunjov byl důraznější v pravé části šestnáctky, ale špičkou kopačky vystřelil vedle vzdálenější tyče.
43'
Spal právě vstřelil branku!
Missiroli má obrovský podíl na tomto gólu. Krásně přihrál do pravé poloviny vápna a BRYAN DABO procedil míč silou vůle přes vybíhajícího Joronena do sítě. Sabelli hasil požár ve skluzu, ale odehrál balón už z brány, což potvrdily hodinky rozhodčího!
42'
Cerri hrál rukou na středu, když si zpracoval rozehrávku brankáře před bránícím Papettim.
41'
Reca se neprosadil na levé straně přes Sabelliho, hraje Brescia.
40'
Donnarumma neměl ideální první dotek s míčem a ještě snad ani netušil, že u něho stojí Dabo, takže přišel o balón.
39'
Střel jako šafránů na obou stranách, natož pak nějakých pořádných šancí. Joronen a Letica si na míč snad nesáhnou.
38'
Zmrhal si pomohl faulem zezadu a z levé strany u hostující šestnáctky.
37'
Avšak po teči beka, při rohu zprava byl u zadní tyče jen hostující Dabo.
36'
Zmrhal nahrál zleva a Torregrosa pustil míč jeslemi na Donnarummu. Ten byl faulovaný. Tonali ovšem mířil mimo bránu.
34'
Špalek podnikl výpad se Sabellim, ale ten překopl bránu z pravé strany.
32'
Torregrossa si nemyslí, že by fauloval Daba a hra se začíná kouskoavt.
32'
Dva diskutabilní zákroky v krátkém sledu, hlavní rozhodčí pískal poté podkopnutí Petagny na Papettiho.
31'
Špalek měl na pravé straně velice dobrou rychlost, ale jeho nahrávka na Torregrossu byla dlouhá. Kapitán domácích už nezastihl balón na hřišti.
30'
Nesledujeme úplně pohledné utkání. Mírně aktivnější je hostující celek.
29'
Aut zleva prodloužil Petagna hlavou z výskoku vedle zadní tyče, kde se nedostal Tunjov k balónu přes obránce.
28'
Reca se rozeběhl na levé straně, ale centroval na kopačku obránce na hraně šestnáctky.
28'
Už se opět hraje, na míči hostující celek.
26'
Rozhodčí dává hráčům pauzu na občerstvení a doplnění energii.
25'
Cionek vystoupal na Sempriniho při volném přímém kopu z levé strany, ale u vzdálenější tyče hlavičkoval nad bránu.
24'
Zatím víceméně bez vyložené šance na obou stranách.
23'
Cionek byl při centru z pravé strany zablokovaný. Následovalo zakončení z otočky v podání Cerriho, ale jen do koše Joronena.
22'
Petagna přihrál Dabovi, ale ten potom pokazil finální nahrávku na Cerriho na levou stranu. Míč tak směřoval do rukou Joronena.
21'
Petagna posunul míč do pravé poloviny vápna, ale tam prohrál Tunjov souboj s Matějů.
20'
Tonalimu se nelíbil faul rukama Daba. Nakonec všechno skončilo smírem mezi oběma kohouty a bez karetního trestu.
19'
Tonali se pustil do křížku s Dabem. Petagna potom musel uklidňovat Daba. Uvidíme, jak situaci vyřeší hlavní rozhodčí.
18'
Špalek se neprosadil pravou stranou a rozehrává tak brankář Letica.
17'
Matějů předčil rychlostně Petagnu, ten ještě máchal rukama a úplně se mu nelíbilo počínání českého obránce.
16'
V souboji kapitánů byl Torregrossa faulovaný na pravé straně Vicarim. U míče stojí Tonali.
16'
Petagna zakončil do nohy obránce křížem zleva. Tunjov z pravé strany pro změnu doprostřed brány, kde byly ruce Joronena.
15'
Zakončení hlavou Petagny letělo vysoko nad branku a rozehrávat tak bude Joronen.
14'
Špalek (Brescia) podrazil rozběhnutého D´Alessandra na levé straně a žlutá karta znamená, že v příštím zápase si nezahraje.
14'
Centr z levé strany přistál na hlavě Vicariho a hosté tak budou útočit.
13'
Joronen si dobře postavil zeď a nemusel tak zasahovat, posléze domácí mužstvo nerozehrálo přesně z levé strany.
12'
Za ruku Aleše Matějů nařizuje hlavní rozhodčí standardní situaci pro hosty z pravé strany.
10'
Brescia je nyní nastěhovaná na útočné polovině, ale zatím si pouze přihrává.
9'
Při centru z levé strany číhal na zadní tyči Špalek, ale hostující obrana jej na poslední chvíli stačila dostoupit, i tak roh proti Spalu.
8'
Na spoluhráčův nákop nedosáhl Torregrossa na levé straně, domácí kapitán se nacházel i tak na hranici ofsajdu.
6'
Reca vhazoval, ale Joronen si zakřičel na kratší tyči a schoval balón do rukavic, domácí brankář poté rozehrává ve spolupráci s Papettim.
5'
Petagna seběhl na levou stranu, ale Matějů předvedl čistý skluz zprava, následovat bude autové vhazování Spalu.
4'
Nechybělo mnoho, aby krátkou nahrávku z pravé strany pod sebe vystihl rozběhnutý Torregrossa, ale Letica odkopl balón do bezpečí.
3'
Marco D'Alessandro byl rychlý na pravé straně po ztrátě míče a vypíchl balón domácím fotbalistům.
3'
Petagna se otočil v malém vápně, ale minul bližší tyč. Série rohů bude mít své pokračování.
2'
Reca odcentroval z levé strany pouze do Sabelliho, ale na řadě je další rohový kop.
1'
Spal kopal roh z levé strany, ale Brescia se ubránila hlavou na přední tyči. Nicméně protiútok ukončil Reca svým obranným zákrokem.
1'

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Papetti, Matějů, Semprini – Špalek, Tonali, Dessena, Zmrhal – Torregrossa, Alfredo Donnarumma.
Náhradníci: Abbrandini, Ghezzi, Andrenacci – Gastaldello, Ayé, Skrabb, Martella, Mangraviti, Chancellor, Viviani, B. Bjarnason.

Spal: Letica – Cionek, Vicari, Salamon, Reca – D'Alessandro, Missiroli, Bryan Dabo, Tunjov – Petagna, Cerri.
Náhradníci: Meneghetti, Thiam – Espeto, Tomović, Felipe, Murgia, Valoti, Floccari, L. Castro, Bonifazi, Di Francesco, Sala.

Rozhodčí: Abbattista – Del Giovane, Perrotti.
Delegace
Zápas odpíská Eugenio Abbattista. Pomáhat mu budou Stefano Del Giovane a Giuseppe Perrotti. Role čtvrtého rozhodčího se zhostí Marco Serra.
Horké trenérské křeslo v Brescii
Již třikrát sáhla Brescia ke změně kouče v této sezoně. Eugenio Corini byl odvolaný na začátku listopadu. Nicméně jeho nástupce, italský mistr světa 2006 Fabio Grosso, vydržel v Brescii pouhé tři zápasy, v nich se Brescia vůbec neprosadila. Následně se Corini vrátil. Po jeho návratu dokázala Brescia dvakrát zvítězit (mj. v prosinci na hřišti Spalu, tím utnula sérii šesti proher za sebou). Jenže z dalších sedmi zápasů vybojovala jen dva body a to stálo místo Coriniho. Klub tak v únoru oslovil Uruguayce Diega Lópeze.

Brescia
Brescia na tom není o moc lépe. Před letošní sezonou postoupila do Serie A, ale vypadá to, že v nejkratším možném čase se vrátí do Serie. Hlavně venku se totiž Brescii v posledních zápasech vůbec nedaří. Na San Siru proti Interu Milán dostala kanára, v úterý zapsala další "tenisovou" prohru, tentokráte na půdě momentálně fantastické Atalanty. Na stadionu Bergama prohrála 2:6. Přitom kapitán Torregrossa v úvodu vyrovnal z brejku, jenže poté se soupeř prosadil třikrát za šest minut a tím de facto utkání rozhodl. Chorvat Pašalić zaznamenal hattrick a Bergamo tak nepřipustilo překvapení. Celý zápas odehrál mj. Aleš Matějů, Jaromír Zmrhal se na trávníku neobjevil.
Spal
Spal to má nahnuté. Je přikovaný na samotném dnu tabulky italské ligy. Prohrál v posledních čtyřech zápasech a v nich ani nevstřelil gól. Naposledy ve středu schytal debakl 0:4 doma proti Interu Milán. S třiadvaceti vstřelenými góly disponuje vůbec nehorší ofenzivou v nejvyšší italské soutěži. Zdá se, že po třech sezonách opustí Serii A. Na druhou stranu – i tak si prožívá pohádku. Co by za Serii A dali ve městě Ferrara v roce 2013?

Spal tehdy potřetí za osm let vyhlásil bankrot a s klubem to vypadalo zle nedobře. Nicméně majitel Roberto Bennascuiti dokázal Spal nastartovat a ten na jaře 2017 slavil senzační postup do Serie A, i když v Serii B vyhrál z prvních šesti zápasů pouze jednou. Následně ve své nováčkovské sezoně skončil Spal na sedmnáctém místě, o rok později dokonce třináctý.

Spal samozřejmě získal větší renomé na italské fotbalové mapě, a to se podepsalo třeba na progresu kariéry brankáře Alexe Mereta. V roce 2017 (tedy v době, kdy hrál Spal Serii B) hostoval ve Spalu z Udinese. Ani to mu nebránilo, aby si svými výkony řekl o reprezentační pozvánku od kouče italského národního týmu k přátelskému zápasu. Že by si byl hráč Spalu povolaný do Squadry Azzury? To ve Spalu nepamatují od poloviny uplynulého století. Následně v létě 2018 koupila Mereta Neapol. Mimochodem dalším slavným odchovancem klubu je bývalý kouč anglické reprezentace Fabio Capello
Los domácích ve zbytku Serie A (postupně) – doma Spal, venku Lecce, doma Parma, venku Lazio Řím, doma Sampdoria Janov.

Los hostů ve zbytku Serie A (postupně) – venku Brescia, doma AS Řím, doma FC Turín, venku Hellas Verona, doma Fiorentina.
Česká stopa
Na soupisce domácích najdeme Aleše Matějů a Jaromír Zmrhala. První zmiňovaný působí v Brescii již druhou sezonu, když přestoupil z anglického Brightonu. Ten ho koupil z Plzně v sezoně 2016/17. Jinak je ale Matějů odchovancem Příbrami. To Zmrhal přišel do Brescie v úvodu letošní sezony z pražské Slavie a sám přiznává, že angažmá na Apeninském poloostrově není vůbec nic jednoduchého. Moc rád by se probojoval na EURO, které bylo odsunuto na příští rok. Otázkou zůstává, jestli by v Brescii zůstal i po případném sestupu.

Bilance obou hráčů v letošní sezoně v domácím dresu:

Aleš Matějů – sedmadvacet zápasů (šestadvacet v Serii A, jeden v Coppa Italia, žádná branka, jedna asistence, sedm žlutých karet, jedno vyloučení (po dvou žlutých kartách), v Serii A odehráno 2 181 minut, v Coppa Italia odehráno 120 minut.

Jaromír Zmrhal – sedmnáct zápasů (šestnáct v Serii A, jeden v Coppa Italia), žádná branka, žádná asistence, žádná žlutá karta, žádné vyloučení, v Serii A odehráno 670 minut, v Coppa Italia odehráno 77 minut.
Ve spjatosti s Brescií se ovšem v posledních měsících psalo zejména o Mariu Balotellim. Kontroverzní italský útočník dostal padáka. Všechno (zřejmě) začalo tím, že v lednu dostal Balotelli červenou kartu v zápase proti Cagliari po sedmi minutách na hřišti. Brescia a její prezident si stěžoval, že na Balotelliho jsou rozhodčí zasedlí a neměří stejným metrem. Nicméně cesty předposledního celku italské ligy a známého italského fotbalisty se rozešly až před plánovaným restartem Serie A. Balotelli přišel na trénink v nedobrém fyzickém stavu, některé tréninky dokonce bojkotoval. V dalších dnech už jej ani nikdo nepustil do tréninkového areálu v klubu a Brescia s ním zkrátka rozvázala kontrakt, nehledě na to, že Balotelli měl ještě platnou smlouvu na dvě sezony.
Vzájemný zápas
Po návratu domácích do Serie A se utkaly oba celky v prosinci v rámci 15. kola. Brescia si ze stadionu Spalu odvezla všechny tři body!

Branky: 54. Balotelli
Karty: 21. Vicari (SPAL), 42. Kurtić (SPAL), 45+2. Cionek (SPAL) – 18. Cistana (BCC), 72. Magnani (BCC), 90+5. Joronen (BCC)

Neproměněná penalta: 74. Petagna (SPAL), brankář Joronen zneškodnil

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:18.

Spal: Beriša – Cionek, Vicari , Tomović – M. Janković (71. Paloschi), Murgia (86. Moncini), Missiroli, Kurtić, Igor – Petagna, Valoti (58. Floccari).

Brescia Calcio: Joronen – Matějů, Chancellor, Cistana – Sabelli, Ndoj (66. Magnani), Rômulo, Tonali, Bisoli – Torregrossa (79. Al. Donnarumma), Balotelli (71. Ayé).
Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru se toto utkání odehraje bez diváků.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu 34. kola italské Serie A, ve kterém se střetnou Brescia a Spal. Začínáme v 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62