Serie A - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brescia : Udinese - 9. února 2020   15:00

Brescia
81' Bisoli
1:1
(0:0)
Udinese
90+2' de Paul  (Okaka)
Brescia
Joronen – Sabelli, Chancellor, Cistana, Martella – Špalek (59. Zmrhal), Tonali, Dessena (69. B. Bjarnason), Bisoli – Ayé, Balotelli (C) (84. Al. Donnarumma).
M. Piccinini – L. Manganelli, E. Caliari
Stadio Mario Rigamonti (Brescia).
Udinese
Musso – De Maio, Troost-Ekong, Nuytinck – Stryger Larsen, Jajalo (52. Mandragora), Fofana, de Paul, Sema (79. Zeegelaar) – Okaka, Lasagna (C) (72. Nestorovski).

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:17.
Ve druhé půle začaly padat góly, ačkoliv až v jejím závěru. Nejprve deset minut před koncem se prosadili domácí a těsné vedení udrželi až do nastaveného času, kdy trochu smolně inkasovali. Za bod nakonec mohou být ještě rádi, neboť jim dvakrát pomohlo břevno, soupeř byl aktivnější a měl i více šancí.
90+6'
90+6'
Domácím se povedlo míč odvrátit a vzápětí duel končí.
90+5'
Ještě jeden rohový kop pro hostující celek.
90+4'
Ilja Nestorovski hlavou tečoval letící balón vedle vzdálenější tyče. Myslím, že spoustě domácích fans se ulevilo.
90+4'
Hosté to ještě zkouší a přihrávají si před pokutovým územím protivníka.
90+3'
Juan Musso si vyběhl pro volný míč a rychle rozehrává.
90+2'
Udinese právě vstřelilo branku!
V nastaveném čase hosté srovnávají. RODRIGO DE PAUL střílel v pádu z levé strany a trochu se štěstím překonal Jesse Joronena, kterému balón proklouzl pod rukou.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Následovala rozehrávka na krátko, dlouho však míč neudrželi a už útočí hosté.
89'
Hráči Brescie vybojovali rohový kop a mohou tak šetřit čas.
87'
Domácí vyrazili do přečíslení dva na jednoho, avšak ke střele se nakonec vůbec nedostali.
86'
Hosté reklamovali hru rukou v pokutovém území, ale hraje se dál.
84'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Alfredo Donnarumma.
83'
Okaka byl blízko vyrovnání, svoji ránu ovšem poslal z pravé strany vysoko nad bránu.
82'
Domácí jsou při chuti, další střelecký pokus stejného hráče tentokrát kryje včas hostující gólman.
81'
Brescia právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli ze středové lajny, míč poslali do pokutového území, kde jej dva hráči Udinese nedokázali odvrátit do bezpečí, Sebastien De Maio jej pouze hlavou nasměroval na pravou stranu, což byla chyba, neboť tam doběhl volný DIMITRI BISOLI a tvrdou ranou prostřelil brankáře mezi nohama.
79'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ken Sema, přichází Marvin Zeegelaar.
78'
Vzápětí je přeci jen přerušeno, neboť Ayé zůstává ležet na zemi.
77'
Po souboji o míč upadl v pokutovém území Florian Ayé, domácí se vehementně dožadovali pokutového kopu, ovšem hlavní arbitr nechává ve hře pokračovat.
75'
Nyní zastavuje domácí mužstvo ofsajd.
74'
Domácí si špatně rozuměli v rozehrávce a bylo z toho nebezpečí pro jejich bránu, v poslední chvíli jej stačili zažehnat.
73'
Stefano Okaka byl blízko gólu, jeho hlavička však proletěla pouze nad bránou Brescie.
72'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Ilja Nestorovski.
71'
Hosté si dlouho mezi sebou přihrávali až přišel přetažený centr před bránu. Z tohoto mráčku opravdu nezaprší.
69'
Žlutou kartu dostává Seko Fofana (Udinese Calcio).
69'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Birkir Bjarnason.
67'
Domácí brankář má dnes dobře postavenou bránu, Jens Stryger Larsen vyzval přihrávkou na střed ke skórování svého spoluhráče a Rodrigo de Paul pálil tvrdě do horní části brány, Jesse Joronen však vyškrábl konečky prstů míč na břevno. Už podruhé mu tak pomohla branková konstrukce.
64'
Florian Ayé nevyužil dalšího zaváhání brankáře hostů, který vyběhl z brány, ale balón se mu nepodařilo zachytit, domácí hráč se k němu dostal a kdyby rychle vystřelil, mohl nadělat gólmanovi Udinese velké starosti, namísto toho však přišel slabý pokus, se kterým si Juan Musso poradil.
62'
Kevin Lasagna se dostal k volnému míči, na nic nečekal a okamžitě střílel po zemi na levou stranu, avšak Jesse Joronen včas padl k zemi a balón lapil.
61'
Teď byla Brescia blízko gólu, neboť Juan Musso neudržel míč v rukavicích, naštěstí pro něj jeho spoluhráči zareagovali dříve.
59'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Nikolas Špalek, přichází Jaromír Zmrhal.
58'
Stefano Sabelli to měl k míči daleko a dostihnout jej před postranní lajnou nedokázal.
57'
Stefano Okaka si balón hezky zpracoval a zkoušel zakončovat nůžkami, to se mu sice povedlo, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
56'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
54'
Domácím se nepodařilo udržet míč na hrací ploše a rozehrávat od brány tak bude Juan Musso.
52'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Mato Jajalo, přichází Rolando Mandragora.
52'
Žlutou kartu dostává Ken Sema (Udinese Calcio).
50'
Kevin Lasagna se snažil oplatit spoluhráči přihrávku, ta mířila na střed pokutového území, ovšem byla zblokována.
48'
Sebastien De Maio napřáhl z dálky a vyslal na bránu Bresice pořádnou ránu, leč mířil příliš vysoko nad.
47'
Stefano Okaka si vynutil faul na polovině soupeře a ten se tak musí stáhnout ke své bráně.
46'
Hra zatím tak nějak odpovídá postavení týmů v tabulce, přesto byly k vidění šance, především na hostující straně, kdy v té největší trefili hosté břevno. I poté byli více aktivnější a Joronen měl co dělat, aby čistý štít uhájil. Juan Musso sice také měl práci, ale rozhodně jí nebylo tolik.
45+2'
45+1'
Mario Balotelli si vyžádal ošetření a hra je přerušena.
45+1'
Nastavovat se bude ještě minuta.
45'
Domácí se po delší době osmělili, když vystihli špatnou rozehrávku soupeře a z dálky to zkusil Stefano Sabelli, jeho slabý pokus však nebyl pro Juana Mussoa velký problém.
44'
Jajalo střílel z dálky nepřesně a míč končí kdesi v zámezí.
42'
Stefano Okaka nadělal brankáři Brescie nemalé potíže, když střílel z ostrého úhlu na vzdálenější tyč a Jesse Joronen se musel pořádně natáhnout, míč se mu povedlo vyrazit.
41'
Teď už musel domácí brankář zasáhnout, avšak střela z dálky, o kterou se postaral Seko Fofana, šla přímo do jeho náruče.
40'
Kevin Lasagna si vyměnil přihrávku se spoluhráčem a poté vystřelil bez přípravy na bližší stranu, mířil však jen do boční sítě.
38'
Stefano Okakovi utekl míč od kopačky a hostující hráč tak přišel o slibnou palebnou pozici.
37'
Hráči Udinese si přihrávají u středové lajny, dál se nemohou dostat.
35'
Na chvíli se hosté ocitli u domácí svatyně, ale už se musí zase vracet zpátky.
33'
Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale šance k vidění nejsou. Kvalita odpovídá postavení týmů v tabulce.
31'
Joronen vyběhl ven z pokutového území a balón odkopl do autu, čímž zabránil šanci dobíhajícího protihráče.
30'
Daleký nákop končí opět u Jesse Joronena, který bere míč do rukavic.
28'
Sebastien De Maio tečoval hlavou míč z bezprostřední blízkosti, ovšem Jesse Joronen se dokázal zorientovat a gólu zabránit.
27'
Stefano Okaka střílel na bližší tyč, jeho pokus byl tečován těsně vedle ní a následovat tak bude rohový kop.
25'
Hosté předvedli v počátku pěknou kombinaci, kterou však poté až příliš překombinovali, neboť si dávali přednost při střele a ve finále nemusel Jesse Joronen vůbec zasahovat.
23'
Udinese dlouho drželo míč, ovšem Ken Sema si ve snaze zaútočit pomohl nedovoleně a celá akce tak rázem končí.
20'
Balotelli to zkusil na druhé straně, ale jeho pokus z předpokutového území proletěl jen nad břevnem.
19'
Rodrigo de Paul se snažil zpracovat před bránou míč pro dobíhajícího spoluhráče, ovšem Stefano Okaka se k němu včas nedostal a zakončit se mu nepodařilo.
17'
Z levé strany pálil jeden z hráčů Udinese, ovšem Jesse Joronen předvedl výborný zákrok a míč vyrazil.
16'
Po velké skrumáži se povedlo domácím odvrátit míč do bezpečí.
15'
Rohový kop pro hostující tým.
14'
Rodrigo de Paul v situaci jeden na jednoho kolem protihráče neprošel a o míč přichází.
12'
Ken Sema přihrával z levé strany do pokutového území, jeden domácích míč zblokoval obětavě hlavou, což bylo jistě velmi nepříjemné. Hosté se však dožadovali pokutového kopu, neboť dle nich si pomohl rukama, ovšem i video prokázalo, že míč skončil v jeho tváři.
11'
Hosté vyrazili do rychlé útočné protiakce, avšak o míč nakonec přišli, takže se žádná hrozba nekonala.
9'
Rodrigo de Paul ve snaze přihrát poslal míč pouze k domácímu brankáři, který balón rychle schoval do náruče.
8'
Hodně špatná rozehrávka v podání domácích borců, Martella prudkou přihrávku neměl šanci doběhnout.
7'
Žlutou kartu dostává Mato Jajalo (Udinese Calcio), který fauloval pronikajícího Mario Balotelliho.
5'
Jens Stryger Larsen nyní udeřil Bruno Martella do obličeje, domácí tak rozehrají poblíž pokutového území.
3'
Stefano Okaka se snažil zakončovat v pokutovém území sám, trefil jen bránícího protihráče. Kdyby se lépe podíval, na pravé straně byl z cela volný Rodrigo de Paul, který se hlásil o přihrávku, ovšem té se nedočkal.
2'
První velká šance zápasu a dostali se do ní hosté, když se Kevin Lasagna dostal za nepozornou domácí obranu, překonal vyběhnutého gólmana, ovšem jeho ránu zastavilo břevno.
1'

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Chancellor, Cistana, Martella – Špalek, Tonali, Dessena, Bisoli – Ayé, Balotelli (C).
Náhradníci: Alfonso – Matějů, Gastaldello, Ndoj, Zmrhal, Mangraviti, Viviani, B. Bjarnason, Al. Donnarumma.

Udinese Calcio: Musso – De Maio, Troost-Ekong, Nuytinck – Stryger Larsen, Jajalo, Fofana, de Paul, Sema – Okaka, Lasagna (C).
Náhradníci: Perisan, Nicolas – ter Avest, Becao, Zeegelaar, Walace, Mandragora, Nestorovski, Teodorczyk.

Rozhodčí: M. Piccinini – L. Manganelli, E. Caliari.
Posledních pět vzájemných zápasů

Udinese – Brescia 0:1
Udinese – Brescia 0:0
Brescia – Udinese 0:1
Udinese – Brescia 1:2

Jak je z tabulky posledních vzájemných zápasů patrné, vždy se jednalo o vyrovnaný souboj. Brescia se z výhry na své půdě nad Udinese radovala naposledy 25. listopadu 2001, kdy vyhrála 2:0 a to bylo také naposledy kdy souboj těchto týmů skončil o víc než jeden gól.
Udinese

Hosté na tom jsou o něco lépe, avšak ani oni nemohou být se svými výkony spokojeni. V tuto chvíli drží patnácté místo s čtyřiadvaceti body, což od sestupových příček není příliš daleko. Na venkovních hřištích se jim také moc nedaří, sehráli na nich jedenáct duelů a odvezli si pouze sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu, povedlo se jim vstřelit jen devět branek, zatímco třiadvacetkrát sami inkasovali. Naposledy pohráli 0:2 v Parmě. O příčku nejlepšího střelce mužstva se se čtyřmi přesnými zásahy dělí hned tři hráči.
Brescia

Domácím patří předposlední devatenáctá příčka s pouhými patnácti body, na sedmnácté místo, poslední zajišťující udržení, ztrácí čtyři body. Na svém trávníku se jim daří vůbec nejhůř ze všech celků, z jedenácti klání vybojovali pouze pět bodů díky jediné výhře a dvěma remízám, vstřelili jen jedenáct branek, zato jednou tolik jich dostali. Naposledy před svými fanoušky svedli srdnatý boj s AC Milán, kterému podlehli 0:1 gólem z 71. minuty. Nejlepším střelcem je s pěti góly "zlobivé dítě" Mario Balotelli.
Dobrý den, šesti zápasy dnes bude zakončeno 23. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy, polovina z nich má úvodní výkop v 15:00, což je také případ souboje celků ze spodní části tabulky, Brescie a Udinese. Očekává se velice vyrovnaný souboj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62