Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Torino - 30. října 2019   21:00

Lazio
25' Acerbi (S. Milinković-Savić) • 33' Immobile (Alberto) • 70' Immobile  • 90' Belotti(vl.)
4:0
(2:0)
Lazio
Strakoša – Patric (79. Luiz Felipe), Acerbi, S. Radu – Marušić, S. Milinković-Savić, Cataldi (75. Parolo), Alberto, Lulić – F. Caicedo (72. Correa), Immobile.
Orsato – Preti, Bresmes
Stadio Olimpico, Řím
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Lyanco (52. Verdi) – De Silvestri, Baselli (75. Djidji), Lukić, Meïté, Laxalt – Zaza, Belotti.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání mělo celkem jednoznačný průběh. V prvním poločas domácí položili důležitý základ k výhře. Do druhé půle sice hosté vstoupili velmi dobře, byli aktivnější a tlačili se do zakončení, ale v koncovce se dnes hosté velmi trápili. Strakoša v brance Lazia zase tolik práce neměl. Po třetím gólu domácích aktivita Turína opadla, zápas již byl vlastně dvacet minut před koncem zápasu rozhodnutý. Zmar Turína dokonal vlastní gól v posledních sekundách zápasu.
90'
90'
Lazio právě vstřelilo branku!
Zmar Turína dokonán po rohovém kopu Lazia, z levé strany, kdy si míč na bližší tyči hlavou poslal do vlastní branky ANDREA BELOTTI.
88'
Hosté ve čtyřech napadají rozehrávku domácích, ale nejsou úspěšní a nyní se musí bleskově vracet zpět.
87'
Míč letí na polovině Lazia do autu, vhazují domácí, z levé strany.
86'
A je z toho laciná ztráta míče v podání Turína tak, jako dnes mnohokrát.
85'
Diego Laxalt (Turín) znovu z levé strany vrací míč na střed, to vše na polovině Lazia, hostům chybí někdo, kdo by potáhl akci po křídlech.
84'
Koffi Djidji (Turín) zpracovává pas z pravé strany, posílá ho na levou, odkud se mu míč ale vrací, hosté nemají kudy...
82'
Hraje se u půlící čáry, hosté drží míč, tempo zápasu opadlo.
81'
Útočným faulem končí akce Lazia, hosté získávají míč.
80'
Posledních deset minut zápasu už nerozhodne o tom, kdo bude vítězem, to je již víceméně jasné, Lazio má zápas plně pod kontrolou a jde si pro tři body.
79'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Luiz Felipe.
79'
Řešením by možná pro Turín byly nákopy, ty by ale nesměly postrádat přesnost, jako je tomu v celém dosavadním průběhu zápasu.
78'
Turínští se dostali na polovinu Lazia, tam ale není prostor, kudy by se hosté dostali do blízkosti Strakoši.
77'
Hraje se na polovině Turína, kde se hosté dostávají při vlastní rozehrávce pod tlak v pohodě hrajících domácích.
76'
Rohový kop pro Lazio, domácí již rozehráli z levé strany, ale o míč vzápětí přišli.
75'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Marco Parolo.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Koffi Djidji.
74'
Joaquín Correa (Lazio) to zkusil z levé strany, ale branku Turína minul.
73'
Odkop od branky Turína, míč se vrací na polovinu hostujícího týmu.
72'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Joaquín Correa.
70'
CIRO IMMOBILE s naprostým přehledem proměňuje pokutový kop a domácí tak vedou již 3:0.
69'
Po faulu Nicolase N'Kouloua (Turín) na Caiceda nařizuje sudí pokutový kop pro Lazio.
68'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Turín FC).
67'
Žlutou kartu dostává Adam Marušić (S. S. Lazio).
67'
Centr z levé strany míří na bližší tyč, kde odhlavičkovává míč do bezpečí první bránící hráč Turína.
66'
S rohovými kopy Lazia jakoby se protrhl pytel, čtvrtý roh domácích v krátké době po sobě!
65'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy Lazia, po rohu z levé strany následoval z pravé strany, po němž skončil míč nad brankou Turína.
64'
Lazio z protiútoku vybojovalo roh, domácí ho rozehrají z levé strany.
63'
Soualiho Meïté (Turín) trochu uspěchal střelu z levé strany, kterou jen daroval míč Strakošovi.
62'
Po levé straně postupují hosté dopředu, ale Daniele Baselli vše pokazil špatnou přihrávkou na Zazu.
60'
Je za námi hodina hry, domácí stále drží dvoubrankový náskok, byť ve druhé půli je výkon Turína o řád lepší.
58'
Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany, ale hosté v pohodě míč odvrací do bezpečí.
57'
Lazio vybojoval rohový kop, vůbec první v tomto zápase.
56'
Žlutou kartu dostává Francesco Acerbi (S. S. Lazio).
55'
Soualiho Meïté (Turín) poslal pas na levou stranu, kde ale jeho spoluhráč jeho úmysl nepochopil, míč končí v autu.
54'
Ciro Immobile (Lazio) si šel pro penaltu, ale sudí nechal jeho souboj s bránícím Izzem bez povšimnutí, penalta se nepíská.
53'
Domácí sice dopravili míč do branky, všemu ale předcházelo ofsajdové postavení Patrica.
52'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Simone Verdi.
51'
Diego Laxalt (Turín) vrací z levé strany míč na střed, odkud šel do vápna Lazia nepřesný pas, míč získávají domácí.
50'
Turínští se dostává po pravé straně na polovinu soupeře, ale odtud putuje míč zpět k půlící čáře.
49'
Tomas Strakoša (Lazio) trochu vyčkává s rozehrávkou od vlastní branky.
48'
Lazio s míčem u půlící čáry, hosté vstoupili aktivně do druhého poločasu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Hlavní rozhodčí Orsato nenastavil ani vteřinu a ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Do šaten odchází spokojenější domácí, kteří, dle očekávání, vedou nad Turínem. Lazio se v této části zápasu dokázalo dvakrát gólově prosadit a je na nejlepší cestě k třem bodům.
45'
44'
Tomas Strakoša (Lazio) včasným vyběhnutím sebral míč a tím také možnost rohového kopu pro Turín.
43'
Tak šance to nakonec sice nebyla, ale střela na branku ano, Daniele Baselli však trefil přímo dobře postaveného Strakošu.
42'
Možná nyní se hosté dostanou k nějaké gólové příležitosti, kdy vybojovali přímý kop v blízkosti šestnáctky Lazia.
41'
A znovu se hosté do zakončení nedočkali, Tomas Strakoša (Lazio) nemusel zasahovat.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka první půle, hosté mají autové vhazování z pravé strany, na polovině Lazia.
39'
Turín s míčem u půlící čáry, diváci v hledišti Stadia Olimpico pískají, ale je to spíše takové symbolické, než nějaký bouřlivý pískot.
38'
Danilo Cataldi (Lazio) poslal míč do vápna, tam se sice dostal Ciro Immobile k hlavičce, ale poslal míč pouze mimo branku.
37'
Lorenzo De Silvestri (Turín) fauluje na své polovině a nabízí Laziu výhodu volného přímého kopu ze střední vzdálenosti.
36'
Jenže hostům schází klid v kombinaci, domácí rychle přistupují a tím nutí soupeře k chybám.
35'
Míč ale končí v autu, takže budou muset hráči Udinese vhazovat, je to ale na polovině Lazia.
34'
Turínští se snaží o rychlou odpověď a po pravé straně se dostávají dopředu.
33'
Tento gól vypadal velice lehce... CIRO IMMOBILE si navedl míč z levé strany do vápna a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci, domácí vedou 2:0.
30'
Nesmí při tom ale hráči Udinese propadat, Lazio hned hrozí rychlými brejky, jako nyní, kdy se dostal Ciro Immobile ke střele.
29'
Lazio s míčem u půlící čáry, hosté se snaží sympaticky napadat rozehrávku svého soupeře.
27'
Krásným gólem tak domácí načali střelecký účet dnešního zápasu, doufejme, že to nebyl první a poslední gól.
25'
A následuje také první gól zápasu a že to byl náramný gól! FRANCESCO ACERBI získal míč a poměrně z dálky ho napálil levačkou tak parádně, že tvrdá rána skončila v brance překvapeného Sitigua.
24'
Lazio rozehrává od své branky, následuje rychlé přenesení hry na polovinu Turína.
23'
V hledišti to jen zahučelo poté, co Sergej Milinković-Savić (Lazio) z přímého kopu jen těsně minul branku Turína.
22'
Po odpískané ruce Nicolase N'Kouloua (Turín) má Lazio velmi dobrou standardku, v těsné blízkosti vápna Turína, dočkáme se prvního gólu?
21'
Žlutou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Turín FC).
20'
Felipe Caicedo (Lazio) faulován v souboji o míč, ve středovém kruhu, míč pro domácí.
19'
Felipe Caicedo (Lazio) měl na noze první gól zápasu, ale branku trestuhodně o takové dva metry minul.
18'
Salvatore Sirigu (Turín) vykopává od své branky, hosté jsou pod tlakem, dočkáme se v dohledné době první branky?
17'
Lazio se po pravé straně dostává do blízkosti šestnáctky soupeře, následuje centr do vápna, kde ale dobře zasáhl obránce Lorenzo De Silvestri (Turín).
15'
Hodně nepovedenou střelou končí útoční akce hostů, Tomas Strakoša (Lazio) může rozehrávat od své branky.
13'
Ti ho ale jen odkopávají a vlastně darují zpět svému soupeři, který se může zformovat k dalšímu útoku.
12'
Lazio se zkouší rychle přesunout k vápnu Turína, první dvě přihrávky klaply, ta třetí nikoliv, míč získávají hosté.
10'
Stefan Radu (Lazio) získal míč před vlastní šestnáctkou, nezbavuje se ho odkopem, ale rozehrává na pravou stranu.
9'
Rozhodčí nyní přerušuje hru a vrací míč do hry, na kopačky hráčů Lazia.
8'
Adam Marušić (Lazio) odvedl dobrou defenzivní práci na pravé straně, kde nepustil přes sebe útočícího hráče Turína.
7'
Turínští nyní kombinují na vlastní polovině, hosté se rozhodně nikam dopředu neženou.
6'
Nicolas N'Koulou (Turín) faulován na své polovině, míč pro Turín.
5'
Míč míří k brance Lazia, Tomas Strakoša se tak zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
4'
Sergej Milinković-Savić (Lazio) se hnal do vápna Turína za míčem, ale dříve je u něho gólman Salvatore Sirigu.
2'
Simone Zaza (Turín) fauluje na polovině Lazia, míč pro domácí.
1'
Hned po úvodním výkopu končí míč v autu, vhazují z pravé strany, na polovině Lazia, hosté.
1'

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Acerbi, S. Radu – Marušić, S. Milinković-Savić, Cataldi, Alberto, Lulić – F. Caicedo, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Alia – Correa, Bastos, Lazzari, J. Lukaku, Valon Beriša, Adekanye, Jony, Parolo, Luiz Felipe, Lucas Leiva.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Lyanco – De Silvestri, Baselli, Lukić, Meïté, Laxalt – Zaza, Belotti.
Náhradníci: Ujkani, Rosati – Djidji, Millico, Verdi, Ansaldi, Bremer, Falqué, Aina, Berenguer.

Rozhodčí: Orsato – Preti, Bresmes.
TURÍN FC
Turínský klub se v dosavadním průběhu nového ligového ročníku radoval z výhry pouze třikrát. Bylo to v prvních dvou kolech, po výhrách nad Sassuolem 2:1 (doma) a venku nad Atalantou 3:2 (pro kterou je to zatím jediná prohra v dosavadním průběhu ligy!). Třetí vítězství přišlo v kole pátém, kdy doma Turín skolil poměrem 2:1 letos nepřesvědčivě hrající AC Milán. Od té doby však turínští na výhru čekají, celkem již tedy čtyři kola, v nich vybojovali pouze dva body za dvě remízy (0:0 doma s Neapolí a doma s Cagliari 1:1). V Parmě a v Udinese prohráli, čeká je dnes v Římě třetí venkovní prohra v řadě?
S.S. LAZIO
Římské Lazio se zatím zuby nehty drží na pohárových příčkách, ale v tuto chvíli jen díky lepšímu skóre. Sedmé Cagliari má totiž stejný počet bodů (15), osmá Parma ztrácí jen dva body (ta má ale již utkání 10. kola za sebou – domácí prohra 0:1 s Veronou). Ani aktuální šesté místo není zrovna nějakou velkou hitparádou, neboť zaručuje „pouze“ předkolo Evropské ligy. Na druhou stranu nic není ztraceno, ligový ročník 2019/2020 je stále víceméně teprve na začátku a ztráta na příčky, zajišťující Ligu mistrů, není pro Lazio nijak propastná. Navíc v posledním kole dokázalo vyhrát na hřišti silné Fiorentiny 2:1.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 10. kola italské Serie A, v němž S.S. LAZIO přivítá na svém stadionu TURÍN FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62